• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
mourku no já se probudila na sále a říkám : Luky ( tak se jmenuje můj manžel ) nech mě, vždyt je noc! tak jsme na tom podobně :grinning:
13. dub 2007 v 18:35  • Odpověz
no tak to me rozesmalo. Musim to řict taky skoro manželovi. :slight_smile: malem ho to rozlobilo :sunglasses:
13. dub 2007 v 18:43  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem si teď všimla, že tady existuje toto téma, tak se k vám přidávám :slight_smile:
Nás čeká IVF taky v dubnu, v pondělí nebo v úterý bych měla jít na punkci.
13. dub 2007 v 19:03  • Odpověz
tak marky4 držim palečky :slight_smile: u me byli lekaři spokojeni jak to všechno dobře pokračuje, no pak jen 3 vajička :unamused: no ja proste musim mit vždy neco extra :grinning: ale hlavni je veřit a byt co nejvic v pohode :sunglasses: uvidite že nam všechno dobře dopadne :slight_smile: Vždyt jsem vsadila boty :sweat_smile: A ja mam všechny fakt moc hezky :sunglasses:
13. dub 2007 v 19:17  • Odpověz
mourku moc díky, no uvidíme jak to všechno dopadne. Zítra jdeme na krev a ultrazvuk.
13. dub 2007 ve 20:01  • Odpověz
tak marky4 napiš zitra co a jak, ja taky napišu co a jak :grinning: pa
13. dub 2007 ve 20:41  • Odpověz
autor
ahoj holky, mourkovi i marky držím palce, já začínám stimulovat příští týden, tak abysme tu v květnu už byly samý těhule :slight_smile:
14. dub 2007 v 08:34  • Odpověz
ahojky :slight_smile: mimmix dekuju a určite tehule budem :sunglasses: ja ted čekam na 11 hodinu aby mi řekli co a jak s embryjkama. mam takovy tušeni že to bude dobry :grinning:
14. dub 2007 v 10:14  • Odpověz
autor
to je dobře, je třeba myslet pozitivně :wink:
člověku se přece to čekání a snažení jednou musí vyplatit.
je to tvůj první pokus?
14. dub 2007 v 10:24  • Odpověz
Mourku, tak pak napiš, jsem sama zvědavá, budu tu čekat na tvou odpověd :sweat_smile:
14. dub 2007 v 10:35  • Odpověz
Mourku, ty nás napínáš :wink:
14. dub 2007 v 11:46  • Odpověz
tak jsem tam volala mluvila jsem přimo s embryoložkou a oplodnily se 2 to jedno nebylo zrale :angry: tak ted je to na nich :stuck_out_tongue_closed_eyes: mamsi zavolat v pondeli rano v 8.00 jak to vypada a hned ve 12 bych šla na embryotransfer. :unamused: tak přemyšlim jakou maji šanci se do pondelka udržet. co myslite? mimmix ano je to muj 1. pokus ivf :grinning: A larunnko ty jseš hodna že se tak staraš :slight_smile:
14. dub 2007 v 11:54  • Odpověz
holčičky vezu babču do kostela tak se tam za nas všechny přimluvim :grinning: :grinning: papa
14. dub 2007 ve 12:34  • Odpověz
Mourku, mají se šanci udržet, musíš věřit :wink: Už se těší až budou v bříšku :wink:
14. dub 2007 ve 13:34  • Odpověz
ahoj holčičky :slight_smile: tak me pekne hrabe :angry: už jsem uklidila cely dum, a to že je pekne velky :wink: pořad musim neco delat a to nemam Dominku doma tak nemusim vařit :grinning: Mira si včera vzal jidlo z patku a dnes neco přiveze babča :slight_smile: stale myslim na ty dve embryjka :slight_smile: dnes tam take v te laboratoři jsou a mam nutkani tam zavolat jak jsme na tom, zase tak od 11-12, ale řekli mi at zavolam až v po rano v 8. tak nevim :unamused:
15. dub 2007 v 10:10  • Odpověz
Ahoj mourku, tak jsi volala nebo ne? Neboj, určitě jsou v pořádku :sweat_smile: Taky jsem na ně myslela a posílala jim sílu :wink:
15. dub 2007 ve 20:03  • Odpověz
volala jsem jako zbesila :grinning: ale nikdo to nebral :frowning2: zitra uvidim :slight_smile: Mira o tom moc nemluvi, ale vidim na nem , že je smutny. Cely den dnes pracoval, chudaček :confounded:
15. dub 2007 ve 20:11  • Odpověz
Mourku, chlap se tak neotevře, ale prožívá to stejně jako ty :wink: Zítra se určitě dozvíš, že miminka prospívají :wink: budu na tebe myslet a miminkám držím pěstičky :wink:
15. dub 2007 ve 20:19  • Odpověz
dekuju :slight_smile: hezky se vyspinkejte všichni tři :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. dub 2007 ve 20:25  • Odpověz
Mourku, tak za chvilku te čeká tel, držím ti pěstičky :wink:
16. dub 2007 v 07:23  • Odpověz
Mourek / držím ti pro jistotu i palce na nohou aby to vyšlo.
16. dub 2007 v 08:06  • Odpověz
ahojky holčičky tak se embryjka drži :slight_smile: maji 6 bunek v tomto stadiu by mohli mit až 8 :wink: jdu na ET ve 12. Tak jsem štastna jak blecha :grinning: lanka ja musim byt tehulka vždyt jsem vsadila botičky :grinning: larunnko maš vybrany hezky jmena jak jsem koukala :slight_smile: :slight_smile: Dominik je moc hezky jmeno :slight_smile: my jsme ho vybirali tak aby bylo moderni, a aby se libilo i babče. A Dominice řika nekdo jenom Niko, nebo Domi. ja ji řikam Domišku a Mira zase Domečku. :grinning:
16. dub 2007 v 08:43  • Odpověz
Fajn / tak už ty palce můžu pustit a budu je držet až ve dvanáct (mezitím abych něco začla dělat :wink: )
16. dub 2007 v 08:46  • Odpověz
ve 12 už nemusiš , to už mi je jenom zavedou :grinning: a ty jsi začala o vikendu pichat puregon, mam pravdu? :slight_smile:
16. dub 2007 v 08:51  • Odpověz
Nemáš :stuck_out_tongue_closed_eyes: - MS se nedostavila (mám ji za běžného stavu hodně hodně slabou) tak to lékama podpořili - a ona se jim na to úplně vybodla a nevypadá že by měla v úmyslu se dosatavit.
Takže du na kontrolu - dneska se mi to nehodí, jdu až zítra.
16. dub 2007 v 09:08  • Odpověz
no tak uvidime :slight_smile: všechno dobře dopadne :slight_smile: ja ted pofrčim musim ješte nakoupit :frowning2: pa pa
16. dub 2007 v 09:48  • Odpověz
autor
ahoj holky, mourku držím pěsti a hned piš co je novýho :wink:
já byla dneska na první injekci, pokračuju do čtvrtka a v pátek kontrola.
16. dub 2007 v 10:41  • Odpověz
Mourku, moc gratuluji, ted hlavně odpočívej a nech se rozmazlovat at mají pěkě klid se zahnízdit :wink: Musíš nás průběžně informovat :sweat_smile:
16. dub 2007 ve 12:52  • Odpověz
ahoj

Mourku tak jak píše Larunka, hezky odpočívej.

Jinak nás zítra čeká OPU. Tak na mě moc myslete. :slight_smile:
16. dub 2007 ve 13:21  • Odpověz
tak jsem doma a odpočivam :grinning: mam fotečku tech embryjek :slight_smile: a jsou srandovni :grinning: mimmix taky držim palečky at všechno probiha ak jak ma :sunglasses:larunnko jak dlouhö trva uhnizdovani? a marky4 přeju zitra co nejvic kvalitnich vajiček :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. dub 2007 v 15:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.