• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
Ahoj holky je normalni ze mam bolesti 4 den po transferu nekdy se to neda ani vydrzet :frowning2: mam docela strach :frowning2:
28. kvě 2007 v 09:48  • Odpověz
mumisku,já to měla taky tak,spíš to byl tlak než bolesti :unamused: je to ale asi u každé indiviuální,je fakt, že to na klidu nepřidá :confounded:
28. kvě 2007 v 09:50  • Odpověz
spis je to takova divna krec v podbrisku :cry: Tak ze se nemusim bat ? :slight_smile:
28. kvě 2007 v 09:54  • Odpověz
musíme myslet pozitivne :slight_smile: neházet flintu do žita,vždyť jsme bojovnice!!!Pročítala jsem tu z nudy různé odpovědi a fakt to tak mají i jiné a některé zase vůbec nic. :wink: taky mně popadají depky.jsi doma nebo chodíš do práce?
28. kvě 2007 v 10:03  • Odpověz
po jake dobe si muzu udelat testik nevim jestli to vydrzim tech 12 dni
28. kvě 2007 v 10:11  • Odpověz
holky díky moc :slight_smile: , no teď jsem volala do centra a mám přijít až 11.6. na UTZ, to mi přijde celkem dlouhá doba, myslela jsem si, že se k nim chodí dřív, aby se mrkli, zda je vše na správnym místě, no asi do tý doby zešedivím :rolling_eyes:
28. kvě 2007 v 10:13  • Odpověz
zulik : jsem doma :slight_smile: . taky musim chodit porad curat jsem nafoukla a celkove takova divna
28. kvě 2007 v 10:14  • Odpověz
zvauji,že si půjdu ve čtvrtek ukončit neschopenku,nejsem zvyklá být doma,stejně mi z práce volají a je to jen horší.nejdůležitější je prý stejně těch prvních 5 dnů po ET. :slight_smile: jinak to máme stejné :grinning:
28. kvě 2007 v 10:17  • Odpověz
renys: drzim pesti at ti to vse vyjde :grinning:
28. kvě 2007 v 10:20  • Odpověz
renys: asi na tom přísloví něco bude,že trpělivost růže /nebo mimča :grinning: / přináší
28. kvě 2007 v 10:24  • Odpověz
jojo musím holt dočkat času :wink: , já jsem též doma, na psychiku nic moc, ale fyzicky se cítím dobře, je príma moct se natáhnout, kdy se Ti zachce :grinning:
28. kvě 2007 v 10:33  • Odpověz
renys no to je senzačni :grinning: gratuluju :slight_smile: zuliku a mumisku taky se za chvilku dočkate :slight_smile: veřim že jste obě tehulky :slight_smile: a bolesti břiška jsou normalni, ted moje kamoška je tehotna, přirozenou cestou, a břiško ji bolelo jako blazen, nosila už i vložku protože si myslela že to každou chviličku dostane :slight_smile:
28. kvě 2007 v 10:44  • Odpověz
legrační je,že už si z toho mého jediného těhulkování ještě v dřevních dobách :grinning: skoro nic nepamatuji ze začátku,jen snad strašnou únavu.chodila jsem spát už v 7 večer,byla zima,tak byla i brzo tma.mourky,kdyby se nám to povedlo,bude to stejně jako poprvé,je vše jiné :sweat_smile:
28. kvě 2007 v 11:12  • Odpověz
díky Mourku :slight_smile: ,taky jak říkáš, moje kamarádka na začátku těhu měla špinění a menstruač. bolesti, které trvaly 14 dní, tak si pak udělala testík a bylo to tam a dneska má krásnou holčičku, takže buď mumis v klidu. Mourku a zuliku, vy si prostě pořídíte ňahňacího benjamínka :dizzy_face: , ten věkový rozdíl je jakoby jste měli 2 jedináčky :wink:, něco jako já a moje ségra. A já tomu fandím, protože, pak ty ženy úplně rozkvetou.
28. kvě 2007 ve 13:07  • Odpověz
ano to potřebuju rozkvest :grinning: kdyby jste me ted videly jak vypadam :slight_smile:nenamalovana, vlasy hruza mluvit, bojim se vylezt ven, abych nevylekala sousedy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: zuliku ja si take na sve tehotenstvi, ktere probehlo kratce po valce :grinning: nepamatuju. vim že mi nic nebylo :slight_smile: ted si to užijem, budeme všechny krasne maminky :slight_smile:
28. kvě 2007 ve 13:17  • Odpověz
teda mourku, taková sebekritika :grinning: :grinning: , já taky už potřebuju nějakej ten přeliv jako sůl.
28. kvě 2007 v 15:23  • Odpověz
renys,já rozkvetla asi dva dny po ET :confounded: ,strašně se mi zhoršila pleť ale teď už je to lepší.dnes mám doma dusno,náš puberťák se má balit na ŠVP a to je tedy něco :angry: tohle je blbý, v tomhle chodit nebudu,já nevím,co by si tak do lesa chtěla vzít.navíc se má i ochladit,co bych uvítala :stuck_out_tongue_closed_eyes: mourku taky asi řešíte s Domčou hadry?naštěstí mé věci už jsou jí malé,tak si půjčuje manželovi,teď mu vzala značkovou bundu do lesa :grinning:
28. kvě 2007 v 15:49  • Odpověz
no u nas je to same :slight_smile: připadam si jak nesvepravna, taky mi všechno bere :- a když ji neco vytykam, tak řekne že jsem ji adoptovala, protože ji vubec nerozumim :grinning: ted hraje na klavir, mlati do toho jak hlucha do vrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pořad dokola přehrava jednu skladbu :angry: už mam z toho hlavu jak vzducholod :frowning2: a pořad taky přimo žere, nevim kam to dava :slight_smile:
28. kvě 2007 v 15:59  • Odpověz
jóóó,tak s jídlem je to fakt děsný :grinning: nevím, jestli šatit nebo živit,sotva přišla ze školy,drásala se do trouby pro jablkový závin,co zbyl ze včera.už není :angry: Nany hraje na saxík a když není den,tak tady musím pak projít po bytě se vzduchovkou a postřílet ty "kanáry"co vypustí :slight_smile: nejlepší je,že téměř ne vše je odpověď buď:nevím nebo nene.
28. kvě 2007 v 16:06  • Odpověz
pokom asi ty detatka jsou? :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2007 v 16:11  • Odpověz
:grinning: jsou středem vesmíru, přecičky :grinning: potřebovaly by sourozence jako sůl :slight_smile:
28. kvě 2007 v 16:14  • Odpověz
renys moc gratuluji, to je super zpráva :dizzy_face:
28. kvě 2007 v 16:20  • Odpověz
taky děkuju marky, teda holky vy jste mě teď fakt rozesmály :grinning: , je vidět, že máte doma srandu :wink: , no jen si vzpomeňte na své mládí :slight_smile: ! Já dneska těm mladym hrozně závidim(i přeji), jak mají všude v obchodech mraky príma oblečení, za nás se dalo něco pěknýho sehnat pouze pod pultem, nebo hned po revoluci na burze, nebo se šilo z burdy. Ale zase je fakt, že jsme měli tenkrát(skoro) všichni houbelec a dnes se tím vytváří mezi děckama rozdíli, protože bez značky ani ránu, a co pak chudáci rodiče(o mobilech ani nemluvim) :confused: .
28. kvě 2007 v 18:06  • Odpověz
ahoj holky,dneska sem musela v poledne utéct z práce,sem začala špinit :cry: ,tak sem si valila domů lehnout.je sice pravda,že teoreticky zítra bych měla mít měsíčky,jak jsem si teď spočítala,ale já mám takový strach o sněhuláčky.zítra cinknu do heliosu co a jak a zatím mi asi nezbyde než je přemlouvat,ať se drží.jinak teda za 14 let mít doma dva puboše si nedovedu představit :grinning: ale vy se aspoň doma nenudíte
28. kvě 2007 v 18:43  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsem strávila s manžílkem úplně úžasný víkend, moc jsem si odpočinula. Jinak jsem byla dnes ráno na UZ a vše je v pořádku, tak jdu v pátek pro zmrzlíky, doufám, že už snad naposledy.

Renys moc gratuluji ke //.

Tindro, hlavně odpočívej, jedna moje kamarádka špinila skoro celý první trimestr a dnes jí doma běhá sedmiměsíční klučina. :slight_smile:
28. kvě 2007 v 18:48  • Odpověz
tindroušku neboj :slight_smile: to jen snehulačci davaji o sobe vedet viš :wink: a renys jak ti je, nejake tehu přiznaky? :slight_smile: A marky4 jak je tobe?Zuliku ty jsi z prahy? Holky mi grilujem, tedy ma to tak vypadat, zatim nam skoro chytnul celej gril :sweat_smile: muj manžel je pyroman :astonished:
28. kvě 2007 v 18:52  • Odpověz
tak to fakt nuda nehrozí :slight_smile: jako rodiče musíme stíhat aspoň trochu jejich dobu a být taky trochu IN :grinning: můj manžel učí na ZŠ různě staré děti,tak na něj někdy už pak doma ani nesmíme mluvit :slight_smile:a to je nesmírný kliďas. dost dětí je rozmazlených jak mají vše a neustále se chtějí trumfovat buď věcma nebo lumpárnama :angry: fakt je,že co si teď dovolí,před 20 lety by nám učitelka dala pár facek.taky je fakt,že doma vzpomínáme s nostalgií na Igráčky a těm podobné hračky a všichni měli stejné :grinning: :grinning:
28. kvě 2007 v 18:53  • Odpověz
mourku,bydlim v praze 4,jsem naplavenina,jak s úsměvem, říká moje polovička :grinning:
28. kvě 2007 v 18:57  • Odpověz
autor
renys taky gratuluju, ať ti to do UTZ uteče a máš to potvrzený!!!
tak vidíte holky,že se nám to tu pěkně rozjíždí, ty těhulky :wink:
28. kvě 2007 v 19:21  • Odpověz
je zuliku, to by jsme se mohly nekdy videt a popovidat u kavičky :slight_smile:
28. kvě 2007 ve 20:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.