• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
tindro já myslím, že to bude ok, ale každopádně bych do heliosu zavolala.

Mourku tak koukám, že jsme tady v obležení těhulek, to je budeme muset rychled dohnat :grinning: ale jak na to?? :grinning:
Jinak se mám docela fajn, stále držím dietu a už mám 5 kg dole, tak mám z toho radost.
A co ty?
28. kvě 2007 ve 20:23  • Odpověz
no ja jsem pořad jako male slune :slight_smile: ale cvičim a proste se davam dohromady :slight_smile: určite je doženem :wink: marky4 ty už jsi dostala tento mesic menstruaci? ja ji mam tak po 28 nekdy až po 30 dnech. a mela jsem to dostat včera. tak jestli to nemam rozhazeny tema hormonama , to mi ješte schazelo :angry: a jakou držiš dietu?
28. kvě 2007 ve 20:55  • Odpověz
mourecku nene já ještě ms nedostala, abych řekla pravdu tak ani nevím kolikátý jsem DC :sweat_smile:
No hlídám se v jídle a jím po 3 hodinách.
28. kvě 2007 ve 20:59  • Odpověz
ja se taky hlidam v jidle, ale jak vidim čokoladu, tak neznam bratra :grinning: tak pa pa. a uvidiš marky4 že budeme mit furu deti :grinning:
28. kvě 2007 ve 21:50  • Odpověz
mourku jasně, to víš že jo :slight_smile:
28. kvě 2007 ve 22:19  • Odpověz
a krasnych a chytrych a hodnych :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2007 ve 22:26  • Odpověz
Ahoj děvčata, tindro, na práci se vykašli, hezky zůstaň doma, polehávej, šetři se a nic netahej těžkého. Do toho Heliosu bych určitě zašla, oni Ti dají něco proti špinění, na zúžení cévek a uvidíš, hned bude líp :wink: .Těhu příznaky nějaký mám, mám zvětšený bolavý prsa, ale tak nějak jinak než před menzesem, no a jsem pořád hrozně unavená. Nejradši bych zalezla do pelíšku a probudila se jako méďa po zimnim spánku až 11.6. :grinning:.
29. kvě 2007 v 08:17  • Odpověz
taky to dnes vypadá jen na pelíšky a nic jiného :slight_smile: spinkání je ale ještě solidní projev těhotenství,snad tě renys nestihnou nějaké ty ranní nevolnosti :unamused: kolegyně z práce tvrdila,že když otěhotněla,zvracela denně :angry: už snad od prvního týdne a ustalo to až dva týdny před porodem.taky jí našli vředy.ale říkala,že to bylo dšsný,nikam moc nemohla a nemohl s ní ani nikdo spát v ložnici,vše jí vadilo i čistě povlečené peřiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2007 v 08:28  • Odpověz
ahoj zuli, doma je doma, viď? Já tedy mám kancelářskou práci, ale zase hrozný stresy. Dokonce imonuložka Ulčová-Galová mi doporučila hned po zjištění těhu jen ležet :confounded: (jsem po 2 potratech), ale to mi zas nepřijde nejlepší nápad, nic se nemá přehánět, pomalá odpolední procházka podle mě nemůže ublížit, mám pocit, že bych pak hrozně zeslábla. No při 1. těhu mi bylo po ránu blivno asi od 7. týdne. A jak to bylo u Tebe? A máš už po týdnu nějaké příznaky? Já teď beru Estrofem, píchám si Fraxiparin a Agolutin a copak bereš Ty? Kámoška co má dvojčátka byla v porodnici od 6. měsíce, jelikož jí bylo špatně od žlučníku a prý tam s ní ležela na pokoji holčina, co pořád krvácela a pak se i otevírala, tak prý musela celý těhu jen ležet - nemohla ani na záchod!Dávali jí na mísu :unamused: , tak to je pro mě hrozná představa.
29. kvě 2007 v 09:14  • Odpověz
teď mně bolí prsa a tak nějak pobolívá bříško :unamused: zavádím si 3x denně Utrogestan. když jsem otěhotněla poprvé,byla jsem dost unavená,jen spát a spát a taky si pamatuji,že asi 5 den po asi otěhotnění jsem dostala děsnou virózu a vysoké teploty.byl silvestr a já ležela se zimnicí pod peřinou.ranní nevolnosti jsem neměla,jen jsem jednou večer snědla asi něco,co by vyhodil každý :stuck_out_tongue_closed_eyes: od 6.měsíce jsem byla zašitá-otvírala jsem se a od půljy 8. měsíce jsem ležela v nemocnici.zašití mi jednoho dne prasklo a museli vyvolat porod v 36.týdnu. :frowning2:
29. kvě 2007 v 09:27  • Odpověz
ahojky holčičky, takove problemy v tehotenstvi jsou spiš ojedinele :wink: ja dnes uklizim :angry: a nejak me to nebavi :unamused:
29. kvě 2007 v 09:29  • Odpověz
ahoj mourku, Ty jsi taky doma? No taky dělám, že neslyšim volající hromadu prádla k vyžehlení :grinning: . Ty jo Zuli, a to Ti to samo prasklo, no tak to je tedy síla. A to zašití se dělá pod narkózou? To že Ti bolí prsa je dobré znamení :slight_smile: .
29. kvě 2007 v 09:40  • Odpověz
jojo,to mi prasklo samo,ikdyž byly jsme na pokoji tři holky,jedna "přenášela" a děsně jsme se ten den smály a dělaly kravinky :grinning: a pak jsem cítila,jak ve mně udělalo něco rup :wink: ten zákrok se jmenuje cerkláž a je to pod plnou anestezii,já byla v té době takový střízlík,tak proto ty potíže,všichni si tak tenkrát mysleliže jsem 14 letá holčička,co ji někdo "zbouchnul" v průjezdu :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2007 v 10:15  • Odpověz
jee, tak to jsi musela být čupr maminka :sunglasses: ! Tak štrůdlík je v troubě, tak se jdu na chvíli natáhnout, aby mimča neřekli, že furt někde tajrtlíkuju, místo abych ležela a hladila bříško :slight_smile: .
29. kvě 2007 v 10:25  • Odpověz
Ahojky berušky, tak koukám, že jste skoro všechny doma. Já pěkně pracuji, kolegyně je na dovolené, tak tady mám práce za dva. Ale hlavní je, že v pondělí se vrací, tak aspoň budu mít klid. Jinak já jsem prádlo vyžehlila včera. Tak mě aspoň dnes doma nic nečeká. :slight_smile:

Renys hlavně se opatruj, ať je všechno v pořádku.
29. kvě 2007 v 11:19  • Odpověz
no taky jsem doma :slight_smile: vzala jsem si praci domu :slight_smile: ja když jsem byla tehotna , taky jsem byla hubena a na 6mesici jsem se začala otvirat tak mi gynekolog přimo v ordinaci dal, nebo strčil do me takovy gumovy kroužek. a mela jsem byt v klidu. no a nepomohlo to tak. jsem musela do nemocnice na steh. a ležela jsem tam asi 3 tydny :frowning2: ale porodila jsem v terminu :slight_smile:
29. kvě 2007 v 11:39  • Odpověz
teď mi volali s práce, zrovna při obídku :angry: , asi nějakej průser na obzoru :confused: . Mourku vy jste se zulikem jak dvojčátka, to jsou náhody. Buresinko, tak to tam zvládni a ať Ti to tam dneska rychle uteče.
29. kvě 2007 ve 12:30  • Odpověz
ahoj holky,no vy se máte,že ste doma,teda kromě buresinky,no to vám teda závidím :grinning: ach jo ,já sice ráno volala do Heliosu,ale tam mi jen řekli,že mám brát léky co mám jen večer tak i ráno a mám si hned pichnout neolutin,jenže ten mám doma,tak teď sháním kdo mi ho odpoledne bodne,no ale zabalím to tu brzo,ani mě nehne,abych tu strašila.přinejhorším skočím do nemocnice na pohotovost,to se myslím může,když chcete píchnout injekci,že jo,neměli by na mě koukat jak na narkomana,že ne?
29. kvě 2007 ve 12:55  • Odpověz
tinddruško určite na tebe nebudou koukat, narkomani si pichaji sami :grinning: no renys, jak znam meho tatku, tak by to mohla byt i pravda :slight_smile: on je i ted hrozne na žensky :grinning: :sweat_smile:
29. kvě 2007 ve 13:11  • Odpověz
autor
holky a od kdy má miminko předčasně narozený šanci na přežití?
zulíku v tom 36. týdnu, jak bylo veliký? bylo v inkubátoru?
29. kvě 2007 v 15:51  • Odpověz
mimmix, moje mimčo v inkubátoru nebylo,už mělo vyvinutý plíce,jen ho 1 den hlídali,jestli si udrži teplotu.jinak mělo 2,5 kg a 46 cm :slight_smile: taky tam v té době byla mamča,co porodila skoro 5 kg holčičku a to byla ta moje holčička vedle ní jak králíček :grinning: dnes už zachrání daleko menší mimča,některé mají sotva 1 kg.
29. kvě 2007 v 16:15  • Odpověz
autor
zuliku, tak to byla pěkná, už dopečená :slight_smile:
pětikilový mimčo, no potěš, moje ségra rodila chlapečka 4,50 kilo a měla s ním co dělat :dizzy_face:
29. kvě 2007 v 16:36  • Odpověz
mimmix, to ja mam zjišteny, že nejlepši je rodi u apolinaře. je to sice barabizna a vnitřni vybaveni taky nic moc, myslim ti jako hezke prostředi. ale maji vynikajici podminky prave pro miminka. když nastane jakykoli problem.tak tam je nejvetši šance že mimčo zachrani a daji ho do pořadku :slight_smile:rozhodne rodit budu tam :grinning:
29. kvě 2007 v 16:52  • Odpověz
autor
to mám bohužel trochu z ruky :grinning:
u nás to snad taky není nejhorší, i když celým městem otřásl případ, kdy doktor upustil miminko přímo na sále... :frowning2: dokonce vím, čí bylo :unamused:
29. kvě 2007 v 17:03  • Odpověz
no i lekaři jsou jen lidi. ale tohle by se stavat nemelo :frowning2: a jak se mimmix citiš? maš nejake tehu přiznaky? a v kterem jsi vlastne tydnu? to je ale otazek :grinning:
29. kvě 2007 v 17:35  • Odpověz
ahoj, nerada zasahuju do diskuze, ale chtela jsem se zeptat, jestli nektera nemate zkusenost s mikrodeleci na Y chromozomu u manzela. Volali nam dnes z genetiky a vypada to,ze je u nas tento problem a na konzultaci jdeme az pristi tyden, takze je manza nervozni.
29. kvě 2007 v 17:43  • Odpověz
ahojky a kam chodite na genetiku?
29. kvě 2007 v 17:54  • Odpověz
chodime do CARu ve FN Olomouc a tohle je soucast "vstupniho balicku" vysetreni.
29. kvě 2007 v 18:01  • Odpověz
teda holky, vy jste se ale rozkecaly :slight_smile: , tindro, tak si to zkus píchnout sama, neboj, já to též zvládám, to se píchá taky asi do zadečku do svalu, viď? Ale jestli se na to necítíš,tak to radši nech na odbornících. Já jsem se ale setkala s problémem, kdysi jsem si měla v sob. píchnout Pregnyl,tak jsem volala no fakultky - odmítli, ať si prý zavolám na pohotovost (ve městě), ale že ze mě nebudou mít radost.No já se holky tak nasr.. :angry: :angry: (to je naše zdravot.), tak jsem brnkla do porodnice, přepojili mě přímo na sestřičku z rizikovýho a ta mi poradila. Tindro a doufám, že od zítřka si též doma :slight_smile: !
29. kvě 2007 v 19:45  • Odpověz
ilci, nevím bohužel oč jde.
29. kvě 2007 v 19:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.