• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
ilci taky neporadím :unamused: promiň.já byla nakonec za jednou známou,sice trochu sadistka,ani mi neřekla že už to tam pichne,na mě všichni musí pomaličku :sweat_smile: ale aspoň mám teď klid a snad se mi bude dobře spát.zítra ještě půjdu na chvilku do práce a ve čt konečně na utz,snad tam budou oba :zipper_mouth: .tak holky dobrou všem :slight_smile:
29. kvě 2007 ve 20:38  • Odpověz
Ahojinky spolubojovnice :wink: Tak jsem dneska byla na utz!!!!!Je tam jedna fazolka a bije srdíčko tak za týden si mám přijít pro prukazku :grinning: :grinning: :grinning: Doufám že se ten drobeček udrží!!!!!!!Zatím papa a všem moooooc štěstíčka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29. kvě 2007 ve 21:42  • Odpověz
ice.tinko moc moc gratuluji :slight_smile:
29. kvě 2007 ve 22:12  • Odpověz
ice.tinko to je super!já už by sem taky chtěla průkazku,budu se s ní tady v práci ohánět,ať mi daj všichni pokoj,že se nesmím rozčilovat :slight_smile: strašně se bojím toho zítřejšího utz :frowning2:
30. kvě 2007 v 07:51  • Odpověz
ice.tinko to je skvělá zprávička, mooc gratuluji :slight_smile: :slight_smile: ! Tindro, hroozně moc držím zítra palečky, ať je vše o.k. a máš tam dvojčátka :wink: :slight_smile: ! Já snad to čekání nevydržím, no snad to uteče jako voda a taky budu vědět jak jsem na tom.
30. kvě 2007 v 09:14  • Odpověz
dnes se tady nějak spinká :angry: ice.tinko, velká gratulace k miminku,jen ať dál hezky roste :slight_smile:
30. kvě 2007 ve 13:55  • Odpověz
Ahoj Zuli, jakpak se dnes máš :slight_smile: ? Mně dnes volal domů můj vedoucí, ohledně školení pro mě, chtěl schválit nějakého mého zástupce, a rozpovídal se už o mojí mateřský, kdo tu mojí agendu bude dělat, tak jsem ho musela zkrotit, že to může opět dopadnout blbě a uvidí mě tam třeba za 14 dní. Tak se mi zdá, že už to o mně ví asi celý úřad, a přitom jsem to chtěla zahrát, že jsem po ženský operaci :zipper_mouth: . No jestli to nevyjde, tak lezu kanálama :fearful: .
30. kvě 2007 ve 14:59  • Odpověz
jo a ta naše těhotná sousedka se tady po dlouhé době objevila, bež bříška a taky bez mimča, je nějaká zdrblá, tak mají asi mimčo v porodnici.
30. kvě 2007 v 15:02  • Odpověz
ahoj renys,pořád pobolívá bříško :unamused: já to mám v práci obdobné,ty kolegyně, co vědí fandí a převážná většina si myslí,že mám něco se slepým střevem,nechci to rozpatlávat :confounded: jsou to drby a stejně tomu nerozumí,každá je chytrá,jak rádio.renys,věř,že to vyjde,mimčo musí věděť, že se na něj těšíte :slight_smile:
30. kvě 2007 v 15:48  • Odpověz
ty Zuli a nebolí Tě spíš než žen. orgány střeva, třeba už hormony pracují a špatně to tráví. Ale ten odběr vajíček je silný zákrok do organismu, takže někoho to holt bolí déle, buď v klidu, já jsem tomu taky moc nevěřila, no a byla jsem překvapená. Teď máme zase ale nervy, že si za týden udělám zas testík a čárka bude už jen jedna :frowning2: .
30. kvě 2007 v 16:20  • Odpověz
ahoj holky, jsem objednaná do IVF Podolí 2-5 den při MS, nevíte co mě tam čeká :confused: ?? Moc vám díky za odpověď a všem držím palce ať to vyjde :wink:
30. kvě 2007 v 16:34  • Odpověz
ahok keit,tam chodím taky :slight_smile: Předpokládám,že jsi někde na začátku snažení a udělají ti ultrazvuk,jestli by bylo dobré začít se stimulací. :slight_smile: 2.-5..den při MS se jinak chodí taky na krev,na hormonální profil.jak tam chodíš dlouho?
30. kvě 2007 v 16:40  • Odpověz
ahoj zulik, na začátku snažení ne, ale v Podolí jsem byla zatím jen jednou, takže jsem úplný nováček :wink: , jinak díky za info
30. kvě 2007 v 16:47  • Odpověz
tak to bude asi ten hormonální profil,pokud je to na ráno a nemáš stanovenou hodinu.tím snažením jsem myslela,jestli už tam máš něco rozjetého :slight_smile:
30. kvě 2007 v 16:49  • Odpověz
na stanovenou hodinu nejsem objednaná, a rozjetého zatím nemám nic :slight_smile:
30. kvě 2007 v 16:57  • Odpověz
ahojte holky :slight_smile: doufám,že se máte fajn
30. kvě 2007 v 17:58  • Odpověz
Zdravím Marky, jak se daří? :slight_smile:
30. kvě 2007 v 18:02  • Odpověz
teď mě manžel načapal :angry: , jak bulim při jedný smutný písničce, no jsem asi nějaká přecitlivělá :slight_smile:
30. kvě 2007 v 18:03  • Odpověz
Holky moooc děkuji za gratulace já doufám že se ten drobek udrží už jsem to riskla a dala si fotky do alba a snažilku v popisku vyměnila za 7tt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tindro já se pořád bojim toho se snad do konce 12 tt nezbavím ...a že se nemáme rozčilovat hihi to já z malým u úkolů přijdu o pul nervu co mám na celý život :grinning: :grinning: :grinning:
Holky moooooc štěstíčka a jen štastné zprávy..... :grinning: :grinning: na co jiného tu všechny čekáme že :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!!!!!!!
30. kvě 2007 ve 23:18  • Odpověz
Rendys ...Já řvu furt u každé kraviny až někdy začnu i vzlykat takové to jak vám skáčou plíce a v krku knedlík i štěstím.....Ale jsem opatrná ještě mě nechytli při tom !!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. kvě 2007 ve 23:21  • Odpověz
Ice.tinko, dobře to dopadne, a neboj, rychle to uteče. No já jdu za chvíli k doktorce prodloužit neschopenku a koupím si v lékárně těhot. testíky, radši se příští týden ještě testnu. Kámoška říkala, že po těch 14 dnech co měla přijít do centra na 1. UTZ, tak musela nejdřív u nich ještě testnout z moče,taky to tak u vás bylo?
31. kvě 2007 v 07:30  • Odpověz
Ice.tinko, moc a moc gratuluji k srdíčku. Je to určitě krásný pocit. :slight_smile:
31. kvě 2007 v 09:28  • Odpověz
Keit, během 2.-5. dne MS odebírají krev na hormonální profil, aby zjistily jakou máš hladinu hormonů, které mj. ovlivňují růst a dozrávání folikulů.

Zulíku, také chodím do Podolí. :slight_smile:
31. kvě 2007 v 09:31  • Odpověz
čau kočky,tak já dneska viděla obě srdíčka :slight_smile: Hurá,teď už bych si měla jít ke své doktorce pro průkazku :wink: jů já se těším!Mějte se a krásný den všem!!
31. kvě 2007 v 09:49  • Odpověz
Čus holky,tinruško,to jsou krásné zprávičky :slight_smile: gratuluji :slight_smile: já šla dnes na krev a pro konec PN, raději mi udělali testík,protože jsem začala ráno jako naschvál dost špinit a v busu se mi udělalo ble :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak tam musím později volat a teprve se uvidí,co a jak ale nemám z toho dobrý pocit :frowning2: utěšuji se,že máme schované sněhuláčky. :wink:
31. kvě 2007 v 10:56  • Odpověz
ahojky holčičky :slight_smile: tindro moc gratuluju :slight_smile: ice.tinka moc ti držim palce at všechno probiha tak jak ma :slight_smile: a zuliku neboj všechno dobře dopadne :slight_smile: a buresinka ty si opatruj snehulačky :grinning:
31. kvě 2007 v 11:08  • Odpověz
Tindro, to je ssuperrrr :slight_smile: :dizzy_face: , mám z tebe velkou radost! Zuli strašně mooc držím palečky, ať je vše v pořádku, a jsi hezky v klidu! Mě dnes manžel vezl k obvoďačce a pak mi bylo taky pěkně blbě.
31. kvě 2007 v 11:40  • Odpověz
Tindro - gratuluju. Tak a máme tu další těhulku :slight_smile:
Už jsem zase dorazila do práce a mám chvilku na Vás tady mrknout.
Ale k věci - hádám by jste se stejně zeptali.
OPU v pondělí 11 oocytu - 1 nezralý, 2 v pořádky zbytek prázdný.
Dr. prohodila jen že je to dost divné vše v normě a pak po odběru všechno prázdné.... Už to tak bylo u té první stimulace. Nadhodila že nejspíš nemám v pořádku vaječníky, ale vypadala že sama neví co si o tom myslet a já se nějak víc už ani neptala.
Rozmrazili nám ty tři z první stimulace a dnes mi volali že 4 vypadají zdárně a tak je předávají do laborky na PGD. Výsledky by měli vědět zítra, no a jestli najdou něco životaschopného tak transfer bude v sobotu.
Nějak moc už ani nevěřím že něco najdou takže to beru tak nějak lažo plažo, ale manžel to prožívá docela hodně. Bude s ním asi děs vydržet jestli nic. :unamused:
31. kvě 2007 v 11:53  • Odpověz
lanka budu na tebe myslet jako blazen :slight_smile: myslim že mame tak trošku stejny problem :angry: ten muj to taky težce nese :frowning2: až jsem z toho byla dost překvapena :unamused:
31. kvě 2007 ve 12:33  • Odpověz
Jo jo vždycky vypadá že pohoda, pohoda a pak buch......
Hádám že se ani do zítřka nevyspí :wink:
31. kvě 2007 ve 12:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.