• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
Tindro moc a moc gratuluji. :slight_smile:

Zulíku, držím palečky, ať je vše v pořádku.

Lanko, Tobě také držím palečky, ať nějaké embryjko k transferu bude. :slight_smile: No a pak si budeme navzájem držet palečky. Já si jdu pro zmrzlíky zítra. :slight_smile:
31. kvě 2007 ve 13:13  • Odpověz
Buresinka - to je super zpráva.
Jsem ráda že to šlo tak rychle. Hádám že pokud tedy něco bude bude nám to vycházet skoro přesně :slight_smile: (pokud totiž bude jdu v sobotu)
31. kvě 2007 ve 13:17  • Odpověz
Kočičky,držím Vám palečky :slight_smile: ,říká se přecičky: Přej a bude ti přáno :slight_smile: Jdu už zítra do práce a tam mám jen intranet,tak vás budu sledovat až po večerech a někdy se zase přidám. :wink:
31. kvě 2007 ve 14:15  • Odpověz
Zuli, kdy budeš mít ty výsledky? Lanko moc držim palce, ať už se konečně ta smůla zlomí a dopadne to ukázkově. Buresinko, taky tfuj, tfuj :slight_smile: , ať se zmrzlíci hezky v bříšku zabydlí a zůstanou zaraflí až do února :dizzy_face: .
31. kvě 2007 ve 14:31  • Odpověz
buresinko: díky za info
31. kvě 2007 v 16:17  • Odpověz
lanka budu na vás myslet :slight_smile: dej zítra vědět :slight_smile:
31. kvě 2007 ve 20:09  • Odpověz
ahoj holky,jsem tu uplne nova, se stimulaci na nase prvni IVF by jsme meli zacit kolem 20. cervna.zatim mame za sebou dva neuspesne pokusy na uiu, tak se nam uz brzy zadari.pricinou je nizky pocet kvalitnich spermousu a moje protilatky, jednoduse alergicka reakce na spermijky.stimulace se celkem bojim, ale desne se tesime...drzim vsem palce a preju brzky uspech nam vsem :slight_smile:
31. kvě 2007 ve 23:58  • Odpověz
Ahoj holky prosim poradte zaponela jsem si vcera vecer vzit utrogestan stane se neco nebo mam byt v klidu :unamused: jsem 7 den po ET snad se prckove udrzi i tak :grinning:
1. čer 2007 v 10:00  • Odpověz
Ahojky holky, mumisku, pakliže ho bereš 1x večer, tak bych si ho tam zavedla(nebo do pusinky, nevím jak to máš :slight_smile: )teď. Ať je to tutovka.Ffialko zdravím Tě a přeji mnoho úspěchů a pevných nervů do budoucna :wink: . Stimulace se vůbec neboj, já osobně jsem vedlejší účinky ani nepozorovala, nejhorší jsou asi ty injekce, ale vše se dá zvládnout. Uvidíš, že IVF vám určitě pomůže :dizzy_face: .
1. čer 2007 v 10:33  • Odpověz
renys: brru 2 rano a 2 vecer
1. čer 2007 v 10:36  • Odpověz
Je dobre si udelat test takhle brzy nebo mam jeste pockat jsem totiz strasne zvedava :sweat_smile:
1. čer 2007 v 10:41  • Odpověz
aha, tak si dej teď jeden, ať to zase pro tělíčko není nějaká darda. Já radím vyčkat, já jsem ale hroznej nervák, protože jsem měla strach, že kdyby to vyšlo negativ. tak bych bulela a třeba by to bylo úplně zbytečný se takhle nervovat. No já ho dělala až 16.den po ET a čárka byla fakt tlustá.
1. čer 2007 v 10:46  • Odpověz
Ja jdu ve stredu na uzv a na krev tak jsem nedockava rada bych to vedela .Je mi jasny ze to taky obrecim :frowning2: pokud tam ta carka nebude :frowning2: :frowning2:
1. čer 2007 v 10:51  • Odpověz
Tak to máš dobré, že si Tě tam hned pozvali na krev a UTZ, uvidíš, že to dopadne dobře a slzičky nebudou :slight_smile: !! // čárky je vyhrána 1. bitva, ale já mám stále takový divný pocit, že se to třeba ve mně vstřebá ...
1. čer 2007 v 10:55  • Odpověz
Renys / tak ten pocit zahoď a užívej si to dokud můžeš. :wink:
Jdu se za vámi nachvíli zabavit - maj volat jak dopadlo to PGD takže den bude nekonečně dlouhej.
1. čer 2007 v 10:58  • Odpověz
Za 9 mesicu se budes mazlit s prckem budu ti moc a moc drzet pesticky :grinning: :grinning: urcite to dopadne dobre :slight_smile: .Nam vsem ktere po tom tak touzime :sweat_smile: :sweat_smile:
1. čer 2007 v 10:59  • Odpověz
Nejhorší na tom je že ani nevím jak chci aby to dopadlo - když budou v pořádku tak to znamená že nemáme ponětí proč už jsem 4x potratila, a když v pořádky nebudou tak celé ty dvě stimulace a všechno to kolem včetně nervů a prachů bylo naprosto k ničemu. :unamused:
1. čer 2007 v 11:00  • Odpověz
Jednou to musi klapnout :wink: nesmis to vzdat a hlavne musis verit ze to v poradku bude :wink:
1. čer 2007 v 11:03  • Odpověz
No hádám že mi to dilema dneska rozseknou - když už jsem takhle vydržela tak dlouho tak mně už těch zbývajících pár hodin nezabije :grinning:

mumiskovani - budeš tedy dělat test?
Já bych ho asi nedělala - nechalal bych se překvapit - z krve je to stejně přesnější.
1. čer 2007 v 11:10  • Odpověz
ahojky holčičky :slight_smile: tak ja dnes dostala mršku. misto po 28dnech tak po 34 dnech, tak že nejenom že jsem krava jalova, ale ješte mam rozhazenej cyklus :angry:
1. čer 2007 v 11:16  • Odpověz
Mourku - taky mám dlouhé cykly zrovna když se to nejmíň hodí... (např. v průběhu dlouhého protokolu apod.) Prostě očividně ví kdy si to vybrat.
1. čer 2007 v 11:21  • Odpověz
lanka: budu si delat test ale az zitra manzel je taky zvedavej :grinning: mozna jeste vic nez ja :grinning:
1. čer 2007 v 11:31  • Odpověz
kazdej vecer mi hladi brisko a domlouva prckum :slight_smile: :slight_smile:
1. čer 2007 v 11:32  • Odpověz
Jo jo to znám - ten můj je taky děsná nedočkavka - už jsem tu někde myslím i psala - když jsem měla posledně podezření tak jsem si z hrůzy že jak udělám test, zas o to příjdu (moje zkušenost je totiž že do týdne po testu je samovolný) jsem si ho nechtěla dělat tak ukecával stylem že koupí dva a udělá si ho taky aby to bylo spravedlivý a nebyla jsem v tom sama.
Mám pocit že tu byla kdesi diskuze o tom že chlapům TT občas vychází rovněž pozitivně. Ale bohužel už si nevzpomínám jak mu tenkrát vyšel. :wink:
1. čer 2007 v 11:34  • Odpověz
Tak to je dobrej napad hned dneska mu to reknu :grinning: :grinning:
1. čer 2007 v 11:43  • Odpověz
Lanko v kolik mají volat? držím všech 12 palečků, teda nevím jestli už nějaký mají,když mají jen 1,3cm,ale to neva :wink: Buresinko,doufám že pěkně odpočíváš,aby se pěkně drželi.mumiskovani,já bych to nevydržela,dělala sem si test už 8.den :grinning:
1. čer 2007 ve 12:29  • Odpověz
To je to co oni neví - až budou výsledky ozvou se. :slight_smile:
1. čer 2007 ve 12:57  • Odpověz
Lanko, taky moc držím palce, teda to snad neni možný s těma TT u chlapů :grinning: , HCG je přece vyločováno z placenty, ne? Ale zas se říká, že TT se může ukázat pozit. i v příp. cysty. Mumisku, ty jsi prostě zvědavá a napnutá,co :confused: ? Tad dej zítra příp. hned vědět! Lanko, já už taky po 2 potratech se tak nějak držim při zdi, život dokáže hrozně překvapit-ale to jak ve špatném, tak v dobrém! Jestli Tě to utěší, tak znám paní, která 4 x potratila, a teď má krásný 2 děti. Más udělanou imunologii? Mně zjistili antifosfolipidový protilátky, že musím brát Prednison na sníž. imunity. No a pak mi moje hematoložka(primářka) řekla, že s tím hematologové nesouhlasí, že toho Prednisonu je tak malé množství, že to na tu imunitu ani vliv nemá, ale může to poškodit plod! Tak pacient ať si vybere :angry: :angry: . No a pak mi ty testy udělala 2 x znovu a protilátky tam nebyly žádný!! Že prý je to měnící se věc.Tak zatím mi ho v centru nenasadili, tak jsem zvědavá, jestli až později asi.
1. čer 2007 ve 14:42  • Odpověz
Lanko, teď Tě opravdu nechci strašit, ale nepřemýšleli jste někdy o dárcovství některé pohl. buňky? Jednou dávali o tom pořad v TV, byly tam páry, které opak. potrácely, jejich těla se prostě k sobě nehodila a ta mrcha příroda se nenechala oklamat. Tak zkusili darované embryo a bylo to tam! Ale já vím, vlastní dítě je holt vlastní. Určitě je ještě čas na takové řešení.
1. čer 2007 ve 14:47  • Odpověz
mumiskovani,test si ještě nedělej,je to ještě brzo :wink: ptala jsem se na to a 100% je to i z krve opravdu až tak kolem 14 dnu po ET.zbytečně budeš v nervu,vydrž to :slight_smile: každý tělo je jiný a reaguje taky jinak :slight_smile:
1. čer 2007 v 15:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.