• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
jo přemýšleli - ale manžel by to chtěl nejdřív zkusit takhle. Darované pravděpodobně oocyty budou až další fází. nebo možná i dar embria - při stimulaci mám totiž příliš mnoho prázných vajíček - takže mně to přijde jako zbytečné týrání - ty oocyty hádám dostanem za tolik peněz jako doplácíme léky při stimulaci aspoň to tak typuju. (u každé stimulace jsme totiž doplatili 20.000 a když ještě odečtu PGD - tak se cena bude rovnat - doufám :wink: )
A jinak - už volali - manželovi - teď jsem mu volala a on prej - tobě nevolali - nejspíš už to nějakou hoďku ví.
Životaschopné je jedno. Takže jediný pokus s jediným embriem. po dvou stimulacích.........
Zítra je transfer. A dnes už končím mějte se. :slight_smile:
1. čer 2007 v 16:03  • Odpověz
Ty jo Lanko, to je fičák, tak strašně moc držím palce, ať to zítra klapne. Je skvělý, že je tomu darování manžel nakloněn, ale jak říkáš, je dobrý to ještě zkusit s vlastními.
1. čer 2007 v 17:07  • Odpověz
Lanko moc ti držím pěstičky ať vše dobře dopadne a to jedno mimčo se u tebe udrží. :slight_smile:
1. čer 2007 v 17:12  • Odpověz
lanko taky držim palce at to dobře dopadne :slight_smile:
1. čer 2007 v 17:21  • Odpověz
autor
ahoj holky, doufám, že se vám bude dařit líp než mně...dneska po kontrole UTZ se mimčo nevyvíjí a tak mě v pondělí čeká revize :unamused:
přeju hodně štěstí!!!
1. čer 2007 v 17:29  • Odpověz
mmmix, je mi to moc lito :frowning2: už me to všechno štve jak je to nespravedlive sakra :pensive:
1. čer 2007 v 17:48  • Odpověz
autor
no jo, je toho všude kolem nějak moc... :frowning2:
mně tyhle zamklý těhu nejdou do hlavy, dřív to nebývalo, co se to teď děje...? :unamused:
1. čer 2007 v 18:02  • Odpověz
nevim co se to s nami deje. je to ale hruza :frowning2: kde brat sily na dalši ivf? :angry: nad tim přemyšlim :angry:
1. čer 2007 v 18:31  • Odpověz
autor
no, vzhledem k mý fobii z nemocnice je mi hrozně. kdyby nebyla nutná revize, tak to zvládnu, ale nemocnice je bléé :cry:
a z dalšího pokusu jsem myslím na nějakou dobu vyléčená a spravím si nervy nějakým pěkným výletem.
1. čer 2007 v 18:44  • Odpověz
ježiš mimmix, je mi to strašně líto a cítím s Tebou hrozně moc :cry: :frowning2: a posílám Ti na dálku pusu na čelíčko. Ten život je tak nespravedlivej. Neboj v té nemocnici to zvládneš, o mě se tam vždycky hezky staraly, dokonce jsme si tam s děvčaty pokecaly, ale doma to na mě vždy padlo, tak by to chtělo někam vypadnout a přijít (alespoň trošku) na jiný myšlenky. Škoda, že na tu revizi nejdeš hned zítra, takhle na to budeš pořád myslet, ale fakt věř tomu, že co Tě nezlomí, to Tě posílí.Zvládneš to, neboj.
1. čer 2007 v 19:45  • Odpověz
autor
renys děkuju :dizzy_face:
jestli opravdu platí, že "co tě nezabije to tě posílí" bude ze mě za chvíli hotovej železnej Golem :grinning:
1. čer 2007 ve 20:08  • Odpověz
ty už jsi někdy IVF podstoupila? A jak dlouho se snažíte? JEN VYDRŽ, určitě se dočkáš voňavýho uzlíčku, to je jasný, někdy holt to tělíčko stávkuje, třeba i léta, a pak to jde jak po másle!!
1. čer 2007 ve 20:15  • Odpověz
Já tak někdy přemýšlim a říkám si, na světě je takových sirotků, kdyby to šlo, tak bych hned ňějaký chňapla a šup s nim do pokojíčku :grinning: a snesla bych mu modrý z nebe.Jo život je holt plný paradoxů. A nebo je taky príma možnost v některých zemích takové ty náhradní matky, co rodí o sto péro :slight_smile: ,nechat si v krajním případě jima odnostit dítě. Já vím, každá chceme prožít to těhotenství a porod, kojení...Ježiš, já jsem se zase nějak rozkecala :sweat_smile: .
1. čer 2007 ve 20:20  • Odpověz
mimmix ten život je tak strašně nespravedlivej :frowning2: Přeji hodně síly :wink:
1. čer 2007 ve 20:55  • Odpověz
mimmix je mi to líto, vím jak ti je, potkalo mě to před týdnem :frowning2: je to fakt hrozný, no možná je to tím, že je to všechno tak uměle vyhnané - kdo ví. Kolikátý jsi měla týden, jestli se můžu zeptat, mě to zjistili v 7 tt a doktor mi řekl, že když je to tak brzo, tak tomu raději nechá chvíli volný průběh, dal mi deset dní abych to dostala. Jinak revize. MS naštěstí dorazila a celkem brzo, v pondělí jdu na kontrolu abych zjistila, jestli to bylo opravdu všechno, nebo nakonec přeci jen skončím ve špitále. Jde hlavně o to že po revizi se musí čekat půl roku, kdežto pokud to odejde samo, tak stačí tři měsíce. No nic, měj se fajn, a snad se tu brzy sejdem u diskuze při dalším pokusu - hodně štěstí
1. čer 2007 ve 21:20  • Odpověz
Ahoj holky jsem 8 den po ET a zacala jsem spinit mam se bat ze to nevyslo :frowning2:
2. čer 2007 v 10:46  • Odpověz
autor
jankatr-já dneska začínám 7.týden a na revizi mě poslal a to jsem ho výslovně ptala, jestli by to nešlo nechat odejít samo, ale prý rozhodně ne, ať nečekám... :unamused:
tak nevím, taky bych radši do nemocnice nešla.
mumiskovani-to může být nidační krvácení-uhnizďování embrya, to se dokonce považuje za dobrý znamení.
marky a renys-děkuju, štve mě to děsně, protože čas letí hrozně rychle a stárne i tělo...chjo :frowning2:
2. čer 2007 v 11:24  • Odpověz
Ahojky holky, mimmix tvůj doktor určitě ví co dělá, já osobně bych na té revizi i trvala, protože se můžeš sice pročistit samovolně, ale nikde není napsáno, že dokonale, a než riskovat srůsty, no nechápu jak tady píše jankatr, kde ten doktor bere jistotu, že vše odejde. Takže hurá do nemocnice :confounded: , ať si hezky připravená na další těhulkování. Mumisku, neboj spousta žen má na začátku těhu špinění,a proběhl testík?
2. čer 2007 v 15:10  • Odpověz
mimmix,vím, že je to nepříjemné :frowning2: a taky sleduji, že čas letí a propadám depresím, teď mi to taky nevyšlo :confounded: znám ženské, které měly několik neúspěšně ukončených těhotenství a když už to pomalu vzaly, bylo to :wink: tohle je hlavně boj s psychikou a všechny "kecy" jsou stejně zbytečné :unamused: taky si říkám, že někdo to má hned a ani nechce, dělá psí kusy,aby se dítěte zbavil, tak kde je ta spravedlnost. mumiskovaní, hlavně pokud bereš např, utrogestan, nezapomeň si ho při špinění polykat místo zavádět, špinění je normál.držím vám všem palečky, ať je to vše lepší!!!
2. čer 2007 v 15:15  • Odpověz
Tak holky vypada to ze zacnu normalne krvacet :frowning2: je to stale sylnejsi mam strasny strach uz jsem to orvala :frowning2: :frowning2: :frowning2: . Nejsem si jista ze by byla jeste nadeje
2. čer 2007 v 15:25  • Odpověz
Testik jsem si udelala a je negat. :frowning2:
2. čer 2007 v 15:44  • Odpověz
ahojky holčičky :slight_smile: mumisku, to je mi lito :frowning2: ale všem nam to jednou vyjde. :frowning2: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja dnes byla na detskem dnu s Mirou a s domčou u apika dopoledne. A pak jsme šly na tu vystavu BODIES v Lucerne. Je to fakt zajimave a stoji to za to. hlavne jsem videla jak je malinka deloha, nebo mimiskove malinky tam plavali ve zkumavkach, 10 tydnu stare potom 12 tydnu atd. třeba take 30 tydnu stare.Je to hodne poučne. :slight_smile:
2. čer 2007 v 18:35  • Odpověz
Mumisku, jak to, to je mi hrozně líto :cry: :cry: , taky jsem ti moc fandila,holky to snad není možný, mám strach, že mi to taky nevyjde, když vidím, co se tady děje..No já mám ten paradox přímo v rodině, každá otěhotněla, jen se otřela o trenky, ségra byla dokonce 2 x na potratu, tak jsou taky ze mě všichni na větvi. Ale určitě na nás na všechny už někde čeká sladký miminko, už se na nás těší, jak bude rozmazlovaný :slight_smile: . Mourku, věřím tomu, že ta výstava byla bezva, já jsem se na škole zúčastnila pitvy ženy sebevražedkyně a bylo to úžasný. Přesně, nechápala jsem jak je ta děloha malinká ( a to měla ta paní syna), nejhorší byl ten smrádek :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
2. čer 2007 v 19:41  • Odpověz
mimix to je mi strašně líto :cry: Holky moje snažte se,já tu nechci být sama mamina :wink: mumisku nevzdavej to ,já taky každou chvilku špiním,8 den na test je brzo.Já tady každou smutnou zprávu ořvu,to sem nesmíte psát takový smutný věci.Hlavně myslet pozitivně,jasné?Tak se držte,moc na vás všechny myslím
2. čer 2007 ve 22:21  • Odpověz
mimusku neboj ještě není nic ztraceno, pokud nekrvácíš jako při MS.
3. čer 2007 v 08:49  • Odpověz
Dobré ránko holčičky, tak mumisku jak si dnes na tom? Tindro jak se cítíš? Kdypak jdeš pro průkazku :slight_smile: ? Já jsem pořád tak přecitlivělá, protivná, prostě na pěst, chudák manžel :sweat_smile: , ale to je z toho vnitřního napětí, jak mám strach zda to vyjde či ne. No musím se polepšit, aby zase dneska hezky vygruntoval :slight_smile: .
3. čer 2007 v 09:00  • Odpověz
Ahojky berusky, tak se Vám hlásím s dvěmi embrýsky v bříšku. Zatím jsem v pohodě, snažím se hodně zabavit, abych na to nemyslela. Celkově to lépe snáším než ty dva předchozí pokusy. :slight_smile:

Mimmix, je mi to tak líto. Přeji hodně síly.

Mumisku, na závěry je opravdu ještě brzy. 8.den na testování je fakt brzy. To je hcg ještě dost nízké. A stejně nejjistější jsou výsledky krve, tak neztrácej naději.
3. čer 2007 v 09:50  • Odpověz
Buresinko, přeji hodně štěstíčka, ať mimískové hezky prospívají :dizzy_face: ! Teda to je tak spací počasí, klidně bych celý den prospala. Mimmix, zítra držím palečky, ať to zvládneš a ať to rychle uteče a jsi zase brzy doma.
3. čer 2007 v 11:25  • Odpověz
autor
díky holky, je to holt zkušenost no, i když hrozná.
už jsem byla tak blízko :frowning2:
ale ještě máme spoustu šancí a jednou to prostě musí vyjít! :wink:
3. čer 2007 ve 14:33  • Odpověz
Ahoj holky.
mimix, to je strašné, ach jo. Nemocnice se ale neboj, budeš tam jen malou chviličku, pak už bude vše lepší a příště to vyjde. Jde se dál, co zbývá. :frowning2:
mumisko, třeba se vše ještě obrátí v dobré, 8 den je skutečně brzy na test a pokud nekrvácíš nějak moc, nedají se dělat závěry. Jak to je dnes, jak to vypadá?

renys, raději moc nečti negativní věci, když jsi těhulka, tindro, ty také ne. Pak je větší strach. Spíš se plňte pozitivníma zprávičkama a těšením na miminka :slight_smile: .
3. čer 2007 ve 14:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.