• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
Ahojky holky dlouho jsem tady nebyla,nemela jsem vubec cas,manzel mi zaridil obcerstveni u vody,tak mam velkou radost.
Mimmix je mi to moc lito,ale hlavu vzhuru,urcite se to priste povede,a me taky :slight_smile: Ted na to nemysli,uzivejte si s manzilkem a pak to bude OK!
Ja ted vubec na to nemyslim,uzivam si,v zari jedem k mori a pak rekostrukce bytu,na to se moc tesim i kdyz to bude vypadat jako po valce,chci vsechno predelat jadro,okna,podlahy.kuchyn,loznici...ach jo to bude bordel.
Tindro moc gratuluju a drzim palce a tobe Ice.Tinko taky velka GRATULACE!
holky jen tak dal,at jsou tady jen hezky zpravy!
Zatim mejte se fajn a vsem drzim pesti!
3. čer 2007 v 16:57  • Odpověz
Mikulko, já vím, všichni mi říkají, ať sleduji jen pozitivní věci, no a já blbec :confounded: jsem včera pročítala diskuzi "potrat ve II. trim.". No nekecam, nemohla jsem z toho usnout a měla jsem celej večer po náladě. Tak si radši dnes prohlížim albumy spokojených mamin, vždycky mám slzy v očích, jak se někdo má, že má takový štěstí.
3. čer 2007 v 17:15  • Odpověz
Renys, on mi neřekl, že je to jisté, ale dal tomu deset dnů a pak na kontrolu. Do čtyř dnů od vysazení prášků jsem to opravdu dostala, a zítra jdu na ultrazvuk. A je to podle pokynů přímo z CAR, můj doktor mě tam chtěl poslat hned, ale v centru to dělají šetrněji - myslím že jim můžu důvěřovat, jsou to odborníci na svých místech, a nespoléhají se jen na přírodu, samozřejmě se to musí důkladně zkontrolovat. A vím že nejsem jediná, už jsem tu taky četla příspěvek od někoho ve stejné situaci. Jde o to že v sedmém týdnu je to ještě opravdu maličké, a revize je přeci jen zásah do organismu, kdyby to bylo později, tak by to bylo na revizi rovnou.
3. čer 2007 v 17:55  • Odpověz
autor
janko, já nevím, taky bych radši bez revize, ale řídím se pokyny MUDRa.
jestli se vyčistíš sama dobře, bude to v pohodě, pak si tě zkontrolujou a třeba tě to nemine, i když doufám že mine a tělo si s tím poradí samo.
já si myslím, že to moje zamlklý těhu způsobila ta poševní infekce, ale jistě to nevím...
3. čer 2007 v 19:14  • Odpověz
no vidíš, renys. vůbec si nedávej do hlavy negativní věci. skutečně se chraň.
3. čer 2007 v 19:18  • Odpověz
no uvidím - zítra jdu na ultrazvuk tak se dovím jak to vypadá. Snad to bude dobré.
3. čer 2007 v 19:25  • Odpověz
Jankatr, já jsem bohužel předloni samovolně potratila v 7. týdnu, šly ze mě hrozný kusy a krev a stejně mě v nemocnici udělaly revizi, protože se tak prý předejde případným zbytečným krevním ztrátám a těm srůstům. No ale je to případ od případu, je to různé, tak Ti Jankatr taky moc držím palce, ať je vše v nejlepším pořádku :wink: . Mimmix, při tehdejším potratu mě to taky napadalo s tou infekcí, v rannym stádiu jsem byla s kámoškou v Paříži, všude bordel nad bordel a ty jejich záchody,brrrr, tak jsem tam chytla mykózu+takovej do žluta výtok, tak to tomu asi přispělo..Já jsem jednu dobu na ty mykózy hrozně trpěla, ale od doby co používám na mytí Intima Altermed, mám pokoj,musím to zaklepat :zipper_mouth: , nebo si dělám (před těhu) bylink. sedací koupele s přídavkem mořské soli, to je taky super. Mimmix, v kolik hodin tam zítra razíš :fearful: ?
3. čer 2007 v 19:55  • Odpověz
autor
musím ještě ráno ke gynekoložce a pak hned valím do nemocnice :frowning2:
holky, jak dlouho trvá ta revize? je nějaká šance, že by mě pustili hned ten den domů?
renys, já taky děsně trpím na záněty, říkáš Intima Altermed?
obsahuje Tea Tree Oil?
já používám na mytí Lactacyd, ale nijak mi nepomáhá...
3. čer 2007 ve 20:08  • Odpověz
Neboj beruško, ta revize trvá chvilku, je to prý banalita,ale 1 noc se tam asi budeš muset vyspinkat, aby si Tě hezky pohlídali. Vždycky mě pustli druhý den dopoledne. Vezmi si s sebou nějaký časáky nebo knížku, ať Ti to tam lépe uteče. Já už jsem vyzkoušela snad všechny ty mýdla, ale tohle obsahuje kromě kyseliny mléčné i Quinoa-rýže Inků, má zklidňující a zvláčňující účinky, má celé spektrum výživných látek, proteinů, vit. E, pak je tam chlorhexidin proti bakteriím, kvasinkám a plísním. Není to parfémováno a je dobré, když to použije před miláskovánim i manžel. Jinak - promiň, za intimity :zipper_mouth: - ale vždy ráno po velké je dobré se osprchovat. Závidím lidem, co mají bidet, bohužel v paneláku máme smůlu...
3. čer 2007 ve 20:26  • Odpověz
Mimmix a kdy Ti řekli, že můžeš naposledy papat?
3. čer 2007 ve 20:28  • Odpověz
autor
renys,to je v pohodě, já jsem ráda, že si můžu popovídat s někým kdo má stejný problémy :slight_smile:
o jídle mi nikdo nic neřekl, jedla jsem dneska v šest...
to mýdlo určitě vyzkouším a s tím bidetem máš úplnou pravdu!!! taky bych ho brala, takhle se aspoň snažím používat intimní ubrousky, ale že by to nějak pomáhalo... :unamused:
3. čer 2007 ve 20:32  • Odpověz
aha, tak to Ti možná dá instrukce až ta tvoje gynekoložka, protože před narkózou se nesmí asi 12 hod. jíst, tak třeba půjdeš do nemocnice až odpoledne. Už jsi byla někdy v nemocnici?
3. čer 2007 ve 20:55  • Odpověz
autor
bohužel byla, narkóza je pro mě pohroma :unamused:
ale těch 12 hodin to bych zvládla, měla jsem sice večeři, ale už nic jíst nebudu.
takže jsi tam byla přes noc? krvácela jsi potom? a jak dlouho jsi marodila?
3. čer 2007 ve 21:00  • Odpověz
No když jsem měla zamlklý potrat v 11. týdnu, tak mě dali tu silnou nárkózu, protože jim to čištění trvalo dýl, to byl fakt hnus, jako malá smrt, nemohla jsem se probrat a bylo mi blbě, ale ukočírovala jsem to. Teď po narkózo po OPU jsem pak doma zvracela. Jojo vždy přes noc, maličko jsem chvíli krvácela, ale hned se to zklidnilo a břicho taky moc nebolelo, jako při menzesu. Vezmi si radši svoje vložky s křidýlkama, ty jejich nejsou lepící, tak jsem se pořád nervózně vrtěla :slight_smile: . No poprvé jsem byla doma celý šestinedělí, pak asi měsíc, ale to byla moje volba, mám skvělého gynekologa, ví o mně, že nejsem nějakej flákač, tak to nechal na mě, až budu chtít do práce. A je pravda, že mi to psychycky pomohlo, ale někdo by to měl třeba naopak.
3. čer 2007 ve 21:20  • Odpověz
autor
to si hned zabalím, ty vložky :wink:
a po operaci mi jí dají oni, nebo musím sama až se vzbudím?
takže asi radši sebou košili než pyžamo viď?
omlouvám se za tu spoustu otázek :sweat_smile:
a ty hlavně mysli na hezký věci, už se ti to teď určitě podaří!!!
3. čer 2007 ve 21:25  • Odpověz
určitě košili, protože oni ti jí po zákroku sami strčí mezi nožky, a pak až se probereš, tak Tě hned polifrujou se vyčůrat, tak je dobrý mít připravený ve svojí skříňce kalhotky hned s tvojí vložkou, je to pak rychlejší a sestřička bude mile překvapená :slight_smile: . Vezmi si ještě župánek a pantoflíky, a ponožky, alespoň mně je pořád zima na nohy :slight_smile: .
3. čer 2007 ve 21:39  • Odpověz
autor
děkuju, jsi zlatá, určitě si to ulehčím :slight_smile:
jenom doufám, že bych je mohla umluvit aby mě pustili ještě odpoledne nebo večer...doma mi bude líp, aspoň psychicky, nemocnice nesnáším.
jenom mě děsí ta narkóza, ale musím to přežít a pevně doufám že naposledy!
3. čer 2007 ve 22:00  • Odpověz
taky věřím, že to jsou jen naše zkoušky, a pak nás snad čeká alespoň pár báječných let :dizzy_face: ! Tak držím palečky a až se vrátíš dom, tak dej hned vědět :slight_smile: !Tak papa a zvládni to!
3. čer 2007 ve 22:02  • Odpověz
autor
ahoj a mockrát díky :slight_smile:
3. čer 2007 ve 22:05  • Odpověz
mim, držím moc pěsti. a ničeho se neboj. někoho dokonce pustí ten samý den po revizi domů! a kdyby ne, do druhého dne to tam nějak vydržíš.
3. čer 2007 ve 22:10  • Odpověz
autor
díky mikulko, jak říkám, doufám, že se mi to nepoštěstí víckrát :unamused:
3. čer 2007 ve 22:21  • Odpověz
nene, mim, to ne, to si vůbec neříkej. Příště se to povede a bude mimčo :wink: Zítra zlom vaz, a neboj, je to fakt chvilička, ani se nenaděješ a už budeš zase doma.
3. čer 2007 ve 22:53  • Odpověz
Nazdárek holky, tak mám o nervíky více :confounded: - nevím, co si mám o tom myslet, ráno jsem si po týdnu udělala opět testík, Axiom, jestli s ním máte některá zkušenosti, po namočení 10 vteřin v moči se má do 3 minut ukázat výsledek, no a já čekala, že tam bude do minuty jako vyšitej :slight_smile: , ale ukázala se slabá čárka, tak mě vzala panika, že je to v háji a do těch tří minut jsem nečekala. Když se pak za půl hoďky probudil manžel, tak mu to říkám a on, že ho chce vidět, no a jaký překvapení, na testíku byla ta čárka pěkně tlustá. Doufám, že naběhla do těch 3 minut, protože pak se to prý nepočítá, tak se jenom modlim a mám depku :rolling_eyes: . Jo a manžel mě ještě sprdnul, že jsem asi slepá, a že jsem mu zase sebrala 2 roky života :slight_smile: .
4. čer 2007 ve 12:25  • Odpověz
Reny, jestli máš nějaký pochybnosti, tak si skoč na krev - jestli máš dobrého Dr, tak to určitě pochopí a vyjde ti vstříc. Podle krve zjistí přesnou hladinu a může to porovnat s předpokládaným vývojem. Je to nejjistější.
Já dnes byla na tom ultrazvuku, prý je tam ještě trocha krve, ale přímo na tom ultrazvuku mi doktorka řekla,že si myslí, že to odejde s příští MS a když jsem pak volala svému Dr, tak mi taky řekl že s tím co mi napsali do papírů by do toho zatím nijak nezasahoval, že to vypadá dobře, žádné kusy sliznice tam nezůstavají, a ta krev prý odejde. Mám ještě po příští MS přijít na krev, měla by být negativní na HCG a za tři měsíce bychom "mohli" začít nanovo - jenže tak rychle to asi nepůjde, to bysme museli někde vyhrát. No snad nám pomůžou rodiče, nechci to moc oddalovat, čeká nás poslední pokus a já mám pocit že mi vaječníky pomalu ale jistě vypovídají službu - tak aby nebylo potom pozdě. No uvidíme.

Mimmix - držím pěstičky aby všechno dobře dopadlo a snad se tu brzo setkáme při lepší debatě :sweat_smile:
Ale to snad s vámi se všemi... :slight_smile:
4. čer 2007 ve 13:51  • Odpověz
Jankatr, tak to s tebou vypadá dobře, určitě ví co dělají. No zítra si budu volat do centra, jelikož mi dochází Estrofem a jehly a injekce, tak se příp. poptám.
4. čer 2007 ve 13:59  • Odpověz
Budu držet pěstičky aby to dobře dopadlo - někdo přece musí mít štěstí!!
4. čer 2007 v 18:31  • Odpověz
renys no ona tam naděje je, pokud se druhá čárečka ukázala, takže buď v klidu. A jak říka jankatr, skoč si na tu krev.

Jankatr, přeji ať co nejdříve seženete penízky na další pokus. Je to ranec, ale co se dá dělat , že.

mimmix neboj to zvládneš, jsi silná holka, držím pěstičky.

tindro jak se vám vede?
4. čer 2007 v 19:19  • Odpověz
renys, tak zkus zítra zase testnout. Hlavně že tam ta čárka byla. A abys byla klidná, když tak zkus na tu krev jít. Ale snad to bude ok!
4. čer 2007 ve 20:57  • Odpověz
renys vůbec neuvažuj,že by to nevyšlo!jankatr držím pěstičky abyste penízky brzo sehnali.No my se máme asi dobře,zítra jdu konečně k doktorce,tak sem zvědavá,nejraději bych byla už doma,v práci chaos,nestíhám ani nic sem napsat :angry: ale to je na začátku měsíce vždy,za týden mám zase klid,tak to bych se pak asi doma nudila.ale snad už dostanu průkazku,tak s ní budu v práci na každého mávat ať mi všichni vlezou za krk a sou rádi,že tam vůbec jsem :wink: tak se mějte a držte se!
4. čer 2007 ve 21:49  • Odpověz
tindro moc ti to přeju - hlavně se nepřepínej ať jste v pořádku. Musíš teď být v pohodě a HAPPY :grinning:
4. čer 2007 ve 21:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.