• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
Tindro, tak dej dnes vědět, jak u pí doktorky, bude mít z tebe určitě radost :dizzy_face: . Co asi mimmix, jestlipak už je doma. No já jdu za chvíli do centra pro receptík na ty jehly a tak, no a holky asi to nechám až na to pondělí, bude to překvápko. Protože mám v pátek a v neděli oslavu narozek, tak si nedovedu představit, jak bych to tam v příp. neúspěchu psych. zvládla. Tindro, já vím, že už Tě s tím asi s... :grinning: , ale fakt bych na tvém místě byla doma, aby jsi vyloučila možný rizika na minimum a říká se, že maminy co byly doma na rizikovým, mají pak klidný dětičky. Ale jestli máš v práci celkem pohodu, tak uvidíš,viď. No mně už začíná práce nějak chybět :confused:, doma je otrava, to je fakt.
5. čer 2007 v 10:39  • Odpověz
autor
ahoj holky,tak to mám za sebou, v poledne mi udělali výkon a ve čtyři jsem šla domů.
dalo se to vydržet, až na ty kecy spolupacientek, to bych vraždila! některý se úplně vyžívaly že tam jsou...
tak vůbec nevím co bude dál, asi zkusíme 2.IVF až zase na jaře, uvidíme.
janko, necháš si na ty 3 měsíce napsat antikoncepci?
5. čer 2007 v 11:16  • Odpověz
ahojky holčičky :slight_smile: mimmix jseš statečna ženska :sweat_smile: tindra u doktorky to bude v pořadku všechno :slight_smile: ja ted připravuju svatebni cestu po Francii, začneme prohlidkou Pařiže asi tak 3 dny, pak si pujčime auto a pojedeme na jih Francie, tam si pronajmeme domeček a budeme si jen tak uživat :slight_smile: už se moc tešim že zapomenu na všechno :unamused:
5. čer 2007 ve 12:08  • Odpověz
Mourku - užij si to a pořádně - přeju šťastnou cestu a krásné líbánky, doufám že nám sem potom aspoň šoupneš nějakou fotečku - ať se taky někam podíváme :sweat_smile:

Mimmix, anti řešit nebudu, myslím že je celkem fuk jestli to mám rozházené samo od sebe, nebo proto že jsem začala něco brát :angry: a ty myslíš že to má nějaký vliv? Že by to pak třeba mohlo jít líp? Jestli o tom něco víš tak sem s tím.... a honem.

Pokud jde o tu práci, já to vyřešila kompromisem při Danečkovi. Měla jsem neschopenku, ale o vycházkách jsem jim chodila pomáhat, a protože jsem tam byla vždycky jen na chvíli, tak jsem nedělala nic důležitého u čeho bych se musela stresovat, ale zase sem nemusela sedět doma na zadku a přišla jsem mezi lidi, a šéf byl taky rád, protože jsem ještě v klidu zaučila svou nástupkyni (dopředu jsem mu totiž neřekla co řeším, takže se to v práci dověděli až když vyšel ET) Pak mi to vyplatil jako procenta ze zisku, dělala jsem totiž cestovní agentuře a část výplaty byla tvořena procentem z prodeje, a to se může vyplatit až po odjezdu klienta, takže nebyl problém mi ještě celé léto posílat výplatu, i když jsem už byla v PN.

Reny, ty si hlavně na celý zbytek týdne a víkend naordinuj klid a pohodu a věřím že to dobře dopadne. Budem držet pěstičky. Snad tady konečně začnou převažovat veselejší zprávy. :dizzy_face:
5. čer 2007 ve 14:45  • Odpověz
Ahoj holky tak jsem opravdu zacala krvacet ( jako blba) volala jsem doktorovi a ten mi rek ze mam prijet zitra na kontrolu a na krev ze se uvydi :frowning2: tak mi drzte pesti :slight_smile: . Rikal ze neni nic ztraceno ze muzu byt jeste stale tehotna takze vam dam urcite vedet
5. čer 2007 v 15:01  • Odpověz
mim, máš to za sebou, tak sláva!
mumisko, moc držím pěsti, ať je vše ok, ať zkutečně není nic ztracené.
ren, u tebe také ať je vše dobré, ale věřím, že ano.
5. čer 2007 v 16:13  • Odpověz
autor
janko, já myslela spíš jak se budeš chránit v tý povinný pauze, já si kondom nedovedu představit :sweat_smile:
mně v CARu řekli, že by takhle krátkodobý braní mohlo napomoct otěhotnění, i když nijak prokázaný to samozřejmě není.
mumisku, držím pěsti, ještě není nic definitivní.
život je fakt boj, ale odměna nás určitě nemine!
5. čer 2007 v 16:23  • Odpověz
ahoj holky, zdravím vás po příchodu z pracovního procesu :slight_smile: Sleduji, jak jste tady statečné a bojujete s nepřízní osudu, ale přece jednou musí být líp :slight_smile: jak tak koukám, renys by to tady asi neměla číst, zbytečně jí to rozrušuje.Ty si musíš říkat:jsem těhotná,jsem těhotná... :grinning: a být co nejvíc v pohodičce.
5. čer 2007 v 16:47  • Odpověz
mimix ty si tak statečná!teď hlavně klídek.Mourku,Paříž je nádherná,já tam teda byla jen na služební cestě,ale prolezla sem co se dalo,moc hezký,fakt...Mumisku hlavně to nevdávej!Já teď studuju těhotenskou průkazku,a dneska sem zase viděla sněhuláčky,máme prý 1,7 mm,doktorku sem viděla poprvé a vypadá celkem fajn,tak snad nás bude provádět těch 8měsíců dobře.
5. čer 2007 v 17:54  • Odpověz
je tindra kde pracuješ že te posilaji na služebku do Pařiže? :grinning: ja jsem byla na služebce v Londyne v blazinci pro bohaty :grinning: to bylo moooc hezky :grinning:
5. čer 2007 v 19:31  • Odpověz
Mourku, ty máš taky kouzelný zážitky - samej blázinec :grinning: :grinning: :grinning:

Tindro - tfuj tfuj tfuj - držte se, budem vám držet pěstičky :wink:

Reny - určitě to dobře dopadne - musíš nás tu trošku povzbudit - potřebujem vidět nějaké úspěchy :wink:

Mimmix - ochranu neřešíme, nám se bohužel otěhotnění omylem přihodit nemůže. Manžel nemůže mít děti a já mám polycystický ovariální syndrom - takže mi nedozrávají vajíčka a nedochází k ovulaci. :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale asi se zeptám doktora, jestli by třeba potom nereagovaly líp vaječníky, protože oproti minule to bylo jen z poloviny, a kvalita nic moc.
5. čer 2007 ve 20:19  • Odpověz
Ahoj děvčátka, díky moc za podporu, každé pozitivní slovíčko je teď pro mě důležité jako nikdy :dizzy_face: . Mimmix, to je super, že jsi to hezky zvládla a že jsi tam nemusela spát. Mourku, teda to zní krásně ty tvoje plány, hned bych jela taky :wink: , jižní Francie je určitě krásná a pařížské památky jsou nádherný, takže to bude příjemná náplast na bebí :slight_smile: .Tindro, ty mi děláš takovou radost, holka, tak se hlavně opatruj, protože pro nás jsi tady fakt motivace. Zuli, no máš pravdu, jsem už ze všeho na nervy, pondělka se asi nedočkám, ale radši počítám s nejhoršim, už se vidim ve středu v práci :rolling_eyes:...
Janko a mimix a co takhle přeruš. soulož, my jí používali léta a pohoda.
5. čer 2007 ve 21:34  • Odpověz
jo mumisku, ještě vydrž se smutněním, až po krvi se uvidí, třeba tam máš jen v děloze hematom, to se někdy na začátku těhu stává, takže strááášně moc ti držím palce :wink: . Jakpak je na tom asi Ice-tinka.
5. čer 2007 ve 21:40  • Odpověz
jak jsem řekla Reny - bohužel k naší smůle, anti řešit nemusím, i u Daníka jsme museli využít dárce, ale naštěstí každej říká že Daník je celej táta - pěkně nám to namíchali :grinning:
5. čer 2007 ve 21:52  • Odpověz
jo aha promiň :pensive: , tak to potom joo, no když si vzpomenu na ten paradox, jak jsem se v mládí bála a chránila před otěhot. a teď má člověk opačný problém :rolling_eyes: .Malej je nádhernej!
5. čer 2007 ve 21:59  • Odpověz
taky se nad tím teď jen pousmívám - do Centra jsem mířila v euforii, že všechno bude raz dva, protože já jsem přece v pořádku, a pak mi Dr mezi dveřma, když mě poprvé viděl, řekl, že to se mnou taky nebude tak jednoduchý a ultrazvuk to jen potvrdil - mám PCO tudíž nemám ovulaci - to jen aby to nebylo tak fádní a nebylo těch problémů málo. Zkrátka jsme se s manželem hledali až jsme se našli. Navíc jsme oba narozeni 14.února, jen o tři roky od sebe. Jo jak se říká život je pes ale žít je psina - tak se teď pokouším se podle toho tvářit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Jen nechápu že si toho nikdo dřív nevšim i když jsem několikrát na vnitřním ultrazvuku byla, asi je to tam zrovna nezajímalo... :confused:
5. čer 2007 ve 22:05  • Odpověz
mourku já tam byla tenkrát překládat,když se šéfik ještě bál jezdit do světa,že se nedomluví,ale to už je dávno...teď už jen sedím v kanclu.ale londýnskej blázinec taky nemusel být k zahození :sweat_smile: Renys přeji ti aby ti to do pondělka rychle uběhlo :wink:
5. čer 2007 ve 22:11  • Odpověz
díkys tidruš, Janko, no víš co si myslím, že ty problematické vaječníky jsou asi měnící se věc, mně tedy teď v centru zjistili zvýšený FSH hormon, což znamená, že mi taky nedozrávají vajíčka, PCO to tedy není, ale dr. říkal, že taková situace může být třeba měsíc, nebo půl roku, nebo léta a pak ty vaječníky jsou zase ready. No něco na tom asi bude, když jsem před tím samovolně otěhotněla a celkem rychle.
5. čer 2007 ve 22:16  • Odpověz
Janka,no to je pravda,moje kamarádka byla 2x na IVF neúspěšně,tvrdili jí,že jí nedozrávají vajíčka a pak stačila dovolená před třetím pokusem a teď mají krásnýho ročního klučinu.příroda je čarodějka,jen my sme jí nějak zatím nevlezly do cesty asi(doufám,že mě už vynechá ze svých pokusů,já ji snad už přechytračila)
5. čer 2007 ve 22:35  • Odpověz
už jsem to tady četla v různých diskuzích, že holky otěhotněli krátce po neúspěšném IVF a nemohly tomu ani věřit :sweat_smile: . No jednou bylo s Asterkou téma Jak otěhotnět a volala tam paní teď už 50ti letá, že měla hrozný vaječníky, tak jí doktoři ve 20ti letech jeden vzali a z druhého zbyl pidi kousíček, rovnou jí řekli, že mít děti nikdy nebude a ona má 4 děti!!!
6. čer 2007 v 08:45  • Odpověz
autor
já znám holčinu, která žila 8 let v manželství a řekli jí, že děti NIKDY mít nebude, pak se rozvedla a našla si super novýho chlapa a do půl roku čekala holčičku...
příroda si s náma hraje, ale snad jí to brzy přestane bavit :wink:
6. čer 2007 v 10:40  • Odpověz
Tindro....... :confused: :confused: :sweat_smile: :astonished: :astonished: :astonished: Ty už máš průkazku :grinning: :grinning: Já chci taky !!!!!Pořád mě neco pobolívá až už jsem si pomalu na to zvykla blinkání trochu stalo ale jen díky tomu že jsem přišla na způsob jak tomu předejít ....zkrátka musím jíst jen to na co mám vysloveně chut a nepřežrat se :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: Jinak žaludek stejně pořád na vodě a to ne jen ráno :wink: Byli jsme v sobotu v praze v car na utz tak jsme oba viděli srdíčko nádhera a má něco přes 1cm.....Pořád se bojím že se něco může ještě stát booože já jsem hrozně netrpělivý člověk ....měla bych si to těhu užít od začátku do konce a já místo toho myslím pořád na nejhorší ...Ach jo :fearful: :fearful: Tak se snažilky snažte a tehulky zakulacujte :grinning: :grinning: Zatím..........
6. čer 2007 v 11:09  • Odpověz
Mimmix, jak dlouho budeš doma? Ice.tinko, ty nevolnosti to je dobré znamení, je vidět, že máš v sobě hodně hormonů. Hlavně se moc nenervuj (já mám co říkat :grinning: ) a těš se na miminko, uteče to jako voda!
6. čer 2007 v 11:34  • Odpověz
Tindruš, už máš konečně nějaký těhu příznaky :wink: ? Já mám prsíka pořád bolavý a ještě mi teď normálně vystupují (jakoby bobtnají) dvorce, tak snad se ve mně mimís hezky zabydluje :confused: :slight_smile: .
6. čer 2007 v 11:53  • Odpověz
autor
mám jít na kontrolu za 14 dní, ale tak dlouho doma nevydržím, tak jsem myslela, že bych šla za týden do práce, ať zaměstnám mozek.
nevíte holky za jak dlouho po revizi dostanu MS? zapomněla jsem se v nemocnici zeptat...
6. čer 2007 ve 12:16  • Odpověz
příznaky žádný,jen prsa mám o číslo větší :wink: a teď je mi zrovna zle jak sem se přejedla,ale to mě za chvilku přejde :grinning: ale moje mamka ani setry taky žádný neměly jak sem zjistila, takže to máme asi v rodině
6. čer 2007 ve 12:21  • Odpověz
Rendys: to co se děje s tvými prsy to je přímo ukázkové já je mám taky prsa bolí až někdy nejde spát tak o dva čísla větší za to jsem celkem ráda normálně je mám melé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a dvorce to mám to samé nateklé a vystupují !!!!

Tindruš: Já to mám taky jak jsem psala prostě se nesmím přežrat :grinning: :grinning: Jen čich mám jak pes cítím uplně všechno snad bych mohla ted oznamovat požáry a nebo degustovat jídla přesně poznám co v kterém jídle je :grinning: :grinning: :grinning: Má to i své nevýhody dneska ve výtahu něco šíleně smrdělo jak mi to vlítlo do nosa tak jsem myslela že vyhodím snídani ze žaludku no fuj ještě ted je mi zle když si na to vzpomenu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mimmix:Je mi moc líto co se ti stalo říkala bych si možná v tvé kuži že je někdy lepší když to odejde dřív nežli později a nebo že by byl třeba plod poškozený a proto to tělo radši vzdalo ...ale ono se to dobře říká a špatně prožívá já tenkrát po prvním ivf i když to odešlo po 14 dnech asi 14 dnu probrečela a další měsíc a půl se z toho nemohla vyhrabat ...fakt je lepší se něčím zaměstnat ....Právě proto já mám hrozný strach že se kdykoliv cokoliv muže přihodit ...vůbec nemužu být v klidu a jak jsem byla když jsem čekala první to jsem ani nevěděla že se muže něco stát :slight_smile: Ono čím víc o tom člověk ví tím víc se bojí!!!!! :unamused:
6. čer 2007 ve 13:01  • Odpověz
autor
ice.tinko posílám ti štěstíčko,určitě to vyjde, už sis taky prožila zklamání, tak to by bylo!
každým dnem bude mimi sílit a už se od tebe nehne :wink:
my to teď zkusíme přirozeně, třeba pánbůh dá :slight_smile:
6. čer 2007 ve 13:07  • Odpověz
Jee tinko, to jsi mě potěšila, tak že by? Kéž by :dizzy_face: ! Já mám taky žaludek jako na vodě, ale asi to budou spíš ty nervy. Je ale zvláštní, že je mám večer, sotva do sebe něco nasoukam a nedělá mi dobře vůně pečiva, divný,co? Mimmix, mít práci, která mě baví, taky bych hned letěla do práce, alespoň se zaměstnáš a přijdeš na jiné myšlenky :slight_smile: . Stejně mi to nejde do hlavy, jak je těch problémů s mimčem stále víc a víc, ale taková chudinka vyzáblá černoška z Afriky má dětí jako smetí, udělá si 1x za den nějakou kašičku, žádný vitamínky, bohatá zdravá strava, hygiena jako mají ženy ve vyspělých zemích, no fakt věřim, že je to tim, že je tady všechno kontaminovaný, voda, vzduch, zeměděl. produkty...
6. čer 2007 ve 13:25  • Odpověz
Rendys : Moje kamarádka po bílém pečivu zvracela skoro celé těhotenství a to milovala rohlíky chuděra se jich pak 9 měsíců ani nedotkla :grinning:
Co se týče neplodnosti Tak doktor říkal že i zdravé páry dneska mají oproti našim mamkám a babičkám o 30% sníženou pravděpodobnost oplodnění v pul roce :confounded: No jo kdysi si vrzli a bylo to !!!!!Dneska každý druhý potřebuje alespon trochu pomoc doktorů a nebo počítat plodné a neplodné dny ...no katastrofa!!!!!No jo čím vyspelejší stát tím méně dětí ...snad na to bude i nějaká přímá uměra :wink:

Mimmix: Děkuji opravdu mám pocit že donosit miminko 9 měsícu nebo přežít alespon těch krizových 12 týdnu na to potřebuje člověk notnou dávku štěstí jestli ne kamion :sweat_smile: Tak děkuji .........Přeji ho mooooocinky i tobě ...udělej si dovolenou nemyslet na to a šup mezi nás :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2007 ve 13:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.