• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
tak se držte :wink:
8. čer 2007 ve 14:20  • Odpověz
mikulko, chodím tam, co jsi byla, která to byla paní doktorka? když nebudeš chtít jmenovat, napiš mi to do interní pošty. já totiž letos taky řekla, že k určité doktorce tam už nechci, ikdyž bylo vše dobře, u ní bylo vše blbě a pořád se jen hrabala v nějakém notýsku a něco hledala. úplně pomatená :frowning2:
8. čer 2007 v 19:28  • Odpověz
Máš to v IP, zuliku, ale klidně to řeknu i tady, ať si holky, které se třeba chystají do Podolí, dávají pozor. Byli jsme u dr. Žáčkové.
8. čer 2007 v 19:33  • Odpověz
mikulko já už bych tam nešla!!to je hrůza,já teda taky byla svojí bývalou doktorkou poslaná do jiného Caru v Brně,ale pak sem si vybrala sama,podle netu a podle doporučení kolegyň a kamarádek,i když některým se to tam nepovedlo,ten přístup tam zvládl i můj manžel,což je co říct!měl z toho kalíšku hrůzu!
8. čer 2007 v 19:41  • Odpověz
Teda Mikulko, to je tedy opravdu zvláštní, že to ani na té neplodnosti.cz (taky mi už párkrát odpovídali) nevěděli, no uvidíte příště, kdyžtak zkusíte něco jíného. Stejně mě běhá mráz po zádech z takových zdravotníků, dr. přeci musí být i psycholog a zejména v této oblasti, která je tak strašně citlivá.
8. čer 2007 ve 20:10  • Odpověz
je to přesně ta dr.,co jsem myslela i já :angry: jak jsem konstatovala já-chápu,že se to musí někde naučit,když je mladá ale já už na to nervy nemám mikulko.nejhorší je mít z toho všeho špatný pocit a nalomenou psychiku,to jde pak vše ještě hůř.musíš mít v doktora důvěru,je to opravdu velmi citlivé téma a profesionál se musí dokázat k záležitosti podle toho postavit a i kdyby to bylo skoro zabité,chovat se pozitivně!psychika je velmi důležitá.
8. čer 2007 ve 20:51  • Odpověz
autor
zdravím holky,
taky mi to vyšetření nic neříká a to se dá říct jsem zahlcená informacema o IVF...
ale jestli nechceš, rozhodně se do ničeho nenuť, psychice to nepomůže a mohl by to být další stres, jestli se na to necítíš.
my nepodstupovali skoro nic, jenom krevní testy na hormony, spermiogram a pak rovnou stimulaci, takže rychlovka a hlavně pohoda.
já teď budu měnit gynekoložku, holky představte si, že neví vůbec co je to IVF...absolutně mimo... :angry:
9. čer 2007 v 09:18  • Odpověz
Ty mimmix - a to spadla z marsu ne??? :astonished: To snad už dneska ví skoro každej - natož doktor, jak říkáš - rychle pryč :confounded:
9. čer 2007 v 10:51  • Odpověz
Mim, tak to zní krásně. Já skutečně uvažuju, že změním CAR. Ještě nejsem rozhodnutá, uvidím, až po poradě s mojí dr. Také nevím, jaký jiný CAR zvolit, ale uvažuji o Pronatalu.

Hele, a jak to, že ta dr. neví o IVF? Vždyť děti ze zkumavky se rodí od r. 1974, myslím!
9. čer 2007 v 11:42  • Odpověz
mim to není možné,vždyť dneska se o tom všude píše,a určitě nejsi jediná ve svém městě,kdo něco takového podstupuje :astonished:
9. čer 2007 ve 13:14  • Odpověz
teda mimmix, to je fakt gól, taky bych se radši rychle poohlédla po jiném dr. :confounded: . Ono prostě neznamená, že když je někdo lékař, že je věci znalý a důvěryhodný. Já jsem kdysi začala chodit k jedné obvoďačce a už při 1. návštěvě mě zarazilo, že nemá ani PC a seděla pěkně v kostýmku za stolem (říká se o ní, že je oblíbená o nichtsmachrů :slight_smile: , že jim píše neschopenky dle libosti). No ale já tam přišla s hnis. angínou, zjistili mi stafylokoka typu G a ona mi dala antibiotika, strašný driáky, osypala jsem se po nich. Následně byl můj gyn. + závodní dr. zděšení, že prý se tyto léky už nesmí předepisovat. Tak už mě tam nikdy neviděla. Medicína jde hrozně dopředu, a je nutné celoživotní vzdělávání dr.
9. čer 2007 ve 14:15  • Odpověz
Tak holky, nějak se mi vše rozleželo, hlavně poté, co jsem dnes zjistila, že mi na recepci v CAR Podolí zapomněli zapsat další návštěvu... Nebyla jsem tam prostě vůbec objednaná! Asi zkusím štěstí jinde, uvažuji o Pronatalu.

Přeji vám hezký den, ale tady v Praze je strašně, veliké dusno a vedro. Já mám něco se zádama, tak ani nemůžeme vyjet ven :unamused:
9. čer 2007 v 16:42  • Odpověz
Věřím mikulko, že děláš správný krok, zatím o nic nejde, tak se tam odhlaš a je to. Tady v Plzni párkrát zahřmělo, vypadalo to na buřinu, ale nebylo z toho nic a teď zas svítí sluníčko. Z čehopak Ti bolí ty zádíka :confused: ?
9. čer 2007 v 19:30  • Odpověz
Ta záda nevím, ale možná je to tím, že jsem spala před asi 14 dny na ne moc kvalitní posteli. Měla jsem pak blok, křeče do svalu na zádech, hnus. Teď už je to lepší :slight_smile:
9. čer 2007 v 19:51  • Odpověz
autor
no vážně holky, já se s ní bavila o laparce kvůli průchodnosti vejcovodů a ona mi řekla, že proč bysme to dělaly, když průchodný jsou, jinak bych přece neotěhotněla!
a já na to, že to přece bylo přes IVF a ona no a co jako.
vůbec nemá páru o tom, že se při IVF zavádí oplodněný embryo do dělohy...no, ještěže si dneska můžeme doktora vybrat.
9. čer 2007 ve 22:21  • Odpověz
Miku , myslím že děláš dobře - při takové péči radši rychle pryč, a zvlášť pokud jste ještě nic pořádně nezačali, pak už by to mohlo být komplikovanější. Myslím že není možné něco takového podstoupit, aniž byste měli v ošetřující personál absolutní důvěru. A jestli pořád nevíš kam, zkus tady nahodit diskusi, o tom jaké má kdo zkušenosti z centry ve vašem okolí, určitě se ti spousta lidiček ozve. :wink:
9. čer 2007 ve 22:23  • Odpověz
mim, to je síla teda.
10. čer 2007 v 09:47  • Odpověz
Ahojky holky, zítra mě čeká ten 1.UTZ a já začínám mít totální nervy, normálně se mi pořád třesou ruce :confounded: , mám strach jak zvládnu to případné zklamání, jak to zase se mnou zamete. Je to hrůza, buď to bude euforie nebo muka. A to mě ještě dnes čeká rodinná oslava, naše vztahy jsou v poslední době trochu vlažný, a já se tak strašně nerada přetvařuju, ach jo :rolling_eyes: .
10. čer 2007 v 10:00  • Odpověz
Ahojky kočky, zdravím Vás po delší odmlce. :wink: Ale už mám u sebe 9 dnů embrýsky a zatím to snáším dobře. Vůbec lépe než ty dva předchozí pokusy. Tak snad to povede ke kýženým //. :slight_smile:

Mikulko, je mi to fakt líto, prostě jste měli asi smůlu. Já jsem v Podolí opravdu maximálně spokojená a to tam chodím skoro dva roky. Teď tam zrovna přešla kamarádka po dvou nezdařených pokusech v jiném centru a čeká dvojčátka a ta si zase pochvalovala, že je tam mnohem lepší přístup než tam kam chodila ona. Tak si asi opravdu člověk nevybere. Člověk asi bude vždy chválit to centrum, které mu pomohlo k mimískům. :slight_smile:

Mimmix, opravdu asi změň gynekologa, protože je IVF dnes tak běžná věc, že je až neuvěřitelné, že to zdravotník pracující v oblasti gynekologie neví. Moje paní doktorka byla skvělá, její hláška byla úžasná. Když se u ní byla, že je problém na straně mého muže, tak pronesla:" Tak Vám budou chytat spermie za ocas." :grinning: No nakonec není chytat co, ale to už tak nevadí.
10. čer 2007 v 10:04  • Odpověz
buresinko tak hlavně hodně odpočívej,aby se pěkně drželi :wink: renys ničeho se neboj,vem si sebou kapesníky,brečet stejně asi budeš i když to bude všechno v pořádku,jako že bude!!!já teda bulela,jak sem tam viděla ty dva malé bazénky,kde mi teď plavou sněhuláčci :sweat_smile:
10. čer 2007 v 18:17  • Odpověz
ahojte holky, mimmix to bych taky měnila :angry: a totálně by mě to naštvalo. Nevím jak o tom nemůže někdo vědět.

Mikulko, to je jednání je strašný, já už bych další návštěvu neabsolvovala. dobře jsi udělala.

renys držím na zítřka pěstičky.

buresinko na tebe moc holka myslím, moc si zasloužíš, aby to vyšlo. ... :slight_smile:
10. čer 2007 v 19:25  • Odpověz
Ahoj holky,
jestli vám nebude vadit tak se připojuji .
16. května mi provedli ICSI+IVF a dali mi dvě embryjka, na kontrolu jsem šla 8 června a musim říct že na 1 pokus se nezadařilo.
Jsem z toho smutná a nevim co mám dělat.
Nejen že jsem zklamaná z toho že se nezdařilo ale jsem zklamaná i z manželovi rodiny která mi řekla že si za to mohu sama , že jsme měla víc odpočívat a starat se o sebe což jsem dělala maximálně, a z do práce mám nastoupit zítra a tam dostanu výpověd že tam nepotřebují marodící lidi.
Takže jsem úplně hotová a nevim co dělat, manžovi rosdiče vidět potom co mi řekli echci v práci jim to podepíšu aby na mě nekoukali zkrs prsty , ale nevim co budu dělat jelikož po měsíci mám podstoupit další pokus ze zmražných embryek
Ach jo není ten svět nespravedlivý? Všechno najednou se takhle sesypalo. :frowning2:
10. čer 2007 v 19:43  • Odpověz
renys, neboj, to zítra zvládneš. bude to v pořádku! držím pěsti!

Buresinko, tobě taky držím pěsti, ať se mimísci drží, ať se podaří!
10. čer 2007 v 19:45  • Odpověz
ahoj mareko, je to těžké, já to vím.. taky se na první pokus nezadařilo. Ale zase to ber tak, že to dítě si prostě nevybrečíš. Nervovat se nemá cenu. Neboj vše se v dobré obrátí :slight_smile:
10. čer 2007 v 19:54  • Odpověz
mareko,všechno zlé je pro něco dobré,zkus si promluvit se šéfem,žes nebyla nemocná,že máš prostě jen smůlu od přírody,tak se jí snažíš pomoct,pokud je to rozumný člověk,tak snad by to mohl pochopit.tchánům vzkaž,ať si nastudují nějakou literaturu,nebo net,než ti něco takového příště řeknou,i když to je těžké,to znám :unamused: .hlavně nepropadej žádné depce,snaž se na vše dívat pozitivně,přinejhorším budeš na pracáku,což v létě určitě není špatné - koupaliště,dovolená a tak :wink: takže hlavu vzhůru!!!
10. čer 2007 ve 20:04  • Odpověz
Děkuji holky, jste moje opora :slight_smile: . Tindruš, to jsi řekla hezky s těma bazénkama :dizzy_face: . Mareko, přeji hodně síly do budoucna, to ale fakt není od manž. rodičů vůbec pěkné, nemůžou Ti přece za to dávat vinu, na to nemají právo tohle posoudit, ale třeba to řekli v afektu, bylo jim to líto..To to máš v té práci tak husté, kde děláš?
10. čer 2007 ve 20:05  • Odpověz
Ahoj holky - tak jsem si dnes parádně vyčistila hlavičku od všech starostí a trápení. Manžel mi dal k výročí svatby tandemový seskok padákem :grinning: :grinning: :grinning: Je to něco úžasnýho - to vzrušení a zároveň strach z toho co je před vámi ten adrenalin než vystoupá letadlo vzhůru, hrůza v očích při prvním pohledu ze dveří letadla - a pak ten klid a mír, když se otevře padák, a svět kolem se jakoby zastaví... Je to něco nepopsatelného a budu to vstřebávat ještě hodně dlouho a myslím že právě něco podobného jsem potřebovala jako sůl. Je to tak silný zážitek, že v tu chvíli člověk nevnímá nic jiného.:dizzy_face:
Mrkněte do albíčka na fotečky :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2007 ve 21:18  • Odpověz
Mareko - hlavně se netrap, udělejte si s manželem čas pro sebe, ať si třeba zkusí vzít dovolenou, a někam vyražte. Ty musíš teď být hlavně v pohodě. A třeba se to příště zrovna zadaří a ty si budeš pěkně na pracáku užívat vytoužené těhotenství, a pak ať ti všichni vlezou na záda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tindro, Buresinko a Renys vsem vám tu držíme pěstičky, jste tu takové naše vyhlídky k lepším zítřkům :grinning: :grinning: :grinning: tak ty mimísky koukejte opatrovat :wink:

Marky4 a jak ty jsi na tom?
10. čer 2007 ve 21:27  • Odpověz
mareko, to je mi líto :frowning2: Rodiče manžela asi nejsou informovaní. Za toto opravdu nikdo nemůže, to je příroda. Někdo leží celou dobu po transféru a nepovede se a někdo zase chodí normálně do práce a dělá vše a povede se. Až tak se to ovlivnit nedá. Manžel by se tě měl asi zastat. Možná jen byli zklamaní, proto tak reagovali.
Neboj, máte ještě další pokusy. S tou prací mě to mrzí, je to divné jednání! No, asi by na tebe nebrali ohledy i kdybys byla nemocná, tak není o co stát. Pokud nebudete nějak výrazně strádat finančně. Ale já bych být tebou šla na neschopenku. To tě nemůžou vyhodit a půjdou ti ěnjaké peníze. nebo můžeš být nemocná v ochranné lhůtě, tj. do 6 týdnů od skončení prac. poměru.
10. čer 2007 ve 22:28  • Odpověz
Jee Janko, ty jsi ale odvážná, ty fotečky jsou krásný, vypadáš na nich, jakobys to skákala denně :grinning: , a manžílek si neskočil? Taky mě to strašně láká, alespoň 1 x za život se proletět, v tom tandemu je to asi bezpečnější viď, než padat sama, může se třeba někomu udělat špatně, nebo jen zazmatkuje a takhle máš za sebou profíka.
11. čer 2007 v 07:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.