• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
To víš že skočil, už před rokem, dostal to k narozeninám. Spolu s ním skákala i moje sestra, tam to vlastně začalo. Ona to dostala k vánocům, a když to manžel viděl tak hned prohlásil že by šel hned taky, že je to jeho sen. Tak jsme se na něj složili. Byli loni v květnu Alča (ségra) se napřed hrozně bála, v životě ani neseděla v letadle, a hned tohle. No nakonec to dopadlo tak, že ukecala manžela aby šla znovu, protože měla celou dobu zavřené oči a dívala se jinam, takže to video stálo za prd. No pak šla ještě, a teď už si dodělává kurz aby mohla skákat sama... :grinning: V tom ji dost obdivuju. Tohle bylo sice super, ale přeci jen,má člověk za zády profíka, sama bych asi neskočila. Ale prý je to úplně jiný pocit, že jsi v podstatě součástí padáku, Takhle když na někom visíš je to jiné, když se padák otevře tak to hrozně trhne. Ale pak už je to jen ta nádhera, tam nahoře je neuvěřitelné ticho, a všechno co necháš na zemi je najednou titěrné... A hlavně ten pocit, kdy člověk překoná sám sebe. Celou dobu před skokem jsem nevěděla jestli se víc bojím nebo těším - ale šla bych znovu. (kdyby to nebylo tak drahé :frowning2: )
Manžel mě s tím dost překvapil, něco takového jsem ani ve snu nečekala. Ale fakt to stojí za to.
11. čer 2007 v 08:31  • Odpověz
no teda to tě fakt obdivuju,já nemůžu ani umýt okna v 7.patře kde bydlíme,natož tak ještě od někud seskočit :grinning: :grinning: rozhledny nenávidím a jediné odkud se můžu dívat do dálky sou třeba nějaké kopce nebo hrady na nich a tak... :grinning:
11. čer 2007 v 08:35  • Odpověz
no já mám taky z výšek celkem respekt a právě proto bych to chtěla překonat a překročit samu sebe. Jednou jsem to nadnesla u našich a ty se do mě hned pustili, že je to hazard se životem, že se prý můžeš udusit zvratky a udělat si něco s krční páteří, ale to mi přijde trochu moc, to spíš hrozí na bungee jumpu (tak se to píše?). Nejhorší je prý když se chvíli vysí ve dveřích letadla a ten pohled dolů, asi bych si vyřvala hlasivky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
11. čer 2007 v 09:00  • Odpověz
Janko, jsi odvážlivec, jikla jsem na fotky :wink:
renys, neměla tys být dnes u dr. naUZ, nebo si to pletu? :confused:
11. čer 2007 v 11:27  • Odpověz
Mikulko taky, že za chvíli tam jdu, na 14 hod. brrrr bojim :confounded: :confused: , pak dám hned vědět.
11. čer 2007 ve 12:34  • Odpověz
Reny, vaši trošku přehání, je to asi tak jako bys na dálnici vystrčila hlavu z okýnka, ale jen chvilku než vyskočíš, pak už to není takové, u toho pádu už to není tak hrozné.
Tindro - pokud jde o ty výšky, taky jsem v podstatě překonávala samu sebe. já mám taky problém se vyklonit ve vyšším patře z okna, a jak je někde nízké zábradlí, tak koukám jen z uctivé vzdálenosti. Ale v téhle výšce už je to jiné, je to všechno tak daleko že už to ani nevnímáš. A navíc, co jsme vlezli do dveří, tak od té doby jsem pořád sledovala kameramana a nedívala se dolů, takže jsem ani neměla pocit že padám, spíš jako by se člověk vznášel v nějakém vzdušném gejzíru, No a pak když se otevře padák, tak je to zas tak úžasnej klid, že se taky úplně přestaneš všeho bát, a navíc jsi připoutaná k pilotovi padáku, takže nespadneš :grinning:

Reny - tobě držím pěsti - ať je všechno OK :wink:
11. čer 2007 ve 13:13  • Odpověz
reny, drím pěsti!
11. čer 2007 ve 13:29  • Odpověz
Holky moje zlatý, je to tam!!!! A dokonce 2 tlukoucí srdíčka! A teď se podržte, vypadá to, že jsou jednovaječný, jsou totiž od sebe oddělený jen takovou membránou, takže za 14 dní se uvidí, jestli třeba nejsou dvojvaječný. Jeden mimís má 6,3 a druhý 6,7 mm. No jsem happy, ale každopádně ještě není vyhráno. Hlavně aby se udrželo alespoň jedno.
11. čer 2007 v 15:18  • Odpověz
renys, to je úžasná zpráva!!! Hurááá. A hned dva, to je krása! Moc gratuluju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. čer 2007 v 17:55  • Odpověz
autor
renys bomba!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
přeju hodně štěstí a pevný nervíky, určitě to vyjde!!!
11. čer 2007 v 17:56  • Odpověz
díky moc, přeji vám ze srdce totéž!! Ale přesně jak jsem čekala, když jsem odcházela z centra, tak jsem cítila takovou euforii, přiblblej úsměv a tak :grinning: , a teď už jsem zas v realitě a přemýšlím, co se může stát, no holky je to hroznej boj podle mě až do porodu.
11. čer 2007 v 18:05  • Odpověz
čusáčky, čtu tady dobré zprávy, renys to je supééér :grinning: už si tě představuje,jak máš plné ruce práce :wink: mareko, zklamání mám taky za sebou a jen hloupý člověk se k tomu staví tak, jako rodiče tvého muže.chyba není vždy u ženy a pro nás je důležitá hlavně psychická pohoda.se zaměstnavateli je to těžké, ze své profese je i možná chápu ale pokud nemarodíš stále, tak to nějak musí pochopit a pokud ne, tak máš 42 dnů ochrannou lhůtu /tedy pokud pracuješ nejméně 42 dnů/, ve které můžeš uplatnit neschopenku. třeba se zrovna hodíš do klidu a bude to,tak to měla i moje kamarádka :slight_smile:
11. čer 2007 v 18:14  • Odpověz
renys STRAŠNĚ MOC GRATULUJI!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. čer 2007 v 19:57  • Odpověz
Reny to je bomba, moc gratuluju. Tu euforii naprosto chápu - kam se na to hrabe padák :grinning: :grinning: :grinning: Tak se držte!!! všichni! :wink:
11. čer 2007 ve 21:44  • Odpověz
Renys bezva!!!!!!!!!!!!Hurá budem si psát jaký to je přebalovat každého jednou rukou,jestli nám do té doby nenarostou další,které bysme uživily :grinning: :grinning: hlavně nepřemýšlej nad ničím špatným i když to znám,taky se nemůžu dočkat 12.týdne až je zase uvidím.
11. čer 2007 ve 22:04  • Odpověz
Dobré ránko, tindruš z toho si právě děláme s manželem srandindu, my jsme oba celkem pohodáři, spíš lenoši, tak by to byla celkem pro nás změna :grinning: . Díky za gratulky, držím palečky, aby jste už taky brzy byli těhulky. Tindro, napiš mi prosím, co bereš všechno za léky. Já dopíchám ten Agolutin a asi v pátek začínám 3 x denně Duphaston+nadále Estrofem a ten Fraxiparín+Acidum folicum.
12. čer 2007 v 07:53  • Odpověz
renys já si jen jednou týdně píchám Neolutin a beru těhu vitamíny,jinak nic,koukám, že ty máš doma lékárnu :wink: Jani tak sem zhlídla ty fotky ze seskoku,sice krásný,ale já bych se fakt zbláznila strachy :grinning:
12. čer 2007 ve 20:59  • Odpověz
Renys, moc a moc gratuluji. Je to krásná zpráva. :slight_smile:

Janko, fotky jsou krásné a jsi fakt odvážná. :slight_smile:
12. čer 2007 ve 21:46  • Odpověz
Rozhodně to byl supr zážitek a "vysypala" jsem tam nahoře spoustu věcí co mě tížily...
12. čer 2007 ve 21:49  • Odpověz
buresinko a jak to vypadá u tebe?
12. čer 2007 ve 21:58  • Odpověz
renys, tak to vás asi dvojčátka skutečně dost rozhýbou :wink:

buresinko, jsem taky zvědavá, co tvoji mimísci?
12. čer 2007 ve 22:06  • Odpověz
Je zajímavé, jak to má každá různé s těmi léky, ale to je jenom dobře, protože taky jsme každá úplně jiná. Taky jsem zvědavá na buresinku, držím palce :slight_smile: .
13. čer 2007 v 08:13  • Odpověz
Holky, tak to je nás více zvědavých, já také. :slight_smile: Každopádně jsem zatím vydržela netestovat a asi to vydržím. V pátek mám jít na krev. Tak jsem zvědavá.
13. čer 2007 v 10:27  • Odpověz
buresinko, budu Ti držet palečky a kolikátý den po transferu dnes jsi? Teď jsem snědla kuřecí polívčičku a úplně se mi udělalo zle, mám pocit, že mi začínají nevolnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
13. čer 2007 ve 12:02  • Odpověz
Renys, dnes jsem 12. den po transferu. To je dobré znamení. :wink:
13. čer 2007 ve 12:55  • Odpověz
buresinko - budem na tebe myslet - určitě to bude dobré :wink:
13. čer 2007 ve 13:41  • Odpověz
buresinko moc na tebe myslím, holka ty si to fakt zasloužíš :slight_smile:
13. čer 2007 v 16:44  • Odpověz
autor
buresinko, obdivuju tě, že dokážeš čekat :slight_smile:
přeju v pátek dobrý zprávy!
13. čer 2007 v 16:47  • Odpověz
ahoj holky.Chtěla jsem se zeptat,jake máte zkušenosti s umělým oplodněním,můžete mi něco o tom říct.Hodně jsem o tom četla. :wink:
13. čer 2007 v 17:09  • Odpověz
misa nevím co chceš přesně slyšet.?
13. čer 2007 v 17:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.