• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
bude to dobré buresinko, neboj a šupky mezi nás do klubu :dizzy_face: , ať tady můžeme pěkně ostatní hecovat a motivovat :slight_smile: .
13. čer 2007 v 18:19  • Odpověz
buresinko v pátek budu držet všechny palečky i sněhuláčkům řeknu :wink: Renys já myslela že nevolnosti měly být na začátku a ne až teď :confused: Občas je mi sice taky šouflo a to přičítám spíš tomu,že se třeba přejím třešní nebo jahod se šlehačkou a tak :grinning:
Misa2 nejlepší bude,když si připravíš svoje otázky a pak to vybalíš na doktora/doktorku v Caru,oni by ti tam měli všechno říct, no a pak se na zbytek vyptáš tady na koníkovi,co by ti třeba nebylo jasný :wink:
13. čer 2007 ve 20:01  • Odpověz
No tindruš, když jsem byla poprvé těhotná, tak mi začaly nevolnosti taky v 7.týdnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , moje mami chudák zvracela až do 4.měsíce, hrozně zhubla, ale pak to pěkně dohnala. No dnes jsem poprvé vařila rýži basmati, ta má takovou zvláštní vůni, no myslela jsem že vrhnu a to mám jinak dobrý žaludek :grinning: .Tindruš, Tobě je asi fajn, viď :wink:? Na třešně mám taky pořád chuť, ale tady ještě nejsou zralé.
13. čer 2007 ve 20:39  • Odpověz
Buresinko, ty jsi měla jít dnes k tomu lékaři, tak jsem moc zvědavá na zprávičky :wink: .
15. čer 2007 ve 13:45  • Odpověz
ahoj renys, jak se cítíš v tomhle vedru :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak tak koukám, tak jste tady dva dny zahálely :slight_smile: já jsem dnes dřív doma, předělávali nám v práci pc a programy,tak nás pustili dřív,to je velmi,velmi světlá výjimka :slight_smile: navečer chceme odjet ven ale jak to vidím,tak se určitě zatáhne a bude pršet,když já chci někam.tak co buresinko, máš pro nás zprávičku?ať vím, jestli se v caru,kam chodí daří :wink:
15. čer 2007 ve 13:51  • Odpověz
Tak holky, je jasno. Je to negativní. Bolí to hodně, to bolí, ale nedá se nic dělat. Snad brzy seberu sílu a vrhnu se do 4. pokusu.
15. čer 2007 ve 13:58  • Odpověz
ach jo,jako já před 14 dny :frowning2: ,co k tomu říct,jen že si musíme navzájem držet palce.
15. čer 2007 ve 14:01  • Odpověz
buresinko :frowning2: ach jo. No, co se dá dělat. Jen hlavu vzhůru!

My dnes byli na druhém spermiu a zase nula, takže máme potvrzenou azoospermii. Za 14 dní jdeme do Pronatalu, prý se specializují na mužskou neplodnost.
15. čer 2007 ve 14:56  • Odpověz
buresinko to je mi moc líto, vím, že to nemáš lehké, ale musíš být silná

mikulko držím pěstičky :slight_smile:
15. čer 2007 v 16:36  • Odpověz
Ahojík holky, buresinko je mi to strašně, strašně líto, to jsem nečekala :frowning2: .To už byl tvůj třetí pokus..., no život je fakt hrozná bestie, obrovský boj. Ale já fakt pevně věřím tomu, že to určitě někdy vyjde, nebude to třeba hned, ale ta medicína tak postoupila, že já neznám ze svého okolí žádnou mladou ženu, která by ty dětičky "nemohla mít", naši známí se pokoušeli 8 let, IVF nechtěli no a pak stačila jedna romantická dovča a mají krásnou princeznu. Ale já vím, jsou to jenom slabý slova útěchy, bolí to moc, to je jasný, chce to nějaký čas. Já jsem vždycky nesnášela řeči typu (od maminy :rolling_eyes: ) jsou horší věci na světě, ať jsem ráda, že mám muže a krásnýho psa :sweat_smile: , život jde dál. Jednou říkala nějaká psycholožka, že na takové řeči nemá nikdo právo a že by blízcí měli v té chvíli říct: truchlím s tebou.
15. čer 2007 v 17:33  • Odpověz
Zuli, takhle při pátku to se bodlo, viď? Tak příjemný výletík přeji :slight_smile: . No právě, že mi to horko nedělá nějak dobře, opalování na zahradě tak na 15 min., déle nechci riskovat a ani mi to nesedne. A jsem pořád hroozně ospalá. Manžel pořád řeší ty případný jednovaječný dvojčátka, že to prý budou hrozný chudáci, že nebudou origoš :sweat_smile: a tak, tak se pořád utěšuje, že to budou určitě dvojvaj.
15. čer 2007 v 17:42  • Odpověz
renys, to je jedno přece, jestli dvoj, nebo jednovaječné, stejně ke to krásné!!!
jinak já taky nesnáším ty řeči (a taky většinou od mámy), že mám nejhodnějšího a nejobětavějšího muže na světě a že jsou horší věci a tak :slight_smile:

buresinko, věřím, že to byla poslední smůla, že teď už se povede. Holka, drž se.
15. čer 2007 v 18:01  • Odpověz
Já to taky mikulko zatím nijak neřeším, stát se může cokoliv.., ale vždycky jsem to naopak taky považovala prostě za dvojnásobné štěstí, ať jsou dvojčata třeba holka a kluk a nebo dva klony :slight_smile: , znám pár těch jednovaj. ze svého okolí a přijde mi, že mají stejně různý charakter a rodiče je pěkně hned od malička rozlišují rozdílným účesem. No na takové úvahy mám dost času. Mikulko, určitě jste vybrali dobře a moc držím palečky, ať vám to rychle uteče a jsi těhulka.
15. čer 2007 v 19:46  • Odpověz
buresinko,to je mi líto :frowning2: já na tebe dneska myslela a tolik se těšila,že nás bude víc.ale teď už se určitě v dobré obrátí.ach jo.
jinak renys ty vedra taky nesnáším dobře a to patřím mezi lidi,kteří sluníčko vždycky potřebovali
15. čer 2007 ve 20:26  • Odpověz
Tindruš, ono to slunění v těhu taky asi není moc zdravé, já jsem taky typ, který je pořád vyvalený na sluníčku, ale radši si to letos odřeknu :pensive: .
16. čer 2007 v 09:10  • Odpověz
ahoj "IVFky", psala jsem nedavno, ale zapomenuto v diskusnim kolobehu :slight_smile:, vsem, kterym muzu blahoprat tak blahopreju, jinak ostatnim drzim place at vse vyjde tak jak ma...novinky u me: vzdy mam cyklus jak hodinky a ted se nemuzu dockat MS, mela bych zacit stimulovat 225 puregonem.nerviky asi pracujou, nikdy jsem na menses necekala tak netrpelive, dva dny zpozdeni nejsou u me obvykly!fakt jsme jak na trni....kdo by to cekal :slight_smile:, dalsi info dam po prvnim pigarku (i z toho jsem nervni, jak to budu snaset). mejte se jak nejlip to jde a brzy nashle, ff
17. čer 2007 v 15:57  • Odpověz
Buresinka - ty jsi taky tak dopadla? No tak to jsme na tom stejně - taky negativní. :unamused:
fialka přeju víc úspěchů než jsme měli my.
17. čer 2007 v 17:54  • Odpověz
autor
ahoj holky, koukám jak pokračujete, a nic moc co? :unamused:
lanko, ty už to víš, že se nezadařilo?
kruci holky, to jsou boje, co...
jinak renys a tindro moc fandím a užívejte si nejhezčí období :dizzy_face:
18. čer 2007 ve 13:59  • Odpověz
Ahojky, mimmix děkuji moc, zatím si užívám celodenná nevolnosti, ale říkám si, jen do mě :slight_smile: :angry: , hlavně aby to vyšlo. Mimmix, ty už chodíš do práce, nebo jsi pořád na neschopence? Lanko to je mi líto, že to nevyšlo :frowning2: . Tindro, kdypak jdeš zase na ultrazvuk potěšit se sněhuláčkama :wink: ?
18. čer 2007 v 17:56  • Odpověz
autor
já už zařezávám v robotě, nějak jsem si nemohla zvyknout, ale už je to dobrý.
jinak v práci to všichni ví a jsou na mě takový ohleduplnější, tak mám chvilkovou výhodu :slight_smile:
teď jsem 14 dní od revize a je mi už fajn, ani nešpiním, tak snad by to mělo být v pořádku, sice jsem ještě na kontrole nebyla, ale snad HCG mizí.
za tři měsíce budeme řešit co dál, teď se budu snažit užít léto...
v sobotu jsme si s manžou udělali radost po tom všem a vyrazili na nákupy do Rakouska.
doporučuju!
19. čer 2007 v 10:36  • Odpověz
Tak to je super mimmix, že si takhle s manžou užíváte, to Ti věřím, že to bylo fajn :wink: . Hezky se zotavuj ať si brzy fit jako rybička :slight_smile: .
19. čer 2007 v 18:21  • Odpověz
autor
renys, ty čekáš malýho Vodnáře, to je super znamení, budeš mít doma pořádnou osobnost :slight_smile:
20. čer 2007 v 07:30  • Odpověz
jo jo, to můžu potvrdit - jsme doma tři - já manžel i Daneček - a pěkně to u nás jiskří... :grinning: :grinning: :grinning: a na Dandovi je už teď vidět že to bude opravdu silná osobnost :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to s manželem jsme navíc ještě narození ve stejný den -14.2. jen o tři roky od sebe. Ale aspoň se doma nenudíme :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2007 v 09:06  • Odpověz
Ty jo, Jani, to je teda fakt náhodička :slight_smile: . No všichni mi říkají, že vodnáři jsou takové zvláštní znamení, takoví individualisté. No já to až tak radši do budoucna moc neřeším, nechci nic zakřiknout, a taky si říkám, jestli to budou ty dvojčátka, tak určitě do 9. měsíce nevydrží, jak to tak obyčejně bývá, rodí se předčasně. No v pondělí jdu na UTZ, tak to budou zase nervy...Nevíte někdo, jak je na tom Ice-tinka?
20. čer 2007 ve 12:22  • Odpověz
AHoj Holky, no já teď nestíhám, v práci frmol a tak se snažím ničím nerozptylovat,abych mohla brzo domů a spáááááááát,protože to se mi chce furt :slight_smile: Na UTZ jdu příští středu na takový ten screening ve 12.týdnu jestli jsou sněhuláčci normální(downův syndrom a tak),ale tak se těším,že je uvidím,že z toho nemám vůbec nervy :wink: Tak se držte a snad se teď už zase budu připojovat častěji.pá
20. čer 2007 ve 13:58  • Odpověz
Tak to Tindruš moc v té práci nepřeháněj a buď radši tady s námi :slight_smile: .Jee ty už budeš ve 12. týdnu, to je paráda, tak to je tutovka, strašně moc Ti to přeji :wink: . Tady je dnes takové dusno, bouřka na spadnutí, docela se těším na ochlazení v následujících dnech. Já teď vyrážim na chvilku s kámoškou na džusík, těšim se na drby z práce. Normálně Tě Tindruš obdivuju, že chodíš do práce, já ráno otevřu oči a už je mi blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: , šourám se po bytě jak lemra, polehávám, no asi příšerně zlenivím,fuj :dizzy_face: . Tak se mějte všechny hezky a svěže!
20. čer 2007 v 16:56  • Odpověz
Reny - to je asi fakt - u nás se to docela dost projevuje - a hlavně ten nejmenší. Už teď se děsím až bude v pubertě :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2007 v 09:27  • Odpověz
Ahojte tak jsem se zase po delší době dostala k netu a koukám to tady docela utichlo.
Jo jo mimmix už to nějakou chvíli vím, co se dá dělat.
Na centru mi řekli jen to že si to buď můžu zopakovat - což považuju za ztrátu času i peněz a nebo udělat cyklus s darovanými vajíčky - což znamená vrazit do toho tolik co teď aspoň na tom centru kde jsem. Takže jsem si začala zjišťovat i ceny u těch ostatních - dalších 100tisíc tak rychle k dispozici mít nebudu - tak jsem zvědavá jestli nás to dřív umoří a už ani nebudeme mít zájem a nebo jestli to našetříme.
Občas vás ale stejně budu sledovat
21. čer 2007 v 09:54  • Odpověz
Lanko a co takhle zkusit nějakou alternativu, třeba právě tudy vede Tvoje cestička, já jsem minulá léta vyzkoušela čínskou medicínu, mám Reiki II. stupeň, které mi denodenně pomáhá, srovnání kostrče, kineziologii, akupresurní masáže. Já vím, spousta lidí má k těmto praktikám nedůvěru, i když teď to naopak doporučují i lékaři. Každopádně Ti to neublíží a za zkoušku to stojí. A taky by nebylo na škodu pročistit organismus, protože jakmile je v těle něco v nepořádku, tak se žena může postavit na hlavu a ono to né a nejde. No na 100.000,- bych asi šetřila dlouho, na to by jsme asi neměli, to je hrůza. Jo a ještě taky pozor na negativní sugesce ( to byla u mě klasika), já si pořád říkala, že moje tělo stojí za h..., děloha je mrcha a tak...no a hned je tam blok. Strasně pomáhá představovat si, že je v tvé děloze teplíčko, sluníčko, usmívá se a pak si představit, že v té děloze máš rozkvetlou louku a na ní leží spokojené miminko. No každopádně je to velký boj a držím nejen Tobě palce!!
21. čer 2007 v 10:13  • Odpověz
renys - děkuju za doporučení - bohužel s genetickou výbavou se člověk rodí a ta se nezmění ani za pomocí čínské medicíny či jiných alternativních metod. Co se mně momentálně týče odreagovávám se na stavbě a opět to škvrně na nějakou chvíli nebudeme řešit.
Dávej na vás pozor. :wink:
21. čer 2007 v 10:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.