• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
Jo aha Lanko, to jsem nevěděla, to je mi líto, že máte něco s chromozomy, to je fakt nespravedlivý. Takže PGD to u vás jistí, viď :frowning2: a nebo posl. možnost-darované embryo, hlavně neházet flintu do žita. Ale když si si už tak vytrpěla, tak je to pak samá skepse, viď :unamused: . Každopádně přeji hodně úspěchů při stavbě a čistou hlavičku!!!
21. čer 2007 v 17:54  • Odpověz
Ahojky kočky, tak se Vám po delší době hlásím. :slight_smile:

Smutek už mě přešel, asi to nebyl ještě ten správný čas. A musím prostě věřit, že se to jednou opravdu povede. Máme ještě nějaké mrazáčky, tak se pro ně zase někdy určitě vydám.

Lanko, je mi to moc líto, že Ti to také nevyšlo. :frowning2:
21. čer 2007 v 18:18  • Odpověz
Ahojky buresinko, tak to jsem moc ráda, že už jsi v pohodě, já si taky myslím, že všechno má svůj čas, i když je to samozřejmě kruté - bylo to psych., fyzicky i finančně náročné. Tak třeba se Ti pěkně chytnou sněhuláčci jako Tindře a vše bude brzy zahojeno :dizzy_face: . Necháte to asi až na podzim, viď?
22. čer 2007 ve 14:02  • Odpověz
buresinko, to je dobře, že máš mrazáčky. Však se uchytí! Udělejte si hezké léto a teřba pak....
22. čer 2007 v 15:19  • Odpověz
Ahojky, renys, jak je, doufám, že neblinkáš :wink: mikulko, už jste přešli s manželem do jiného caru?
22. čer 2007 v 15:35  • Odpověz
Mikulka a co ty / kdy jdeš do centra - a které jsi si nakonec vybrala když tě podolí tak moc zklamalo?
22. čer 2007 v 15:35  • Odpověz
Holky, my jdeme příští úterý do Pronatalu. Z Podolí máme u sebe všechny výsledky, stěry a odběry, vše je ok, jak u mě, tak u manžela také. Tomu brali krev na pohl. nemoci a na žloutenku snad. Nemuseli by nám tedy znovu dělat tyhle testy, když je máme čerstvé. Jo a dr., u kterého byl manžel na spermiu, mu dal s sebou také zprávičku, že je diagnostikovaná azoospermie a že doporučuje urologické vyš. Tak jsem na vše zvědavá.
22. čer 2007 v 15:44  • Odpověz
tak to držíme všechny palce ať se někam pohnete. Nejhoší na tom je pořád to čekání.
22. čer 2007 v 15:45  • Odpověz
děkuji, lanko. Tobě bych přála moc moc moc, abys byla šťastá z miminka. Asi si taky dáte oraz, viď, a pak se do toho zase pustíte? nejhorší jsou ty peníze, viď? Prosím tě, vy máte pokusy vyčerpané, nebo jsem to pochopila špatně?
22. čer 2007 v 15:49  • Odpověz
Vyčerpáno nemáme. Ale protože mě stimulují hodně vysokými dávkami připlácím hodně na léky..... a tím to narůstá

Přeju všem krásný výkend.
22. čer 2007 v 16:58  • Odpověz
Mikulko, tak už se Ti to blíží, manžel si asi taky chudák užije, vyšetření a tak..no ale pro potomka se udělá vše :slight_smile: . Tak v úterý držím palce a přeji lepší přístup od lékaře. Zuli, s mísou naštěstí ještě nekamarádim, zvracení nesnášim, tak se to vždycky snažim rozdýchat a rozchodit :slight_smile: , a jak se Ti daří?
22. čer 2007 v 17:59  • Odpověz
Ahoj renys, daří se dobře - konečně trochu ochlazení :wink: naše slečna bude mít dobré výzo, tak nás to taky něco bude stát :slight_smile: tento víkend mi všichni odjeli a nechali nás tu s pejskem samotné ale aspoň můžu v klidu uklidit.to je dobře, je neblinkáš, já to taky neumím a když jsem byla těhu, zvracela jsem jen 1x a to by hodil šavli asi každý, protože jsem stláskala nemožné věci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2007 ve 13:08  • Odpověz
Zuli, tak to je príma, že vám dělá dcerka radost, to se musí ocenit :wink: . No já jsem veliký milovník léta a tepla, ale jak se nemůžu moc opalovat( je mi teď z toho vedra blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), tak mě to ani na té chatě neba, štve mě, že tam nemůžu nic dělat, no naštěstí manža se postará o sekání trávy a tak, no a já chodim s nůžtičkama po zahradě a sem tam něco ušmiknu a jak mám strach vzít kýbl do ruky, tak jsem asi mezi sousedy za nepraktického vrtáka, který chodí s pár lístkama přes celou zahradu :angry: .
23. čer 2007 v 18:02  • Odpověz
na sousedy kašli, stejně si každý myslí své :angry: aspoň, že se můžeš větrat a nemusíš sedět doma. já dnes umyla okno v ložnici a tak povšechně tam uklidila :slight_smile: no a pak jsem koukla na jednu zeď, mezi kuchyní a obyvákem,jak je otřískaná a opravila jsem to.cement a pak původní barvička, doufám, že budu pochválena, až taťka přijde domů :grinning:
23. čer 2007 v 18:39  • Odpověz
Teda Zuli, Ty jsi ale šikovná, manža Tě asi nosí na rukou, ne :slight_smile: ? No já zas každý den přemýšlim, jak dovybavit byt, potřebovali by jsme v celém bytě zrenovovat dveře a rámy, pak pořádně zařídit obývák...no manža nechce o půjčce ani slyšet, tak holt nám to jde pomaleji, tak snad se to teď nějak pohne, když má takovou motivaci u mě v bříšku :grinning: . Teda doufám..., zítra ve 14 hod. UTZ, zase bojim, bojim :confounded: .
24. čer 2007 v 09:01  • Odpověz
Renysku neboj, budu na vás všechny myslet a držet pěstičky :wink: já zvažuji, jestli zajít v červenci za našima sněhuláčkama nebo až po létě. jinak moje stavební dílo drží a dokonce se i líbilo, tak už můžeme začít i stavět barák :grinning: manža má 3 roky stavební ČVUT,já jsem zručná, tak co :grinning: mám pocit, že ty chlapi musí ženská stále trochu popostrkovat, něco alespoň rozdělat a oni to už pak dodělají nebo tak podobně.
24. čer 2007 ve 13:52  • Odpověz
:grinning: tak je to s mým mužským stejné , musím občas udělat psych. nátlak, a naslibovat hory doly :slight_smile: a pak to nějak jde, no jo no, každá holt nemá doma kutila, co pořád vymýšlí, jak něco vylepšit a zdokonalit. Zuli, už se těším, až budeš mít v sobě ty sněhuláčky. Já bych to na Tvém místě nechala až na ten podzim, léto si pěkně užij naplno se vším všudy.
24. čer 2007 v 15:06  • Odpověz
Holky, já mám moc šikovného manžela, je stavař, ale popostrkovat musím pořád. Kdybych ho stále neprosila, aby to či ono už konečně udělal, není asi nikdy nic :wink: :slight_smile:

Zuliku, ty jsi teda fakt šikulka, opravit zeď, to smekám!
24. čer 2007 v 19:03  • Odpověz
No jak tak koukám, tak chlapi jsou asi fakt v tomhle všichni stejní, i když nad tím tak přemýšlím, tak můj tatí ani teď ve svém věku moc neposedí a pořád šmejdí po zahradě a po domě a vymýšlí...to má manža hrozně rád, když ze mě občas vypadne, jooo to táta, to byl dříč, to už by bylo dávno hotový :grinning: .
24. čer 2007 ve 21:18  • Odpověz
Tak já musím říct, že mpj táta také pořád kutí něco na chalupě, přistavuje a tak. A to sám od sebe! Jenže, holky, není to tak, že se to ti chlapi teprve naučí v průběhu manželství, že jdou a něco sami od sebe udělají? :wink: Třeba ti naši tátové zpočátku taky museli být nuceni k práci :slight_smile:
24. čer 2007 ve 21:59  • Odpověz
ne ne mikulko,to se pleteš,naši tatínci to měli od přírody a manžové sou vesměs lenoši,spousta jiných zájmů,ale budovat hnízdečko,to ne :grinning: .Jinak já jdu ve st na UTZ a už mám pěkný bříško a prsa o 2 čísla větší,no jestli to tak bude pokračovat....
25. čer 2007 v 16:33  • Odpověz
tak z tebe brzo bude pořádná těhulka se vším všudy :grinning:
No co ne?
Taky moc na nucení k práci nevěřím - myslím si totiž že s vnucováním jde ruku v ruce odpor.
Naštěstí my jsme se dostali do fáze kde manža vidí že buď to to udělá on nebo nikdo - takže je to jen na něm kdy to bude. Nikdo ho nutit nemusí. Sice to taky občas odloží ale zas tak moc si stěžovat nemůžu.
25. čer 2007 v 16:53  • Odpověz
Ahojek holky, jsem strašně nešťasná :frowning2: :frowning2: ,tak jsem dnes byla na tom UTZ a dopadlo to špatně, mimča se zase přestala vyvýjet, podle velikosti asi minulý týden. Doktorka říkala, že je to s největší pravděpodobností tím, že byli jednovaječní, že se to často stává, že to jedna placenta neutáhne a pak řekla (a to byly podle mě jen slova útěchy), že je to štěstí v neštěstí, že to skončilo takhle brzy, že se pak často stává, že jsou postižený. Řekla mi, že jsme smolaři, že věří tomu, že kdyby byly dvojvaj. a nebo se tam chytlo pouze jedno tak by to bylo určitě o.k. No mám depky jako prase, zítra nástup do nemocnice, říkala jsem si, že po třetí snad nepotratím, a je to tady. Jsem teď čirá pesimistka, už se začínám pomalu smiřovat se životem bez dítěte.
25. čer 2007 v 17:40  • Odpověz
Ahoj holky mam na vas dotaz.Za mesic mam jit na IVF doktor me dal prasky mam brat trikrat dene Norethisteron.Jsem dnes 18DC muze te me rict na co to vlastne je.Teda pokud jste to tady taky nektera brala.
25. čer 2007 v 17:59  • Odpověz
Renýsku, to je děsně nespravedlivý,že se tohle stalo! Budu na Tebe myslet ikdyž vím, že se s tím musíš poprat sama, prostě nic nepomůže,než čas :frowning2:
Faktem je, že takových těhotenství je čím dál, tím víc, dokonce jsem měla takhle v práci kolegyni, teď se prý úplně bojí to zkoušet znovu. A to ani netuší, co musí podstupovat ještě jiní lidé,viz my tady.Ahoj Dando,já ti bohužel s tímhle dotazem nepomůžu,nikdy jsem nic takového nebrala.
25. čer 2007 v 18:44  • Odpověz
Renys, ach jo, kez bych ti mohla nejak ulehcit tvou situaci...Myslim, ze vsechny tady na tebe budem moc myslet, aby ti co nejdriv bylo alespon trochu lepe...
25. čer 2007 v 19:07  • Odpověz
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli jste tu některá stimulovala Fostimonem a Merionalem, příp. kolik jednotek jste celkem dostali a jestli jste něco dopláceli. Jinak všem přeji, aby to vyšlo co nejdříve.
25. čer 2007 v 19:25  • Odpověz
Holky díky moc za hřejivá slova, život je prostě nevyzpitatelný, přesně jak říkáš Zuli, já mám teď normálně strach se snažit o další. Už delší dobu přemýšlím, že si najdu jinou práci,moje pozice mě neba, tak to asi až se trochu oklepu rozjedu a dítě pustím z hlavy. Akorát mám zas dilema, mám v práci kámošky, které jsou lepší než psycholog, jsou moc bezva, tak si zas říkám, abych se neunáhlila. Dr. mi řekla, že se má po té revizi počkat 3 menzesy a můžem zas přijít na další IVF. Tak fakt teď teda nevim. No budu mít příští týdny čas na přemýšlení. Holky je to hnus pocit, že ve mně teď plavou ty mrtvý zárodečky, nejradši bych šla do té nemocnice hned. Už mám zbaleno...A taky byl děs, ty telefony od nejbližších, s mojí nejlepší kamarádkou jsme si bulely do telefonu, když si na ní vzpomenu tak zas bulim...
25. čer 2007 v 19:49  • Odpověz
Reny, to je mi fakt líto, moc jsme ti drželi palečky :frowning2:. Je to k vzteku, kolik lidí má dětí plno, a ani je nechce, naopak jim ještě ubližuje a když je někdo chce a dal by za to cokoli, tak to prostě nejde. Život je strašlivě nespravedlivej :angry: :angry: :angry:
Přeju ti abys v sobě co nejdřív našla dost síly zkusit to znovu - snad už se konečně zadaří. A s tou prací, jestli ti to nějak pomůže - jdi do toho, změnit práci, přece ještě neznamená že musíš opustit přátele, které tam máš. Tak hodně štěstí - budeš ho potřebovat.
25. čer 2007 ve 21:23  • Odpověz
Díky Jani, taky mě to hlava nebere, nevím, třeba je to osud. Pořád s manžou fňukáme, a řekl mi, že na nás třeba někde čeká adopčátko, tak to jsem potřebovala slyšet. No ale ještě máme dva pokusy, tak na tyto úvahy je ještě čas. Díky a papa.
25. čer 2007 ve 21:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.