• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
Renys neboj,a kdyby, teď už sou kvalitní barvy na vlasy :grinning: Já už dnes sem ve 13. týdnu, tak snad už rizika za mnou,ale to neznamená, že se o sněhuláčky nebojím, každé píchnutí komentuju tak, že ze mě můj manža už nemůže, prej co budu dělat o Vánocích :dizzy_face:(termín mám 11.1.08).
2. črc 2007 v 19:36  • Odpověz
tindro to je něco, jak to rychle letí.... :dizzy_face:
2. črc 2007 v 19:40  • Odpověz
13. týden, to vypadá velice slibně :slight_smile: ! Snad se taky dočkáme, achjo
2. črc 2007 ve 20:03  • Odpověz
no to víš že jo a já vám pak budu závidět bříška,protože budu mít obrovský buben :wink:
2. črc 2007 ve 20:45  • Odpověz
to nevadí, bříško pak zase splaskne, nebojky. To bylo holky zajímavé, jak tam s námi na pokoji ležela ta paní po císaři, ta měla obrovské břicho, tak pak musela mít po porodu na tom břiše závaží, aby splasklo.Brrr
2. črc 2007 ve 21:03  • Odpověz
cože???no to sem ještě neslyšela :astonished: ale já myslela,že budete začínající těhulky a já tak v 6 měsíci a budu se jen valit :wink:
2. črc 2007 ve 21:23  • Odpověz
Tindro, tak to teda letí, už 13 týden! Krása :wink:
No jo, po tom císaři břicho zůstává déle, než když to je normální cestou. Ale závaží, hm... :confused:
3. črc 2007 v 10:09  • Odpověz
byla to kovová destička tak 15 x 20 cm, no taky jsem čuměla. Jee Tindruš, kéž kdyby se tak brzy zadařilo. Včera jsem četla názor nějakého dr, že ty jednovaj. dvojčata vznikají často po IVF díky tomu asist. hatchingu, tak do něj teda už příště nejdu. Ale třeba zas pomůže, no nevim :rolling_eyes: . Manžel je z toho pořád zničený, dneska ráno pronesl, že má návrh, že se budeme jen tak lehce třeba 3 roky samy pokoušet a pak se uvidí. Moc se mu do toho IVF už nechce, no ale co když moje vaječníky budou stále stávkovat a každým rokem se snižuje plodnost, no holky fakt nevim, co dělat :frowning2: .
3. črc 2007 v 10:28  • Odpověz
renys, možná je teď příliš brzo na jakékoli závěry. Až se z toho vzpamatujete, budete to vidět jinak a jasněji. Osobně bych to ale moc dlouho neodkládala, je pravda, že ženské orgány stárnou a pak je i snížená produkce vaječníků a vajíčka nejsou tak krásná jako za mlada :slight_smile:
Kolik ti vlastně, renys, je?
Manžel je z toho hodně zničený, protože se taky hodně těšil, ale asi bych počkala a teď to moc neřešila, časem se uvidí, až to z vás opadne.
Ale tři roky, to se mi zdá šílené. Už jste začali boj.
3. črc 2007 ve 13:07  • Odpověz
renys já bych si užila léto a pak bych viděla podle nálady.No nedovedu si představit, že bych tam měla 4 sněhuláčky :sunglasses: já myslím že co doktor to názor :wink: zkus to probrat to u svého doktora
3. črc 2007 v 19:51  • Odpověz
no právě Mikulko, hned jsem oponovala, že každým rokem se snižuje kvalita vajíček, je mi 30, teď mám v hlavě guláš, uvidím co život přinese (myslím nápady :wink: ) Tindruš, to já taky ne teda :slight_smile: . No já jen doufám, že jsou v tom centru humánní lékaři, že jim nejde jen o prachy a další čárku v úspěšnosti (to jak to pak dopadne třeba neřeší). Ježiš holky, já jsem ale pesimistická, co? No snad to přejde :angry: .
3. črc 2007 v 19:56  • Odpověz
renys: Určitě to přejde, uvidíš, ale chce to čas. To víš, teď je to ještě moc čerstvé. Ale je to těžké myslet pozitivně, já to znám. Taky mi každý říká, že musím být optimistická a věřit, že se to povede, ale ne vždycky to jde :frowning2:

Holky, taky vám připadá, že je teď kolem vás mnohem víc kočárků a těhulí než kdy předtím? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2007 ve 20:22  • Odpověz
No já jak sem teď byla na té prenatální klinice, tak se mě ptali, kde mi dělali IVF,že jim taký posílají ty výsledky,tak si myslím,že to snad jen pro prachy nikdo nedělá,samo,že chtějí co nejvíc úspěšnosti,aby říkali jak sou dobří,ale já musím uznat,že v Heliosu v Brně se nám věnovali maximálně i přes moje hloupoučké dotazy a vyšilování
3. črc 2007 ve 20:24  • Odpověz
je to tak happykaty, zrovna dnes dopoledne, koukno z jedné strany z okna a tam holčina s kočárkem, pak jdu do kuchyně, koukám z okna a tam na lavičce dvě maminy se zaparkovanými kočáry, no v tu chvíli se mi úplně z toho smutku zatočila hlava, a to už jsem byla celkem v pohodě :frowning2: . Tindruš, je to vidět, že to jsou profíci :wink: . Já si pořád představuju ty Tvoje už veliký :slight_smile: mimíse, je to bájo.
3. črc 2007 ve 20:34  • Odpověz
tindra: Já si myslím, že jenom o prachy jim nejde. Vždyť přece čím budou mít větší úspěchy, tím víc holek se k nim požene a tím pak víc vydělají, takže si myslím, že mají velkou motivaci k tomu, aby spoustě žen pomohli k mimču. :wink:
4. črc 2007 v 08:19  • Odpověz
no já mám ale pocit, že pro ně je úspěch pozitivní těh. test, i v té brožuře co mám od nich se píše, že dávají ruce pryč od dalšího průběhu těhu, to prý se neliší od normálního a ty komplikace nejsou pro ně směrodatné.
4. črc 2007 v 08:27  • Odpověz
renys: Tak v tom máš asi pravdu, všude ve statistikách uvádějí jen pozitivní TT, ale dál už nic :frowning2:

Tak jsem si, holky, před chvílí volala do CAR a dneska proběhne ET, jsem z toho celkem nervní, zase jdu do něčeho neznámého. Prý ve 12 dostanu nějaký prášek, pak ve 13. hodin proběhne ET a za dvě hoďky můžu domů. Jaké to vlastně je? Stejné jako u IUI? :astonished:
4. črc 2007 v 08:37  • Odpověz
Jupíííí Happykaty už je to tady! Tfuj tfuj pro štěstí a držím palečky!!!!!No a už Ti řekli, kolik se jich oplodnilo? Takže Ty máš taky prodlouž. kultivaci, že? Tak to by už mohly být ve stadiu blastocysty. Já jsem žádný prášek tedy nedostala, proti bolesti to asi nebude, protože to ani nepocítíš. Asi je to jako IUI, strčí Ti do dělohy tenký katétr a jím dají do tebe mimíse.
4. črc 2007 v 09:18  • Odpověz
Já jsem právě o té tabletce taky slyšela prvně, vůbec nevím, o co jde. Ale to je jedno, snad vědí, co dělají. Měla jsem PK, ale kolik jich přežilo, mi zatím vůbec neřekli. Ale cena, kterou budu platit, zahrnuje i zmrazení, takže mi zbydou nějací i do mrazáčku.

Sranda je, že má manžel dneska narozeniny, zajímavá shoda okolností. Horší je, že má po noční a já ho budu muset v 10 vzbudit, že jedeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. črc 2007 v 09:21  • Odpověz
happy, moc držím palce, ať je to ok, ať se embryjko uchytí. Víš, kolik ti jich budou zavádět?

Holky, já vidím ÚPLNĚ VŠUDE těhotné a maminky s kočárkama. Je to na hlavu.

renys, 30, to ještě jde :wink: Počkej, jak vám bude po létě. Já stejně myslím, že na to pak zase vlítnete :slight_smile:
4. črc 2007 v 09:27  • Odpověz
no my jsme s tím taky počítali, že bude něco na zmražení, když jsme měli 19 vajíček, pak 11 embryí, tak jsme čekali, že tak 4 zůstanou, no a po 5 dnech kultivace, zbyly pouze 2 blastocysty, ostatní nevypadali tak pěkně, prý byly zpomalené, tak by zřejmě zmražení nepřežili, takže držím palce, ať máte větší štěstí než my.
4. črc 2007 v 09:28  • Odpověz
Takže máte, renys, mrazáčky? Tak to je super :wink:

Happy, ať to hezky zvládneš, hurá, už jsi blízko největší naději, viď.
4. črc 2007 v 09:35  • Odpověz
Mikulko, no právě že né...bohužel :frowning2: to víš, že by mi bylo hned líp..
4. črc 2007 v 09:38  • Odpověz
Aha, promiň, renys. Nějak jsem to nepochopila. Ale zase, stimulaci užznáš, tak to je taky plus. I když, já bych to být tebou teď vše odhodila pryč, a nemyslela na nic jako IVF. Až po létě a až, jak vám bude. :wink:
4. črc 2007 v 09:44  • Odpověz
jo jo / taky to mám tak kam se otočím těhule nebo kočár - to bude protože do věku mamin a tatíků dospěli "husákovi" děti a těch přece bylo hodně. ..... :wink:
4. črc 2007 ve 12:58  • Odpověz
Čusáčky holky, musela jsem odjet kvůli povinnostem z chalupy tak taky okukuji co nové.Happykaty držím palečky, ať se to tady rozjede. já byla taky na utz, jestli podstoupím tento měsíc KET, když máme ty sněhuláčky :slight_smile: bohužel jsem nějak nastydlá ale jak koukám kolem sebe, tak to je hodně lidí, to ty změny teplot :angry: těhule jsou fakt všude a já jen koukám, kam všude se pak maminy s těma kočárkama nacpou, když jsem měla já malou holčičku, tak jsem s kočárem nemohla nikam vjet :confounded:
4. črc 2007 ve 13:06  • Odpověz
Ty jo Zuli, Tobě už se to taky blíží, viď, no jestli si nachcípaná, tak raději počkej. No je to tak, jsme holt silné ročníky.
4. črc 2007 ve 13:23  • Odpověz
Jo jo, jsme to my , silný ročníky. Tak snad se nám taky brzo zadaří :wink:
4. črc 2007 ve 14:55  • Odpověz
dnes jsem četla na netu,že zase našli v babyboxu v Praze mimčo-chlapečka, jmenuje se David.hned bych si ho vzala domů :wink: je to ale šikovně vymyšlené, alespoň už nepohazují ta mimča někde v lese, musí to bý asi těžké rozhodnutí takhle odložit dítě.a možná právě ne, co myslíte?
4. črc 2007 v 16:31  • Odpověz
Ahoj holky, tak už jsem zpět z Prahy a přivezla jsem si s sebou dva drobečky, tak snad se jim u mě bude líbit. :wink: Navíc máme ještě 6 do mrazáčku, tak to nakonec dopadlo docela dobře.
4. črc 2007 v 16:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.