• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
:grinning: , miminka si hezky užívají kulturu. No přesně, já si pamatuju akorát vařila myšička kašičku...
6. črc 2007 ve 20:52  • Odpověz
nebojte, stačí taky reprodukovaná hudba :wink: ale jak se jim ten či onen žánr líbí se dá poznat, až jsou mimča v bříšku větší, až se trochu hýbou.nám se osvědčil Mozart i pak při usínání, když už byla na světě.
6. črc 2007 ve 21:24  • Odpověz
Ffialko, tak od včerejška máš mimísky u sebe? A jak se Ti daří Happykaty?
7. črc 2007 ve 13:19  • Odpověz
Ahoj holčiny, jsem zpět :slight_smile:
Mimísky máme doma od včerejška, nakonec přistoupili k prodloužený kultivaci a to z důvodu mikromanipulační technika ISCI, každopádně s devíti odebraných vajíček jich až do konce došly jen 4, dva na transfer nyní a dva do mrazáčku ... takže ve finále jsme na tom ještě fajn, "odpad" je podle dr a embryologa až 70%....
...jinak břicho mám jak pumel, stimulace bude údajně "mizet" i tři týdny, vlastně do další ms, případně se "převtěluje" do těhu pupíku a ti mi fakt přijde vtipný :slight_smile:

se zpěvem jsem na tom bídně, my držíme od včerejška černý hodinky, povídáme si a užíváme si to....doufám, že nás to zase rychle nepustí, to bych se pak donutila i k tomu zpěvu....

mějte se jak nejlíp umíte, užívejte sluníčka a brzy ahoj...štěstí je čas
ff
8. črc 2007 v 17:49  • Odpověz
ffialko, hodně štěstíčka, ať se mimísky chytnou :wink: bříško máš nafouklý ještě ze stimulace, já měla pocit, že jsem o 5 kilo těžší :slight_smile:
8. črc 2007 v 19:24  • Odpověz
to jo, já měla taky břicho jako balon ( to mám ale tak ňák pořád :angry: , už se psychycky připrajuju na lehy sedy, protože jinak nemůžu do plavek), ffialko, to je bezva, že máš i mrazáčky, tak se hezky opatruj, chceme jen pozitivní zprávy :wink: !
8. črc 2007 v 19:57  • Odpověz
ffialko, protože vím jak zpíváš, dobře ti radím - mlč, nebo se ffialačci nechytí :grinning:

..neboj, budo to dobrý a za pár měsíců se budu ve zkušebních kabinkách různých obchodů smát já Tobě :wink: :wink: :wink: .

...držím palce nejenom Tobě, ale i ostatním.
8. črc 2007 ve 22:36  • Odpověz
Dobré ránko všem
zdravím zase z pracovního procesu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ffialko: Moc držím palce, ať se jim u tebe líbí!!! :wink:
9. črc 2007 v 07:48  • Odpověz
Ahojky happykaty, jak se cítíš? Tak to tam v té práci zvládni :wink: !
9. črc 2007 v 08:04  • Odpověz
Ahoj renys, zatím na sobě nepozoruju vůbec nic. Už od OPU mě bolely prsa, teď to pomalu přestává, jinak nic, tak nevím. Ale na nějaké těhu příznaky je možná ještě brzy, musím ještě aspoň týden vydržet než budu testovat :unamused:
Po týdnu dovolené se mi nechce vůbec nic dělat, snad se do toho během dne trošku dostanu :wink:
9. črc 2007 v 08:09  • Odpověz
To ti věřím, já jsem taky vždycky po dovče v práci úplně mimo, no teď budu ale asi fakt hodně mimo, skoro 3 měsíce doma...mám pocit, že už jsem všechno zapomněla - i přepojování telefonů :grinning: . Copak bereš za podpůrné hormony? Buď v klidu s těmi příznaky, tindruš už měla v bříšku dvě tlukocí srdíčka a psala tady, že jí zatím vůbec nebolí prsa ani se jí nezvětšili a teď je asi ve 14. týdnu a má prý o dvě čísla větší prsíka :slight_smile: , takže u každého je to fakt jiné.
9. črc 2007 v 08:24  • Odpověz
Já si taky myslím, že na nějaké závěry je ještě brzy. Prostě je to osud, jestli se to má povést, tak se to povede...
O tý dovolený mi povídej...když jsem si přečetla tvůj příspěvek, tak jsem se tak tupě zadívala na telefon a víš, že už si taky nepamatuju, kterým čudlíkem se přepojuje :grinning: :grinning: :grinning: Ještě že jsem nezapomněla psát :grinning:
Tak se jdu snažit alespoň předstirat nějakou činnost :sunglasses:
9. črc 2007 v 08:30  • Odpověz
Jinak, pokud jde o léky, zavádím 2x denně Utrogestan, to víš, ten mi zrovna na vzpružení nepomůže, vždycky po něm usínám :wink:
9. črc 2007 v 08:33  • Odpověz
tak tak happykaty, jdeš na to rozumně :grinning: . No teď jít do banky, tak asi nepořídím, protože podpis bych fakt nevychytala. Tak se měj hezky a papa.
9. črc 2007 v 08:33  • Odpověz
Ahoj holčiny, taky jsem úplně mimo po těch dnech volna :confounded:
ffialko, tak ať se mimískům u tebe líbí a zůstanou.
Hapyy, tobě také přeji, ať je vše v pořádku a embryjka se chytnou. zaváděli ti jedno, nebo dvě?
9. črc 2007 v 10:07  • Odpověz
Ahoj "pracovnice"....
ten navrat je desnej, nevim, jestli je to utrogestanem, kterej uzivam v konskej davkach (stejne jako happykaty) nebo tim, ze jsem po peti dnech zpatky v praci...vlastne se nedivim, ze doktorka nabizi neschopenku uz od opu.
happykaty, ted jsem si uvedomila, ze v dobe,kdy ty jsi mela embrousky uz u sebe, tam mi jsme akorat sli na opu...ty jsi ale nemela prodlouzenou kultivaci nebo ano? jinak preju za chvili ty nejvetsi tlustice na svete //...
zatim si jakykoli pocity a uvedomeni nepripoustim, cejtim se uplne stejne jako tyden pred tim, to znamema opuchle a unavene...ale zaroven v sobe udrzuju neskutecnou nadeji, vetsi nez pri predchozich iui.

stejne euforicky stavy preju vam vsem a drzim cely paze...
ff
9. črc 2007 ve 13:31  • Odpověz
Hurá, přežila jsem pracovní dobu :grinning:

Mikulko, nechala jsem si zavést 2 embryjka, byla bych ráda za dvojčátka, ale nejšťastnější budu, když se chytně aspoň jedno :wink:

Ffialko, mluvíš mi z duše, cítím se úplně stejně jako ty, i když mám menší náskok :wink: Jen kdyby mě pořád tak nebolely ty prsa, myslela jsem si, že už je to na ústupu, ale kdepak - teď jen vědět, co díky nim přijde, jestli MS nebo // :slight_smile:
Jinak jsem taky měla prodlouženou kultivaci, na OPU jsem byla v sobotu a embryjka mi dávali ve středu. Moc ti taky držím palce a jsem zvědavá, jak dopadneme...
9. črc 2007 v 15:18  • Odpověz
Holky a prodloužená kultivace znamená, že embryjka zavádějí 5. den? Já asi budu mít prodl. kultivaci, protože budeme muset mít PGD.
9. črc 2007 v 15:30  • Odpověz
Jj, prodlouzena kultivace (PK) je vše od 3. dne po OPU...uvadi se u ni i vetsi procentuelni uspesnost, vetsinou se doporucuje u tech embrousku, kde se s nima jeste "pracuje" - ISCI, asistovany hatching nebo treba prave PGD...ja mela PK do čtvrtého dne, ve středu odběr a v sobotu transfer.

happykaty: prsa me taky boli, desne, jakmile sundam vecer podprdu, tak trpim...ba naopak mi prijde, ze bolest prsou neni na ustupu.kdy mas zacit testovat? ja nejdriv za deset dni po transferu, ale na kontrolu mam jit 27. července. je to desne dlouha doba...ale to jsem si myslela i pred stimulaci a uteklo to jako voda...

mikulko: kdy ty se vlastne chystas? nejsem zdatna v procitani "nasi" diskuze po zpatku, tak proto se ptam :slight_smile:

pokakla bych se radosti, kdyby vysly // a jeste dvojcatka :slight_smile:

peknej vecer, mozna jeste nakouknu...jo a pardon za ty chyby, fakt se jinak snazim :slight_smile:)
9. črc 2007 v 15:55  • Odpověz
ffialko, my jdeme na 2. konzultaci 3. srpna. Do té doby bude mít manžel vyš. krve, hormony, a urologii. Má azoospermii, žádné spermie. Na urolo by nám měli řít, zda doporučují MESE/TESE. Dr. říkala, že když vše půjde hladce, stimulovat začnu v září... Už aby to bylo. :pensive:
9. črc 2007 v 16:39  • Odpověz
neboj mikulko, dočkáš se, uteče to jako voda! Holky já vám tak držím palce, ať vám to vyjde ať tady v tom Tindruš nenecháme samotnou :slight_smile: ! To že bolí prsa, je dobré znamení.
9. črc 2007 v 17:52  • Odpověz
ffialka: Taky mi řekli, že nejdřív 10. dne po ET, tj. u mě až příští pondělí, nevím ale jestli se spíš těším nebo bojím... Já už si totiž za těch 5 let vůbec nedovedu představit, že by se mi na testu měly objevit 2 //... :confounded:
9. črc 2007 v 18:01  • Odpověz
Ahoj holky, tak se mi konečně podařilo nakouknout. :slight_smile: Tak se mi vůbec nechtělo do práce :frowning2: , ale musím to vydržet ještě dva týdny a pak hurá na dovolenou. Já už se tak těším. :slight_smile:
Fialko, Happykaty moc držím pěstičky, ať máte //.

Happykaty, koukám, že se také snažíte už docela dlouho. No já mám pocit, že až uvidím jednou na testíku ty dvě čárky, tak také nebudu věřit. :slight_smile:
9. črc 2007 v 19:25  • Odpověz
Ahoj holcicky :slight_smile:
Konecne jsem se k vam dostala.Porad jsem nemela cas,mam obcertveni u vody,tak jsem tam skoro porad,samozrejme hlavne kdyz je hezke pocasi.
Tindro a Tinko gratuluju!
A vsem ostatnim drzim pesti,ja zatim na to nemyslim,nechavam volny prubeh a pak uvidime.
Jinak vsichni snazilky moc zdravim a hodne stesti a pevne nervy!
9. črc 2007 ve 21:29  • Odpověz
Buresinko, díky, taky už nevěříš, že by tě takové štěstí mohlo potkat, co? Ale určitě nás to jednou čeká a to pak bude Překvápko :slight_smile: Tak přeju, ať je to co nejdřív!!!
9. črc 2007 ve 21:43  • Odpověz
Happykaty, jsem ráda, že Tě vidím, nějak tě vůbec nevidím a stále moc na Tebwe myslím a hrozně moc doufám a těším se, kdy budu moci blahopřát :dizzy_face: Jinak jak se máš, doufám, že to jde a vše je jinak v pohodě :wink:
9. črc 2007 ve 21:46  • Odpověz
Dobre poobede....
dneska jsem na ranu, nevim, jestli to je pocasim (tady je zamraceno a prsi)anebo jestli to je hormonalni erupce (nejspis dnes to všechno muselo ven - brek, euforie, brek, pak stavy na skok,pak zase chvilku lepsi)....kolegynka tehule mi rika, ze ma taky den blbec, ale ze by se to seslo takhle v jednom kanclu, to se mi nechce verit :slight_smile:
jeste jsem si na diskuzi na strankach gennetu precetla, ze bych nemela lezt do vody teplejsi nez 30 stupnu a ze po ET bysme meli se sexikem pockat tyden...no cetla jsem to az dneska, takze na vse je pozde :slight_smile:...mi to nikdo nesdelil :(
no a jak je vam?
mikulko, koukam, ze jsi z Pha, do ktereho CAR chodite? kazdopadne zari je uz za dverma, to uteče stráááášlivě rychle...

alespon vam pekny zbytek dne :slight_smile:.....ff
10. črc 2007 ve 13:15  • Odpověz
Ahoj holčiny,

ffialko, ano, jsem z Phy a chodím do Pronatalu. Tedy byli jsme teprve jednou. Kam chodíš ty?
10. črc 2007 ve 13:48  • Odpověz
Ahojte...
chodime do Gennetu, jsem tam zaregistrovana od brezna...predtim v peci sveho gyndare....zatim mame u nich prvni, vstupni konzultaci, dvakrat iui a ted prvni ivf...jelikoz muj dr me uz predtim vyslal na radu vysetreni a partnera na spermiogram, tak jsme do urcite miry zkratili dobu k prvnimu iui na minimum.mezitim jsem si na jejich doporuceni zmenila pojistovnu, ale v tuhle chvili by to uz bylo jedno, maji nove smlouvu i s vzp...
muj car mne vede v peci do prukazu tt, pak prechazim zpet ke svemu dr...

chci se zeptat: mese/tese ti (vam) budou provadet primo v caru nebo budete muset "zakrok" podstoupit jinde?

ff
10. črc 2007 v 15:17  • Odpověz
Ahoj holčiny, ffialko, VZP se asi nějak vzpamatovala nebo co, protože já chodím do Gestu a ještě předtím než jsem tam byla poprvé se mě ptali, jestli nemám VZP, že s ní nemají smlouvu. No a dneska už jim to nevadí a mají s ní smlouvu taky.
10. črc 2007 v 15:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.