• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
hapykaty - ale kdyby jsme to uměli tak už jsme všechny v jiném stavu :grinning: a nescházeli bychom se tady. Všechno zle je taky k něčemu dobré - vem si těch pojmů a medicínských praktik, které bychom si ani na vlastní kůži nevyzkoušeli. No dobře - dělám si srandu - v tomhle směru není opravdu o co stát. :slight_smile:
13. črc 2007 ve 13:55  • Odpověz
Lanko, máš pravdu, není o co stát, ale na druhou stranu je to zkušenost. Určitě nám chce někdo tam nahoře naznačit, že život není jen procházka růžovou zahradou a že když něco chceme, tak pro to musíme něco udělat. Třeba jsme měli štěstí někde jinde, tak tady ho máme zase méně. Určitě tady všechny máme milující manžely, někde jinde má třeba ženská 3 děti, ale tohle jí chybí. Musíme prostě věřit a doufat, ale zároveň si vážit toho, co máme :wink: Sakriš, já začala při pátku nějak filozofovat nebo co :grinning: asi už jsem přepracovaná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2007 ve 14:15  • Odpověz
Mikulko, máš dovču? Kampak vyrážíte?
13. črc 2007 ve 14:18  • Odpověz
Budeme ve srubu na Slapech, k moři nepojedeme, musíme šetřit :confused: . Jo, pravda, máme milující a hodné manžele, a to je dnes vzácnost :dizzy_face:
13. črc 2007 v 15:00  • Odpověz
Mikulko, to zní krásně, určitě to bude super romantika :dizzy_face:
U nás letos nehrozí žádná dovolená, všechno našetřené jsme nechali v CAR :wink:
13. črc 2007 v 17:32  • Odpověz
Happykaty - a neschopenku ti nedali? Mě ji v CAR nutili už při stimulaci abych byla v klidu - ale měla jsem práci celkem v pohodě, tak jsem to nechala až po transferu. Umělé berou automaticky jako rizikové. A nebo aspoň pár dní volna :wink:
14. črc 2007 v 10:18  • Odpověz
Ahoj holky,přidám se k tomuto tématu.Právě čekám až to dostanu,myslím,že to bude možná dnes,ráno mě bolelo pěkně břicho,takže dnes nebo zítra.Jestli dnes,tak mě čeká první injekce puregonu zítra.Když to po sobě čtu,tak je to pěkná slátanina :grinning: Od pondělí mám dovču,takže to bude všechno v pohodě a klidu.Jankatr s tím manželem jsi to fakt napsala krásně :fearful: My se teď na to všechno připravujeme.Manža podstoupí TESA MESE a já se bojím čím dál tím víc.CHtěla bych mít ten den punkce a manželovi operace za sebou.Každopádně domů pojedu s breky,buďto štěstím,že se ty naše potvůrky našli,nebo sklamáním.Já věřím,že štěstím :sweat_smile:
14. črc 2007 v 10:33  • Odpověz
autor
barco, neboj, je nás tu spousta co tím prošly.
manža uričtě ještě nějakou mršku schovanou má a však víš - stačí jedna :wink:
14. črc 2007 v 11:11  • Odpověz
Ahoj Baru - už jsme spolu dlouho nemluvily (nepsaly) :slight_smile: Jak se máte? Co manža jak to zvládá? Musí to být pro něj taky dost těžký, někdy se mi zdá že to ti chlapy snášejí o dost hůř než my.
Kdyby se ti chtělo tak zas někdy napiš, jinak se třeba zas někdy potkáme tady.
V každém případě vám přeju moc a moc štěstí (nebo možná radši spermiek :sweat_smile: ) A ať vám to všechno dobře dopadne. Snad to zvládnete líp než my. Budu držet pěsti. :wink:
14. črc 2007 ve 13:18  • Odpověz
Jankatr to víš,jsme plný očekávání a zároveň strašného strachu.MS se ještě nedostavila,tak asi zítra :unamused: To je jedna z mála MS na kterou se těším :grinning: Děsím se toho dne,kdy budeme vědět na čem jsme.Manža to snaší snad dobře,on je člověk,který o svých pocitech moc nemluví,ale určitě ho to moc trápí.Snažím se mu nedat najevo jaký mám strach,pořád říkám,že tam ty mršky určitě najdou :sweat_smile: Jen nevím,jestli to zabírá,protože přesně takhle jsem ho uklidňovala,když byl nervózní při našem prvním spermiogramu.Taky jsem mu pořád říkala,že bude v pohodě a on nebyl :confused: Náš poslední spermiogram byl nekrospermie,takže tam přeci jenom jsou,ikdyž nepohyblivý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2007 ve 22:15  • Odpověz
Ahojky, prominte, ze se k vam vkradam, zatim k vam nepatrim vsechna masinerie nas ceka v zari ( skoro 3 roky snazeni uz je prece dost), ale jdu jen pozdravit happykaty, a poprat ji, at ji to uz konecne vyjde :slight_smile: Moc ti drzim pesti, opravdu a defakto i vam vsem :slight_smile: Happykaty mas ode me IP..preji hezky zbytek nedele:slight_smile:
15. črc 2007 v 18:06  • Odpověz
Baru, budu vám držet pěsti snad to dobře dopadne. Ale i kdyby jste nakonec museli využít dárce -věř tomu že toho prcka nebudete milovat o nic míň. Ty děti mají jednu úžasnou vlastnost - jsou ten nejlepší lék na duši, který znám :wink:

To štěstí samozřejmě přeju i všem nově příchozím :slight_smile:
15. črc 2007 ve 20:05  • Odpověz
Dobré ráno!

Tak je to přesně, jak jsem předpokládala, dnes ráno jsem začala špinit a test je negativní :frowning2: Navíc MS v tomhle horku, to mě asi zabije :frowning2: :frowning2:
16. črc 2007 v 07:33  • Odpověz
krásné ráno všem

Katy :frowning2: :frowning2: :frowning2: moc jsem na tebe myslela, ale neboj podruhé to vyjde :wink: Moc držím palečky, zvládni ty horka a šup na druhý pokus a poslední :wink:
16. črc 2007 v 07:41  • Odpověz
happykaty zajdi si ještě na gyndu na krev - já špinila u obou pokusů, podruhé se sice zastavil vývoj miminka asi v 7 tt, ale z toho prvního máme doma krásného kluka!!! Špinění v termínu menzes ještě nemusí nic znamenat a negativní test taky ne. V krvi to poznají i když je to ještě pod hladinou citlivosti testu. A pokud jde o ty měsíčky - mám dvě kamarádky, které měly úplně normální MS až do 3 měsíce těhotenství! Tak nad ničím nedumej a než se začneš trápit tak tam upaluj. Nevím jak u vás, ale tady když to člověk stihne do půl desáté tak jsou výsledky ještě ten den po poledni.
Nechci ti tu dávat nějaké plané naděje - jen říkám že každé tělo to má jinačí takže se nemůžeš chtít napasovat do nějakého "normálního průběhu" - život nejde podle tabulek a knížek. :wink: :slight_smile:
16. črc 2007 v 08:17  • Odpověz
jankatr: Díky za povzbuzení, ale nechám tomu volný průběh. Stejně mám jet příští pondělí na kontrolu do CAR (i přesto, jestli přijde MS nebo ne), tak si počkám na konečný verdikt tam. Vím, že ještě není nic definitivní, ale já prostě tuším, že to nevyšlo a většinou mě mé tušení nezklame :wink:
16. črc 2007 v 08:34  • Odpověz
Happykaty třeba vážně není nic ztraceno.To já teď na MS čekala jak na smilování.Přišla teprve dnes,takže od zítřka se přidám k stimulantkám,ne simulantkám :grinning: No a za měsíc se budu modlit zase já,aby to nepřišlo :sweat_smile: :confused:
16. črc 2007 v 09:30  • Odpověz
Happykaty, to mě moc mrzí :frowning2: , držela jsem ti palečky, ale stále je tam jiskřička naděje, ne? Vždyť mě tenkrát v centru také řekli, že si mám udělat 14 dní po transferu test, a pakliže bude negativní, tak mám určitě zavolat a přijít na krev, že může být falešně negativní!! Tak pro tvůj klid tam raději zavolej, protože když by jsi byla těhu, tak tě dají Ascorutin proti špinění.
16. črc 2007 v 09:43  • Odpověz
ahoj holcinky, zacali jsme jezdit do CAR, manzel nema zadne spermie, pujdeme na dalsi spermio, potom umele oplodneni v kazdem pripade, trosku mam z toho smutek, ale i se tesim. mam dojem, ze hormony mi blazni uz ted. a to jetse necekame -))
16. črc 2007 v 09:46  • Odpověz
Ahojky všem.

Happykaty, je mi to moc líto, vím jaké to je. Jinak mě intuice také nikdy nezklamala, pokaždé jsem tušila, že to nevyšlo a bylo to tak. :frowning2:
Holka drž se, jednou ten boj všechny vyhrajeme.
16. črc 2007 v 09:50  • Odpověz
buresinko, diky za tvuj optimismus, urcite ti tak bude.. otazka je - kdy :slight_smile:
16. črc 2007 v 09:52  • Odpověz
Ahojky Murasku, vítám Tě mezi námi. Já prostě věřím, že jednou na nás dojde. Akorát ta cesta je někdy opravdu trnitá a to fakt vím o čem mluvím. Ale musí to jednou vyjít.

Jinak Murasku, máte nějaké spermie nebo vůbec žádné. My tedy nemáme žádné a tak máme dárce, ale už jsem se s tím smířila a teď už se jenom těším až to vyjde.
16. črc 2007 v 09:58  • Odpověz
buresinko, byli jsme zatim na jednom spermiu a zadne nebyly, ted nas ceka dalsi, pak genetika Pokud by opet zadne nebyly, tak jedine umelko a darce no nesu to zatim spatne, ale nic jieho by se dalt edalo. Jak to probiha, pokud se jedna o darce?
16. črc 2007 v 10:00  • Odpověz
Ahoj holcicky....
....jsem 10. den po et a zacala jsem spinit...prsa me boli, nadeji furt drzim, ale sakra slabne...i slzy rano probehly, manza odletel na sluzebku, tak se v tom placam sama...tt jsem si nedelala, je to na me furt moc brzy a snad radeji si pockam na rozjeti regulerni ms...
happykaty je mi to lito, drzela jsme palcaky...preju hodne sily do dalsich dni :slight_smile:

ff
16. črc 2007 v 10:08  • Odpověz
Murasku, tak uvidíte jak dopadne ten kontrolní spermiogram. Stačí najít jednu živou a pak jsou schopni udělat zázraky. Pak jsou ještě operace pomocí kterých jsou schopni odebrat spermie přímo z varlete nebo nadvarlete. Manžel neměl ani mrtvé spermie a šance získat nějaké byla naprosto minimální.

No s tím dárcem to probíhá stejně. Prostě se dělají stejné procedury akorát nepoužijí sperma manžela.
16. črc 2007 v 10:08  • Odpověz
Holky moje, co se to tu děje?Zase nějaký smutek?Ach jo, já bych vám to všem tak moc přála - i když to vedro nic moc,mám strach abych sněhuláčky neuvařila.nevzdávejte se naděje, víte jak to s ní je a jednou to přece vyjít musí!!!!!
16. črc 2007 v 17:29  • Odpověz
Ahojte holky,nezoufejte ono nam to vyjde. Ja jsem dnes po ET nechala jsem si dat dve a jsem presvedcena ze ted to vyjde a pokud by to nevyslo tak pudem hned na dalsi pokus a to si necham dat i lepidlo. Drzim vam vsem moc palce a vydrzte to teplo.
16. črc 2007 v 19:05  • Odpověz
Ffialko, to mi ani neříkej, že by ti to nevyšlo, alespoň někomu tady to musí vyjít, sakryš. Držím moc palce, ať je to jen těhu špinění, jak se mimi zavrtává a když tě bolí ty prsa tak to je bezva znamení.
Tindruš, to horko tě asi ničí, viď? Tak se hlavně šetři, na sluníčko vůbec nechoď. Bříško už se určitě krásně kulatí, viď, ty se tak máš, moc ti to přeji :dizzy_face: . Ve čtvrtek si jdu pro výsledek histologie, tak jsem zvědavá, jestli se něco dozvim.
Jolanko tak držím pěsti ať ti to vyjde!
16. črc 2007 v 19:20  • Odpověz
Ahoj kočičky, jen jsem nakoukla, jak se vám tady daří, jedeme na dovču do hor, potrénovat nohy a opatřit si nějaké puchýře :grinning: V srpnu pak možná zkusím dojít pro sněhuláčky ale to se ještě uvidí.Holky po transferu, neklesejte na mysli, na 100% je to až podle krve, jestli to klaplo.Ikdyž já dám taky hodně na svoji intuici a ta se mi také vyplnila při prvním neúspěchu :confounded: Nezapomeňte hóóódně pít ať vám není špatně a Tindra za tři! :grinning:
16. črc 2007 ve 20:20  • Odpověz
Ahojky holky - nic proti intuicím ale moc doufám že vás tentokrát zklamou - moc bych vám to přála.

Tindruš - nechceš si upravit profil - ať víme kolik těm sněhuláčkům vlastně je? :wink:

Murasku - a kdokoli kdo má stejné dilema - s dárci máme svou zkušenost a musím říct že velmi dobrou. My taky neměli na vybranou. Naštěstí manžel to věděl už od dob svého dospívání, takže jsme to měli malinko usnadněné, neprocházeli jsme beznadějným snažením ani okamžitým šokem v CAR, a měl poměrně dost času na to aby se s tím vším trošku srovnal (i když vím že ho to i tak trápí). No ale zpět k tématu, jak už tu řekla burešinka všechno probíhá stejně, částka která se platí za dárce je oproti zbytku prakticky zanedbatelná ( je to asi 2500,-), navíc ale dostaneš možnost vyplnit papír, kde můžeš vypsat požadavky na dárce, a pokud to bude jen trochu možné, pokusí se klinika je splnit. Myslím požadavky ve smyslu barva očí, vlasů, výška... myslím že tam byla dokonce i krevní skupina - ale jak říkám není to závazné, ale snaží se k tomu přihlédnout.

Nám to "namíchali" tak perfektně že většina lidí tvrdí, že Daník je celej táta - to mluví za všechno. Dokonce nám teď při druhém pokusu (který ale nakonec bohužel nevyšel) dokázali na Unice dát stejného dárce (ne že by nám to přímo nabídli - jak se říká kdo se neptá, nic se nedoví).
A Danečka - toho berem nejen my dva, ale i celá rodina a okolí které to ví, tak, jako by byl Robertův vlastní. Když to tu s vámi zrovna nerozebírám, tak mě ani nenapadne na to myslet. A manžel - ten je šťastnej - za to že nás oba má. Tak se ničeho nebojte - hlavu vzhůru a do boje :wink:
16. črc 2007 ve 22:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.