• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
Lanko,tak ty toho už máš opravdu až moc za sebou, ale bohužel nic pozitivního - to mě mrzí, musí to být na psychiku hrozné. Tak se drž a budu ti držet pěstičky, ať hned odstaneš MS a vyjde vám i 1.IVF. Kolik je ti let, jestli se můžu zeptat?
18. dub 2007 ve 12:30  • Odpověz
lanko tak klobouk dolu :frowning2: ty to ho maš za sebou :confounded: ja si myslim že nam všem to ivf vyjde :sunglasses:
18. dub 2007 ve 12:51  • Odpověz
Tamuška - mezi ostatními, jak jsem si nazačátku tohoto tématu všimla jsem kuře-26. Ale na druhou stranu nic mně nepřesvědčilo že bych měla na něco dál čekat.
18. dub 2007 ve 12:59  • Odpověz
Lanko,jasně,myslím, že je ti tak akorát, ale už máš opravdu dost špatných zkušeností. Mně je 31 let a o mimi se snažíme přes 2 roky, tak už aby to vyšlo. Trpělivost je fakt důležitá.
18. dub 2007 ve 13:14  • Odpověz
autor
mně je 27 a taky mi to připadá aktuální, čas při tom snažení hrozně letí a možná je lepší na nic nečekat.
záleží ale taky hodně na chlapovi - tomu mýmu je sice teprve 23, ale už má spermiogram špatnej... :unamused:
18. dub 2007 ve 13:26  • Odpověz
Ahoj Holky! Vsechny moc zdravim a drzim palce.
Rozhodla jsem se pridat k Vasi diskusi, protoze mi prijde fajn, ze se takhle podporujete. Ja prodelavam 1. IVF a cekam na tes HCG, ale 3. den po ET jsem zacala krvacet, tak nevim, jestli to muze dopadnout. Stalo se to nektere z Vas taky? Doktori mi nic moc nepovi, tak jsem z toho trochu rozhozena.
18. dub 2007 ve 13:32  • Odpověz
Určitě to není ani dobré uspěchat ani moc oddalovat - po 25.roku je myslím tak akorát začít se snažením, takže se pěkně snažme a držme se, ať nám to všem vyjde.
18. dub 2007 ve 13:32  • Odpověz
ahoj qiaro a zkoušela sis dělat test?
18. dub 2007 ve 13:34  • Odpověz
a me je 32 a už mam mimino 13lety :grinning: a taky se snažime 2roky. memu skoro manželovi je51 ale je v naprostem pořadku :grinning: a ma take dceru z prvniho manželstvi
18. dub 2007 ve 13:35  • Odpověz
Tak mě je holky zatím ještě 27 let a manželovi 33roků...
18. dub 2007 ve 13:36  • Odpověz
autor
to je něco, některý starší mužský jsou na tom líp než mladíci, holt příroda si to zařídí jak chce :wink:
18. dub 2007 ve 13:43  • Odpověz
no ono je to i geneticky :wink:
18. dub 2007 ve 13:44  • Odpověz
No tak ten můj je 36 spermi v pořádku ale oba genetickou chybu na chromozomech. Takže se bude hledat jestli se vyskytne některá spermie a vajíčko co tu chybu mít nebudou. moc velkou šanci tomu nedávám. Ale jak mi všichni otloukají o hlavu zázraky se občas ději.
quiara - myslím že se bojíš předčasně - může jít o zahnizďování vajíčka a tuho se celkem běžně taky krvácí. Takže zatím flintu do žita nehaž. Na to je vždycky času dost. :wink:
18. dub 2007 ve 13:51  • Odpověz
autor
lanka-někdo dokonce tvrdí, že zázraky se dějou každý den, takže proč by tě jeden nepotkal :dizzy_face:
18. dub 2007 ve 13:59  • Odpověz
Co jenom mně - nás všechny no ne?
18. dub 2007 ve 14:02  • Odpověz
autor
:grinning:
to je přesně to, co říkám, nejdůležitější je pozitivní myšlení :wink:
jen tak dál a budeme těhule všechny cobydup
18. dub 2007 ve 14:06  • Odpověz
jo cobydup :grinning: holky ja jsem jak hrošice :grinning: jsem zvykla každy den cvičit, pracovala jsem i ve fitku, teda do zaři než jsem začala brat ruzne hormony a a od te doby jsem přibrala 8kg :angry: nemam už co na sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: mam z toho taky trošku depku :unamused: no a ješte k tomu ta Mirova dcera je modelka 180cm a 90 60 90 hruza. a jezdi k nam na vikend, a ješte je i chytra studuje vše. to je des ja si vedle ni připadam jak železnej zekon :grinning:
18. dub 2007 ve 14:26  • Odpověz
mourku v klidu. Myslím, že těhotenství je teď mnohem důležitější než nějakejch 8 kg nahoře. :wink:
18. dub 2007 ve 14:30  • Odpověz
Hormony beru poslední rok a půl. Sice různé ale přesto.....
Po pravdě začala jsem 3 týdny před svatbou - skončilo to tak že ač mi šaty šili namíru celou dobu mi padali - vzhledem k tomu že byli bez ramínek.....
No na kostel docela odvážný výstřih na to nic co tam běžně mívám.
Zaplať pán Bůh už na mně přestali působit - páč bych zachvíli nebyla vidět. Akorát se děsím toho co bude až se jich speleju. :grinning:
18. dub 2007 ve 14:34  • Odpověz
Tak mi právě volali z centra.
Doktorka hlásila že jsem měla pravdu - výsledek je negativní. :wink:
18. dub 2007 ve 14:38  • Odpověz
lanko no vidíš a oni ti nevěřili :wink:
18. dub 2007 ve 14:40  • Odpověz
tak že ty jsi ješte zhubla :slight_smile: ja vim no ale to moje sebevedomi trpi :sweat_smile:
18. dub 2007 ve 14:42  • Odpověz
mourek - přesně tak. Jsem i za normálu adept na charitativní pomoc alespoň tak jsem to četla v nějakém časáku. Tedy že pokud je v africe nalezen někdo s BMI indexem pod 18 je adeptem charitativní pomoc. Zajímalo by mně jestli se tam vůbec někdo s vyšším indexem mimo pracovníků jež tam docestovali od jinud a turistů vyskytuje.
18. dub 2007 ve 14:51  • Odpověz
autor
holky, tiše závidím...já bych vám ráda tak deset kilo darovala... :unamused:
18. dub 2007 ve 14:59  • Odpověz
mimmix na té fotce co tu máš nevypadá že by bylo potřeba. I když je pravda že já se na té své taky zdatně maskuju.
18. dub 2007 v 15:04  • Odpověz
A na druhou stranu - nesešli jsme se tady abychom při nejbližší příležitosti přibrali a to docela slušně? :grinning:
:grinning: Navíc mimmix bych to brala jako výhodu - když ti bude první tři měsíce šoufl nebudou tě chtít okamžitě nikam zavírat protože to škvrně se bude mít na čem nějaký čas živit. :wink:
18. dub 2007 v 15:07  • Odpověz
autor
lanka-super,takže to má i výhody :grinning:
akorát že manža je hroznej střízlík a občas si vedle něj připadám jako jeho starší tlustější tetička :grinning:
ale kvůli mimču, čert to vem, už od Vánoc si říkám, že na léto letos hubnout nebudu, protože až budu těhu, bude to fuk :wink:
18. dub 2007 v 15:18  • Odpověz
a až se to narodí tak se kolem nalítáš tak že zhubneš ani nebudeš vědět jak
Až bude nejhůř a pod psa najdi si někde fotku jak Saudek šel s tou svou na jakousi přehlídku/výstavu nebo co to bylo když byla chvíli před porodem a pak se budeš cítit hned líp.
18. dub 2007 v 15:21  • Odpověz
autor
no to je pravda přímo stoprocentní :grinning:
pro dnešek to balím, hezkej zbytek dne (i když tady u nás počasí nic moc, nevím jak u vás na Moravě).
zítra ahoj a snažení zdar :wink:
18. dub 2007 v 15:30  • Odpověz
Myslím že je to stejný je moc velkej vítr na to aby to tam u Vás bylo jiný.
Měj se.
18. dub 2007 v 15:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.