• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
Dobré ránko,

tak špinění se u mě opravdu nekonalo, do večera se rozjela pořádná MS :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže optimismus fakt nehrozí. Nejvíc mě na tom štve, že musím brát dál Utrogestan a navíc kvůli odcházející krvi ho musím polykat. Už když jsem hozaváděla, nepůsobil zrovna nejlíp, ale teď, když ho polykám, je mi fakt blbě, od rána se mi tak točí hlava, že mám strach, že to se mnou někde flákne. A to se mám soustředit na práci - doufám, že neudělám nějakou botu a nebude po mě někdo chtít náhradu škody :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Taky včera proběhly slzičky, i když to asi není dobré, člověk se prostě někdy politovat musí a zanadávat si na to, jak je svět nespravedlivý :wink: Dnes už jsem zase lepší, ale dáme si teď chvilku pauzu, aspoň přes léto - musíme oba s manželem navrat duševní síly na další pokusy, protože já mám pocit, že na tom duševně nejsem nejlíp....

Myslíte, že mám zavolat do CAR, že jsem to dostala? Já už si vůbec nepamatuju, co mi vlastně řekli. Vím jen, že i přes MS mám brát Utrogestan a i přes MS mám příští podnělí přijet s ranní močí. Tak nevím...
17. črc 2007 v 07:34  • Odpověz
Happykaty - jestli se ti vážně nechce trápit klidně tam zavolej - já jsem udělala to samé - jen jsem měla crinone a ten se stejně polykat nedá.
Ono zbytečně do sebe cpát léky........
17. črc 2007 v 08:08  • Odpověz
Ahojky, Happykatty, určitě si tam zavolej, protože brát Utrouš už je teď zbytečné a naopak to může narušit hormon. hladinu. Držím palečky ať jsi brzy fit a dušička nebolí!!
17. črc 2007 v 08:30  • Odpověz
Murasku vám v CARu nenavrhly mikroch.operaci TESA MESE?Sice se musí zaplatit u nás je to asi kolem 13 000kc,ale stojí to za to.My to máme teď před sebou.Manžel také nemá žádné spermie a když náhodou má,tak mrtvé :frowning2: .Taky jsme měli genetiku,naštěstí OK.Jankatr dnes jsem si píchla svou první injekci,byl to tedy obřad,ale nebyla to taková hrůza jak jsem si myslela :sunglasses: .Klepala jsem se jak ratlík :grinning: S tím dárcem máš pravdu,už jsme se smířili s tím,že pokud se spermíky nenajdou,máme v záloze dárce.Byli by jsme ťastni i za takové děťátko,bylo by naše a nikdo by nám ho nesebral :dizzy_face: Ale trvalo to dlouho,než jsme se s tím smířili.Ale stejně jen tak na půl,nechceme o tom vůbec mluvit,protože pořád věříme,že to vyjde a Misi je nám názorným příkladem :wink:
17. črc 2007 v 10:25  • Odpověz
Ahojky holky, to vedro je fakt nesnesitelný. :angry:
Happykaty, je mi to moc líto, ale musíme doufat, že příště se to povede.
Jani vždy když tak hezky píše o tom Vašem malém broučkovi a dárcovských spermiích, tak mi to dodá optimismus do žil a vím, že jsme se rozhodli správně. :slight_smile:
17. črc 2007 ve 13:34  • Odpověz
Ahoj holky.Jsem 4.den po ET a protože je venku takové vedro,chtěla bych na koupák. Nevíte náhodou,jestli se po IVF můžeme koupat? Jinak vám všem přeji,at´ se to konečně povede.
17. črc 2007 v 15:53  • Odpověz
ahojte holky,

happykaty ještě pořád není nic ztraceno.... takže bych ještě flintu do žita neházela. Rozhodující je krevní test.
17. črc 2007 v 18:34  • Odpověz
Ahoj koryno, no já bych opravdu na koupak určitě nešla a když tak jen chvilku poležet, víš já jsem 4 den po ET byla taky zbtečně moc akční a ted si to vyčítám, i když to taky nemuselo být způsobeno mou hyperaktivitou, ale raději se na to sluníčko dívej z okna, jo a moc držím palečy, čeká mě druhý ET 30. 7
17. črc 2007 ve 20:14  • Odpověz
macin držím ti pěstičky ať se povede :slight_smile:
17. črc 2007 ve 20:44  • Odpověz
Macin díky,budu se teda raději zdržovat doma.Na test hcg jdu 27.7.,takže když ty půjdeš na druhý ET,já už budu doufám měsíc v tom.Přeji ti hodně štěstíčka a malí bobišci at´ se pořádně zakousnou.
17. črc 2007 ve 20:59  • Odpověz
Dobré ránko všem!

marky4: Já vím, že možné to je, ale na zázraky opravdu nevěřím. :wink:

Od včerejška mám ale o něco lepší náladu, protože nám přišlo vyúčtování za plyn a budou nám vracet tolik, že mám hned na všechny 3 KET. To je super, že nemusím zase škudlit, abychom mohli hned do dalšího pokusu. Takže v srpnu si dáme pauzu a v září hurá na mrazáčky. Doufám, že aspoň jedno z těch 6 drobečků vydrží!!! :wink:

Macin a Koryno, moc vám držím palce, už je načase, aby to tu někdo rozsekl a vyšlo mu to!!!
18. črc 2007 v 07:24  • Odpověz
Jo a ještě jsem chtěla napsat, že příště už jim tady na práci kašlu a budu si po KET pěkně užívat na nemocenské. Je jasné, že neúspěch nemusel být způsoben tím, že jsem šla hned do práce, ale člověk by se měl naučit i odpočívat, když o něco jde, že jo? :grinning:
18. črc 2007 v 07:27  • Odpověz
Správně Happykaty, když už to člověka stojí tolik psychyckých a fyzických sil a peněz, tak prostě práce musí jít stranou a zkusit být v klídku. Jsem ráda, že už zase přemýšlíš pozitivně, to je moc důležité.
18. črc 2007 v 08:10  • Odpověz
autor
happykaty, máš mrazáčky a to je hlavní, nám žádný použitelný nezbyly, takže mě to čeká celý znova, až se trochu vzpamatujem.
příště si vezmeš neschopenku a to by bylo aby nebylo :slight_smile:
18. črc 2007 ve 14:40  • Odpověz
ahoj....
....tak ja mam jit zitra na krev, vysledky v patek....jsem nervozni jak nikdy...

jinak happykaty, me taky udrzuje na zivu moznost snehulacku, mame sice jen dva, ale jsou tam, a ket muze byt hned ten mesic na to, i kdyz bych si asi dala radeji mesic "volno". a neschopenku na priste vubec neresim, proste si ji vezmu. mam furt strach, aby se to v praci nedovedel nekdo, kdo nechci aby to vedel...takze rusim sluzebky ze zahadnejch duvodu, protoze do olomouce se mi fakt jezdit nechce apd...takze stejne jen sedim dva tejdny v kanclu a jsem na pest....

zdravim vsechny pritomne, hodne sil a stesti
ff
18. črc 2007 v 16:21  • Odpověz
Ahoj kočky,no mě řekli,že nemám po transferu plavat a jezdit na kole, což se mi teď zdá rozumné,oba sněhuláčci tam doufám pořád sou.Jen se teď cítím jaksi dobře,nevím jestli je to tím že sem se s nima jaksi smířila a beru je úplně doopravdy.No samo že je vedro šílený už se těším na zimu :wink: jo a na práci se vybodněte,já tam furt jezdím jak blázen a mám pocit,že sou ještě naštvaní že chodím po 6 hod domů.ale to je asi horkem,nikdo tam nechce být :dizzy_face:
18. črc 2007 v 18:17  • Odpověz
Ffialko, moc ti držím palce!!! Jinak mi si tu měsíční pauzu dáme taky, ať z nás vyprchá ten stres posledních dní. Užijeme si zbytek léta a v září se na ten "boj" vrhneme znova :grinning:

Já tam musím v pondělí. Dneska jsem tam volala, jestli to má cenu a oni mě sprdli, že to samozřejmě cenu má, že krvácení ještě nic neznamená a že i na test bylo příliš brzy, tak ať koukám přijet i s ranní močí. Jsem z toho celá odvázaná, protože je mi jasné, že je to zbytečné. Ale co, aspoň budu mít definitivní verdikt. :wink:

Tindro, byla jsi po ET doma nebo jsi chodila do práce?
18. črc 2007 v 18:48  • Odpověz
Ahoj holky, 30. 7 mě čeká KET a jak jsem četla opět platba. Můžete mi prosím napsat kolik se platí??? IVF mám za sebou v březnu a od te doby čekám na sněhuláky. Moc děkuji.
18. črc 2007 ve 21:13  • Odpověz
Ahoj holky,píchám puregon dva dny a celý dva dny mě bolí hlava,máte někdo stejnou zkušenost?Jo ještě k tomu beru predniston.
18. črc 2007 ve 22:05  • Odpověz
Ahojky, no vidíš Happykaty, naděje umírá poslední! Ffialko zítra držím pěsti!!!
Barco - já píchala taky Puregon hlava mě nebolela, ale píchala jsem si poměrně nízké dávky, možná Tě bolí hlava z toho vedra, chce to hodně bumbat :wink:
18. črc 2007 ve 22:10  • Odpověz
Myslím,že tak 3 nebo 4 litry bumbám a stejně mám pocit,že se mi hlava rozletí. :sweat_smile: Odpoledne už jsem si vzala prášek na hlavu,ale myslím,že se mi to zase vrací.Ach ta hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale co by jsme pro mimi nevytrpěly :wink:
18. črc 2007 ve 22:13  • Odpověz
tak to zvládni, ať tě to brzy přejde!
18. črc 2007 ve 22:17  • Odpověz
Mám trochu strach ty léky kombinovat ještě s práškama na hlavu,tak se snažím je nebrat,ale dnes už se to nedalo odpoledne vydržet :angry: ,tak jsem zhřešila a jeden si vzala :confused:
18. črc 2007 ve 22:22  • Odpověz
Dobré ráno!

Macin, každý CAR to má jinak, zkus se jim podívat do ceníku, já v Gestu budu platit za KET 4.000,- Kč.

Ffialko, moc na tebe myslím a doufám, že ti to dopadne skvěle!!! :wink:

Barco, já měla Fostimon a Merional a zase se mi po něm zvedal žaludek, kor když mi pořád zvyšovaly dávky a ke konci jsem měla už 4 ampule :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2007 v 07:08  • Odpověz
Já jsem píchala 200 jednotek puregonu a byla jsem v pohodě.KET ve Zlínském CAR stojí 5000,-kč. Ffialko hodně štěstí.
19. črc 2007 v 08:19  • Odpověz
autor
dobré ránko holky, tak co happykaty, krvácíš hodně, jako při opravdový MS?
a co jinak, nějaký těhu příznaky byly?
19. črc 2007 v 09:09  • Odpověz
Dobré ráno holky, tak vypadá, že už snad nebude takové horko. :slight_smile:

Happykaty, určitě si odpočiň a pak se vrhneš na další pokus. Jinak co se týče neschopenky, tak udělej tak, jak Ti to bude vyhovovat. Já jsem byla při 1.KETu na neschopence - nepovedlo se, při 2. KETu jsem měla dovolenou a pak jsem chodila do práce - nepovedlo se, no a při 3. KETu jsem chodila celou dobu do práce - nepovedlo se. Tak nevím, jak to udělám příště. Ale asi budu chodit do práce, mě to vyhovovalo úplně nejvíc, spíš bude záležet, jestli bude stres nebo ne.

Ffialko, držím palečky. Někdo už to přeci musí prolomit.

Macin, já také za KET platím 4.000,-, ale je to opravdu jiné od centra k centru.

Barco, možná až půjdeš na kontrolu, tak se zmiň, že Tě bolí hlava, ale mám pocit, že když si jednou za čas vemeš prášek tak to nevadí.
19. črc 2007 v 09:16  • Odpověz
mimmix: jj, je opravdová :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Burešinko: No právě, jde podle mě hlavně o to, aby byl člověk v pohodě, a to já v práci rozhodně nejsem. Mám toho strašně moc, takže věčně nestíhám, do toho mi sem chodí lidi, kteří většinou nevědí, která bije, takže jsou buď nepříjemní a řvou na mě nebo prostě nic nechápou a já jim vše musím vysvětlovat několikrát, takže o pohodě se u mě v práci rozhodně mluvit nedá. Proto chci příště zkusit neschopenku. Budu pěkně sedět u PC, hrát si hry a povídat si s vámi - to bude lahoda :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2007 v 09:23  • Odpověz
Ahoj holky, díky za odpověd. Vím, že každé centrum má jiné ceny, ale jen jsem chtěla mít přehled. Pak vám tedy napíšu za kolik to máme my tady v OV.
Hezký den všem.
19. črc 2007 v 09:47  • Odpověz
Burešinko, nebo i jiné holky, co už to máte za sebou, jak vůbec probíhá KET? Jak dr. pozná, který den je ten pravý? Nebo se předtím taky jezdí na kontroly? O tomhle zatím vůbec nic nevím a bojím se, aby rozmrazená embryjka vydržela. Četla jsem teď na neplodnosti příspěvek od jedné holky, která měla jít na KET, tak jí rozmrazili embrya, druhý den si měla zavolat...no a oni jí řekli, že to embryjka nepřežila a že jí rozmrazují další...s těmi se to opět nepovedlo, tak snad jí nakonec zaváděli jen jedno poslední. To mě vůbec nenapadlo, že se něco takového taky může stát... :unamused:
19. črc 2007 v 10:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.