• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
Happykaty ,-
myslím, že to probíhá úplně stejně jako u prvního transféru.V kartě musíš mít zjištěné už dny ovulece a Dr. ti udělá ještě kontrolní UV, aby bylo jisté, že ovulace probíhá. S tím druhým KET to je pravda. Může se to stát a já mám už jen při pomyšlení na to hrůzu v duši a smrt v očích. Pořád jen čekáme a až příjde ten den, tak ti dají takovou zprávu. To je fakt na palici!!!!
Moc mě ještě zajímá, kolik jste měly při stimulaci a poté odběru vajíček?? Já měla 15 a povedlo se oplodnit jen 6.
19. črc 2007 v 11:33  • Odpověz
Ahá, takže když já normálně neovuluju, tak zase budu muset brát Clomhexal, co? Njn, co se dá dělat.
Jinak měla jsem 14 vajíček a oplodnilo se 8 (na všechny bylo použito ICSI).
19. črc 2007 ve 12:10  • Odpověz
autor
happykaty, to jsi měla celkem hodně, myslím, že máš velkou šanci :wink:
19. črc 2007 ve 13:04  • Odpověz
mimmix, to bylo asi těma koňskýma dávkama při stimulaci :grinning: Sama jsem nevěřila, že se jich povede tolik, hlavně když jsem vždycky předtím při IUI měla sotva jeden folík :wink: V září se uvidí, jestli to vyjde nebo ne :wink:
19. črc 2007 ve 14:33  • Odpověz
happykaty já šla 15 min po ET do práce.v heliosu řekli že se nemám stranit kolektivu, jen neplavat a nejezdit na kole,prý z tama opravdu nevypanou :wink: ale šetřila sem se,z práce hned dom a jen sem se válela
19. črc 2007 v 16:10  • Odpověz
ahoj holky ja stymuluji od pondělka zítra mám jít na Uz ale ještě mám MS tak nevím jestli proběhne
19. črc 2007 v 18:51  • Odpověz
vpitris tak ta MS určitě není dobrá na Ultrazvuk, ale však uvidíš, co ti zítra řeknou.
19. črc 2007 ve 20:12  • Odpověz
Ja za ní nemůžu ja tak mám Ms 1 až 2 do roka ale tu ted mám co jsem brala Cilest aprednison už ji mám od soboty
19. črc 2007 ve 20:16  • Odpověz
no já vím, že za to nemůžeš. a je hodně silná?
19. črc 2007 ve 20:19  • Odpověz
už je to slabší ale konec v nedohlednu od pondělka si píchám gonal aberu dál ten prednison zítra se ozvu jak to dopadlo
19. črc 2007 ve 21:13  • Odpověz
Ahojky holčiny, všechny tady mooc zdravím a držím palce hlavně těm co to momentálně nejvíc potřebují :wink: !
Vpitris můžu se tě zeptat, kvůli čemu bereš ten prednison? Já mám antifosfolip. protilátky (jednou mi je našla imunoložka a pak dvakrát na hematologii tam byl negat. nález), ale v centru mi ho v těhu nepředepsali. A jak se k němu staví dr u tebe v CARu?
19. črc 2007 ve 21:27  • Odpověz
Ahoj holky,

vpitris: Mě dělali UTZ i přesto, že jsem měla MS a navíc to bylo 2.DC, takže pěkný hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže jim je asi jedno, jestli je nebo není, to, co potřebují vidět, asi vidí i tak. Ale já už bych to víckrát zažit nechtěla :frowning2:
20. črc 2007 v 07:19  • Odpověz
autor
je fakt, že je to takový trapný, když je MS silná, ale doktoři to potřebujou, tak co naděláš...
jinak happykaty, kolik máte mrazáčků?
20. črc 2007 v 07:38  • Odpověz
Ahoj mimmix - co ty? už jsi se dočkala? mám na mysli tu MS - přece jen už je to nějaký pátek. :slight_smile:
20. črc 2007 v 07:48  • Odpověz
mimmix: Máme jich 6 :wink: , tak snad na 3 další pokusy, teda pokud vydrží!

Jakpak je na tom ffialka, že nám ani nedá vědět, moc jí přeju, aby to dopadlo výborně!!!
20. črc 2007 v 09:47  • Odpověz
ahoj holcicky...
...prechazim do jine diskuze :slight_smile:

vsem drzim palce, preju hodne sil, bezproblemovou stimulaci, hodne embrousku, hodne mrazacku, bezproblemove transfery a pozitivni testy...

ff
20. črc 2007 v 09:52  • Odpověz
autor
lanko, ještě nic :frowning2: v úterý jdu na gyndu, už je to sedm týdnů, tak ať se to taky hne...
jdu poprvý k nový doktorce, ta původní už mě děsně vytáčela, tak jsem se konečně rozhoupala.
happykaty držím pěsti, určo to vyjde, posílám ti štěstíčko, Březnice je moje srdeční záležitost :wink:
20. črc 2007 v 11:01  • Odpověz
Ffialko: Mooooooooooc gratuluju!!!! Já věděla, že to tu někdo každou chvíli rozlouskne! Tak doufám, že jsi tou svou pozitivitou tady zažehnala všechnu smůlu a že tě budeme postupně všechny následovat :wink:
20. črc 2007 v 11:21  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem všechno doklepala v práci a mám před sebou 14 dní dovolené, tak se moc těším. :sunglasses:

Ffialko, moc gratuluji. :slight_smile: Tak snad vypadá, že někdo tu smůlu prolomil.
Mimmix, tak to je k vzteku, že ještě MS nepřišla, ale snad bude ta nová doktorka lepší. Jinak Březnice je také moje srdeční záležitost, jak je ten svět malý. :grinning: Já tam budu asi 4 dny na konci své dovolené. :slight_smile:

Happykaty, jestli nemáš ovulaci, tak Tě budou před Ketem stimulovat.Já ovuluji, tak mi dělají KET v přirozeném cyklu. Jinak s tím rozmražováním je to tak, že se uvádí, že skoro 50% embryí nepřežije rozmrazování. Ale fakt nám nezbývá nic jiného než doufat a věřit.
20. črc 2007 v 16:05  • Odpověz
Ahojky holky, ffialko no výborně, to je skvělééé :wink: !
Já už se taky těšim na menzes a hurá na snažení!
Zulíku, tak jestlipak už si se vrátila z hor? Pak se hned ozvi a povyprávěj zážitky :wink: !
20. črc 2007 v 19:06  • Odpověz
Ahoj holky dnes jsem byla na prvním ultr. a prý se mi krásně vyvyjí asi 10 folíků :dizzy_face: Jen mě moc nepotěšili,protože mi přidali další injekci a to cetrotide,připadá mi koňská :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď plaším,protože nevím,kam si jí píchnout.Sestra mi řekla,že do jiného místa než puregon.Puregon píchám do bříška,ale v tom cetrotide je taky napsané bříško :fearful: Znamená to,že mám cetrotide píchnout do nohy?Holky poraďte,mám píchat v devět :astonished:
20. črc 2007 v 19:34  • Odpověz
Ahoj holkyUZ mi udělali ale mám malé foliky tak mi přidali injekce jsem celá bez sebe zase peníze ve středu jdu na další ultrazvuk tak uvidíme Dr řikal že je hlavní že tam jsou
20. črc 2007 ve 20:51  • Odpověz
Ahojky, zdravím po krásném pobytu na horách :sunglasses: Sice nás manža protáhl po kopečkách ale bylo tam super, nebylo takové nesnesitelné teplo. Jak jsem tady četla, tak ffialce se zadařilo-gratuluji, ale nějak rychle to tu zapíchla :grinning: Tak snad nám tu zanechala nějaké těhu-bacily :slight_smile: jj, holky, taky mi posledně přidaly injekce, což samo zatíží peněženku :unamused:
22. črc 2007 v 16:19  • Odpověz
Ahoj Zuli, tak to Ti moc přeji, že jsi načerpala energii a je Ti fajn :wink: , tady už to nějak vázne..Zuli, tak co, už si si to rozmyslela, kdy půjdete do mrazáčků? Jinak já jdu zítra téměř po třech měsících do práce a jenom z té představy, co mě tam zítra čeká je mi blivno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: . Mám hrůzu jak z hromady práce a restů (i když kolegyňky se určitě činily), ale i ze spousty dotazů od kolegů...No v noci asi nezamhouřim oko.
22. črc 2007 v 16:38  • Odpověz
Ahoj holcicky....
jsem zpet....:(
samovolny potrat ve 4tt, dnes jsme byli v motole na pohotovosti, rano sileny krece a velky krvaceni...udajne takhle brzske tehu odejde samo bez potrebny revize, takze snaha o mrazacky muze byt i nasledujici mesic....jinak dalsi vyraz je biochemicke tehu, tyhle pripady jsou udajne az u 45% spontanniho otehotneni a i et, hm...

no jo no, jdu do dalsiho boje, obrnena pozitivnima zpravama z motola: nadeje neumira :slight_smile:

holciny, mejte se jak nejlip umite, ja to pristi mesic zase rozlousknu, ted uz doopravdy :slight_smile:

ff
22. črc 2007 v 17:50  • Odpověz
Renys, tak to na Tebe budu myslet, to bude skoro jako poprvé :wink: já mám ještě zítra dovču, jdu s naší slečnou vyřizovat občanku, za měsíc jí bude 15, letí to šíííleně :slight_smile: smáli jsme se jí s manžou, že tam bude dělat testy a že je neudělá a pak tu občanku nedostane.ffialko, to je nám líto, jak to popisuješ, tak mám z toho pocit, že jsem to měla snad stejně.teď mám mít druhou ms po ET a stále jen špiním, tak nevím, kdy se to rozjede, ať se můžu objednat na utz a pak třeba ty sněhuláčky.
22. črc 2007 v 18:10  • Odpověz
Ffialko, to snad není možný, jak se na nás ta smůla lepí, to je mi líto :frowning2: , ale máte alespoň mrazáčky, tak malá náplast na bolístku. Holky moje zlatý, držme si palce, někdy to štěstí na nás musí sednout!!!!
22. črc 2007 v 18:10  • Odpověz
Ahoj holky, vrátila jsem se z chaty, z krásné dovolené :slight_smile:
Ach jo, ffialko :frowning2: Co naděláme, viď?

Manžel byl v týdnu na 3. spermiu - opět nula, takže azoospermie už prokázaná zcela. Brali mu krev na hormony, výsledky budou ve středu, a byl na urologii. Ale prý nejvíce rozhodne genetika, tam se pozná nejvíc. Až budou mít všechny výsledky, urolog rozhode, co dál, a také, zda jít do MESE/TESE. Na genetiku jdeme oba až 10. srpna. Výsledky prý pak budou cca za tři týdny. Ještě 3. srpna jdeme k dr., ale stimulace asi nezačne dříve, než bued hotová genetika...
22. črc 2007 v 18:35  • Odpověz
Mikulko uteče to uvidíš,mě se to taky zdálo nekonečný.U nás to vypadá asi na čtvrtek.Dnes jsem byla na dalším ultr. folíky mají 15mm.Na další jdu v úterý.Tak na nás mysli a drž palce,ať ti můžeme jít příkladem.Myslím,že jsi zdravotní sestra viď?To máš výhodu s těma injekcema,nebudeš se bát tak jako já,jsem hrozný posera :sweat_smile: Začíná jít do tuhého a já se začínám bát :pensive:
22. črc 2007 ve 20:26  • Odpověz
Barčo, myslela jsem na tebe, že už stimuluješ, že ses dočkala :slight_smile: Tak ve čt na OPU? To to uteklo, ty máš krátký protokol?
22. črc 2007 ve 20:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.