• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
Ahoj holky, zdravim po vikednu!

Ffialko, je mi to moc líto, fakt, byla jsem šťastná, že se to tady konečně někomu povedlo a že nám všem půjdeš příkladem :frowning2: Ale je vidět, že to nevzdáváš a máš pořád optimismus na rozdávání, a to je moooc dobře!!! Tak držím moc pěstičky na další pokus! Drž se :wink:
23. črc 2007 v 09:47  • Odpověz
Happy, já také držím pěsti tobě. Ty půjdeš na KET?
23. črc 2007 v 11:46  • Odpověz
Mikulko, půjdu, ale až v září, dáme si teď měsíc pauzičku na načerpání nových sil (hlavně psychických) :wink:
23. črc 2007 ve 12:24  • Odpověz
To je dobře, happy. Jen si užijte léto a odpočiňte si. :slight_smile:
23. črc 2007 ve 12:26  • Odpověz
Mikulko mám protokol s antagonistou GnRH.Je to asi něco jako krátký,moc se v tom nevyznám :confused: .Začala jsem v úterý a ve čtvrtek je to asi před náma.Takovou dobu jsme čekali a teď je to tu.Ve čtvrtek se rozhodne.Ani si neumíš představit,jak se bojím :sweat_smile:
23. črc 2007 ve 12:58  • Odpověz
autor
ahoj holky,
nějak nám tu nepřibývají těhulky, to ale budeme mít krásný a hodný miminka, když si na ně takhle musíme počkat :slight_smile:
já konečně dostala MS po revizi, příjemná změna je, že mě vůbec nebolí břicho ani nic, ani bych nevěděla že to mám.
23. črc 2007 ve 13:02  • Odpověz
baru a všechny ostatní- tfuj tfuj tfuj - hodně štěstí, už by bylo na čase aby to tu začalo trošku těhulkovatět :wink:
23. črc 2007 ve 13:05  • Odpověz
Jankatr moc díky,snad všechno dobře dopadne :dizzy_face:
23. črc 2007 ve 13:08  • Odpověz
barčo, tak to to fakt uteklo, bude vše dobré.
mim, tak hurá!
23. črc 2007 ve 14:18  • Odpověz
Kéž by,zatím si ani negativní výsledek nepřipouštíme :wink:
23. črc 2007 v 15:09  • Odpověz
To si nepřipouštějte, vše je před vámi, hlavně že to uteklo a že ses dočkala! :wink:
23. črc 2007 v 16:15  • Odpověz
ahoj holky ctěla jsem se zeptat když dopíchám injekce na stimulaci jaký je pak další postup píchám 10den Gonal
23. črc 2007 ve 20:10  • Odpověz
ahoj vpitris, doktor ti podle uzt řekne, kdy si píchneš poslední gonal a následující den se večer jde na injekci do zadečku, která má dokončit dozrání folikulů-pregnyl.pak je druhý den ráno opu-odběr vajíček.
23. črc 2007 ve 20:15  • Odpověz
A prosím tě nevíš jestli se za ní platí ja dneska totiž vyplajzla 3000za doufám poslední dávu gonalu
23. črc 2007 ve 20:25  • Odpověz
no, tak to si nejsem moc jistá, myslím, že nějaký doplatek tam je.ale ne tisíce a v krabičce je 5+5 ampulí, většinou se dávají dva prášky do jedné vody, alespoň já to tak měla.pak se ještě něco doplácí za utogestan, ten se bere ode dne transferu ale tak něco kolem 200. je to různé, lékarna od lékárny jiný doplatek.taky můžeš mít úplně něco jiného, nevím, kam chodíš do caru.
23. črc 2007 ve 20:50  • Odpověz
Chodím do gyncentra v ostravěuž jsem stěch peněz hotová ale jinak mi je dobře nic mě nebolí trochu tlaky v podbřišku když dlouho sedím snad už budou ve středu velké foliky jinak se jdu picnout jinak moc dík ozvu se ve středu jak jsem dopadla
23. črc 2007 ve 21:29  • Odpověz
bříško tlačí, to je normální, já jsem vždyjako balón :slight_smile: máš pravdu,že peněz je to jako želez a to něco přece jen platí pojišťovna.držím ti palečky :wink:
23. črc 2007 ve 21:37  • Odpověz
Pojištovna platí ale ne dostatečně líbí se mi ty ohlasy první tři IVF zdarma ja už dala 14000 tisíc přímo doktorovi a 8500 za injekce a kde brát a nekrást tak doufám že do tisíců to už nepujde
23. črc 2007 ve 21:46  • Odpověz
A doufám a snažím se věřit jak to tady tak čtu že to výjde snad naděje je věčná dík za podporu
23. črc 2007 ve 21:48  • Odpověz
Dobré ránko všem!

Tak jsem si včera v CAR vyslechla definitivní verdikt, že nejsem těhotná...ale věděla jsem to, takže žádná novinka. Dr. říkal, že je dobře, že si chceme dát měsíc pauzu, že je to dobré pro nabrání sil pro tělo, jak psychických, tak fyzických, takže jsme vlastně měli dobrý a užitečný nápad :wink:

Tak přeju všem krásný, konečně chladnější, den!
24. črc 2007 v 07:20  • Odpověz
Ahojinky holky ....Tak jsem se zase vrátila ze světa pesimizmu....prožili jsme si pár horkých týdnu a mezi tím i svatbu ta byla mimořádně vyvedená a krásná pak bum a mimi má zvýšené šíjové projasnění ....a tím kolotoč začal ...nakonec testy které samozřejmě při mé smule špatné pak odběr plodovky a choridových klku (nebo jak se tomu nadává)a konečně výledek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zdravé a je to chlapeček!!!!!Jsme poslední dobou jak na houpačce....už chci jen klid a užívat si těhu ale to asi jen tak lehce nepujde zkrátka pořád se něco děje....Dala jsem pár fotek do alba jak jste chtěli vidět ...tak ukazuji svoje štěstí a jsem ráda že neštěstí je zatím hodně daleko:DZatím se mějte moooocinky krásně a jak jsem jednou či víc krát psala hodně štěstí a že ho fakt potřebujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24. črc 2007 v 10:12  • Odpověz
Zulíku ten pregnyl píchám dnes večer,ale na opu jdu až ve čtvrtek,není to následující ráno jak jsi tady psala,ale až za 36hod.
24. črc 2007 ve 14:39  • Odpověz
ice.tinko moc vám to na svatbičce slušelo. No to jste si zažili pěkně horké dny. ale hlavní je, že je vše v pořádku. Tak to bude chlapeček, to je pěkný. A už máte jméno?
24. črc 2007 ve 14:42  • Odpověz
Barčo, držím pěsti, ať je co nejvíce vajíček, a ať jsou pěkná :wink:
24. črc 2007 ve 14:43  • Odpověz
Ice.tinko je to báječný,že je všechno OK.Huráááá kluk jako buk.Hodně štěstíčka a užívej si těhu :dizzy_face:
24. črc 2007 ve 14:44  • Odpověz
barco ano přesně tak na opu se jde až následující den po pichnutí pregnylu.
Přeji hodně oocytů a ať jsou krásné :slight_smile:
24. črc 2007 ve 14:45  • Odpověz
ice tinko, tak teď pěkně v klidu užívej bříška :wink: :slight_smile:
24. črc 2007 v 15:01  • Odpověz
máš pravdu, barčo, je to až obden :wink: ice.tinko, držím pěsti, až už je vše jen v pohodě :slight_smile:
24. črc 2007 v 17:13  • Odpověz
Ahojky holky, mim mršku ti moc závidim, už se té mojí nemůžu dočkat.
Ice Tinko jste krásná rodinka a těhu ti moc sluší. Taky si si asi užila stresíky, co? No hlavně že vše dobře dopadlo a miminko se má k světu.
24. črc 2007 v 19:00  • Odpověz
Holky díky za podporu a Mikulko doufám,že ti půjdeme příkladem :wink:
24. črc 2007 v 19:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.