• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
renys, jak se zapracováváš :slight_smile: jinak na dovče jsme byli na chatě Betyna a dělali výlety do okolí viz.www.betyna.cz ,vřele doporučuji, super místo, skvělé papání,hodní majitelé, dobré i pro rodiny s mimísky.
24. črc 2007 ve 20:11  • Odpověz
ice.tinko, byla jsi jako princezna :slight_smile: i slzičku dojetí jsem zatlačila.
24. črc 2007 ve 20:25  • Odpověz
Zuli, to víš v práci je to celkem na bednu, pořád samé otázky, rozpačité pohledy a hlášky typu-tak ty čekáš radostnou událost...no asi už jsem nějak obrněná, tak to celkem zvládám. No a je tam hrozný fofr, tak mi to tam alespoň uteče a zítra si jdem s holkama po práci na véču, tak už se těšim. No chatička vypadá lákavě a krásně, a dokonce se tam může i s pesanama, tak kdyby nám nevyšlo hlídání pejska (chtěli by jsme v září k moři),tak snad tam budou mít místečko :wink: .
24. črc 2007 ve 20:37  • Odpověz
Zuliku, ta chata je moc pěkná!
renys, tak nakonec je dobře, že je toho v práci hodně, myšlenky půjdou jiným směrem.
25. črc 2007 v 10:21  • Odpověz
ahoj holky UZ dopadl dobře konečně dorostly foliky tak aby se líbyli dneska si píchám Pregnyl a v pátek na 9 jdu na punkci za jak dlouho se pak vrací spátky ja myslim že v caru nemají soboty a neděle
25. črc 2007 v 15:43  • Odpověz
vpitris jak ve kterém,neboj,určitě ti je vrátí včas :wink:
ice tinko moooc vám to slušelo :sunglasses:
25. črc 2007 v 16:28  • Odpověz
Holky děkuji...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ted zase zatlačuju slzičky já že do nich od začátku těhu nemám daleko ....I řvu jako krokodýl jak jsou duvody a že jich mám už dost ...taky se už těším že bude všechno jen a jen dobré ...Přeji vám krokodýlí slzičky ale jen dojetí a štěstí...Věřím že se dočkáte !!!!!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25. črc 2007 v 16:46  • Odpověz
Nazdárek.Takže první pokus nevyšel,dnes jsem to dostala.Ani pátek 13 nevyšel. mrazáčky nemáme,takže měsíc volno a pak zase znovu. Přeji vám,at´ máte větší štěstí.
25. črc 2007 ve 20:04  • Odpověz
Koryna, to je pech, to snad ani není možné :angry: Mně se taky nezadařilo.jinak narodila jsem se ve městě, které máš v nastavení :slight_smile: takže snad skororodačka.
25. črc 2007 ve 20:13  • Odpověz
děkuji za uklidnění to ta nejistota ozvu se v pátek dík
25. črc 2007 ve 22:06  • Odpověz
Dobré ráno, děvčata!

To je hrozný, když to tady tak čtu, jak se nás ta smůla pořád drží. Ta, která je na řadě nejdřív, ať to kouká prolomit a poslat nám sem trochu toho "pokakanýho" štěstíčka!!! :wink:
26. črc 2007 v 07:13  • Odpověz
happykaty já bych vám ho nejraději poslala kolik byste potřebovaly.jen kdyby to trošku šlo.hlavně vydržte!!!!já dnes byla u doktorky a sněhuláčci jsou čím dál hezčí,dokonce mi nabídla u jednoho i pohlaví,ale já si počkám buďto na oba,nebo na překvapení,doufám,že to vydržím.
26. črc 2007 ve 13:19  • Odpověz
Ahoj holky tak to máme dnes za sebou.Mám 13 vajíček a manžovi při operaci také něco našli :wink: :dizzy_face: Jsem šťastná jako blecha.Zítra mám volat,jestli se vajca oplodnili,takže držte palečky,ještě to budeme potřebovat.
26. črc 2007 ve 13:32  • Odpověz
Baru - tak hodně moc štěstíčka posíláme a držíme pěsti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
26. črc 2007 ve 13:38  • Odpověz
Barčo, psala jsem ti an neplodnost, supeeerrr. Ať se vajíčka pěkně oplodní! :wink:
26. črc 2007 ve 13:44  • Odpověz
Holky moc díky :dizzy_face: Spermíky prý nejsou nic moc,ale to je asi normální,alespoň to holky z TESA MESE psaly.Musíme věřit,že i s nimi dokáží v centru zázraky :wink:
26. črc 2007 v 16:46  • Odpověz
Barčo taky držím pěsti!
Tindo, to je nádhera, ono to tak uteklo a ty už máš v bříšku takový cvaldíky, že už je můžou "identifikovat" :grinning: ! Jsi dobrá, že jsi tu zvědavost překonala, to bych asi nedokázala.
Mikulko, je to fakt, že dělání,dělání všechny smutky zahání (dokud vám tam ale nepřijde těhotná kolegyně, jako mě dneska, krásný bříško, celá zářila a utěšovala...)
26. črc 2007 v 17:48  • Odpověz
Ahoj Zuliku a všechny,co do toho půjdete znovu.Příště nám to určo klapne.A vy co už jste těhu,at´ se drobci drží jak klíštata.
26. črc 2007 v 18:16  • Odpověz
Barčo, teď je to na tobě, tfuj,tfuj pro štěstí :slight_smile: já jdu příští pátek na uz a pak asi na další, aby se vidělo, jestli to půjde se sněhuláčkama.tindro, to je fakt bomba, žes to vydržela.ale já to vlastně kdysi taky nevěděla, doktoři mi tvrdili, že to bude kluk /na uz to neříkali/, že furt kope a ona to je zlobivá holka :grinning: renys, ke mně do práce chodí takové stále :unamused:
26. črc 2007 v 18:30  • Odpověz
Zuli, tak ty už to zase rozjedeš, tak uvidíš, že to teď vyjde, četla jsem někde, že v babím létě procentuelně otěhotní nejvíce češek, prý je to tím, že jsou lidi zrelaxovaní po dovče a mají v těle ještě dost vitamínků a zkracují se dny... :slight_smile:
26. črc 2007 ve 20:53  • Odpověz
Holky před chvílí volal manža,že se nám jich ze 13 oplodnilo 10.Supéééér co?Tři už zamrazili a těch zbylých sedm nechají kultivovat do neděle.Jo a taky nám zamrazili nějaké spermíky,no prostě náááádhera :dizzy_face: Já vím,že do neděle ještě nějaký odpadnou,ale něco snad vydrží :wink: Holky a co ty bolesti po OPU,jak dlouho vám trvaly?Dnes už je to lepší,ale stejně to ještě cítím.A taky malinko špiním tmavě hnědou krev,to je asi normál ne? :confused:
27. črc 2007 v 09:32  • Odpověz
baru tak to je SUPÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉR, přímo BOMBA - tak teď už je to na sněhuláčcích aby se snažili. Perfektní je ze vám zbylo i k zamražení. Budem držet pěstičky.
27. črc 2007 v 09:35  • Odpověz
Barčo, to je nádherná zpráva, fakt krása!!! Ohromné. :grinning:
AŤ jich zbyde co nejvíce!
27. črc 2007 v 10:25  • Odpověz
barčo, musíš hodně pít a nutit se, pak bříško povolí a nebude bolet.ale fakt hodně i přes 4 litry denně.špinění je normální.výsledky máš hezké, to asi v pondělí půjdeš na et :wink:
27. črc 2007 ve 14:48  • Odpověz
Holky, nevíte, co to znamená, když máme jít v srpnu na domluvu? Jak to probíhá? To asi znamená, že se budeme domlouvat na dalším postupu, kdy začne stimulace a tak?
27. črc 2007 v 15:18  • Odpověz
Mikulko není to spíš dohoda?Tu jsme sepisovali těsně před tím než jsme do toho šli.Zulíku dnes mi říkali,že et bude v neděli.Embryoložka byla úplně nadšená,že to tak skvěle dopadlo :dizzy_face: Mám zase volat zítra,jak pokračujeme :wink:
27. črc 2007 v 15:43  • Odpověz
na lístku mám napsanou domluvu. A jakou dohodu jste sepisovali, to bylo těsně před stimulací?
27. črc 2007 v 15:54  • Odpověz
Ahoj holky tak jsem byla dnes na punkci měla jsem 13 vajiček ale stoho jen 5 je k použití jinak nic mě nebolí trochu popichává podbřišek ale jde to v neděli budou volat kolik jich je oplodněno a jestli v pondělí nebo v utery proběhne ET tak zatim ahoj jdu odpočívat chce se mi pořad spát ale v caru jsem byla do půl hodiny vzhůru a ne a ne usnout
27. črc 2007 v 17:22  • Odpověz
Ahoj holky,chodim sice na Prosincovky ale tema IVF se me take tyka.18.3 jsem byla na OPU a 20.3 na ET.Mela jsem po stimulaci 5vajicek,oplodnilo se jich 4.2mi zavedli 20.3 a 2mi zamrazily.30.3.jsem si delala TT a byli tam//.Na ULT Bylo videt jedno mimi a pri tom zustalo.No a 9.12.mam TP.Takze holky nic neni ztraceno,drzim vsem palecky at maji brzy //.Mikulku si pamatuji z www.neplodnost.cz.Jsem tam registrovana jako Anicka.Jeste jednou vsem hodne stesi.
27. črc 2007 v 18:05  • Odpověz
Mikulko je to jenom podepsání toho,že souhlasíte s těmi postupy které probíhají při IVF a ještě se tam píše,jakými spermiky se to bude oplodňovat,my tam měli i v případě neúspěchu dárce.Toho musíte předem vybrat.
27. črc 2007 ve 20:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.