• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
Ahoj holky volaly mi z gyncentra zítra jdu na 8 na ET tak držte palečky díky pak se ozvu :sweat_smile:
29. črc 2007 ve 12:49  • Odpověz
vpitris, hodně štěstí při ET! :wink:
29. črc 2007 ve 13:06  • Odpověz
Děkuji mikulko :sweat_smile:
29. črc 2007 v 18:08  • Odpověz
Dobré ránko všem!

vpitris a barco, moooc vám držím palečky a koukejte tady tu smůlu už konečně prolomit!!! :wink:
30. črc 2007 v 07:21  • Odpověz
Barčo, tak jsem zvědavá, zavedli ti dva embrýsky? Jak to probíhalo?
30. črc 2007 v 09:36  • Odpověz
Vpitris,Barčo tfuj,tfuj,tfuj,at´ vám to vyjde.Já od 15.8. začínám s druhým pokusem,tentokrát dlouhý protokol,tak uvidíme. V srpnu mám narozky,tak jako dárek by to nebylo marné. Zatím se všechny mějte a držte se.
30. črc 2007 ve 14:27  • Odpověz
koryno, a ty budeš stimulovat také tak, že ti nejprve uspí vaječníky a po 21 dnéch si budeš píchat ěco na produkci vajíček?
30. črc 2007 ve 14:51  • Odpověz
Já si budu od 21 dne MC stříkat nosní sprej Synarel 14 dní,pak jdu na krev a ultrazvuk a když bude vše O.K.,tak si začnu píchat Puregon. V letáku o Synarelu píšou,že ze začátku podporuje uvolnování hormonů a dochází ke stimulaci vaječníků a dozrávání folikulů,ale při dalším podávání uvolnování hormonů snižuje,tak nevim. doktor říkal,že má stejnou funkci jako Orgalutran,který jsem si píchalá od šestého dne stimulace při krátkém protokolu,aby folikuly nepopraskaly dřív,než dojde k punkci,ale protože mám dlouhý protokol,tak synarel se bere dopředu. Je to román,ale doufám,že jsi aspon něco pochopila.Spisovatelka ze mě určitě nebude.
30. črc 2007 v 15:20  • Odpověz
Aha, tak to asi budeš mít jinak. To ti nedají nejdřív injekci na útlum vaječníků? Rovnou začneš 21 den ten sprey a pak za 14 dní injekce?
Mně říkali, že nejprve budu mít injekci na umělý přechod a pak 21 den si budu něco píchat na podporu produkce vajíček.
Měly jste to také některá tak?
30. črc 2007 v 16:01  • Odpověz
Já žádnou injekci mít nebudu.Jen 14 dní ten sprej a pak už puregon a punkce.
30. črc 2007 v 16:11  • Odpověz
Aha. A kdy začínáš? Budu držet pěsti!
30. črc 2007 v 16:22  • Odpověz
Mikulko, buď je injekce nebo nosní sprey, jinak to má stejné účinky.
30. črc 2007 v 17:48  • Odpověz
30.8. jdu do CAR a když bude ultrazvuk a hormony O.K.,tak začnu stimulovat,takže až někdy v půlce září půjdu na punkci.Je to na dlouho,ale doufám,že to klapne. A co ty,jak jsi na tom?
30. črc 2007 v 19:53  • Odpověz
To uteče, koryno.
Já ještě nevím, kdy začne stimulace, asi až po výsledcích genetiky, tj. koncem srpna. V pátek se jdeme domluvit co a jak. Podle genetiky nám taky řeknou, zda bude moci jít manžel do TESE. Má azoospermii.
30. črc 2007 ve 21:46  • Odpověz
Holky jsem tu,máme zavedený dva bobísky,tak doufám,že se jim bude u maminky líbit.Jsem takový posera,že jsem celý dva dny ležela a chodila jen čůrat.Mikulko musím ti říct,že manža se zotavuje velice rychle,byl se mnou i na transferu.Vůbec to prý není taková hrůza.Jen to měl trochu napuchlé,ale i to už je v pohodě.Dnes šel dokonce do práce.Prý už ho to ležení nebaví :grinning: no a mě asi jo?! :confounded: Nenechal si to rozmluvit,tak snad ví,co dělá :sweat_smile: Holky napište mi svoje zkušenosti,ležely jste nebo ne?
31. črc 2007 v 08:37  • Odpověz
Barča28:Tak at se to podaří.já jsem neměla nic těžkého dělat a zvedat,jinak jsem mohla dělat úplně všechny běžné věci.Je to prý lepší než celý den ležet,ale podle mě nejvíc záleží na tom,jak se každá z nás cítí.Mě bylo dobře a v posteli bych nevydržela. Přeji ti 100% úspěch. Mikulko:Vypadá to,že půjdete taky v září,tak snad nám to vyjde.Manžovi držím pěsti,ten můj to má naštěstí relativně v pořádku.
31. črc 2007 v 08:54  • Odpověz
Barčo, tak teď ať je na tobě všechno štěstí světa! :wink: Ale myslím, že bys neměla pořád ležet, být doma v klidu, ano, ale ležet, to snad nemusíš, projít se můžeš.
Koryno, třeba budeme stimulovat spolu. A ty máš jaké potíže? To bude tvé druhé IVF?
31. črc 2007 v 09:32  • Odpověz
Jo,moje druhé.Doma už mám malého prcka a ten se podařil za tři měsíce braní clostilbegytu,ted´ reaguji na stimulaci dobře,vše je v normě,tak nevim.Taky jsem před tím byla třikrát na inseminaci.Ještě si tak říkám,že bych mohla mít srůsty,protože jsem rodila císařem a pak už jsem na laparce nebyla,a když nám to tak dlouho nejde přirozeně. Uvidím jestli nám IVF pomůže.Určitě to bude i věkem,už mám něco za sebou.
31. črc 2007 v 11:20  • Odpověz
Mikulko dnes už se snažím trochu fungovat,ale půjdu si zase dadnout,cítím se taková slabá.
31. črc 2007 v 15:10  • Odpověz
barčo, držím pěsti :slight_smile: ať už to konečně někomu klapne a prolomí ledy :grinning: já se po prvním ET povalovala, maximálně došla do kuchyně a tak a stejně nic.myslím, že to není v tom, neměla by se dělat těžká práce a nervovat se,prostě být v pohodičce :wink: jak říkala tindra, že si s mimískama povídala, tak to zkus taky :slight_smile: unavená si asi po utrogestanu-pokud ho bereš, po tom se chce spát a k tomu to počasí...taky bych spala :grinning:
31. črc 2007 v 16:53  • Odpověz
Zulíku utrogestan beru a docela dost.Beru ho 3x denně po dvou tabletách.Před Et jsem ho brala 3x denně po jedné tabletě.Taky beru prednison,prý aby se moje tělo nebránilo a embryjka lépe přijalo.Zajímalo by mě,kolikátý den vlastně se embryjka v děloze uhnizďují.Prostě jestli už je o tom rozhodnuto,nebo ne :confused: .Bříško mám trochu nafouklé a bradavky mám taky hodně citlivé.To si ale myslím,že je tím utrogestanem.Jinak žádné křeče do břicha nemám,ale lehce mě bolelo jako před MS celou dobu,to si zase říkám,že je už od OPU.Je to hrozné,člověk se pozoruje až moc.Hledá na sobě jakýkoliv příznak těhu a pak si ho zase vyvrací.Jenže tomu se asi nevyhneme :grinning:
31. črc 2007 v 19:21  • Odpověz
bříško je nafouklé ještě po opu, pořád se snaž pít.zahnizďování je tak 4-5 den od et.taky jsem tak brala utrogestan, když se zavádí spodem, tak jsem tak brutálně nebyla ospalá jako když to bylo polykané. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2007 ve 21:49  • Odpověz
Ahoj holky mam na vas dotaz.23,7 jsem byla ET no a vcera me hrozne zacalo pichat nejprve vpracvo pak i vlevo a nakonec i dole.Myslite ze je to ten hyperstimulacni syndrom tak dlouho od OPU.Dekuji za odpovedi a jinak preji vsem moc stesticka :slight_smile:
1. srp 2007 v 08:05  • Odpověz
Dando - a nemůže to být spíš spojeno s uhnizďováním embryí, na ten HSS se mi to zdá už pozdě. Ale jestli se ti něco nezdá raději zavolej do centra. Oni ti hlavu neutrhnou a alespoň budeš v pohodě. :wink:
1. srp 2007 ve 22:56  • Odpověz
Ahoj Jankatr,jak se ti daří?Kdy jdete na další pokus?Já mám teď 5.den od ET a mám pocit,že se zcvoknu :grinning: .Snažím se být pořád doma a odpočívat.Ležela jsem poctivě 2 dny,ale pak už to bylo strašně otravný :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,nehledě na to,že holky píšou,že vyležet se to nedá.Jak to bylo u tebe?Ležela jsi?CHtěla bych jít alespoň ke kámošce na kafe,ale svědomí mi to nedovolí :confused: .No jo,prostě první pokus,tak má člověk strach,že něco pokazí a bude si to vyčítat.V CAR nám říkali klidový režim,ze začátku chodit jenom čůrat,jinak ležet,nikam necestovat,nic těžkého netahat.Pořád si říkám,když to nevyjde,nevadí,máme 8 mrazáčků,ale já bych tak chtěla,aby to vyšlo! :sweat_smile: Dělala jsi si test než jsi šla na krev?Já asi nebudu mít odvahu,ale tam mě to potom asi položí :sweat_smile: Jdu na krev 13.8. a nevím,jestli je to zrovna šťastné datum :grinning: Vemou mi krev v osm a do deseti bude výsledek.No ale také to mám 12.8. dostat,jestli to teda není těma hormonama nějak poblázněný :grinning: Jejda to jsem se rozepsala,že si říkám,že jsem ti mohla napsat do interní pošty :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2007 v 10:13  • Odpověz
Ty jo, Barčo, to musí být strašné nervy :frowning2: Ale na to kafe jít můžeš, jako chodit můžeš určitě! Myslím, že takhle se na to víc upínáš. Ale chápu, do 13. je daleko, uf. A náhodou nějaké příznaky, ale to je ještě brzy, viď?
2. srp 2007 ve 14:25  • Odpověz
To si piš Mikulko,jak jsem si myslela,že ta stimulace je hrozná,tak to čekání je snad horší.Příznaky snad žádné nemám.Jen mě včera děsně ráno bolelo břicho jako před MS,ale skoro za hodinu to přestalo.Taky mám nafouklé bříško,to ale asi taky není nic zvláštního.No ale co je mi divné,tak že mám teplotu 37,1.Zrovna před chvílí jsem si jí měřila,protože mám takovou zvláštní slabost v nohách.A to jsem měla už i předevčírem.Tak nevím.Ležet už nebudu,dnes jsem byla i na nákupu.A zítra asi půjdu ke kámošce,má nádherný štěně,prostě nádhera :slight_smile:
2. srp 2007 v 16:28  • Odpověz
Teplota je v těhotenství zvýšená, celou dobu :wink:
2. srp 2007 v 16:39  • Odpověz
barca28, drzim ti hodne pesti aby tio vyslo. na to kafe klidne bez, lezet stale nemusis. ja jsem po ET lezela tak jeden den a pak jsem fungovala normalne. ET jsem mela 16.7. na krvi jsem byla 30.7 a pro velke prekvapeni vysla pozitivni, ted na ni jdu 6.8 a hrozne se bojim, jak to dopadne, mam nekdy hrozny krece v brise, tak se bojim. snazim se na to moc nemyslet. teplotu zadnou nemam, takze je to u kazdyho uplne jiny. drzim palce aby ti to dobre dopadlo.
2. srp 2007 v 16:47  • Odpověz
Jolanko díky,dobře to dopadne,jsi přece těhu :wink: To ti závidím.
2. srp 2007 v 18:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.