• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
holky, jelikož už jsem byla těhu, měla jsem tyhle příznaky a to hned od začátku:tlak v prsou a dokonce mi z nich trochu teklo něco nažloutlého,děsně se mi chtělo spát-to je prý spojeno s uhnizďováním embrýska, já snad měla už 4.den po otěhotnění pocit, že je to ono.v termínu ms jsem pak trochu špinila.je fakt, že když to člověk čte a soustředí se na to, že si to taky může vsugerovat :wink: taky jsem četla, že každé těhotenství je jiné,tak také ty příznaky můžou být jiné.prostě se snažte být v klidu a moc o tom neuvažovat ikdyž to moc nejde :slight_smile: všem, které si to přejí, přeji ať jim to vyjde :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2007 ve 21:25  • Odpověz
Ahojte kočky,každý těhu je fakt jiný,jak si tak vykládám s maminama,já ho mám prostě super,žádný nevolnosti,prostě nic.Jedno mimčo je atlet a druhý trucoun,na každém UTZ,jestli jim to tak vydrží tak se mám na co těšit,jednoho najdu tam kam ho posadím a druhýho neuhlídám :grinning: Moc vám všem přeju,aby ste to měli taky tak,hlavně aby vám to čekání brzo uteklo.Hodně trpělivosti :wink: držím vám všechny palce a to jich teď nemám zrovna nejmíň :wink:
3. srp 2007 v 16:21  • Odpověz
ahoj holky hlasím se po 5 dení odmlce ETproběhlo v pondělí z pěti vajíček se oplodnilo jen 1 a to mi zavedly citim se v poho nic nebolí akorát bradavky mám naběhlé v pozoru a citlivé na dotyk tak nevim jinak jsem v klidu 4 dny jsem ležela ale už to dneska nešlo vydržet mám všechno přečtené a záda oležené ale jinak v pohodě všem ostatním držim palečky na kontrolu jdu 14,8 :grinning: do te doby z nejistoty zblbnu tak ahoj a dík za podporu :wink: :grinning: :grinning:
3. srp 2007 v 18:24  • Odpověz
Vpitris prosím tě máš takhle k večeru teplotu?Mě by zajímalo,jestli je to normální,že mám už několik dní vždycky takhle teplotu 37.Jinak já měla ET v neděli a vydržela jsem ležet jen 2 dny.Další dva dny jsem se ale také šetřila a většinou polehávala.Taky mám pocit,že zcvoknu,ale to je u nás čekatelek na krev normální :grinning: Já jdu na krev 13.8. tak tedy nevím,jestli je to šťastné datum :grinning: ,ale co se má stát se stane a už je to tak prostě zařízené :sweat_smile:
3. srp 2007 v 18:58  • Odpověz
teplotu nemám ale na každého to působí jinak ja jinak nemám žadné projevy až na ty bradavky a časté močení ja se snad učurám :grinning: tak ahoj zítra
3. srp 2007 ve 21:33  • Odpověz
Tak s tím močením mám problémy nejvíc v noci,chodím tak 3x i 4x za noc,no hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bradavky mám taky citlivé,ale to bych přisuzovala k tomu utogestanu,protože si myslím,že jsou citlivé už od OPU,to jsem ho začala brát.No ale kdo ví.Až si tady budeme psát za týden,tak to budou nervičky jednou takový :grinning: Já si říkám,že to už nijak neovlivníme,tak se nebudu stresovat,nevyjde to teď,vyjde to třeba podruhé :wink:
4. srp 2007 v 10:17  • Odpověz
To je sice pravda ale pokecat mezi sebou otom můžem aspon tě to pak nežere uvnitř teda ja si mislim že to užirá ta nejistota každou znás uvidíme but hop a nebo trop ještě 10 dní a budem chitřejší takže čekaní zdar!!!!!!! :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
4. srp 2007 v 10:42  • Odpověz
To víš že můžeme,kdyby nebylo netu,tak nevím,co bych celý dny dělala :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bych se asi ukousala nudou.Ikdyž si říkám,že bych se třeba stresovala míň,kdybych sem nechodila a nehledala pořád nějaký těhu příznaky :sweat_smile: .Už kolikrát jsem si dala zákaz,ale stejně jsem to nevydržela :grinning: Tak nám to takhle alespoň víc utíká :wink:
4. srp 2007 v 17:22  • Odpověz
ahoj te všechny Barčo jak se daří co tehu přiznaky a nebo jiné ja zatim nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. srp 2007 ve 20:39  • Odpověz
ahoj holky,jelikož jsem také patý den po ET (moje prvni IVF),vyhledávám co nejvíce spřízněných duší, které se cítí jako já,ale hlavně jsem moc ráda, že těma pozorovacíma schopnostma netrpim sama..jestli jsem ležela dost nebo málo-moje výčitka z dnešního rána-jestli jsem dost v pohodě a moc na to nemyslim-myslim na to pořád-atd. Jsem ráda,že se můžu s někým podělit, že mám taky citlivý bradavky :slight_smile:,že chodím pořád čůrat a mám nafouklý břicho..doufám,že se nám společně bude čekat příjemněji a všem přeju brzké //
5. srp 2007 ve 21:08  • Odpověz
Jolíku tak to je přesný :grinning: Dnes jsem byla s manžou na nákupu a na návštěvě u mamky, cestou jsem se uklidňovala,že už to ničemu nevadí :confused: Ale měla jsem takový lepší pocit,že jsem zase byla mezi lidma.Doma se tím stresuju a propadám panice,že se to určitě nepovedlo :sweat_smile: No a teď jsem taková v pohodě.Prostě stačí jen mezi lidi.
5. srp 2007 ve 21:32  • Odpověz
ahoj je to fakt ja taky dneska byla na návštěvě u bratra a pak jsem tu měla kámošku s práce takže prokecanej den a je mi fajn než bych se celý den pozorovala jinak přeji dobrou noc a krásné sny :wink: :grinning:
5. srp 2007 ve 21:52  • Odpověz
Dobré ránko,jsem tady nová,ale myslím,že zapadám.Jsem 3 den po ET,tranferovali jsme jedno emnbyiko,od vcetejška jsem začala špinit,beru duphaston a ještě mi přidali ethynilestradiol,jsem z toho dost vynervačená,je to náš třetí IVF pokus,poprvé jsem otěhotněla,ale nedopadlo to dobře a po druhé vůbec nic.Nemáte někdo taky takovou zkušenost?Pomoooc :frowning2:
6. srp 2007 v 09:22  • Odpověz
Vpitris já byla dnes taky na návštěvě u kamarádky a je mi taky líp,pokecaly jsme,pochovala jsem si miminko a byla jsem v sedmém nebi.Hned je mi líp.Kačko to víš,že zapadáš,my jsme tady všechny vystreslý :grinning: Bohužel ti neporadím,mám teprve první pokus,takže jsem úplný kuře.Ale snad se tu někdo najde.Jen jsem četla,že i při zahnizďovaní můžeš špinit,tak držím palce ať je to ono :wink:
6. srp 2007 v 11:48  • Odpověz
Tak to taky budu muset někam vyrazit,obvykle jsem neposeda,chvíli nevydržím v klidu,pořád něco musím dělat,ale teď se mi ani nikam nechce,připadám mi,že už jsem doma věčnost.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: kamošky tady ale žádný nemám,většinou jsou v práci nebo bydlí daleko,takže se musím spokojit jen s procházkou..nejlépe nákupní :wink: :grinning:
6. srp 2007 ve 13:16  • Odpověz
I ta procházka je dobrá věc a kde bydlíš joliku ale moc se netahej z nákupama :grinning:
6. srp 2007 ve 13:20  • Odpověz
Bydlim na Praze 10,myslela jsem jen taková lehká obchůzka po obchodech,letní výprodeje a tak :wink: takový nový tričko zas tak těžký není,to určitě unesu :grinning: :grinning:
6. srp 2007 ve 13:37  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: No to určitě néééééééé :grinning: To uneseš klidně i dvě :wink:
6. srp 2007 v 16:30  • Odpověz
na takové nákupy můžeš chodit deně dělat si radost o tom to je :grinning:
6. srp 2007 v 19:53  • Odpověz
No škoda,že bydlím na vesnici,no zas tolik neutratím :grinning: Vpitris tak jak se cítíš?U mě všechno při starym :sweat_smile:
6. srp 2007 ve 20:11  • Odpověz
snažim se nepozorovat ale nejdeto u mě nic ani tak není akorát mě včera bolely stehna v předu a podbřišek dnes se to nachvíli zopakovalo ale jak to přijde tak to odejde tak nevi ještě 8 dnu to semně bude magor zitra se jdu podívat do práce tak aspon zas na chvíli vypadnu .Kde přesně bidlíš Baruš ja v ostravě porubě
6. srp 2007 ve 20:20  • Odpověz
Já bydlím u Rychnova nad Kněžnou.Já se snažím pořád si říkat,že by byl zázrak,kdyby se to napoprvé povedlo :sweat_smile: A jestli se to nepovede,tak se VOŽERU :angry: jsme rozhodnutí,že případně půjdeme co nejdřív to půjde na další pokus :wink: Já to mám ještě 7 dnů :grinning: Zítra snad přijede kámoška,večer jedeme k mamce na večeři,tak zítřek taky nějak přežiju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2007 ve 20:28  • Odpověz
další pokus u tebe je to jednoduší máš sněhuláky ale ja ne takže budu muset napřed na další pokus našetřit :sweat_smile:
6. srp 2007 ve 20:47  • Odpověz
ja jsem si taky nejdřív říkala,že se to prostě povede hned, ale teď mám pochybnosti, vypadalo to dobře, 12 vajíček, 9 se oplodnilo,2 embryjka jsou u mě (..chci věřit), ze zbytku mám nanučky..jsem 6den po ET,ze začátku dobrý, teď mě břicho bolí a mám ho jak balon,to i po stimulaci a po OV jsem byla víc v pohodě,no tak nevim.. :frowning2:
6. srp 2007 ve 21:07  • Odpověz
Dobré ránko holky,puká mi srdíčko,když čtu vaše vzkazy,prosím nebuďte smutný,ještě není důvod a když by to náhodou nevyšlo,vyjde to příště.Jsem 4 den po ET a od druhého dne špiním,jinak mám klasický potíže,jako nafouklý a bolestivý břicho a hodně citlivý prsa.Dnes jsem volala na centra a řekli mi,že to špinění nic neznamená,že to může být klidně i v těhotenství.Jsem po 3tím IVF strašně se bojím,ale snažím se být veselá a přesvědčená o tom,že to tentokrát,už musí vyjít :sweat_smile: Moc děkuju za tyto stránky alespoň si muže člověk vylít srdíčko,mejte se všechny krásně a sejdeme se v poradně,buď těhotenské a v horším případě psychiatrické :grinning: ,protože tyto stavy jsou fakt husty.Papa
7. srp 2007 v 08:14  • Odpověz
Ahoj holky,už jsem dokonce dospěla do toho stádia,že si ráno měřím bazálku :grinning: Prostě mám strach z MS :sweat_smile: No a když se ráno změřím a je tam nad 37,tak mám jistotu,že to ten den nedostanu a můžu být v klidu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem prostě máčo.Taky mám tělesnou teplotu teď už pořád 37,1.Tak snad :sweat_smile: Kacko s tím špiněním bych to taky neviděla tragicky,hlavně že se nerozjela MS :wink: Jinak do třetice všeho dobrého :wink: Jolíku musíme prostě věřit,že to dopadne.
7. srp 2007 v 10:06  • Odpověz
Kačko, a dali ti na to špinění nějaké léky?
7. srp 2007 v 10:21  • Odpověz
ahojte, holky drzim vam hrozne palce, at se to povede. ja jsem si dnes byla pro dalsi vysledky krve a dopadli dobre, takze se raduji z toho ze jsem 3 tydny tehotna, no a uvidime co bude dal. hcg mi vyslo 2140.
7. srp 2007 v 16:02  • Odpověz
Jolanko, to je krásné, veliká gratulace. To bylo tvé první IVF? A kolik máš embrijek?
7. srp 2007 v 16:20  • Odpověz
Mikulka, to uz byl muj 4 pokus. V mrazacku jich mame 3,a ET byli 2 embryjka.
7. srp 2007 v 16:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.