• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
Task to gtatuluji ještě víc, že se to povedlo!!! Hodně štěstí a ať je vše v pořádku! :slight_smile: :wink:
7. srp 2007 v 16:30  • Odpověz
Jolanko supééééééééééér :dizzy_face: Gratuluju
7. srp 2007 v 17:28  • Odpověz
Čauky umělinky :grinning: pročetla jsem si tady po pár dnech vaše trápeníčka, je to fakt, že se člověk stále pozoruje, tím jak sedí doma na sedince :grinning: vězte, že vám nic nedá 100% odpověď až krevní test. já měla po et stále se zvyšující bazálku, přes 37 st. a pak z toho nic nebylo :frowning2: tak třeba začněte vyšívat dečky,ať se nenudíte.jolanko, velká gratulace a hodně štěstíčka :slight_smile:
7. srp 2007 v 17:47  • Odpověz
Holky mám výbornou terapii na ty naše trápeníčka,dnes jsem se koupila dvoje botičky a je mi líp,je to sice nákladná terapie,takže dnes bude k večeři chleba s máslem,ale co se dá dělat,hlavně že pomáhá :grinning:
7. srp 2007 v 18:43  • Odpověz
Mikulko,na špinění mi zvedli duphaston na 4xdenně a 2xdenně ethynilestradiol,takže se závratnou rychlostí zvětšuju a stává se ze mě jedna velká hormonální tabletka.Pokud to k něčemu bude čert vem kila navíc,to už mě netíží :slight_smile:
7. srp 2007 v 18:47  • Odpověz
Jolanko moc gratuluju :grinning: jsem tvoje jmenovkyně, tak doufám, že mi to přinese štěstí a budu ve stejném stavu jako ty :wink: :grinning: já jsem dneska dospěla do stádia pohody,prostě tohle se nedá ovlivnit ani pozorováním ani měřením bazálky,prostě buď a nebo..doufám,že se všichni sejdeme v tý těhu poradně a né v tý druhý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2007 v 19:15  • Odpověz
ahoj holky jak se vede ja jsem se dneska trochu sklidnila byla jsem se podívat v práci a pak za kamarádkou takže jsem neměla čas na pozorováni :grinning: jak se vede vám co u vás nového skusila jsem terapii něco si koupit a koupila jsem manžovi boty takže sobě nic a tak to dopadne vždy :confounded:
7. srp 2007 v 19:37  • Odpověz
Holky jsem ráda,že se nám dnes vedlo vcelku dobře a snažíme se dělat jakoby nic.Kdy si budete dělat gravi test?Já v pondělí,takže mám ještě dost času na nervačení. :sweat_smile:
7. srp 2007 v 19:59  • Odpověz
Já test dělat nebudu,jdu v pondělí na krev.
7. srp 2007 ve 22:10  • Odpověz
ja si ho odvahu nemám udělat takže taky ne a v uterý jdu na krev tak to už nějak vydržim :grinning:
8. srp 2007 ve 12:24  • Odpověz
Ahoj vpitris, okamzite si ho udelej jsem nervozni za tebe.
8. srp 2007 ve 12:32  • Odpověz
ne ne a ještě jednou ne :grinning: strach ze sklamání je větší
8. srp 2007 ve 12:39  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Holky koukám,že je to u nás všech stejný.Já bych to teoreticky zítra měla dostat,ale prakticky to samozřejmě nedostanu,že jo :grinning: :sweat_smile: Když ono to s tím testem není zas tak jednoduchý.Je to strašný risk,vzdát se toho pocitu,že tam třeba bobečci jsou,nebo se zbytečně stresovat nad tím,že vyšel negativní,přitom by na něj třeba bylo brzy.Když jsme se snažili přirizeně o mimčo,tak těch testů teda padlo.V nedočkavosti jsem si ho vždycky udělala v den očekávané MS a někdy i dříve :grinning: Manžel už mi potom dal zákaz kupovat jakýkoliv těhotenský testy :grinning: jenže to zase o tolik nešlo.Nevyšlo to tenhle měsíc,no tak to může vyjít příští.Jenže teď je to jiné.My prostě jinak neotěhotníme,než přes IVF :angry: A to už teda není PRDEL :stuck_out_tongue_closed_eyes: No jen tím chci říct,že jsem tedy pěkně vynervená,ale zatím snad tak nějak zdravě a přirozeně :grinning:
8. srp 2007 ve 12:47  • Odpověz
No dobře, jak chceš.
A jak se jinak máte holky?? Taky mám od pátku zavedené 3 sněhuláky a taky jsem z toho pěkně nervozní. No pořád se hlídám, jste na tom podobně??
A vpitris - ty pojd na skyp - ahoj.
8. srp 2007 ve 12:50  • Odpověz
ahoj Baruš píšeš samou pravdu aspon do pondělka se můžu ulejvat že těhotná jsem nemusím totiž ted nic dělat vše za mě dělá manža mamča a tchýně tak si to uživám :grinning:
8. srp 2007 ve 12:55  • Odpověz
Jéééé tak to bych si to taky chtěla užívat.U mě ví jen manža,že se neulejvám,ale že je to prostě nutný se šetřit.Jinak všichni ostatní si určitě myslí,že jsem lenoch líná :grinning: protože vůbec netuší,že máme v bříšku dva adepty na miminka.
8. srp 2007 ve 13:02  • Odpověz
tak to omě ví uplně všichni nevím jestli je to dobře nebo ne ale zas je to více palců a pěstí na držení štěstí ale jestli se to nepovede tak to budu muset všem vysvětlovat tak nevim co je lepší tak snad se to povedlo nám oběma :grinning:
8. srp 2007 ve 14:49  • Odpověz
Ahoj holky, dostala jsem na vás odkaz a jsem moc ráda, že jsem se sem podívala, protože jak koukám, hodně si tu pomáháte a nešetříte rady. Já bych si měla začít píchat příští týden hormony a upřímně řečeno vůbec nevím co mě po nich čeká. Mohly by jste mi prosím napsat jak jste na to reagovaly a jak dlouho jste je před IVF braly? A co samotný odběr vajíček a oplodnění?
Já vím je toho moc, ale každá vaše skušenost je mi drahá. Díky moc Mratík :slight_smile:
8. srp 2007 v 15:03  • Odpověz
Vpitris tomu vysvětlování a lítostivých pohledů při neúspěchu se právě chceme vyhnout. :pensive: Ale když se to povede,tak jim hned vysvětlím,co se s námi celou tu dobu dělo a šíleně si oddychnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mratiku s tou stimulací je to různé,podle toho od kdy pícháš a taky co.Já píchala od druhého dne cyklu a trvalo to asi 8 dní.Chodila jsem asi tak každé dva dny na ultrazvuk a podle toho mi upravovali dávky.Reagovala jsem na to velice dobře.Nejprve jsem píchala puregon a pak k tomu ještě cetrotide.Pak jsem dostala poslední injekci na dozrání vajíček po které jdeš za 36 hodin na odběr folikulů.To je v krátké narkóze,takže to vůbec nic není,jen tě pak bolí břicho.Takže desátý den už jsem byla vycucnutá :grinning: Poležela jsem si tam dvě hodinky a pak tě s doprovodem pustí domů.Než jsem šla domů,tak jsem se stavovala v laborce jak jsme dopadli s vajíčkama a taky spermiema,manželovi je totiž museli získat chyrurgickyTesa Mese.Odsáli mi 13 folikulů a z toho bylo 12 zralých vajíček.10 se jich oplodnilo a všechny se nám krásně vyvýjeli.Pak jsem si každý den volala,jak se jim daří.No a po třech dnech mi dvě vložili.Musela jsem pak dvě hodinky ležet v centru s podloženým zadečkem a pak jsem jela v leže domů :grinning: Asi 4 dny jsem ležela a pak už jsem postupně začínala fungovat.Ale každé CAR doporučuje něco jiného a má jiný postup.Některý holky neleží vůbec,tak nevím.Já teprve uvidím,jestli můj postup byl správný nebo ne,ikdyž si myslím,že až tak to člověk neovlivní.Tak ti držím palečky Ať všechno zvládneš :wink:
8. srp 2007 v 18:30  • Odpověz
ja si zas mislim že když se oběvim v práci tak to bude všem jasné a doma to proživají semnou tak uvidíme :grinning:
8. srp 2007 v 19:44  • Odpověz
To máte holky pravdu, nejhorší je to vyptávání, pak ten neúspěch bolí ještě více, proto jsme to také nikomu neřekli, i když spousta lidí to tuší..hlavně rodiče, ty už mluvěji o oslavě a tak, já jsem v tomhle směru trochu skeptická..a nejvíc trápí smutek v očích partnera, který i když utěšuje,hladí,podporuje, a říká, že to nevadí a že to příště určitě vyjde,tak v duši smutní a to mi vadí nejvíc a kvůli tomu bych si nejvíc přála,aby to vyšlo..
8. srp 2007 ve 20:02  • Odpověz
Máte ještě někdo zkušenosti s užíváním Crinone? Je to vagin.gel užívám ho po IVF,ze začátku v pohodě,teď při zavádění mám na aplikátoru takový sražený kusy,tak nevim, jestli je to normální..
Mám taky nějaké problémy se zažíváním,můžu jíst jen malé porce a připadá mi,že jsem snědla slona a bolí mě žaludek, může to být z těch hormon.léků? (Prednisol)
8. srp 2007 ve 20:10  • Odpověz
Děkuju moc, jste zlatý. :wink: Já jsem to vpráci řekla a všichni mě vycházejí vstříc se službama a jsou hrozně ochotný :slight_smile: i když za mě budou sloužit jako divý. :frowning2: Jsem jim hrozně vděčná. :dizzy_face: Mamky doma zase přeháněj, hrozně se těší a plánujou za nás, :cry: musím je asi trochu zkrotit... :grinning:
8. srp 2007 ve 21:55  • Odpověz
joliku zavolej do svého centra, tam ti určitě hned poradí, já tam volala neustále s každou koninou a to mi nic nebylo.
9. srp 2007 v 08:03  • Odpověz
Ahoj holky mam na vas dotaz.V cervenci jsem byla na ET vcera jsem byla na prohlidce a jsem tehotna.Mam velikou radost i strach.Mam nejakou vodu v brise prej je to z tech tehot hormonu mely jste to taky nekdo.Mam polehavat a pit.Za jak dlouho jste pak sly na kontrolu?Ja jdu az za tri tydny zda se me to dlouho.To uz me pak vystavi tehot knizku teda pokud bude vse ok.Dekuji za odpovedi
9. srp 2007 v 08:11  • Odpověz
Dobré ránko holky,tak jak dnes je?
Dando,tu tekutinu v břiše měla kamarádka po OPU a před ET jí to museli punktovat,ale ty toho tam máš asi málo a to se vstřebá samo,ničeho se neboj jen na sebe dávej obrovskej pozor a hned,jak by se ti něco nezdálo,mazej k Dr.
K těhotenství ti moc gratuluju,nestresuj se a hlavně si to užívej :grinning: :sunglasses:
9. srp 2007 v 08:43  • Odpověz
Dando gratuluju,supééééééééééééééééér.neboj,doktoři vědí co dělat :wink: Holky dneska koukám,že tchán vozí dříví na půdu a rovná ho tam.Takže zase budu za lenocha :angry: Nejraději bych tam šla a pomohla mu,ale musím myslet na naše miminka :sweat_smile: Je mi to tak trapný :confused: Ani nevíte koklikrát si přeju,aby to věděli.Manža je na tohle flegmouš a taky to jsou jeho rodiče,tak si může vyskakovat,ale mě je to pak trapný,že nic nedělám.Ach jo,doufám,že to vyjde a budu to moci říct.Někdy mě štve,že šetříme rodiče před naším trápením,ale o to větší potom neseme břemeno a to asi taky není dobré :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak dnes bych to teoreticky měla dostat.Bazální teplota je pořád nad 37 a tělesná taky,tak snad to nedostanu a vše bude OK. :wink:
9. srp 2007 v 10:04  • Odpověz
Ahoj holky, Dando taky moc gratuluju a nedělej si starosti oni opravdu doktoři vědí co dělají a kdyby se jim něco nezdálo tak tě nebudou posílat domů. :wink:
Barčo jen hezky odpočívej, oni ať makaj, :sweat_smile: však až jim to řekneš tak to pochopí a budou šťastný :grinning: jako blechy a neboj určitě to vyjde, držím palečky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. srp 2007 v 11:29  • Odpověz
Dnes chodím na záchod s hrůzou,jestli uvidím něco červeného :grinning:
9. srp 2007 ve 12:39  • Odpověz
Dekuji holky za gratulace a za podporu.Taky vam vsem preji aby vam to vyslo a nasky vutouzene //.
9. srp 2007 ve 12:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.