• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
Mraníku myslím,že budou opravdu všichni mooooooc šťastný,hlavně moje mamka,čeká na vnouče jak na smilování :grinning: Sice už jedno má od bráchy,ale nedopadlo to moc šťastně,takže ho vidí tak jednou do roka.No já se jí nedivím,že chce vnouče,vždyť už je v důchodu.My to máme ale pěkně spočítaný.Tchýně taky půjde na jaře do důchodu takže chůviček bude dost :grinning: No tak teď už jenom jestli se bobečkům nebo bobečkovi u mě zalíbilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
9. srp 2007 ve 12:51  • Odpověz
No tak to jsme na tom podobně :wink: , mamka je v důchodu (sice v Jihlavě), ale to neva, to není problém, no a tchýně jde do důchodu příští rok na podzim a to bude stačit :slight_smile: ...tedy pokud to vyjde, :unamused: IVF mě čeká na přelomu měsíce :grinning:
9. srp 2007 ve 13:08  • Odpověz
jo a hlavně klííííd, :grinning: to vyjde, :grinning: červenou nesnáším.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2007 ve 13:10  • Odpověz
Tak to budu držet palečky ať to vyjde na poprvé. :wink: No já si jdu teď dát utrogestan a trochu si zdřímnu.Jde na mě nějaký spaní.S tím lenošením se mi vůbec nechce nic dělat.Už třetí den vyndavám z lednice heru,že upeču mřížkový koláč a vždycky jí večer zase dám spátky.No ale dnes už ho musím udělat :grinning: Tak až si dáchnu :grinning: tak jdu píct(možná) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2007 ve 13:14  • Odpověz
Jů, ted jsi mi udělala chutě, :sweat_smile: asi taky něco provedu... :slight_smile: , manžel hubne, alespoň mi víc zbyde :grinning:
9. srp 2007 ve 14:22  • Odpověz
Holky to nic nedělání je fakt mazec,všichni kolem mě ví,že jsem poIVF,však je to náš třetí pokus a tak kolem mě lítají a nic mě nenechají dělat a já se tomu vůbec nebráním,jen se mi zdá,že od té doby co beru duphaston se závratnou rychlostí zvětšuju :dizzy_face: Při minulých ivf jsem taky přibrala,ale tentokrát je to nějak víc :slight_smile:
9. srp 2007 v 15:22  • Odpověz
holky zlaty, důležitý je, aby se drobečci udrželi :wink: a ty kilča potom schodíme tím lítáním kolem nich. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavně nedojídat kašičky... :grinning:
9. srp 2007 v 15:51  • Odpověz
ahoj holky tak jak se vede dneska jsem byla s holkama na pivo teda ja na ice tea za 1 řidim a za 2 co když to vyšlo tak mimiska nemůžu učit chlastat hned od začátku :grinning: i když chut by bila a birel v té hospodě neměli :grinning: tak lenošte už se nám to krátí
9. srp 2007 v 17:45  • Odpověz
Holky tak půlka mřížáku už je sežraná.Co by jsme si nedopřály :grinning: Mě ty kila vadit nebudou,hlavně když budou těhotenský :grinning:
9. srp 2007 v 19:55  • Odpověz
kila mě přestaly trápit už dávno ja jsem silná už od školky teda ne silná ale jak řikám prostorově výrazná ale snad v těhu moc nepřiberu protože to bych se už neunesla a k porodu by mě museli zvedat jeřábem :grinning:
9. srp 2007 ve 20:02  • Odpověz
Holky,já ty kila navíc taky kousnu,hlavně když to vyjde :wink: S břichem a zadkem se mi zvětšujou i prsa a z toho je úplně hotovej mužíček,normálně nám,tak slaby dvojky,teď už skoro trojky,takže to není až tak úplně na škodu :grinning: :grinning:
9. srp 2007 ve 20:57  • Odpověz
Dandy a jak se ti ta voda v břiše projevila? Cítila jsi to, nebo ti to řekl až doktor?
Jinak kilča mě taky netrápěji,spíš teď jím míň než víc, je to divný, ale s tím nafouklým břichem se do mě skoro nic nevejde,navíc mě zlobí i žaludek,takže vám trochu to jídlo závidim..hlavně ten mřížkovej koláč barco,ten mám mooc ráda :wink: :slight_smile: :grinning:
jinak ani prsa se mi moc nezvětšili :frowning2: minule po hormonech jsem sklidila větší úspěch :wink: :grinning:
9. srp 2007 ve 22:21  • Odpověz
Ahoj Jolik.No asi 10 den po ET me zacalo nejdive pichat pravo pak i vlevo a pak i dole.No a dalsi dny me bolelo kolem pupiku a k veceru jsem byla vzdy jak balon.Myslela jsem ze je to HSS ale to by bylo dlouho od OPU.Pak jsem si delala test a nasla vytouzene dve carky a za tri dny jsem mela jit na kontrolu tak jsem si rekla ze se zeptam.Ale doktor me nejdriv prohledl pogratuloval ukazal me malou tecku.No a pak se me zeptal jestli me neboli bricho.Ja ze jo a on ze tam mam vodu.Ze je to vlivem hormonu ze to zacalo jak se uhnizdovalo vajicko.Mam polehavat a hodne pit a curat.
10. srp 2007 v 08:10  • Odpověz
Ahojky holky,
Dando, moje kamarádka taky měla v břiše vodu z hormonů a říkala, že se jí to samo vstřebalo a potom se jí to už neobjevilo, :wink: ale je to asi hodně individuální.
No a na ty rostoucí prsa jsem teda zvědavá, :frowning2: ted už mám 4 a jestli ještě povyrostou.. :sweat_smile: ...to prvně půjdou prsa, pak dlouho nic a nakonec Mratík :confused: a místo podprsenky si budu kupovat plachty od stanu. :fearful: No doufejme, že manžílek bude spokojen. :grinning:
10. srp 2007 v 10:55  • Odpověz
Dando diky za odpověd,dneska jsem byla v Pronatalu a mám tam taky tu vodu,zitra mam přijít na kapačky, no vzhledem k tomu,že mám narozky tak to bude pěkná oslava..ale snad to k něčemu bude,taky mám hodně pít a přijít ještě v pondělí na krev a UZ..aspoň jsem trochu klidnější,když jsem nevěděla co to je a myslela jsem,že mi praskne břicho,tak to bylo horší.. :frowning2:
10. srp 2007 ve 20:45  • Odpověz
Holky držte se, držím palečky, všechno bude OK :wink:
11. srp 2007 v 01:46  • Odpověz
Dobré ránko holky,jak dnes je? :slight_smile:
Jsem z Brna a tady je dnes zataženo,ale není zima.Včera jsem byla v CAR,že mně to špinění,už přestalo,tak mi snížili léky.Jsem ráda,protože jsem zobala 6tbl denně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zatím pa a mejte se krásně
11. srp 2007 v 08:24  • Odpověz
Ahoj holky,tak se MS ještě neobjevila,začínám si říkat,že by se to povedlo? :confused: NO nevím,raději budu nohama na zemi.
11. srp 2007 v 08:24  • Odpověz
ahoj holky taky se MS ještě nedostavila tak nevim bolí mě břicho a nohy přední strana stehen je to takové nárazové začne to a pak když si lehnu tak to za chvíli přejde ale obtěžuje to tak nevim co to je :confounded:
11. srp 2007 v 11:53  • Odpověz
Hmmmm vpitris tak to máš divné příznaky :grinning: Kdy jsi to měla dostat?To já nemám žádné příznaky,jen nafouklé bříško,už ani prsa nebolí,prostě nic.Ještě musíme přečkat zítřek a pak už se nám to z krve ukáže.Jen mě dnes bolí hlava,ale to je za prvé proto,že jsem se v noci převalovala a nemohla spát a taky to počasí,je pěkný dusno. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2007 ve 14:32  • Odpověz
do doktor když jsem tam volala kvůli těm bolestem tak si taky nevěděl rady a že kdyby se to zhoršilo tak na pohotovost a jinak mám jít do centra v pondělí místo vúterý tak uvidim :grinning:
11. srp 2007 ve 20:14  • Odpověz
Vpitris takže jdeš taky zítra ne krev?
12. srp 2007 v 11:21  • Odpověz
jo jdu jsem zvědavá ty bolesti jsou fakt nepřijemný :confounded:
12. srp 2007 v 11:57  • Odpověz
Ty jo,tak jsem na nás zítra tedy zvědavá :grinning: Jesli v tom mém nafouklém bříšku nic nebude,tak to se mnou sekne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2007 ve 12:43  • Odpověz
semnou to asi taky sekne no uvidíme naděje umírá poslední :grinning:
12. srp 2007 ve 12:50  • Odpověz
ahojte holky, tak vam zitra drzim palce at se dovite ten krasny vysledek a vse je v poradku.
12. srp 2007 ve 14:38  • Odpověz
děkuji snad to dobře dopadne hned jak se dovím vysledek tak píšu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2007 v 17:35  • Odpověz
Jolanko díky.Holky jsem utahaná tak si půjdu schrupnout.Dnes jsem byla za kamarádkou v porodnici,má krásnou holčičku :dizzy_face: Tak doufám,že jsem tam chytla nějakej těhulkovskej bacil :grinning:
12. srp 2007 v 17:37  • Odpověz
Holky, Barčo a vpitris, držím palce, ať máte v bříšku mimi :slight_smile:
12. srp 2007 v 17:38  • Odpověz
Ahoj holky,Barčo a Vpitris zítra na vás budu moc myslet ať Vám to Hcg vyjde hooodně vysoký.Já jdu na krev až ve středu,už jsem trošičku vynervačená,ale nedá se nic dělat musím vydržet.Vy se držte taky a pěkně se na tu zítřejší radostnou zprávu vyspěte. :slight_smile: :wink:
12. srp 2007 v 18:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.