• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
ahoj holky pravě jsem dorazila s gyn centra vzali mi krev a kvůli těm bolestem provedli ultrazvuk mám tam císty a vysokou děložní siznici takže uvidí až podle testu jestli mi něco na ty cisty dají tak ahoj mám volat v 13.30 tak pak se ozvu :grinning:
13. srp 2007 v 09:38  • Odpověz
uf, vpitris, tak to je napínavé.
13. srp 2007 v 10:30  • Odpověz
no ale ta vysoká děložní sliznice...to vypadá nadějně, ne? Držím palce :grinning:
13. srp 2007 v 10:53  • Odpověz
Ahoj holky mam takovy mali dotazek.Protoze se snazime uz 4 roky o mimi tak jsem v cervnu podstoupila laparaskopii vejcovodu a vysledek je ze jeden me me vzali protoze ohrozoval na zivote a druhy me nechali ale je nepruchodny protoze je krecovite uzavreny ale pry casem povoli a nebo to bude az po porodu tak jsem zkusila ivf ale neuspesne ted bych mela koncem mesice jit na druhy pokus a ja bych se chtela zeptat jestli je tu nekdo s podobnymi problemi a povedlo se mu po prvnim nebo druhym ivf otehotnet dekuji vsem za odpoved
13. srp 2007 ve 14:38  • Odpověz
Holky jsem TĚHU :grinning: Nemůžu tomu uvěřit.Hcg 2785 prý to můžou být i dvojčata :grinning: :sweat_smile: Já jsem tak šťastná.Takže Mikulko teď jsi na řadě ty a já věřím,že to vyjde.29.8.jdu na utrazvuk a tam prý už se uvidí jestli jedno nebo dvě :dizzy_face:
13. srp 2007 v 15:53  • Odpověz
Vpitris hořím nedočkavostí :confused:
13. srp 2007 v 15:54  • Odpověz
Barčoooooooooooooooooooooo, já to věděla!!!!! Hurááááááááááá!
Moc gratuluju. Celý den jsem na tebe myslela, holka zlatá. Povedlo se. Kráááása! Mám radost, ty kočko! :slight_smile: :wink:
13. srp 2007 v 16:54  • Odpověz
Mikulko já se tam taky málem rozbrečela když mi to řekli :sweat_smile: Určitě vám to taky vyjde,věřím tomu.Už fakt věřím tomu,že z toho tesa mese to vyjde na poprvé.Jen jsem zmatená z toho HCG,četla jsem různý příspěvky a je to fakt vysoký.No snad jsem to číslo nepopletla,ale myslím,že ne.Ono to je jedno,hlavně že je krásný a jsem těhu. :grinning:
13. srp 2007 v 17:12  • Odpověz
Barco, tak moc gratuluji, krasne si to uzivej. :slight_smile:
13. srp 2007 v 17:23  • Odpověz
ahoj holky tak jsem byla i na ultrazvuku kvůli těm bolestem a mám tam 2 cisty a jsem těhu to jste chtěli slišet hlavně ne hodnotu mi neřekli tak nevim jenom řekla že jsem těhu a že mám přijít27,8 na kontrolu a to mi řekne co stěma cistama baruš gratuluju a honem holky at nás přibívá :grinning:
13. srp 2007 v 18:40  • Odpověz
Vpitris moc gratuluju.To je supéééér :grinning: Já jdu až 29.8. a to mi prý snad řeknou jestli jsou dvě nebo jedno :wink:
13. srp 2007 v 18:54  • Odpověz
Ahojky Vpitris a Barčo, strašně moc vám gratuluji, je to prostě nádhera, doufám, že jste nás všechny nakazily a smůla se nám přestane lepit na paty. Je to prostě senzační :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2007 v 19:12  • Odpověz
Zdravím nové těhulky, moc moc moc jim gratuluju a těším se za rok na miminka jedna radost :wink: Já začínám stimulovat asi za 2 dny poprvý a nemůžu se snad poprvé dočkat MS :grinning: DOufám, že na konci se budu radovat stejně jako vy a se mnou i ty všechny ostatní umělinky :dizzy_face:
13. srp 2007 v 19:21  • Odpověz
vpitris,moc gratuluji,krasne tehulkovani. ja jdu tento tyden na sono, tak pak dam vedet, jestli bude jedno nebo dve.
13. srp 2007 ve 20:03  • Odpověz
Gratuluji těhulkám a jdu si sem pro nějaké bacily :grinning: já uvidím, co a jak a snad v září bude KET, podle sliznice.hezky si to užívejte a když jste tolik bojovaly, ať si vás ti vaši chlapi nosí na rukou :grinning: a rozmazlují :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2007 ve 20:05  • Odpověz
Holky díííííky,něco na vás naplivu tfuj tfuj tfuj :grinning: Petulo úplně se vidím,taky jsem se nemohla dočkat a z těch nervů se mi MS o den opozdila. :grinning:
13. srp 2007 ve 20:09  • Odpověz
Layde,jukni na diskuzi: Mimoděložní těhotenství-1 vejcovod-následné těhotenství,ttřeba tam najdeš nějaké odpovědi na své otázky :wink:
13. srp 2007 ve 20:12  • Odpověz
Přidávám se ke gratulacím moc Vám to přeju,dávejte na sebe a na mimuška pozor :slight_smile:
13. srp 2007 ve 22:41  • Odpověz
Petulo, tak to jsme na tom stejně, já taky začínám ve středu stimulovat, :wink: tak jsem zvědavá jak to dopadne, budeš si hormony píchat sama? Já doufám, že se přemůžu a zvládnu to, :stuck_out_tongue_closed_eyes: že píchám do jiných mi neva, :sweat_smile: no to jsou ty zdravotníci :grinning:
13. srp 2007 ve 23:37  • Odpověz
mratik: zkusím to sama, ani se toho moc nebojím. Na www stránkách Gennetu májí dokonce informační video, kde si nějaká slečna aplikuje, tak sem si to masochisticky pustila :grinning: a docela to šlo :wink: Tomu svýmu říkat nebudu, ten vidí krev a už se motá :grinning:
14. srp 2007 v 08:40  • Odpověz
Holky, nebojete, to zvladnete.JA jsem strasna posera, mela jsem z toho nocni mury, ale stejne mi nic jinyho nezbylo!!!!ZAcala jsem jednou injekci, no a kdyz jsem si zacala zvykat, prisla k tomu druha a nakonec jsem skoncila u 4 v jeden den.A to se zacinam klatit k zemi jen kdyz slysim slovo jehla :slight_smile:
14. srp 2007 v 10:10  • Odpověz
Vpitris a Barča28: Velké gratulace a mimísci at´ krásně rostou.Já zítra začínám dlouhý protokol,tak doufám,že to tentokrát taky klapne. Těhulky i snažilky držte se.
14. srp 2007 v 11:26  • Odpověz
Petula: no nápodobně, jen jsem se o tom zmínila a už blednul, ale myslím si, že kdyby bylo nejhůř, tak by to zvládnul píchnout taky, je to statečnej chlapík. :grinning:
Ninule: 4 injekce v jeden den, tak to jsi teda machr, doufám, že mě to nečeká, ale kdyby to mělo pomoci, tak samozřejmě taky zatnu zuby a jdu do toho. :sweat_smile:
14. srp 2007 v 16:13  • Odpověz
Ahoj holky nemáte někdo skušenosti s cistami v těhotenství našli mi včera 2-3 cisty na pravem vaječniku ale ještě nevěděl jestli jsem nebo nejsem těhu tak se musím s bolestma smiřit až do 27,8 nevíte někdo jestli se to v těhu nějak léčí :grinning:
14. srp 2007 v 16:15  • Odpověz
Ahojky Vpitris, Já s tím skušenosti nemám, ale co jsem slyšela, tak se to stává hlavně po hormonech a samo to prý zase zmizí, tak s tím nic nedělají. :wink: Přeju ti at tě to nebolí a at ti to všechno vyjde :wink:
14. srp 2007 v 16:30  • Odpověz
Ahojky vpitris, těch cyst se neboj, pro těhotenství bývají celkem příznačné... Většinou se s tím nic nedělá a jen se sleduje jejich vývoj, samozřejmě Tě lékař musí upozornot na riziko jejich prasknutí a tímpádem náhle příhody břišní, ale to se stává opravdu málokdy...Moje kamarádka taky měla cystu na vaječníku na začátku těhu, a to pěkně velkou, dokonce se pořád zvětšovala, ale tak kolem 4.měsíce se naopak začala změnšovat a ted - na konci těhu už jí nemá vůbec...Tak se neboj, moc Ti gratuluju a hodně štěstí s miminkem!!!
14. srp 2007 v 17:46  • Odpověz
Dík za podporu ještě že to nebolí pořád jsou to takové návaly které odezní tak těhulkování zdar tfuj tfuj plivu bacily chitejte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2007 v 17:52  • Odpověz
Ahoj holky,dneska jsem dělala test a mám // :grinning: :grinning: :grinning: akorat ta voda mě zlobí,včera jsem musela na punkci,nic příjemnýho,ale paní doktorka říkala,že se to dělá hlavně na začátku těhu,z těch hormnonů,takže jsem zatla zuby a říkala si pro mimíka všechno. Nemůžu tomu věřit,tak až to budu mít potvrzený z krve tak budu nejšťastnější na světě :grinning: :grinning: stejně jako vy Vpitris a barco,mimochodem gratuluju moc,moc,moc :grinning: :wink: pomohli jste mi přečkat to čekání..a všechny ostatní tady taky :sunglasses:
14. srp 2007 v 19:33  • Odpověz
Jolíííííku jupííí,další těhulka :grinning:
14. srp 2007 v 19:43  • Odpověz
Jolíku, to je krásná zprávička, gratuluji :slight_smile: vidím, že v Praze je blaze a už taky daří :wink:
14. srp 2007 v 19:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.