• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
Jolíku, vééééééééélkáááááá gratulace, mám radost, že se to tu hezky rozmnožuje jak má :slight_smile: To bude jaro :grinning:
15. srp 2007 v 08:37  • Odpověz
jolíku gratuluju a hodně štěstí pa pa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. srp 2007 v 08:58  • Odpověz
Ahoj Joliku, gratuluji moc, doufám, že vše bude OK... :grinning:
15. srp 2007 v 10:17  • Odpověz
dneska jsem si poprvé píchla ten Puregon, stálo mě to přemlouvání, :sweat_smile: no ale asi po pěti minutách jsem se odhodlala :confounded: a celkem v poho. :wink: , myslím že zítra už to pude samo. :grinning:
15. srp 2007 v 10:21  • Odpověz
Mraníku to víš,že jo,za chvíli to pro tebe bude rutina :grinning:
15. srp 2007 v 10:41  • Odpověz
Jo jo mratiku,barca ma pravdu, tak jak si automaticky ráno čistíš zuby tak si budeš i píchat, já to poslední píchání ani už nevnímala, kolikrát jsem to tam zabodla, protože jsem chvátala a pak jsem měla břicho samou modřinu :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale člověk si zvykne opravdu na všechno..mysli na ty hory vajíček,co se ti tam tvoří,a půjde ti to taky samo :grinning: držím palečky, ať to moc nebolí a hlavně to má úspěch.. :wink:
15. srp 2007 v 15:28  • Odpověz
Holky děkuju vám moc, ted to budu píchat o 106 :grinning:
15. srp 2007 v 15:33  • Odpověz
Ahojte, dnesni kontrola v car ukazala tehotenstvi dvou miminek, jedno se srdickem a druhe bez srdicka, kontrola za 10dni. drzim vam vsem palce a mejte se krasne. :slight_smile:
20. srp 2007 ve 14:58  • Odpověz
Jolanko gratuluji moc, to je výborná zpráva, držím palečky at se rozbuší i to druhý srdíčko, at je radost dvojnásobná. :grinning:
20. srp 2007 v 16:41  • Odpověz
Jolanko gratuluju.Kolik dní jsi po OPU?Zajímá mě to,protože jdu na kontrolu 29.8. a chtěla bych vědět,jestli už tam bude vidět srdíčko.Já měla OPU 26.7.
20. srp 2007 v 18:28  • Odpověz
barca, ja byla na OPU 11.7.na kontrolu jdu jeste 28.8. kvuli tomu druhemu srdecku a doufam ze bude v poradku.
20. srp 2007 ve 20:46  • Odpověz
holky moc gratuluju těhulkám,když sem si v dubnu začínala píchat puregon,tak sem ničemu nerozuměla a v nic moc nevěřila a teď začínám vypadat jako velryba na suchu :wink: občas sem zpět nakouknu a všem vám držím palečky ať máte taky takové štěstíčko a můžete vždy po ultrazvuku plakat štěstím jako já :wink:
20. srp 2007 ve 21:31  • Odpověz
Ahojky taky mám vždycky velkou radost za vás holky a nový fazolky. Já jdu po 10 dnech stimulace v sobotu na OPU a nemůžu se dočkat, jak to půjde dál. Jen si po těch hormonech připadám hrozně hyperaktivní a vysmátá :grinning:
21. srp 2007 v 11:01  • Odpověz
Ahoj Tindro, zdravím, i tvoje mimča :slight_smile: Ať se vám vede.
21. srp 2007 ve 13:13  • Odpověz
ahojky holčičky :slight_smile:Včera jsme přileteli z Kalifornie a koukam same nove holčiny.Ja jsem se krasne zdovolenkovala, procestovali jsme take jih Francie, no super. Akorat to miminko mi chybi ke štesti. Tak doufam že se nekdo znamy ozve, zatim pa pa :slight_smile:
21. srp 2007 ve 13:21  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem taky dneska po kontrole, vše je zatím OK, jen moje nafouklé zavodněné bříško je pořád trochu nafouklé, ultrazvuk ukázal ještě trochu vody, ale hlavně ukázal dvě malé fazolky :grinning: :grinning: takže největší příčina zavodnění je na světě a díky bohu za ní :grinning: :grinning: zdravím všechny a všem čekatelkám na tenhle zázrak držím palečky
21. srp 2007 ve 14:17  • Odpověz
Ahoj mourku / jasně že tu ještě všechny jsme - ale vstupovat do diskuze, která se nás už tak nějak víceméně netýká.......
Máš se? Vydovolenková, to musí být pohoda.
21. srp 2007 ve 14:27  • Odpověz
V pohode jsem byla dokud jsem se nevratila sem :slight_smile: Tam venku človek zapomel na svoje trapeni s mimiskem :angry: Taky ten časovy posun je znat,tady je o 9 hodin vic.A co Ty, co dovča a miminko? Ja se musim psychycky připravit na 2 pokus :slight_smile: A snad v zaři pujdem do toho. Ja jsem zjistila že ve statech už funguje metoda, jak bych to vysvetlila :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ja mam po stimulaci hodne folikulu třeba 18 ale dobry jsou třeba jen 2 oocity, a oni odeberou z tela ty folikuly dřiv a nechavaji je dorust řizene mimo.No a pak je vic kvalitnich vajiček. Tak jsem zvedava kdy to dorazi k nam :slight_smile:
21. srp 2007 ve 14:53  • Odpověz
Tak to nevim - zajímavá metoda, neboť mám skoro ten stejný problém. Na každý pád čekat na to nebudu.
K těm tvým otázkám - nic, nic a nic. Po mě je houby, dovolenou jsem ještě neměla ani v dohledné době neplánuji, a....
Držím palce ať je ten další pokus veselejší než předešlý. Ale už aspoň plus mínus víš co tě čeká a nemine - takže už to není tak velký otazník.
21. srp 2007 v 15:02  • Odpověz
Ty jsi už vzdala boj o miminko? Nebo si davaš proste pauzu.
21. srp 2007 v 15:13  • Odpověz
Pauzujem - nemáme náladu ani chuť pokračovat.
21. srp 2007 v 15:34  • Odpověz
tak to se vam nedivim :unamused: ja mam taky strach jak blazen :sweat_smile: no uvidime v zaři :slight_smile: tak pa pa :slight_smile: :slight_smile:
21. srp 2007 v 15:49  • Odpověz
Joliku to je tak bezvadný, užívej si to a at je všechno ok :grinning:
Já jdu v pátek na odběr vajíček a jsem z toho celkem nervozní, ale na druhou stranu se těším, protože jsem jak soudek a bolí mě vaječníky, taky mě překvapilo jaký je to fofr od začátku stimulace - 10 dní...a šup na sál :sweat_smile:
21. srp 2007 v 17:03  • Odpověz
Mratiku držím palce seč můžu, já jdu hned den po tobě. Doufám, že spermijky to rozjedou na plný plyn a my se budeme moct těšit na embryjka :wink:
21. srp 2007 v 17:22  • Odpověz
Petulo, Tak to já tobě taky držím palečky a at tě to nebolí, potom si to všechno povíme. A jak mě říkaly dnes v centru - nezapomente si sebou vzít taťku :grinning:
21. srp 2007 v 17:52  • Odpověz
mratiku a petulo, držím vám moc palečky, ať je hodně super vajíček :wink: Já teprve rozjíždím stimulku, tak jsem o pár dnů za vámi :slight_smile: Tak se držte :wink:
21. srp 2007 v 18:22  • Odpověz
Mourku,vítám Tě doma a tady :slight_smile: pocity mám z dalších pokusů úplně stejné,jako ty,nejraději bych na to bodla a nechala vše osudu :unamused: manža se ale na to dívá jinak a nechci mu brát naději :angry:
21. srp 2007 v 19:15  • Odpověz
ahojky zuliku :slight_smile: přesne , ja jsem taky řikala že to nechame plavat, každy dite ma tak co. No koukal jako když pejskovi sebereš kost :slight_smile: fakt uplne přesne :slight_smile: tak že to budu muset zvladnout znovu. To ze me bude ale duševni mrzak pokud se to znovu nepovede :sweat_smile:
21. srp 2007 ve 21:22  • Odpověz
tak na to si někdy budeme muset zajít na ten Chodov na kafčo,ať to probereme :grinning: já myslím, že ze me bude troska vůbec, tolik chemie,co do sebe nacpeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2007 ve 21:33  • Odpověz
Ahojky holčiny :grinning:
po delší době jsem se zase dostala k "vašemu tématu".
Blahopřeju všem těhulkám, dávejte na sebe pozor a držím palce všem čekatelkám :grinning:
Jsem pátý den po transferu a už mi začíná hrabat. Snažím se odpočívat, ale nechci zase pořád ležet. Přemýšlím i o nějakém menším výletě, jen nevím, jestli by to bylo vhodný. Jaký režim jste dodržovaly?
přeji hezký den :sweat_smile:
22. srp 2007 v 10:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.