• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
marky4 dnes jsem si delala test a byl negativni, ale jsem teprve 7. den po ET, ten byl 11.4. Tak to by asi stejne jeste nebylo videt. Dnes me ale trochu poboliva v podbrisku. Hrozil mi stimulak, ale upila jsem ho, tak ted jeste musim davat bacha a hodne pit. Mela jsem kolem 35ti folikulu a z toho 22 vajicek. Oplodnilo se jich jen 8. Tri odpadli, dve mi zavedli a tri mam zamrazene. Prekvapilo me, ze jsem dostala mesicky tak brzy po ET.
Tobe drzim pesticky, at se embryjka drzi. Ted nevim jestli jsi nepsala, ze chodis do Iscare?
18. dub 2007 v 16:46  • Odpověz
qiaro to je ještě brzy na test, ještě vydrž.Možná to krvácení souvisí s uhnizdováním.

děkuji moc, moc na ty malé prcky s manželem myslíme. Ne chodíme do Heliosu :wink:
18. dub 2007 v 17:00  • Odpověz
marky4 jasnacka,ze vydrzim. Ono ani nic jineho nezbyva. Ten test jsem si dnes delala co kdyby :slight_smile:. To je takove to zoufalstvi. Je mi 27 a jeste nemam zadne dite a uz ho hodne chci. Chtela bych dvojcatka, at to mam pri jednom a hotovo. Co Ty? Chces jedno, nebo dve? Moje sestra by mela v cervenci rodit, tak jsem natesena, aby nam to taky vyslo.
18. dub 2007 v 18:41  • Odpověz
ahojky qiaro to je fakt brzo na test, určite to bude v poho a mimiskove se jen uhnizduji :slight_smile: :wink:
18. dub 2007 v 18:51  • Odpověz
Ahojky,dovolila jsem si sem přesunout z jiného tématu.qiaro, to je brzy na test, vždyť přece všichni říkají že až 12.den, tak pevné nervy :slight_smile: .no já jdu na odběr zítra, trošku mě překvapilo, že se ti oplodnilo jen 8 vajíček z takového počtu, to sem nevěděla,že je to možné, s tím vůbec nepočítám!no já sem si říkala,že si zmrznu prcky i na další pokusy...kdyby náhodou.Ale jak je vidět, tak příroda si prostě dělá co chce, no hlavně, aby se na nás všech vyřádila šťastná hvězda :wink:
18. dub 2007 v 19:28  • Odpověz
tindro tak zitra držim palečky :slight_smile: at maš spoustu kvalitnich vajiček :grinning: a maš pravdu že přiroda si dela co chce :angry: ja z 18 foliku mela jen 3 vajička :confounded: ale všechno dobře dopadlo a ted mam 2 v břišku :grinning:
18. dub 2007 v 19:34  • Odpověz
Ahoj mourku! Kez bys mela pravdu. Me by stacilo i jedno malilinkate miminecko :slight_smile: . Tloustnu a tesim se,ze to budu moct brzy hodit na sve tehotnstvi. Takze proste chci otehotnet a basta! :grinning: :grinning: :grinning: Jsem rada, ze zacina sezona sukni, protoze mam dost elastickych a ty me nebudou tlacit. A ze je nekdo chytrej, to neni zaruka stastneho zivota. Mozna tu holcinu spis polituj :wink:.
18. dub 2007 v 19:34  • Odpověz
Ahoj Trindo, ja byla taky prekvapena a zaskocena. Ale embryolozka mi rekla, ze si ty spermijky moc vybirali. Manzel mel super spermiogram a spermie delaji pry velky vyber. A tak prave proto, ze jsem mela tolik vajicek, tak nemuseli byt tolik kvalitni a ty mrsky prebraly. Tak drzim palecky a zitra hodne, hodne,hodne vajicek :slight_smile: a sikovne spermijky. Drz se!
18. dub 2007 v 19:43  • Odpověz
qiaro dik za podporu :grinning: me by stačilo taky jedno :slight_smile: qiaro ja vyrazit po Praze v elasticke sukni ta vyhlasi stav ohroženi!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2007 v 19:44  • Odpověz
Ahojky mužu mít dotaz?ja ještě nejsem tak daleko jako vy ale jak dlouho se pokousite o mimco?
18. dub 2007 v 19:46  • Odpověz
ahojky antana123 ja se pokoušim 2 roky :unamused: a je to moje 1ivf a doufam že posledni :angry: a ty, stimuluješ nebo už jsi po opu?
18. dub 2007 v 19:51  • Odpověz
mourku můžu se zeptat jestli si doma nebo chodíš do práce?nevím jak je to s neschopenkama, jestli to má smysl.No my se pokoušíme taky dva roky a teď 1IVF no a teď si myslím že poslední :wink: ,ty hormony mi dávají zabrat, chudáci moji kolegové v práci, ti si poslední dobou užili mojí náladovosti :slight_smile:
18. dub 2007 ve 20:01  • Odpověz
Ja abych řekla pravdu moc se v těch zkratkach neviznam.Ja se pokousím 2 roky těhotna sem uz byla před rokem ale bylo to zamlkle těhotenství v 7 tydnu je to uz rok a bez uspěchy zatim do mě rvou hormony ale nic doktor mi slibuje ze to urcite ted vyjde
18. dub 2007 ve 20:03  • Odpověz
tindra jsem doma mam dovču v iscaru kam chodim tak ji doporučuji. delam bežne domaci prace, vařim, luxuju podlahu, i ledničku :grinning: :grinning: odpočivam když jsem unavenejši a hlavne se snažim byt v dobre nalade :slight_smile: antana123 tak ty ješte nezkoušiš umele oplodneni?
18. dub 2007 ve 20:11  • Odpověz
já jsem taky na neschopence, ono přece jenom po té punkci je to lepší.
Holky já tak moc myslím na ty naše 3 mimísky. :slight_smile:
18. dub 2007 ve 21:15  • Odpověz
Ja se pokousim taky asi dva roky. Mela jsem dve mimodelozni tehotenstvi:frowning2:.
Mam neschopenku a delam jen zakladni veci. Varim, uklizim, peru, zehlim, ale nic tezkeho nezvedam a chodim pomalu, nikde neskacu. V sobotu jsme jeli na chatu, coz si trochu vycitam otresy v aute. Ale slunicko mi dodalo energii.
18. dub 2007 ve 21:22  • Odpověz
qaira, sluníčko moc pomáhá :slight_smile: neboj pokus se to má udržet, tak se udrží, moc moc ti to přeji.
Přeji to všem :slight_smile:
18. dub 2007 ve 21:25  • Odpověz
marky4 ja na tom jsem stejne. Clovek to vidi jako, kdyby to uz byli hotove deti :sweat_smile: . Dostala jsem fotku embrijek pri transferu a nevim jestli je to fakt, ale ja uplne vidim hlavicku a ocasni konec a na te hlavicce oko. je to fajn.
18. dub 2007 ve 21:29  • Odpověz
autor
ahoj holky,
držím všm pěsti, hlavně těm co se jim embryjka uhnízďujou, ať se jim tam líbí :wink:
mě čeká zítra první kontrola, tak uvidíme, jestli folíci rostou nebo ne.
19. dub 2007 v 08:40  • Odpověz
qiaro určitě je vidíš. :slight_smile:
tomu věřím :dizzy_face:

mimmix budu na tebe zítra myslet :wink:
19. dub 2007 v 10:10  • Odpověz
marky4 tak už viš neco o mimiskach :slight_smile: myslim na tebe a držim palečky :grinning:
19. dub 2007 v 10:33  • Odpověz
Hezké dopoledníčko!
marky4 a kdy jdeš na transfer? Ja jsem přemýšlela, kdybych měla tři embryjka a odmítli by mi to jedno zamrazit, tak bych si chtěla nechat dat všechny tři do dělohy. Ale nevim, jestli by to udělali? Oni dost předcházejí vícečetným těhotenstvím. Já stále krvácím (dnes 6. den) a naděje mizí :frowning2: .

mimix díky a folíci určo rostou, aby bylo hodně vajíček :grinning: .
19. dub 2007 v 10:36  • Odpověz
mourku nevím nic, budu volat zítra. Moc na ty naše 3 mazlíčky myslíme....

qiara, to uvidíme jak se ti naši broučkové budou vyvíjet. U nás dávají max. 2.
Určitě ještě není nic ztraceno. Jak moc krvácíš? není to jenom špinění?
Naděje umírá poslední :wink:
19. dub 2007 v 10:56  • Odpověz
autor
já myslím, že tři dávají neradi.
kdyby se chytily všechny, musíš si je podle mě nechat, protože by ti jedno neradi brali (dvě samozřejmě vůbec ne).
mít trojčátka, to musí být veselo :wink:
19. dub 2007 v 10:58  • Odpověz
mimmix no mému manželovi se zdálo, že jsme měli trojčátka :wink:
19. dub 2007 v 11:03  • Odpověz
marky4 tak to do zitřka nevydržim :wink: ale jsou určite v pohode :grinning: to u nas si na mimiskove krome nedele mužeš volat každy den :slight_smile: ja bych brala i trojčatka :grinning: qiaro jak to že 6 den po et krvaciš :unamused: nemela bysi jit k lekaři. a ty jsi mela prodloužeou kultivaci? mimmix folici rostou jako blazen :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. dub 2007 v 11:16  • Odpověz
mourku nevím ale řekli mi, že mám zavolat v pátek
19. dub 2007 v 11:19  • Odpověz
autor
marky-a to prý sny zobrazujou tajný přání :grinning:
mě by dvojčátka nevadili, máš to odbytý najednou, i když víc práce a nervů to je. ale zase dvojnásobná radost.
moje ségra čekala po 3.IVF dvojčátka, ale nezadařilo se, o jedno přišla a druhý odumřelo :frowning2:
19. dub 2007 v 11:20  • Odpověz
mimmix já bych dvojčátka chtěla, ale uvidíme, jak to všechno dopadne.

Jé to je hrozný :cry:
19. dub 2007 v 11:23  • Odpověz
mimmix - jak to nakonec s tvojí švícou dopadlo? Má to šťastný konec.
19. dub 2007 v 11:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.