• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
Jolanko, to je krása, gratuluju!!

Elvie, a už stimuluješ, nebo v jaké jsi "etapě"?
28. srp 2007 v 15:21  • Odpověz
Jolanko, to je krásná zprávička...tak ať bijou jako zvon obě i dál :slight_smile: Týýý jo dvojčátka, to musí být krásný :dizzy_face:
Já jsem srábek, necháme si dát zatím jedno...... ale kdo ví jestli nás třeba neúspěch nedožene k těm dvoum :dizzy_face:

Tak všichni mimouši slyšítéééééééééé........ pěkně se držte maminek :dizzy_face:
28. srp 2007 v 15:26  • Odpověz
Jolanko taky gratuluji, úžasná zprávička :grinning: , chytly se na poprvé nebo si musela podstoupit více IVF? :wink:
holky já to vždycky tak ráda slyším, vždycky mi to zvedne naději, že se třeba taky zadaří a i kdyby to nebylo na poprvé, tak je to prostě úžasnýýýýýý :grinning:
28. srp 2007 v 15:38  • Odpověz
Nazdárek, už jsem doma, vyspinkaná do růžova. Nakonec se uchytily opravdu 2 embryjka, který mi tam doktor vložil - necítila sem vůbec nic, jen když mi sestřička tlačila sonem na močák, tak sem jí prosila ať ubere sil :grinning: Embryolog prohlásil, že vypadají dobře a já si pak šla lehnout, vydržet nejít na záchod se dá, ale už sem koukala na hodinky :wink: Domů jsem jela v pololeže a pak spala asi 2 hoďky. Pořád tomu nemůžu uvěřit, že mi tam dole plují :dizzy_face:

Mratiku, tobě zítra držím všechno co se dá a pak hezký relax doma v pelíšku a aby se broučkům u tebe moc moc líbilo.

Jolanko taky mooooooooc gratuluuuuju, jen ať bijou jako zvon :slight_smile:

Holky nevíte, za jak dlouho se ty embryjka obvykle uhnízdí? za 4 dny asi?
28. srp 2007 v 16:16  • Odpověz
mratiku, povedlo se na 4 pokus. 3 pokusy byly v cechach a tento posledni na slovensku. :slight_smile:
petula asi tak nejak ale to na sobe ucitis. :slight_smile:

Holky drzte se dobre to dopadne. :slight_smile:
28. srp 2007 v 16:28  • Odpověz
Jolanko a jak si to na sobě ucítila ty? :slight_smile:
28. srp 2007 v 16:43  • Odpověz
Jolanko gratuluji a at rostou.Mikulko ve čt. jdu na krev a ultrazvuk,tak doufam,že bude vše o.k. a začnu stimulovat.Holky můžete mi napsat,proč jste museli mít plný močák? Já když jsem byla na ET,tak mě řekli,že si mám zajít napřed na záchod.
28. srp 2007 v 17:19  • Odpověz
Petulo vítám tě zpátky, podle mě by se měli uhnízdit i dřív, ale jistě ti to nepovím, nechci kecat, ale zítra se jich zeptám, tedy jestli na to nezapomenu :frowning2: , hele někdo tu psal že k tomu pouštějí hudbu, nebo ti k tomu zazpíval doktor? :wink: , no já jen vím, že jestli mě ji zítra nepustí, tak jim tam zazpívám sama - hezky se vrtejte kluci moji, kluci moji, kluci moji.... :sweat_smile:
28. srp 2007 v 17:19  • Odpověz
Koryno já mám pocit, že se jim potom líp orientuje v tom bříšku, ale nevím to jistě :wink:
28. srp 2007 v 17:21  • Odpověz
jolanko,to je bomba,jak by řekl náš pubísek :grinning: přeji moc zdravíčka! petulo,ať se tě mimča drapnou a pustí až za 9.měsíců :grinning: uhnízdění trvá tak max. 5 dnů.jinak u nás v centru se taky na IVF nechodí s plným močákem,emryjka zavádí lékař a neležela jsem tam ani 15 minut,což se mi fakt zdálo málo.asi je příště požádám,jestli si tam můžu poležet déle :wink: vlastně jsme byly v takovém "véčku", nohama nahoru a taky trohu hlavou.dostala jsem fotku z UTZ ale myslím, že to není na psychiku moc dobré,zvlášť,když se pak nezdaří :angry: holky, viděly jste v pátek na ČT 2 dokument o prenatálním vývoji? bylo to hezké a naučné :slight_smile:
28. srp 2007 v 18:27  • Odpověz
petulo, me docela dost bolela deloha a mela jsem takove neprijemne paleni. nemusis to mit stejne, drz v klidu odpocivej a vydrz tech 14 dni. :slight_smile:
28. srp 2007 v 18:55  • Odpověz
Ahoj holky,
uz nejakou dobu si ctu v teto diskuzi, protoze se me tyka. Pred 2,5 roku jsme se zacali s pritelem snazit o mimi a minuly rok v srpnu se zdalo, ze se to povedlo. Bohuzel jsem potratila drive, nez jsem se zacala poradne radovat. Nasledoval kontakt s Artem v Ceskych Budejovicich, kde jsme po vysetrenich nasadili injekce pro stimulaci. Vytvorily se mi jenom 3 vajicka, ale doufala jsem. Bohuzel, vubec se neoplodnily. V zari jdu na druhy pokus a uz ted se mi svira srdce i zaludek pri pomysleni co me ceka a hlavne kdyz to nevyjde....Dohodli jsme se na jinych injekciich pro tvorbu vice vajicek a hlavne na primem oplodneni vajicek, i kdyz to neco stoji. Takze doufam, ze stimulace a odber probehnou lepe a hlavne to oplodneni vajicek. Vkladani embrii je pro me jeste moooc vzdalene tema, ale snad se dockam.
Drzim vsem pesti, at se dari, protoze kdyz se clovek snazi a chce, jde to. papa :dizzy_face:
28. srp 2007 v 19:25  • Odpověz
vítej mezi námi,Terezo :slight_smile: já už se po 1.neúspěšném IVF taky bojím dalšího neúspěchu ale přesně,jak píšeš,musíme doufat a věřit, že se nám to podaří :grinning:
každý pokus může být jiný a jinak zdařilý, můžu to říct z vlastní zkušenosti,někdy se musí přijít na to,co na tu či onu zabírá.tak se drž a ozvi se :wink:
28. srp 2007 ve 20:30  • Odpověz
Ahoj ´Terko, taky tě mezi námi vítám a doufám, že se ti tady mezi námi bude líbit :wink:
28. srp 2007 ve 21:09  • Odpověz
Dobré ránko všem, hudbu mi bohužel nepustili, tak sem si s nima alespoň trochu povídala. No i když včera večer mě napadla jedna vánoční :grinning: ani nevim proč sem si jí broukala :sweat_smile: asi blázním.
Jinak se moc těším na to válení a hlavně, že nemusím brzy vstávat do práce, při tom dojíždění sem vstávala už před 5 a fakt nic moc. Myslím, že si těch 14 dní v pelíšku užiju :wink:
Zuliku, ja ten dokument viděla, bylo to moc krásně natočený, ségra si to dokonce nahrála na DVD. Nejlepší k tomu byly ty klipy :grinning: Pak si člověk hezky představí, co tam ty prcci dělaj asi :dizzy_face:
29. srp 2007 v 08:23  • Odpověz
Tak holky blbý. Včera jsem to dostala. Těhu nejsem. Tento měsíc půjde manžel na spermiogram a další měsíc už nás doktor pošle do nějakého centra, asi ISCAR.
29. srp 2007 v 08:47  • Odpověz
Amal :frowning2: A ty jsi byla na IVF, nebo se chystáš?
29. srp 2007 v 09:58  • Odpověz
Zuliku a mratiku dekuji za privitani :slight_smile:)
29. srp 2007 v 16:06  • Odpověz
terezko, prosím tě, a ty jsi měla normální stimulaci, nebo minimální, že se udělalo tak málo vajíček? Jaký jsi měla protokol? teď to bude určitě lepší, neboj. Co máte za problémy ty a partner?
29. srp 2007 v 16:25  • Odpověz
Ahoj holky, rada bych se k vam pridala-zacala jsem vcera se stim. dlouhy protokolem-ceka nas (pokud se urodi vajicka), ICSI.Mam uz jeden pokus za sebou, uspesny , ale jen do 3 mesice, pak prestalo bit srdicko :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. srp 2007 v 16:43  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem zase tady a zdá se , že furt stejná, ikdyž ted mám o dva víc :wink: . Hudbu mi k tomu taky nepustily, ale mám fotku tutíků na mističce. Tak doufám, že tam vydrží a že jim to jednou ukážu :slight_smile: .
Ninulko taky držím pěstíky aby to všechno dobře dopadlo a aby srdíčka byly jako zvon. :grinning:
29. srp 2007 v 18:46  • Odpověz
mratíku,takže žádná romantika? :grinning: :grinning: :grinning: tak aspoň ať se tutíci drží! ninule, nezoufej, jednou musí být líp!
29. srp 2007 v 18:52  • Odpověz
At se drží zuby nehty...ale však jo, jednou až nám tam daj ty pravý, tak se chytnou a už se nepustí, já tomu věřím a basta :wink:
30. srp 2007 v 11:41  • Odpověz
Ahoj mratiku, to sem ráda, že už jste se všichni 3 vrátili zpátky k nám. Je super že máš fotečku, já sem pak na to taky myslela, že sem si je měla vyfotit. No neva, teď ať bojujou a uhnízdí se co nejdřív. A věřit se musí :dizzy_face: hlavně hezky lež a odpočívej :wink:
Ninule a Terezko, moc na taky držim palce a myslete pozitivně, to pomáhá ze všeho nejvíc :wink: Mě ten můj miláček pořád tak rozesmívá, že ty prďolové dole musí mít někdy hrozný otřesy :grinning:
30. srp 2007 v 11:53  • Odpověz
No vidíš to a mě to ležení zase zakázaly, prý mám dělat všechno jako normálně, jen netahat těžký břemena a nehopsat, tak nevím :frowning2: ale člověk má asi dělat všechno s mírou, to platí i v jídle co se v těhotenství týče :wink: si tedy myslím :wink: nebo ne?
30. srp 2007 v 11:59  • Odpověz
No mně taky říkala sestřička, že se mám chovat jako normálně, ale sem stejně po tom Utrogestanu tak unavená, že dopoledne skoro prospim :dizzy_face:
Chystáš se pak do práce až těch 14 dní nebo dřív?
30. srp 2007 ve 12:03  • Odpověz
Prý hlavně nejezdit na koni a podobný věci a co sex? :wink:
30. srp 2007 ve 12:09  • Odpověz
No já pokud to vydrží tak už zůstanu doma, protože dělám ve špitále a ještě ke všemu jsem měla před lety dva spontální potraty, tak já už makat nenenene :wink: no a s tím sexem nevím nevím, manžílkovi se dotoho nějak nechce :frowning2: a já taky raději počkám až jak to dopadne, nechci tomu nějak přihoršit, tak to budu muset vydržet :sweat_smile:
30. srp 2007 ve 12:23  • Odpověz
no a stím spaním to máš pravdu, já beru Duphaston a taky bych furt spala, no ale potom večer lehnu a čumákuju do stropu :frowning2:
30. srp 2007 ve 12:25  • Odpověz
tak ten ultrogestan petula nepapej, ale vkládej. Bude působit jen tam kde má a nebudeš tak moc ospalá. (apoň podle toho co píšeš typuju že ho polykáš)
Má to jediný háček - při pobýhání výtéká, ale vždycky mi říkali že tam něco zůstane. Takže bez obav.
30. srp 2007 ve 12:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.