• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
Právě, že ho vkládám a už se mi zase klíží oči :pensive:
30. srp 2007 ve 12:40  • Odpověz
tak se hezky vyspinkej a já jdu dělat špagety :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. srp 2007 ve 12:46  • Odpověz
Tak to asi není pomoci - a pěkně se vyspi. :slight_smile:
30. srp 2007 ve 12:51  • Odpověz
Právě přišel manžílek, takže ze spaní nebylo nic :angry:
Dobrou chut mratiku, já si je dneska taky dělala a ještě dělám mazlíkovi gulášek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sem ho poslední dobou v tom vaření zanedbávala, tak se teď snažim mu to vynahradit, i když náročný on moc není. :wink:
30. srp 2007 ve 13:10  • Odpověz
tak to jsme na tom skoro stejně, chodí večer domů z práce a pokaždý má teplou večeři, začíná mi docházet fantazie, hlavně aby mě moc nepřibral :grinning:
30. srp 2007 ve 13:15  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: tak tomu mýmu zase říkali, že hrozně zhubnul a to bylo asi 2 měsíce po svatbě, která byla letos v červnu. Dělal si všude srandu, že sem mu uvařila poprvý až měsíc po tý svatbě příšerák jeden :wink:
To abysme teď vařili nějaký bio večeře, po tom moc neztloustnou :grinning:
Já zatím čerpám z časopisu Apetit, tam jsou hodně jednoduchý a dobrý jídla
30. srp 2007 ve 13:21  • Odpověz
Tak to se manžové mají - já jsem ten kdo pracuje dál - takže domů chodím později já. No zatím bydlíme u rodičů, takže nevaříme - obvykle dostanem co zbylo od oběda :grinning:
30. srp 2007 ve 13:22  • Odpověz
Holky, já jsem zase staršně unavená po té starovací inj. Diphereline, vůbec nefunguju, hrůza.
30. srp 2007 ve 13:29  • Odpověz
Petulo zítra si jdu koupit Apetit, ten bude koukat, jaká se mě stala kuchařka, bude to mít i se zákuskem :wink:
Lanko - ty to máš ale pěkně zařízený, šikovná holčina :slight_smile:
Mikulko zavři oko, natáhni nožky a hlavně žádný stresy :wink:
30. srp 2007 v 16:22  • Odpověz
Mikulko já mám to samý, teď po obědě sem zase na hodinu usnula akorát se mi málem vyvařila voda z guláše :grinning: A ty ještě pracuješ nebo jsi na nemocenský?

Mratiku - si potom budeme sdělovat kulinářské výtvory a zážitky :wink:

Lanko a ty právě stimuluješ nebo jak to s tebou je?
30. srp 2007 v 16:56  • Odpověz
Ahoj vsem,

mikulko, ja jsem denne jezdila k doktorce, ktera mi pichala Fostimon, do toho jsem si strikala Synarel. Nebyla to dobra volba, ted to vim, ale to uz je jedno, nikdo nemuze dopredu vedet, jak to dopadne. Nejvetsi problem stejne byl ten, ze se vubec neoplodnily ty 3 vajicka. Partner mel zezacatku trochu horsi spermiogram, ale posledni byl pry dobry, tak nevim, proc se to neoplodnilo, to mi nikdo nevysvetlil. Myslela jsem si, ze je to treba nejaka alergicka reakce...nevim...Priste si budu sama pichat ty injekce perem do bricha a potom nam vlozi spermie do vajicek i kdyby jich bylo 20 :grinning: Nikdo nebude riskovat, ze se zase samy neoplodni.
No jo, tak uvidime, vsem snazilkam miminkam zdar :slight_smile:
30. srp 2007 v 18:44  • Odpověz
Vítám všechny nové snažilky. Já jsem dnes začala píchat puregon,tak snad to po druhé vyjde.
30. srp 2007 ve 22:26  • Odpověz
Petulo / ne a už ani nebudu. Nepředstavila jsem se proto že jsem sem chodila v podstatě od začátku - takže až se budeš nudit - stačí přečíst celé tohle téma budeš v obraze.
To jen v poslední době sem chodím nakukovat a už mocn nepíšu - ale občas mi to nedá něco nedodat.
31. srp 2007 v 08:03  • Odpověz
Terezko, tak příště to vyjde, zvlášť když budete mít ICSI-že dají spermijky rovnou do vajíček :slight_smile:

Petulu, do práce chodím. M8m teprve startovací injekci na umělý přechod, od po za 14 dní jdu na kontrolu, zda přechod probehl a když ano, začnu stimulovat. Pak podle toho, jak to budu snášet, bych asi ke konci byla doma. ty jsi do práce chodila, nebo ne? A jak se teď cítíš? :wink:

Koryno, tak už pícháš puregon? huráá. A kolik dní?
31. srp 2007 v 11:06  • Odpověz
10 dní,pak pregnyl,takže v po.10.9. půjdu na punkci.Doktor říkal,že tentokrát asi zkusíme prodlouženou kultivaci,tak uvidíme.Tobě už se to taky krátí.
31. srp 2007 v 11:44  • Odpověz
mikulko, to se mi nějak nezdá, že by to tak dlouho fungovalo :angry: nemůže to být něčím jiným?taky nerozumím tomu,proč ti dali tu inj. tak brzy, já ji dostala myslím 22 den ms a od té další,asi od 4 dne jsem se už bodala Gonal. terezko: při tom napíchnutí vajíček se taky všechny nezdaří oplodnit,dle naší embrioložky se prý nělterá vyložení brání a nechtějí :confounded: já měla letos druhou stimulaci a měla jsem z 18 odebraných vajíček 12 kvalitních a z toho se metodou ICSI podařilo oplodnit 10,nakonec z toho bylo 8 kvalitních embrií :slight_smile: vloni jsem měla 9 vajíček, 5 embrií samovolně oplodněných a ty se 4 a 5 den zastavily ve vývoji :frowning2: ,takže to byl pak neplatný pokus a smutek.
31. srp 2007 v 15:08  • Odpověz
Ahoj holky, teda dneska jsem úplně vyflusnutá :stuck_out_tongue_closed_eyes: , byla jsem odnést lístek na peníze do práce, protože je posledního tak už jsem to bohužel nemohla odkládat, pak jsem jela nakoupit do Globusu a to mě tak odrovnalo, že ted si nejsem schopna pomalu ani stoupnout, bolí mě nohy a chce se mi spát :unamused: . Tak nevím jestli je to těma hormonama, nebo miminkama i když tam jsou teprve dva dny tak to se mi moc nezdá, nebo se ze mě stala lemra a musím se začít hýbat. Ted babo :wink: raď.
Koryno držím palečky at to tentokrát vyjde :wink:
31. srp 2007 v 15:17  • Odpověz
Zuliku, já dostala tu injekci Diphereline 2 DC, to je běžné. Mám to tak i v brožuře o protokolech, je to dlouhý protokol. Akorát, že většinou se pak začne s Gonalem po 3 týdnech, my až po 4, protože se musíme sladit s manželem, který půjde na TESE - urolog tu bude právě až po těch 4 týdnech od inj. V CAR říkali, že je to ok, že ta inj. vydrží 4 týdny. Zuliku, a co že by dlouho fungovalo? Jsem nějak mimo a nepochopila jsem, co jsi tím myslela :sweat_smile:
31. srp 2007 v 15:19  • Odpověz
Mratik, je to vším dohromady. Výdyť stimulace je moc náročná a teď jsi po ET. Máš právo být unavená. Honem do postýlky a odpočívat.
31. srp 2007 v 15:23  • Odpověz
mikulko,myslela jsem tu injekci, že by fungovala tak dlouho- přes tvoji únavu.spíš si myslím, že je to změnou venkovního tlaku, u nás v práci zíval každý :slight_smile: mratíku, lehni si a už buď zase trochu v klídku,léky působí :wink:
31. srp 2007 v 15:33  • Odpověz
Zuliku, já mám v sobě tu injekci teprve 9 dní. A říkali mi v CAR, že prvních 14 dní je nejhorších. Tohle není únava, na kterou jsem zvyklá, ta normální únava, na tlak tpím, tohle je jiné. Tohle je únava, kdy nejsem schopna pomalu dolézt ani na wc, řídit třeba nemůžu atd. Ale už to snad přestane.
31. srp 2007 v 15:47  • Odpověz
Jo, 10 dní jsem po té injekci.
31. srp 2007 v 15:48  • Odpověz
to je fakt divný,na mne tohle nijak nepůsobilo a to jsem taková "lehčí váha".trochu víc unavená jsem byla pak ze stimulace ale to spíš, že mne pobolívalo břicho a bylo to otravné, spát se mi nijak příšerně nechtělo.až pak trochu víc po utrogestanu.hold, každý je jiný.
31. srp 2007 v 15:51  • Odpověz
Zuliku a ty jsi měla taky tu Diphereline, a bylo ti po ní něco?
31. srp 2007 v 15:53  • Odpověz
já už si nepamatuju,co to přesně bylo ale taky to bylo na uspání vaječníků.tohle mi nedělalo nic,žádné vedlejší účinky.
31. srp 2007 v 16:06  • Odpověz
Ahoj holky, tak sem zase skoro celý den prospala a začínám si na to zvykat ach jo, při MS v atletice se usíná snad nejlíp :wink:
Mikulko já sem doma až od ET, ale předtím sem byla unavená míň, je to po tom Utrogestanu, když sem si přečetla ten příbalový leták, tak tam stojí, že tě to může ovlivňovat i při řízení mot. vozidel. Je možný, že Diphereline má podobný účinky.
Mratiku, určitě to je po jak po ET tak po těch lécích a při uhnizďování je vždycky větší únava. Radši dávej menší procházky a opatruj se :dizzy_face:
31. srp 2007 v 16:32  • Odpověz
Ahojík :slight_smile: , Mikulko já brala taky nejdřívě antikoncepci, pak Decapeptyl na utlumení vaječníků a pak Puregon na stimulaci, a při tom Decap. jsem se cítila jako v přechodu, chvíli mi bylo horko, chvíli zima, ospalá ani nemluvě...tak to zvládni a těším se na tvé těhulkování :dizzy_face: To tady samozřejmě přeju všem!! Jinak už mám po první ms po revizi, myslela jsem, že vykrvácim :confounded: . A jak jsem v pondělí poslala ten dopis do IVF centra s dotazem ohl. toho Prednisonu - měla jsem ho brát hned od začátku těhu - tak mi hned 2. den volal doktor, jestli bych tam nemohla zajít, že by jsem si k tomu sedli a probrali to, takže jsem asi jejich problém a jsem zvědavá, co mi řeknou.

Zdravím Zuli a doufám, že je vše doma o.k. :wink: !
1. zář 2007 ve 22:21  • Odpověz
Zdravím samozřejmě i Tindruš, jestli se tady ukážeš, písni mi do IP, jak se vám daří!
2. zář 2007 v 08:31  • Odpověz
renýsku ahojky,doufám,že už je po ms a je ti lépe,u mně doma je vše v pohodě :wink: dnes večer končí osamocení,přijedou ale až k 22 h. :unamused: asi i s nějakými úspěchy.snad zítra mládě vstane a ve škole ty dvě symbolický hoďky přežije.renys,tindra má na albíčku pár fotek,tak jukni,jinak nevím,neozvala se ani jsem ji nikde nezahlídla.
2. zář 2007 v 11:01  • Odpověz
renys a taky dej vědět,co ti v CARu řekli na ten dopis, jestli to byla příčina,tak to je fakt průšvih :frowning2:
2. zář 2007 v 11:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.