• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
renys, teda, tak to jesme zěvdavá, co ti v CAR řeknou. Ach jo, ještě abys na to teď myslela, když už jsi na to mohla spíše zapomínat. :frowning2:
2. zář 2007 ve 14:28  • Odpověz
Ahoj holky, tak nevím nevím, včera jsem trošku špinila, dneska mě bolí břicho jak kdybych to měla dostat, mám pocit, že ty moje mimísky to tělo nepřijalo, asi si budu muset dojít příští měsíc pro mražánky, je to v háji, ale jsem ráda, že tam ještě nějaký mám a že nebudu muset stimulovat. Každopádně jestli to dostanu, tak jsem ráda že ted a ne třeba za tři týdny, kdy už by se člověk začal asi hodně těšit :frowning2: , je pravda, že příroda si vybírá sama
3. zář 2007 v 09:35  • Odpověz
martíku, a nemůžou se miminka zavrtávat? Máš je vložené chvilku. Co takhle zkusit zavolat do centra co máš dělat, jestli nemáš jít na kontrolu. :confused: Ještě neházej flintu do žita.... je brzy. :wink:
3. zář 2007 v 09:39  • Odpověz
no uvidíme, když dneska budu ještě špinit tak tam brnknu. Díky moc :wink:
3. zář 2007 v 09:49  • Odpověz
Mratiku, spousta holek popisovala, že špinila, a nakonec to dopadlo dobře. Zavolej do centra, třeba ti dají něco na udržení. Špinění ještě nic neznamená, když to není vyloženě MS.
3. zář 2007 v 10:03  • Odpověz
Ahoj Mratiku, říká se, že při uhnizďování se špiní, tak to může být klidně ono. Určitě to ještě neházej do žita. A plno holek na různých diskuzích popisovalo i bolesti jako při MS.
3. zář 2007 v 10:19  • Odpověz
petulo, jak ti je? Co mrňousci už je máš? A kolik jsis jich nechala vložit, dva? :slight_smile:
3. zář 2007 v 10:33  • Odpověz
Holky díky moc, jsem ráda že vás tady mám, dneska si lehnu a dám pokoj s uklízením. :wink:
3. zář 2007 v 10:43  • Odpověz
Ahojky Zen, broučky už tam mám od úterý, ale byly jen 8-mi buněčný. Embryolog mi doporučil je tam dát dřív, asi se bál. Nevim, jestli to bylo správný rozhodnutí, ale PK mi nedoporučoval. No každý CAR jiný přístup. Říkal, že se zatím můžou schovat ve vejcovodu a pak až se dovyvinout měly by se přemístit do dělohy. Teď mě občas bolí bříško jako při MS, ale moc to neřeším, buď přijde a já na to budu připravená nebo je to normální a mrňousci jen zlobí :wink: Při příští stimulaci bych určitě zkusila ICSI a PK, určitě. Všechno je ve hvězdách :zipper_mouth:
Co ty?
3. zář 2007 v 10:44  • Odpověz
petulo, no já jdu zítra na krev a ultrazvuk a podle výsledků mi nasadí Puregon. Zatím si píchám už 8 den Decapaptyl a teď bych to měla dostat. Takže ještě mám do mrňousků daleko, ale to uteče.....jak bude Puregon tak to půjde šup šup.
Ty se snaž držet si dobrou náladu a nestresovat se.... vím moc dobře, že je to těžký :pensive: ale snaž se, ať máš veselý a spokojený mimča :slight_smile: Moc ti držím palečky. Je to tvoje první IVF?
3. zář 2007 v 11:36  • Odpověz
Zen, právě že je to první, tak si udržuju docela dobrou náladu. Akorát se mi obden zdá o sexu :sweat_smile:
A tobě to taky rychle uteče, já to ani nestíhala vstřebat. Jak ten Decaptyl zvládáš?
3. zář 2007 v 11:49  • Odpověz
Ahojky, volala jsem na kliniku a říkaly, že to špinění opravdu může být, tak si měla pravdu Petulo. Tak uvidím jak se to bude vyvíjet dál. Jak čtu tebe taky občas pobolívá břicho,tak snad to bude OK, držím ti taky palečky. Odpočíváš, nebo chodíš normálně ven na procházky, na nákupy?
3. zář 2007 ve 12:21  • Odpověz
petulo, no zvládám ho docela dobře. Dva poslední dny jsem byla dost unavená, al to mohlo být i něčím jiným nečž těma injekceme, člověk neví prostě. Jediný co na sobě pozoruju jsou nateklý prsa od včerejška...jinak nic ječ mi normálně, až trochu na tu únavu. Jinak zatím nic. :wink:
3. zář 2007 ve 12:31  • Odpověz
martiku, no vidíš, ještě to nic neznamená, pěkně vydrž a držím palce :dizzy_face:
3. zář 2007 ve 12:31  • Odpověz
petulo, no s tím zakázaným sexem je to blbý co? On by to člověk líp snášel, kdyby to neměl zakázaný, to pak na to pořád myslí :grinning:
3. zář 2007 ve 13:29  • Odpověz
Mratiku to sem ráda, že si v pohodě, to je teď nejdůležitější :sunglasses: Já sebe taky hrozně pozoruju, i když bych asi neměla. Ale řekla sem si, že dokud MS opravdu nedorazí, vůbec to neberu. Když tu čtu různý zkušenosti holek, každá měla úplně jiný pocity, tlaky netlaky :wink: Ono je to přece jenom hezký a zároveň zvláštní, když víš že je tam někde máš :dizzy_face:
Já sem spíš doma, chodím trochu na procházky, ale pořád hodně spim. Zítra jdu na návštěvu ke kámošce, tak se moc těšim. Příští týden už ale půjdu do práce, doufám, že to bude v pohodě.

Zen, no právě, že zakázaný ovoce chutná nejvíc a když se k tomu mýmu miláčkovi přitulim tak .... :grinning: vydržet, hlavně vydržet
3. zář 2007 ve 13:36  • Odpověz
martiku, tak co dneska jak se cítíš a co špinění ustalo nebo pořád trvá?

petulo, co ty jaká?

Já dneska byla na krvi, podle výsledků mi k Decapeptylu nasadí i Puregon. Mám volat odpoledne, tak sjme zvědavá. Jen se nedostavila mrcha, tak nevím jeslti na ni nebudeme muset počkat.
4. zář 2007 v 10:44  • Odpověz
Ahojky, je to pořád stejný, trošku špiním, ale ten podbřišek už tolik nebolí :wink: , tak doufám, že to bude dobrý. Puregonu se neboj, ten je úplně v pohodě, je k němu inz. pero a vůbec nebolí. :wink:
4. zář 2007 v 10:48  • Odpověz
Mratiku, já ymslím, že to bude ok :slight_smile: A dali ti něco v CAR třeba na udržení nebo tak?
4. zář 2007 v 10:55  • Odpověz
martiku,tak to je fajn, že se to netozjelo víc, hlavně se šetři a dál držím palce :wink:
Puregonu se nebojím :wink: když zvládám špiplavej Decapeptyl tak zmáknu i Puregon. Má tenší jehly a neštípe, to už vím. Ale díky za uklidnění i tak :slight_smile:
4. zář 2007 v 11:31  • Odpověz
Ahojky - Milkulko já beru Duphaston 3x denně tak ten by to měl pokrýt, někdo má utrogestan to je něco podobnýho, oni to dávají automaticky.
Zen - tak to jo, já si Decapeptyl nepíchala, tak nemůžu posoudit, každopádně už aby si se těch štiplavejch inj. zabavila vid :wink:
4. zář 2007 ve 13:21  • Odpověz
martiku, no to jo, ale na druhou stranu z nich mám dobrej pocit, že něco pro mimčo dělám.....až mi to bude chybět :grinning:
4. zář 2007 ve 13:24  • Odpověz
ahoj zen, chodíš do Heliosu v Brně? Mám stejný protokol, teď beru Proveru a s Decapeptylem začínám ve čtvrtek. Jak se při něm cítíš? Doufám že normálně:slight_smile:
4. zář 2007 v 15:16  • Odpověz
Ahoj Verio, ano chodím do brněnskýho Heliosu :wink: Decapáč snáším v pohodě, nic mi po něm není. Nebo nic výraznýho, jen lehká únava a to nevím jestli je z toho. A po 8 dnech jsme začala cítit lehké pnutí v prsách. Dneska jsme byla na té krvi 32 DC (MS mi nepřišla)a mám pořád vyšší hodnoty hormonů tak zatím Puregon nenasadili...... jdu znovu v pátek na krev a pak se uvbidí co dál. Ale už je mám doma v lednici :wink:
4. zář 2007 v 15:26  • Odpověz
Aha, to je zvláštní, že ti nepřišla, co na to říkali? Nejsi náhodou těhotná?:slight_smile:
4. zář 2007 v 15:47  • Odpověz
Zen- tak to si tedy fakt nemyslím že ti budou chybět :wink: a jestli jo, tak jsi frája :grinning:
4. zář 2007 v 15:49  • Odpověz
Nazdárek, já dnes byla na pokecu u kámošky a hezky sem se odreagovala, pak sem jela k rodičům a přivezla nějakou tu mňamku od maminky :wink: Je mi pořád stejně, občas cítím bříško, občas prsa a spinkám a spinkám teda kromě dneška :grinning: Už to taky pořádně cítím.
Zen, určitě ti to chybět nebude, ale je pravda, že za pár dní ani nevíš, že pícháš :dizzy_face: Někdo tu před časem psal, myslim barca, že jak byla nervozní, tak se jí MS zpozdila od den nebo dva :angry:
4. zář 2007 v 17:20  • Odpověz
verio, no těhulka nejsem dneska mi brali krev a to by se zjistilo, no nebylo by to šoptný, ale bohužel nejsem. Jinak nic moc to nekomentovali, říkali, že počkáme do pátku jestli nepřijde a taky jdu zase na krev. Uvidíme doufám, že se jen malinko zpozdila. :wink:

martiku, no zatím mám dobrej pocit, že něco dělám :wink: , ikdyž ta zpožděná MS mě malinko zneklidňuje, jestli se to tím nezkomplikuje, ale doufám, že ne, že dorazí do toho pátku kdy jdu na krev a i na ultrazvuk. No máš pravdu, že až tam chybět ďobky nebudou hlavně doufám, že budu mít jiný starosti s rostoucím pupíkem :wink:

petulo, je fajn, že si tak pěkně ty dny vyplňuješ....dobrej pokecík s kamoškou je super odreagovačka...... závidím vám, že už máte prďolky v bříškách, ale brzy se dočkám.... VĚŘÍM :dizzy_face:

HOLČINY TAK SE DRŽTE A MIMČA VY TAKY A POŘÁDNĚ :dizzy_face:
4. zář 2007 v 19:48  • Odpověz
Ahojky holky, tak co nového? Je tu ještě někdo kdo chodí do Heliosu v Brně?
Jinak já pořád čekám na mrchu......pořád nic ani břicho tomu nenasvědčuje, že by se něco chystalo... :unamused: To jsem zvědavá na tu krev v pátek.
5. zář 2007 v 07:25  • Odpověz
Ahojky, u mě nic nového, pořád je to stejný, jen kdyby nebyla taková kosa a nám se k tomu nerozbil kotel, aspoň že manžílek našel na půdě el. přímotop :sweat_smile:
Zen, to je opravdu zvláštní s tou tvojí MS, abys nakonec nebyla v tom, teda jestli to vůbec jde. A jak se celkově cítíš?
5. zář 2007 v 10:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.