• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
petulo, no kdyby mi nebrali tu krev, tak bych tomu i začala věřit :sweat_smile: Ale tam by se to přece ukázalo. Jak se cítím? No i normálně jediný co mám tak už dva dny nateklý a citlivý prsa, ale je to psaný v příbaláku Decapeptylu co si denně píchám, takže tak. Jinak je mi je normálně. Snad už to přijde, jsem z toho tak akorát nervózní a přemýšlím o blblstech :sweat_smile:
5. zář 2007 v 10:20  • Odpověz
petulo, jen pozor ať neprochladneš :confused: dej si čajík na zahřátí :wink:
5. zář 2007 v 10:21  • Odpověz
Ahoj holky, teda s tou kosou máte pravdu, jen aby nám nezačalo chumelit :wink: , včera jsme si s manžílkem zatopili v krbíku a zahřívali se - tedy když nic jinýho nemůžem že :sweat_smile:.
Zeniku no snad to dostaneš v čas, nemůžou ti píchnout provokačku, nebo se to nesmí když si pícháš hormony?Já se v tom fakt nevyznám, sice jsem sestra ale jinooborová :slight_smile:
Petulko ty návštěvy jsou supr vid, já jsem taky včera byla chvilku u sousedky a taky hlídám tchýni psa, tak mám o zábavu postaráno a člověk alespon nemyslí na hlouposti :wink:
5. zář 2007 v 10:28  • Odpověz
Zen to ti věřím, ale držím palce ať se ti tělo konečně umoudří :wink:

Mratiku, ještě že ty miláčky máme co? To musela být romantika s krbem. A co ty?
Jinak i my máme psa,skoro maxipsa, kterýho nám tu nechala švagrová, která odjela do Saudský Arábie pracovat jako zdravotní sestra. Manžel jí podpořil jen ať jede a teď už je tam přes rok. Protože náš milej Standa (něco mezi retrívrem a čuvačem) je tele nevychovaný, tak s nim teď po ET chodim jen na volno bez vodítka a jen v době, kdy skoro žádný jiný pejskař na ulici není :grinning: tzn. dopoledne nebo po 21.00 :angry:
5. zář 2007 v 10:46  • Odpověz
martiku, no to nevím s tou provokačkou, musím věřit doktorům, že ví co je nejlepší a raději jim do toho nefušovat :sweat_smile: uvidíme v pátek, jdu na krev a možná i ultrazvuk, ale divný to tedy je o tom žádná :confused:

petulo, ty jo to máte tady taky dobrý...... švagrová je dobrej dobrodruh :confused: :sweat_smile: :wink:
5. zář 2007 v 10:59  • Odpověz
no tak to já mám jenom kokra, ale už jí je devět tak je trochu pomalejší, no takovej panelákovej povaleč. Musím konstatovat, že retrívr se mi vždycky líbil :wink: Jinak u mě pořád stejně, pořád trochu špiním, ale nechávám to koňovi ten mí větší hlavu a v neděli to buď dostanu nebo ne, uvidíme :unamused:
5. zář 2007 v 11:15  • Odpověz
Mratiku ten kůň je dobrý nápad :grinning: A proč zrovna v neděli? Vůbec nevim, jak se to počítá? Kdy máš vlastně kontrolu v centru?
5. zář 2007 v 11:37  • Odpověz
Jo a kokr je taky dobrej, taková veselá nátura :wink: Retrívři sou miláčci, všechno by sežrali a do baráku by s radostí pustili i zloděje :grinning: Jen ten náš mix s čuvačem je občas zákeřnej, musí se na něj tvrdě někdy a na cizí lidi, když ho třeba zatahaj za obojek vrčí, kamaráda i trochu kousnul :confounded:
5. zář 2007 v 11:40  • Odpověz
No jo holky kdy máet vůbec ten 12 den po transéru?
5. zář 2007 v 11:53  • Odpověz
Zen, mně to vychází na víkend, byla jsem na transferu o den dřív než mratik, jenže s míň vyvinutejma embryjkama. Kdybych měla PK a blastocysty, tak jdu o den dýl než mratik. No nechám to osudu a koňovi jak říká mratik :dizzy_face:
5. zář 2007 ve 12:28  • Odpověz
petulo, a budeš si dělat test nebo čekáš na kontrolu krve?
5. zář 2007 ve 12:31  • Odpověz
Budu čekat na kontrolu krve, prostě to chci vydržet, pokud nepřijde MS. Testům moc nevěřim a k tomu sem na koníkovi někde četla, že někomu trvá uhnizďování dýl a // se můžou objevit až 3 týdny po ET.
5. zář 2007 ve 12:37  • Odpověz
No asi je lepší vydržet to. :wink: Tak hodně trpělivosti a na konci ať je to vytoužené ...... "Jste těhotná" :dizzy_face: Drž se. :wink:
5. zář 2007 ve 12:52  • Odpověz
Zen, byla jsi na první injekci v Heliosu, nebo sis ji hned bodla sama? Ja mám první injekci zítra, chtěla bych tam jít, ale potřebovala bych tam jít až večer, protože si je chci raději píchat večer. Ale v srpnu mi říkali, že je tam nějaký omezený provoz nebo co. Nevíš o tom něco? Já se tam ani nemohu dovolat, a to se mi poslední dobou stává často, že to tam nikdo nebere. Ani IVF koordinátorka. Zdá se mi, že tam toho mají dost a málo lidí.
5. zář 2007 ve 13:31  • Odpověz
verio, ano zvládla jsme to píchnout sama, nakonec zjistíš, že to nic není.... je to jen to odhodlání poprvé..... zkus to sama. Je to lepší, jednak nemusíš nikam jezdit a v klidu si to doma zmákneš. Já už z toho mám rytuálek a jsme asi praštěná, ale těšívám se už na to. Jako, že to dělám pro miminko :wink:
Teď se mi to s tím telefonem dlouho nestalo, jen dřív když volal manžel na výsledky spermia tak to říkal, že volat hrozně dlouho a nic. Uvidíš jak se rozhodneš, ale já ti radím odhodlat se sama... zjistíš, že to vážně nic není a budeš píchat o 106 :wink:
5. zář 2007 ve 13:38  • Odpověz
Jo a píchám si je v 16 hod. Je to pro mě lepší čas jak brzy ráno nebo v práci.
5. zář 2007 ve 13:39  • Odpověz
Jo a taky o omezení provozní doby nic nevím, nebylo to jen přes prázdniny kvůli dovoleným?
5. zář 2007 ve 13:40  • Odpověz
Zen, a mohla bys mi teda dát podrobný návod, jak na to? Fakt jsi tam nebyla na žádné instruktáži?
5. zář 2007 ve 13:40  • Odpověz
No abych pravdu řekla tak mám dvě kamarádky co si píchaly stimuláky přede mnou, tak jsme to viděla. Sice měli už ty pera a ne i Decapeptyl ale to vyjde nastejno.

Tak asi takhle.... vytáhnu si z lednice jednu injeci a nechám ji půl hodiny venku aby steplala.....pak si ji vybalím, namočím tamponek do desinfekce, potřu jedno místo kolem pupíku, sundám zatáhnutím krytku z jehly, zmáčknu stročku špíček a kolmo píchnu, trošku trvá než se kůže propíchne tak se nelekej, jak tam zajede, tak začnu pomalu jak to cítím mačkat obsah, až je celý vacucnutý do mě, tak injekci vytáhnu, nasadím zpátky vršek, utřu zase místo vpichu a je to. :wink:

První než jsme si zvykla trošku jakoby tlačila a štipkala ale není to nic děsného, jen je to prostě cítit. Tak pěkně hrdině do toho, uvidíš, že to zvládneš.... všechny to tady zmákly ä ty nebudeš vyjímka.......neboj :wink: Zítra dej vědět co bylo.
5. zář 2007 ve 13:50  • Odpověz
Doma mám odkaz na video s pícháním toho puregonu, je to sice v peru a ne v injekci ale postup je stejnej......jak dojdu dneska tak ti to sem hodím a koukneš na to. :wink:
5. zář 2007 ve 13:53  • Odpověz
Zen, díky moc. Já zkusím ještě ten Helios a jestli tam nebudou večer, tak do toho půjdu sama. Prostě to budu muset zvládnout:slight_smile:
Jo, ale já mám ty injekce složené ze dvou částí - prášek a rozpouštědlo, to se musí smíchat předem.
5. zář 2007 ve 13:55  • Odpověz
5. zář 2007 ve 13:57  • Odpověz
Má to několik kapitelek..... píchá si to myslím až v té poslední nebo předposlední. :wink:
5. zář 2007 ve 13:58  • Odpověz
verio, holky tu o tom míchání myslím psaly......nic na tom nebylo složitý, stejně se člověk nejvíc strachuje toho píchnutí. Jo jen ještě nezapomeň poklepat prstem na injekci, ať se dostane případný vzduch nahoru k jehle a ten pak vymáčkeš ven než se píchneš... neboj se když odejde malá kapka pryč, to nevadí.
5. zář 2007 ve 14:00  • Odpověz
No uvidíš... :wink:
5. zář 2007 ve 14:02  • Odpověz
Ten Puregon mi příjde v pohodě, je to jen taková malá jehlička.... Ale tento Dekapeptyl.... ty jehly jsou přece jen větší:slight_smile: Já se jen trochu bojím toho poprvý, pak si myslím, že to bude v poho.
5. zář 2007 ve 14:06  • Odpověz
verio, chápu tě taky jsme se poprvé bála a hodně a vidíš došla jsme atk daleko, že se an ně těším :grinning:
5. zář 2007 ve 14:13  • Odpověz
Zen, tak díky za podporu. Můžu se zeptat, kolik ti je? :wink:
5. zář 2007 ve 14:16  • Odpověz
Ahoj holky, ted jsem tu nebyla byla jsem s čubou venku a pak jsem si pustila Top Gun - zase jsem si zaslintala :grinning:
Petulo - já to mám v neděli ofiko dostat, jinak kontrola je až v úterý nebo ve středu, prostě po 14 dnech. Kokři jsou sice veselí, ale taky pěkně tvrdohlaví, ten náš když se zasekne tak s ním hne akorát David - to je můj manžel a pro psa velkej kápo :wink: /a pro mě taky/ :sweat_smile:
Zen - teda ty by jsi mohla školit po internetu, fakt dobrý :wink:
Viero - myslím, že podle toho co psal Zeník to zvládneš, držím ti palce, zhluboka dýchej, řekni si že to je pro mimčo a počítej do 3 a pak to tam píchni a uvidíš že po 2 už to zase bude o trochu snažší. :wink:
5. zář 2007 ve 14:52  • Odpověz
TAk jsem teď ty injekce prozkoumala. Asi jsem blbá, ale nevím, jak se to otevírá! Je to taková ampulka s práškem, uzavřená uzávěrem a nejde mi to otevřít (zas za to nechci moc rvát). A k tomu taková ampulka s tekutinou, jejiž vršek se musí odlomit nebo odříznout, nevím! Poraďte. Není to Dekapeptyl, ale Differine, má to ty samé účinky, akorát že je to takhle nemožně oddělené a uzavřené!
5. zář 2007 v 15:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.