• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
Veria mám dojem, jestli to není něco podobného jako Pregnyl. Tam se musela jehlou nasát tekutina z té jedné ampulky, ulomit uzávěr toho prášku a ta injekce s nasátou tekutinou se musela vstříknout do té ampulky s práškem. Píchalo se to další jehlou. Opravdu ti neřekli žádné podrobnosti? Ani nic neukázali?
5. zář 2007 v 16:49  • Odpověz
veria, tu ampulku s tekutinou vezmi do nějakého mulu, nebo gázy, vršek do další gázy a pak to odlom v tom zůženém místě, ne tam jak jsou čáry, tam to jde hůř, směrem od sebe. Ovšem co se s čím má smíchat nevím, já bych zavolala do CAR.
5. zář 2007 v 17:25  • Odpověz
Holčiny díky, už jsem si domluvila první instruktážní aplikaci v Heliosu. Naštěstí už tam jsou i večer. Takže zítra tam a pak už sama :wink:
5. zář 2007 v 17:46  • Odpověz
verio, není zač :wink: Taky jsme ji před pár dna potřebovala a čtením holek co to absolvovaly přede mnou mi děsně dodalo odvahu..... teď už jsou to většinou maminky miminek nebo čekají každým dnem.
Jo a klidně se zeptat můžeš..... je mi 29 :wink:

martiku, díky za poklonu :grinning: zauvažuju o novém místě školitelky :grinning:
5. zář 2007 ve 21:57  • Odpověz
Loučím se a jdu nakutě.....zítra nakouknu :wink:
5. zář 2007 ve 21:59  • Odpověz
Dobré ránko, tak holky kde jste? :wink: Co máte dneska v plánu, když je tak hnusně?

martiku, co špinění trvá?
6. zář 2007 v 09:04  • Odpověz
Ahojky Zen, já dneska zůstávám doma, opravdu je pěkně hnusně. Zítra se ale těším konečně na kosmetiku a pak odjíždíme do Kladna za tetou. Docela mě láká ten pražský Food festival na Kampě. Ve snídani s Novou představují každé ráno jinou národní kuchyň a její speciality, který tam taky budou. Za 350,- můžeš jíst co hrdlo ráčí mňamy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A co ty a mrcha?
6. zář 2007 v 09:48  • Odpověz
Jinak už se těším až přestanu brát Utrogestan a přejedu na Duphaston, aspoň nebudu tak ospalá. :pensive:
6. zář 2007 v 09:53  • Odpověz
Peťulo, no mrcha nikde.....už jsme to provalila i na jiný diskusi....... mám pozitivní test....nechápu to :confused: :astonished: Zítra krev....
6. zář 2007 v 09:57  • Odpověz
petulo..... :confused: co si o tom myslíš? Už jsem hledala i v příbalovém letáku Decapeptylu jeslti tam není ve složení hormon co by to oblbnul, ale není..... :sweat_smile:
6. zář 2007 v 10:03  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: tak to je Zen neuvěřitelný, no já ti tu teď držím palce, aby ti zítra na krvi řekli krásnou zprávu. Možný to asi je, zázraky se dějí pořád :dizzy_face:
6. zář 2007 v 10:09  • Odpověz
petulo, já se zatím ani nedokážu radovat, jsem v jakýmsi šoku nebo co....prostě tomu nemůžu uvěřit..... zírám tu na ten test a nechápu......vážně nechápu. :sweat_smile: Manžel má hodně zlé spermio, tak špatné, že ani IUI nám nebylo nabídnuto, že to nemá cenu. I po léčbě se to nezlepšilo měl ho dokonce horší a teď tohle? :sweat_smile: Ale jeslti se to povedlo tak tak tak já se zblázním radostí nebo co :grinning:
6. zář 2007 v 10:13  • Odpověz
Brouku tak to je fakt zázrak ale počkej do zítřka :wink: Jinak jedná známá měla ten samý problém jako vy s manželem a první dítě mají přes IUI a to druhé zplodili úplně přirozeně :slight_smile:
6. zář 2007 v 10:37  • Odpověz
petulo, no nic jiného jak čekat mi stejně nezbývá :wink: .... prostě to do zítřka musím vydržet :wink: a když to bude blud, tak se můžu těšit snad ze započaté stimulky :wink:
No vidím, že příroda si vážně dělá co chce :slight_smile:
6. zář 2007 v 10:41  • Odpověz
Určitě si udělej test i zítra a zkus nějakou jinou značku. Nechci nic zakřiknou, ale doufám, že zítra budeme mít velkou radost s tebou :zipper_mouth: :dizzy_face: :wink:
6. zář 2007 v 10:48  • Odpověz
Jo chci si koupit test.....tento dnešní co jsme si dělala mi zbyl z dob mého naivního odbobí kdy jsme testovala každý měsíc snažení než se zjistil problém......tenhle jediný zůstal a já věřila, že bude výtězný po IVF. No vidíš použila jsem ho před a // jak vymalovaný. Dneska koupím a zítra ráno než půjdu na krev si ho udělám, ať vím co to dělá :wink:

Pořád tomu nevěřím....ale ta čárka je tak silná.....silnější než kontrolní, to mě tak nahlodává...... :slight_smile:

Zítřek rozhodne. :dizzy_face:
6. zář 2007 v 10:55  • Odpověz
Nazdar holky.Zen to vypadá velmi nadějně,držím pěsti.Já jdu v po. na punkci vajíček.Doktor říkal,že je jich tam hodně,takže je to zatím dobré.Uvidíme.
6. zář 2007 ve 12:10  • Odpověz
koryno, díky za držení v pondělí ti to oplatím a budu taky držet ať jsou všechny krásný urostlý a líbí se těm manželovým lumpíkům :wink: :slight_smile:
6. zář 2007 ve 12:13  • Odpověz
Zen, já to říkala, že jsi těhotná, to je jasný:slight_smile: Asi se mimi zaleklo, že bude vyrobeno kdesi na misce, tak se raději počalo samo:slight_smile:
6. zář 2007 ve 12:32  • Odpověz
verio, :sweat_smile: ... no nevím :sweat_smile: uvidíme :slight_smile: V kolik jdeš na ďobku?
6. zář 2007 ve 12:38  • Odpověz
Vzpomněla jsem si, že moje sestra je původním povoláním zdravotní sestra :slight_smile: Bydlí sice v Praze, ale zkonzultovala jsem s ní po ICQ to míchání, takže už vím, jak na to, a pokusím se to večer ďobnout sama :slight_smile:
6. zář 2007 ve 12:46  • Odpověz
ahoj;
jo ja pristi tyden!
mam z toho obavy a jak ty?

Kazdopadne i kdyz te vubec neznam :slight_smile: tak s tebou soucitim a drzim ti palce...ono je totiz dost tezke o tom mluvit s nekym kdo to nemusi zazit...setkala jsem se i s dost nabrucenymi odpovedmi, zejmena tech kterym to jde samo....ale to je zivot :slight_smile: :slight_smile:
6. zář 2007 ve 12:47  • Odpověz
verio, no vidíš to jsi statečná holka, zítra se budu těšit na tvé první story s ďobkama :wink:
6. zář 2007 ve 12:56  • Odpověz
maleri, tak na tohle je opravdu diskuse nejlepší, není nad to si popovídat s holkama co to cítí a přožívají stejně, bohužel i já znám lidi co si možná nevědomky rejpnou o těhotensví a že to blbě děláme apd......hrůza :angry:
6. zář 2007 ve 12:58  • Odpověz
melari, jo a neboj zvládneš to jako my všechny :wink: Budeš z toho mít rituálek a budeš to dělat z dobrým pocitem pro miminko :slight_smile:
6. zář 2007 ve 12:58  • Odpověz
holky dik moc za povzbuzeni!!
Je fakt ze o tom nemam s kym moc pokecat... :frowning2:
Tak snad vam nebude vadit kdyz mezi vas obcas zajdu.
Jinak jsem se chtela zeptat ohledne tech hormonu, jak dlouho se to musi brat?
Driv jsem chodila na IUI a tam to bylo tak pet dni az osm dni..
preju vam vsem aby vam to vyslo!!
6. zář 2007 ve 13:04  • Odpověz
meleri, to záleží na tom, jaký máš protokol. Já budu píchat injekce celkem asi tři týdny, z toho asi dva týdny dvě denně - nejdřív jen Differine, pak se přidá Puregon.
6. zář 2007 ve 13:16  • Odpověz
maleri, jasně přijď vždycky pokecat jak pokračuješ :wink: Držíme se tu navzájem :wink: A s těma hormonama je to fakt těžký říct, záleží na protokolu jaký máš (jak píše veria) a taky na tom jak tvoje tělo bude reagovat na stimulaci. Ale neboj uteče to :wink:
6. zář 2007 ve 13:36  • Odpověz
Zen, nevíš jakou teď mají v Heliosu úspěšnost? Oni nemaji na těch svých internetových stránkách vůbec vyplněnou statistiku za rok 2007.
6. zář 2007 ve 13:39  • Odpověz
verio, rok 2007 ještě neproběhl celý tak možná proto tam není uvedená, ale ženy do 35 let mají úspěšnost něco kolem 50% myslím.
6. zář 2007 ve 13:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.