• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
Oni to tam měli uvedeno vždy už i za předchozí měsíce, i když rok ještě neskončil. No nevadí, ono si na internet může stejně napsat kdo chce co chce, že. 50% je hodně, až se mi tomu nechce věřit, ale v těch předchozích letech se to kolem těch 50% pohybuje podle těch jich stránek. Např. pražská centra uvádějí úspěšnost mnohem nižší než oni. Anebo je Brno tak dobrý :slight_smile:
6. zář 2007 ve 13:50  • Odpověz
verio, já nevím.....abych pravdu řekla nevybírala jsme si centrum, byli jsme tam tehdy posláni na spermio a líbilo se mi tam tak už jsme tam zůstala. Co jsme se snažila hledat tak je Helios i dost chválený, tak mu prostě věřím, že když dojde na IVF, že bude úspěšné :wink: Ono taky nic jiného než doufat moc nezbývá. :wink:
6. zář 2007 ve 13:53  • Odpověz
Za rok 2005 mají celkovou úspěšnost psanou 48% a za rok 2006 46%...ale jsou tam započítány všechny transféry....takže u mladších to procento narůstá. Myslím si, že by si neměli dovolit uveřejňovat něco co není pravda..... myslím že by za to mohla být i ztráta licence.
6. zář 2007 ve 13:57  • Odpověz
Sám dr. Texl mi říkal, že tyto statistiky nikdo nekontroluje, a že by byl pro to, aby se to dělalo nějak centrálně a s ověřením. Jo, já jim v zásadě věřím, ale to víš, červíček malinko hlodá:slight_smile: Ale Dr. Texl jejich úspěšnost odůvodňoval tím, že mají nějakou tu australskou technologii.
Zen, ale tebe to myslím už trápit nemusí, ty jsi přece těhu:slight_smile:
6. zář 2007 ve 14:10  • Odpověz
Cau Zen,

pani tak to fakt nevim, jaky protokol mam. Nic nam poradne nerekl; jenom ze mame prijit pristi tyden. Pani tri tydny, to je celkem dlouho. Jo Puregon jsem taky brala na IUI, ke konci uz jsem z toho byla cela nafoukla, ach jo...dik za pozvbuzeni, taky doufam, ze to rychle zvladnu, jako vy!
6. zář 2007 ve 14:16  • Odpověz
holky tak jsem si procitala, co tu pisete o te uspesnosti, a 50 procent u mladsich zen, to je fakt slusne!
To uz je nejake cislo oproti IUI.
Snad se nam zadari. Ve ctvrtek mam jit k doktorovi pro predpis na ty hormony. Ja to snad ty tri tydny nevydrzim!
Chtela jsem se jeste zeptat, jste z tech hormonu taky tak nafoukle?
Jedina vwhoda kterou mi to dalo je, ze se mi dost upravila menstruace, je daleko min bolestiva.
Zen at ti to vyjde!!!
6. zář 2007 ve 14:22  • Odpověz
Meleri, a příští týden máš jít na co? To je zvláštní, že ti nic neřekli. Kam chodíš?
6. zář 2007 ve 14:23  • Odpověz
Ahoj Verio,

mam jit pro predpis na hormony. Predtim jsem byla u doktora pred dvema mesici, a to jen pro predpisy na ruzne vytery, genetiku a takove veci. Pak meli cely srpen zavreno takze tam jdem uz se vsema vysledkama pristi tyden. Doktor nam nic nevysvetlil, jen nam dal takovy vytisteny text o tom co to IVF je, ale v tom neni nic napsano o tom jak dlouho se hormony berou, proste je to takovy souhrn. Hm, no, ja ziju ve Francii takze tady je to mozna trochu jine. :frowning2: A tady je vsechno takove uspechane, tedy myslim doktori. Jinak si ale nestezuju, je to moc hodny doktor.
6. zář 2007 ve 14:46  • Odpověz
Meleri, tak to ti asi určí přesný postup až podle těch výsledků. Tak ať se zadaří :slight_smile:
6. zář 2007 ve 14:48  • Odpověz
aha! Taky jsi musela delat tolik ruznych vysetreni? No, tak snad mi to vsechno utece!
Mej se moc krasne, ja tedkom mazu do obchodu

a dik za radu
6. zář 2007 ve 14:49  • Odpověz
Ahoj holky, jak je při dnešku? Já jsem dneska musela vyjet do tý sloty :confounded: protože mě došel duphaston, chytil mě takovej slejvák a ještě ke všemu Praha zase úplně zacpaná no prostě k posr... :sweat_smile: no nic, důležitý je že dneska jsem ještě nezašpinila tak uvidíme :wink:
Petulko a jak je tobě? Všechno v pořádku? Jen nevím jestli až přejdeš na ten Duphaston...já ho beru a stejně pořád :pensive: :pensive: :pensive:
Zeníku už jsem ti přála na jiný diskuzi, ale ještě jednou držím palceeee
Meleri - vítám tě mezi námi děvčaty
6. zář 2007 v 16:33  • Odpověz
zen, četla jsem, že jsi anšla dvě //, teda to by bylo!!!! Tak ať jsi těhulka :wink: :slight_smile:
6. zář 2007 v 16:40  • Odpověz
Mratiku, to jsem ráda, že ti to přestalo. Já jsem na tom pořád stejně, ale bříško pobolívá míň, tak sem ráda. Občas mě dole trochu píchne, ach jo hrozně se pozoruju a pořád přemýšlím, že pudu příští týden do práce. No uvidim o víkendu.
Duphaston začnu brát v neděli, tak pak písnu, jestli sem jí zase prospala.

Meleri, vítám tě mezi námi umělinkami-neumělinkami, viz příklad Zen :grinning:
Vůbec se ničeho neboj, ono snad nejhorší je teď to čekání po ET :wink:
Já měla např. krátký protokol a liší se to podle tvýho hormonálního profilu. Ten krátký je stejný jako tvůj cyklus. Stimuluješ asi cca 8-12 dní, potom je OPU a ET. Všechno najdeš i na různých českých stránkách našich center (CAR) např. www.iscare.cz, www.pronatal.cz atd.
6. zář 2007 v 17:16  • Odpověz
Petulko s tím pozorováním to je jasný, já taky na to furt myslím, ale touž k tomu asi patří. Hlavně aby jsi byla v pořádku :wink:
6. zář 2007 v 18:02  • Odpověz
martiku, to je bezva že už nešpiníš :wink: :wink: :wink: tak jen tak dál a za pár dní pěkně // nebo pozitivní krev :wink: Petulo, tobě samože taky.... :wink: ..... držím pěstíky vám, když držíte ty svoje mně :slight_smile:

mikul, děkuji :dizzy_face: Věřím, že to u vás taky dobře dopadne a že se správně rozhodnete :dizzy_face:
6. zář 2007 v 19:19  • Odpověz
Ahoj holky, moc Vám všem držím palečky. Já mám za sebou 2 x IVF a 100% úspěch. Moje holky (4roky; 7měsíců) jsou naši miláčci :dizzy_face: Vím, co teď prožíváte a vůbec Vám to nezávidím. Moje rada zní: "hlavně si věřit, že vše dobře dopadne, nenamáhat se, užívat si krátkých vycházek a hlavně se s ničím a nikým nerozčilovat" :wink: Jo a bolení břicha trochu jako při menstruaci je velký předpoklad k úspěchu! Nám se poprvé oplodnilo řádně jen jedno vajíčko a vyšlo to!! :wink: :slight_smile: Druhý pokus vypadal dosti bídně, byla jsem přestimulovaná, vajíčka nedozrávala, stále měnili medikamentaci, odsáli 7 vajíček, oplodnila se 3, jedno při PK odumřelo a 2 mi tam šupli. Nevolno mi začalo být už 10 dnů po transferu, ale bála jsem se, že si to jen namlouvám. Nakonec se na testu objevilo // a já nevěřila vlastním očím. Pak uteklo vše hrozně rychle a naše Kačka má dnes 7 měsíců :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Držte se a nic nevzdávejte!
7. zář 2007 v 01:50  • Odpověz
Ahoj Charvi - děkujem ti za podporu a gratuluji ke dvoum krásným holkám :wink:
7. zář 2007 v 09:10  • Odpověz
To je super podporující zpráva, díky Charvi.
7. zář 2007 v 09:11  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme tu. Na ultrazvuku byla vidět bublinka a já jsem TĚHOTNÁ :dizzy_face: (4týdny+5dnů) Moc vám děkuju za všechny palečky a i tady hodím pár bacilů :slight_smile:

PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK PRSK ....... ať pomůžou, všem vám dubu držet palečky :dizzy_face:
7. zář 2007 v 09:41  • Odpověz
Gratuluji, zen!!!
7. zář 2007 v 09:41  • Odpověz
supeeeeeeeeeeeeeeeeer, manžílek už to ví???? :grinning:
7. zář 2007 v 09:49  • Odpověz
teda zen, to je krásna a zázrak taky trochu!!! :grinning: Holka, je to velké štestí, ať je vše dobré a mimi ať dobře roste!!!

Cahrvina, jsi hodná, že jsi nás sem přišla povzbudit, moc díky! :wink:
7. zář 2007 v 10:10  • Odpověz
Holky jste zlaté :slight_smile: Ne manžel to není, jede teď na víkend pryč tak v neděli mu to řeknu, no bude asi koukat .... bude moc rád :dizzy_face: , byl špatný z těch výsledků a víte jak to chlapy berou :unamused:
7. zář 2007 v 10:16  • Odpověz
Zen - velká gratulace, je to opravdu zázrak. Fakt jste ten spermio měli hodně špatný? Nervala jsi manžílka nějakýma vitamínkama?:slight_smile:
Já jsem včera dala tu první injekci (teda bodnul ji manžel), vše v poho, vůbec to nebolí, jen trochu štípe, ale to skoro nestojí za řeč.
7. zář 2007 v 10:40  • Odpověz
Zeníku Ten bude skákat radostí, že je pořádnej chlap :sunglasses: . vím jak by byl štastnej ten můj. Tak ho ted vždycky jestě uklidnuju, že je frajer, protože má ještě 5 zamřaženejch a když bude chtít, tak si urobíme Davídkovu 7 a bude z něj maxi otec :grinning:
7. zář 2007 v 11:10  • Odpověz
viero no vidíš to, první dobanec za sebou a v poho, máš šikovnýho manžílka :wink:
7. zář 2007 v 11:11  • Odpověz
verio, no vidíš jsi holka šikula.....zvládla jsi to a to že to s tebou manžel prožívá je taky fajn, pěkně vás to spojí :slight_smile:

Manžel bral vitamíny po prvním sparmiu 2,5 měsíce pak bylo kontrolní a to dopadlo hůř než to předtím, tak jsme vitamíny vzdali, že jsou k ničemu no a vidíš to sama, měsíc přesně po tom špatném bez jakýchkoliv léků a přišla jsme do jiného stavu :dizzy_face:

Holky fakt zázrak......jinak nevím. Moooooooooooc vám všem přeju taky brzy //. :slight_smile:

Maríku, no těším se až uvidím v jeho očích tu radost...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. zář 2007 ve 12:10  • Odpověz
Zen, no nejdříve manžel tvrdil, že u toho určitě omdlí, ale pak se pochlapil:slight_smile: Kdo ti dělal UTZ, dr. Texl?
7. zář 2007 ve 12:14  • Odpověz
Ahoj holky,
nejprve Zen, moooooooc gratuluju, pěsti sme držely a držíme dál, ať hezky prcek roste a jednou nám ho tu ukážeš. Doufám, že brzy bude fotka malý fazolky :wink:

Charvino, děkujeme za optimistický náboje, tohle vždycky pomůže :dizzy_face:

Mratiku, jinak i já jsem dneska začala špinit, tak si jdu hodit nohy nahoru a odpočívat. Na kosmetice bylo fajn, jen se mi vůbec nechtělo na konci vstávat :sweat_smile:
7. zář 2007 ve 12:52  • Odpověz
verio, jo Mudr. Texl....byl moc milej i fotečku mi vytiskl a ani jsem si o ni neřekla :slight_smile:
7. zář 2007 ve 13:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.