• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
Zen, taky díky za to ohromný prskání, chytáme to tady do košů :dizzy_face:
To bys skoro mohla založit květnovky, protože zatím tam jsou jen těhulky duben/k věten :wink:
7. zář 2007 ve 13:06  • Odpověz
petulo, jo už jsme koukala že nejsou sólo Květnovky, ale počkám na tebe s Martíkem, jo? :wink: Holky kdy že to máte kontrolu? :slight_smile: Ať vím kdy držet ruce nohy :wink:
7. zář 2007 ve 13:12  • Odpověz
Zen, já ho mám kontrolu až 18.9., ale testovat bych měla už v úterý. No snad do špinění souvisí s uhnizďováním, aby bylo co testovat :zipper_mouth:
7. zář 2007 ve 13:39  • Odpověz
Petulko neboj to bude dobrý, hezky odpočívej a ano to zase samo přejde, musííííííííí to přejít, abychom se mohly zapsat k Zeníkovi do klubu :wink: Jestli je to špinění černý, tak je to stará krev a určitě je z uhnizdování :slight_smile:
Zeniku ja jdu na krev ve středu, ale už v neděli to mám dostat, tak uvidíme.
7. zář 2007 v 15:06  • Odpověz
petulo, ty špiníš? Neboj neboj....hlavně klid a snažit se odpočívat :slight_smile: Určitě to bude dobré a já už začínám držet palce raději hned...... :wink:

martíku, a test zkoušet taky nebudeš? Počkáš pěkně na krev?
7. zář 2007 v 16:21  • Odpověz
no to uvidím, počkám do tý neděle jestli to nedostanu a pak nevím jestli to vydržím, prostě uvidíme :wink:
7. zář 2007 v 16:52  • Odpověz
Zen,tak to fakt klaplo.Paráda.Opatrujte se i s mimískem,ať pěkně rostete.A nám ostatním holky,ať to už taky konečně vyjde.Snad si zasloužíme,ne?
7. zář 2007 v 19:02  • Odpověz
petulo, tak jak to s tebou vypadá? Co špinění? Napiš mi..... :slight_smile:
martiku, a co ty? Pořád se držíš bez špinění?

Moc vám dál držím palečky :dizzy_face: :wink:

koryno, moc děkuji za přání :slight_smile: Všem vám tu ty mimísky přeju a moc :slight_smile: Jak ty jsi daleko?
8. zář 2007 v 08:20  • Odpověz
V pondělí jdu na punkci,takže někdy ve čt. nebo kdyby byla prodloužená kultivace asi v so. už budou embrýsci zpátky u mě a budu jen čekat,jestli se jim zalíbí.
8. zář 2007 v 09:00  • Odpověz
Ahoj holky
- koryno, určitě si pamatuješ jak jsme si spolu psaly někdy v červenci o našich pubertálních dětech??? No nic, chtěla jsem ti popřát hodně štěstí ať ti dopadne moooooc dobře.Budu držet palečky. Mě to v srpnu nevyšlo a měla bych začít znovu stimulovat v říjnu, tak uvidím co na to druhý IVF pokus. Byla v gyncentru? A u koho??
8. zář 2007 v 15:07  • Odpověz
Holky, hezký večer,
ráda bych se k Vám přidala - sem tam si píšeme z děvčaty v tématu Sanatorium Pronatal. V pondělí mne čeká OPU, co všechno to obnáší? Také zvažuji zda zůstat na neschopence hned od toho pondělka nebo až od ET. Jak jste to udělaly Vy?
8. zář 2007 v 19:20  • Odpověz
Ahoj holky, zdraví, všechny nové členky :wink:
Zeníku - já stále nešpiním, ale podbřišek bolí zase o trochu víc, no uvidíme zítra, dám určitě vědět. A jak se cítíš ty? Všechno OK :wink: ?
Petulo určitě napiš jak ti je až budeš mít chvilku. :slight_smile:
Koryno držím ti palce, at to vyjde
Oskarko OPU se neboj dělají to v anestezii a nebudeš o něčem vědět, za 15 min je to hotovo, po tom tě bude trochu bolet břicho a možná budeš špinit, být tebou tak neschopenku si vem, bude to lepší, já se po tom dost spala :wink:
8. zář 2007 ve 23:02  • Odpověz
Holky dík za podporu.Macin jezdím do Zlína a už jdu taky podruhé.Doufám,že to bude úspěšnější než minule.Doktor mi změnil protokol takže i reakce je lepší.Snad tentokrát zbude i nějaký mrazáček.
8. zář 2007 ve 23:27  • Odpověz
Ahoj holky,

preju pekny vikend!
9. zář 2007 v 09:14  • Odpověz
Ahojky holky moje, já bohužel přicházim se smutnou zprávou, MS dorazila v sobotu naplno. Je mi smutno, ale musim se teď soustředit na ten další pokus, kde už udělám spoustu věcí jinak.
Taky si myslim, že vim, proč to nevyšlo. Tohle úterý jsem se totiž ráno probrala a prsa jsem měla rozpálený, fakt jsem měla radost, že to je asi ono. Jenže jsem pak jela ke kámošce, co má asi 1,5 letou holčičku no a já si to ani neuvědomila a párkrát jí zvedla na židličku, má asi 10 kilo, tak to je znát. Celý odpoledne mě pak píchalo v pravym boku a ve středu mě najednou přestávala bolet prsa a ani sem nebyla tak unavená, skoro se mi nechtělo spát. Ve čtvrtek i pátek sem už měla takový zvláštní pocit, že to prostě nevyšlo. Třeba to nebylo tím, třeba nebyly ti prckové tak silný.
Pořád vám holky držím moc palečky, dávejte na sebe pozor. Já sem občas zase zavítám a snad při tom dalšim pokusu, ani nevím za jak dlouho ten další doporučujou, sem budu moct napsat veselejší zprávu.
Miminkám zdar, ať jsou to bojovníci :wink:
9. zář 2007 v 10:36  • Odpověz
Ahoj všechny!
mratiku - díky za informace, neschopenku si vezmu, ať mám klid. A Ty jsi už i po ET? Jak se cítíš?
petula77 - to mne mrzí, ale uvidíš, příště už to vyjde!!!
9. zář 2007 ve 12:00  • Odpověz
petulo, :pensive: je mi to moc ale vážně moc líto, myslela jsem, že budeme zakládat ten Květníček :frowning2: ..... vůbc si nevyčítej, že jsi zvedala holčičku kamarádky, myslím, že tím to nebylo... prostě prcci nebyli asi dost silní.... moc mě to mrzí :frowning2: Ale neboj, určitě to vyjde příště. Musíš věřit a nesmíš se nechat zlomit neúspěchem. Moc držím palečky dál a přijď když budeš potřebovat vylít srdíčko nebo jen tak pokecat :wink: Ráda tě tu uvidím.
10. zář 2007 v 07:07  • Odpověz
Zen, díky moc za držení palců, budu to příště potřebovat. Dneska jdu volat do centra, je to možný, že nebyli dost silný, no víkend byl dost krušný. Nejvíc mi snad pomohla mamka, pořád mi tekly slzy a ona na mě zhurta, že jsou horší věci a že mám ještě tolik pokusů a ať myslím na jiný pozitivní věci. :sweat_smile: No tak sem se hodila docela do pohody a snažím se soustředit na další pokus znovu s optimismem :wink: Třeba dostaneme hezký vánoční dáreček :zipper_mouth:

A tobě je jak Zen?
A co ty mratiku? Už se blíží testování, držím moc moc všechno ať vám to s miláčkem vyjde.

Ahoj oskarko, tak ať je hodně vajíček a pak krásných embryjek :dizzy_face:

Meleri a jak je tobě?
Koryno a macin, tentokrát se jim určitě nebude chtít ven, já asi těm prckům při tom druhym pokusu začnu vyhrožovat :wink:
10. zář 2007 v 08:52  • Odpověz
Dobrý den, jsem tady nová - jmenuji se Táňa a jsem moc ráda, že jsem narazila na stránky s tématikou umělého oplodnění. Docela se trápím a ráda bych se poradila o pár věcech.
10. zář 2007 v 10:09  • Odpověz
petulo, jasně pěkně z hlavou vzhůru jdi dál a jen tak se nedej.....pěkně bojuj za mrňouska/y :wink: Podpora je moc důležitá a tak je fajn, že ji mám v mamce :wink: No na vánoce by to byl krásný dárek :dizzy_face:

Já se mám dobře. :slight_smile: V neděli jsme to známila manželovi a nemohl tomu chudák uvěřit :slight_smile: Bylo to moc krásný si to spolu prožít.....tu radost :dizzy_face: Dostal přáníčko s testem a ultrazvukem a capáčky (zajíčky) :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: No nečekal to vůbec....stejně jako já ve čtvrtek u testu :slight_smile:

martiku, tak co pojď napsat jak se máš a co nového.... :wink:

Jinak ostatní se držte a nebojte na konci je odměna a moooc sladká :slight_smile: Přeju vám ji moc.
10. zář 2007 v 10:44  • Odpověz
Zen no to musela být nádhera a co rodiče, budete to zatím tajit nebo chystáte překvápko už teď?

Jinak podporu mám i v miláčkovi, ten mě utěšovat, ale to mi moc nepomáhalo, to spíš ten klid mojí mamky a taková vnitřní jistota :wink:

Táni, co potřebuješ vědět? Už si někde byl v centru nebo se zatím dlouho snažíte?
10. zář 2007 v 11:13  • Odpověz
Táni, promiň: bylA :grinning:
10. zář 2007 v 11:14  • Odpověz
Ahoj holky, moc se omlouvám, celý víkend jsem se nestihla na vás podívat a ted tady čtu smutný zprávy.
Petulko moc moc mě to mrzí, ale rozhodně si nesmíš nic vyčítat, tvoje vina to není. Vypadá to, že na tebe čekají mrazáčci a už se nemůžou dočkat až se v tobě pořádně ohřejou :wink: , tak hlavu vzhůru a hlavně napiš jak ti je a co ti řekly v centru, kdy bude druhý pokus. :slight_smile:
Zeníku mám z tebe radost a držím palce,to byl super nápad s tím přáníčkem, určitě byl vykulenej a štěstnej. Hlavně na sebe dávej pozor a bud tady s náma, budeš naše podpora ju :wink:?
Já jsem to zatím nedostala, test jsem si ještě nedělala. Tak uvidíme ve středu. Už jsem se ale musela objednat i na kontrolu, protože mám výtok a furt se drbu :frowning2: , jsem z toho na nervy, protože jestli se chytly a já mám nějaký zánět, tak to bude pěkně v háji a budu asi muset s Petulkou za mrazáčkama. Doufám jen, že to nebude nic vážnýho a jestli tam jsou, tak že je to nějak nepoškodilo. Rozhodně dám ve středu vědět.
Izzy vítám tě mezi náma a když se budes chtít na něco zeptat tak se klidně ptej, všichni ti rádi odpoví. :wink:
10. zář 2007 v 11:15  • Odpověz
Ahojky mratiku, to jsem moc ráda, že ti je fajn. Ten výtok může být i z těch prášků co bereš. Zkus hodně pít kysaný napoje jako kefíry a tak, výborný je BIO kysaný nápoj.
Já jsem koukala na ostatní holky a ty začínaly zhruba tak 2-3 měsíce po prvnim pokusu, tak že by někdy v listopadu nebo v prosinci? Na kontrolu jdu až 18., tak pak písnu, co mi řekli. Taky doufám, že tentokrát budou nějaký mražácci, při tom prvním mi žádný bohužel nezbyly :frowning2:
10. zář 2007 v 11:26  • Odpověz
Petulko díky moc za radu, teba to bude z toho, uvidíme. Doufám, že je ti dneska už líp, drž se, ju?
10. zář 2007 v 11:29  • Odpověz
Čau kočky.Právě jsme dorazili z CAR,po odběru mám 31 vajíček,nějak se nám urodilo.Pro změnu máme horší spermio,takže ICSI a 8000kč navíc.Domluvili jsme se na PK,takže zpátky mi je dají v sobotu.Už se těším.
10. zář 2007 v 11:30  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se po delší době, zatím se nic neděje, píchám Dekapeptyl, v pohodě. Taky ale jedna horší zpráva - zhoršilo se nám spermio (zajímavé, před rokem bylo výborné), takže taky ICSI a min. 9 tis. navíc. Já mám podezření, že to dělají naschvál, aby nám vnutili to ICSI :wink:
10. zář 2007 v 11:38  • Odpověz
Koryno a ty si poprvé měla krátký protokol?
10. zář 2007 v 11:38  • Odpověz
petulo, ne před rodiči to tajíme.....tajíme to vlastně před všema až do 12 týdne....pak snad už budeme moct. :wink: Oni ani nevěděli o IVF, které jsme už málem podstoupili. :sweat_smile: :grinning:

martíku, neboj bude to dobré, holky v těhu mají zůzný výtoky anemusí to znamenat nic hrozného :wink: Jo a klidně tu s váma dál budu, pokud bych vám nosila štěstí tak budu jen ráda :dizzy_face:

koryno, to je krásná úroda :wink: No tak přeju ať je jich co nejvíc jedničkovejch a v sobotu se jim u tebe líbí :slight_smile:

verio, to je divný, je pravdas, že to člověk četl už hodněkrát :confused: No snad to tak není. To by nebylo dobrý. :angry: Jinak kolikátý jsi den cyklu? Čekáš na MS 30-32DC?
10. zář 2007 v 11:49  • Odpověz
Zeniku to jste teda dobrý jestli to vydržíte tajit takhle dlouho, to já bych to asi nevydržela :wink: a hlavně všem by bylo divný, že jsem pořád doma.
Teda Kory to je super úroda, tak at je jich hodně kvalitních :wink:
10. zář 2007 v 11:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.