• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
všechno dobře dopadne uvudite :slight_smile: ja to citim v kostech, :grinning: už mi je přece jen 32 tak mam nejake zkušenosti :grinning: a pak ty boty!!! :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. dub 2007 v 11:36  • Odpověz
autor
bohužel nemá-byla na IVF třikrát a potřetí konečně úspěch, navíc měla pokaždý obrosvkej hyperstimulační syndrom a musela i do nemocnice.
po tom třetím jsme už jásali, že se zadařilo, ale jedno potratila samovolně a druhý se přestalo vyvíjet, tak musela na čištění.
to bylo na tom asi to nejhorší, že musela ještě do nemocnice, aby jí vzali to druhý.
ale holky, nenechte si vzít náladu a naději, my to zvládneme :wink: musíme!
19. dub 2007 v 11:39  • Odpověz
mimmix to je hrozné. Proč se toto děje, těm, co si miminko tak hrozně přejí??
19. dub 2007 v 11:40  • Odpověz
autor
marky-no to je přesně to, já už tady taky nakousla.
když vidím holky, který do toho vlítnou ani neví jak a o mimča se nestarají, nebo spoustu rodičů na soc.dávkách - ty otěhotní snad třikrát ročně...
a lidi coby mimču dali všechno nemůžou.
co tímhle příroda myslí fakt nechápu... :unamused:
19. dub 2007 v 11:56  • Odpověz
mám normálni menzes. Začala jsem třetí den po ET. Tak jsme naklusali do centra a tam se na me ani nepodívali a řekli, že se to asi nepovedlo, ale že už zažili takové věci, že musíme vydržet 14 dní a pak se uvidí. Vůbec právě nechápu, jak se to mohlo stát. Věřila bych slabému zakrvácení, že se to pustilo, ale normální měsíčky? Uvidim. Měla jsem prodlouženou kultivaci.
marky4 to máš volat až v pátek 27.4.? Budu ti držet palce a třeba budeš mít excelentní embryo :grinning: a to se určitě chytne. To měla moje ségra. Oplodnilo se jí z 9ti vajíček jenom jedno a na první pokus se chytlo! Budu mít super synovce už za 3 měsíce. Taky bych chtěla za nima do porodnice s mimískama v bříšku :slight_smile:
19. dub 2007 v 11:58  • Odpověz
A nebude to spíš tím že příroda nad tím nepřemýšlí, ale dovoluje nadále pokračovat zdravým jedincům?
Stejně jí do toho děsně fušujem - přírodní výběr je s našimi doktory už dávno pasé.
Taky jsem si dlouho říkala jestli do toho přírodě fušovat a spojit ty naše nedokonalé geny - co to škvrně? bude mít stejně nebo ještě horší problémy? Já vím že v té době bude medicína někde úplně jinde, nebo že se třeba rozhodne pro život bez dětí. Ale.....
No kdyby nebylo manžela který dost stávkuje nad adopcí tak jsme ji dávno začali vyřizovat. Pořád mi tvrdí že by nebylo jeho. Jenže já vím že jak už si na škvrně jednou člověk zvykne už se ta biologie tolik neřeši. No prozatím to cítí jinak a já ho k tomu nechci nutit.
Však ono všechno zlé je k něčemu dobré - průšvih je to že k čemu že to bylo dobré obvykle vyplyne napovrch až posléze.
19. dub 2007 ve 12:02  • Odpověz
marky4 promiň už mám z těch datumů zmatek! Volat máš asi tento pátek, že? Kolik je to dnů od odběru? Mě říkali, že je můžou dávat maximálně 5. den, ale ségře dávali 6. den. Tak to asi záleží na centru. Já myslim, že čim starší, tim lepší. Já chodim jinam než chodila ségra.
19. dub 2007 ve 12:05  • Odpověz
qairo ne 27.4. zítra budu volat :slight_smile:
19. dub 2007 ve 12:06  • Odpověz
qiaro to je mi lito :frowning2: do ktereho centra chodiš? nemela by jsi hi zmenit :angry:
19. dub 2007 ve 12:07  • Odpověz
qiaro taky je mi to moc líto :frowning2:
Já jsem dnes 3 den od punkce
19. dub 2007 ve 12:11  • Odpověz
lanko tak můj manžel byl klíďo pro adopci dokud nepřišel na to, že jsem se na to upnula a byli jsme i na úřadě. Taky rodina je proti tomu a trochu ho stáhla a teď o adopci nějak nechce slyšet. Že až uděláme vše pro vlastní, tak teprve budeme mluvit o adopci. A mě tím nějak nakazil taky. Za umělé oplodnění jsem šťastná a neberu to tak, že bych fušovala přírodě do práce, ale jako pomoc. Protože přírodu si taky ničíme a potažmo i ti, co děti mají, tak proč by jsme to měli odnést za všechny.
19. dub 2007 ve 12:15  • Odpověz
autor
lanka-fušování to určitě je, ale já vidím v dětech půl smyslu života,pokračování a tak,a když není zbytí...tak trochu pomůžeme.
naopak se mi zdá, že příroda nedovolí rozmnožovat se inteligentním jedincům a těm, kteří by dali dítěti všechno a vychovali z něj slušného člověka ve slušných podmínkách.
a ti, co vychovávají pět dětí v příšerným prostředí,nedopřejou jim vzdělání, péči ani lásku můžou mít dětí kolik chtějí?
to nedokážu pochopit.
19. dub 2007 ve 12:16  • Odpověz
Třeba má ta příroda na inteligenci prostě jiná měřítka. A nebo nemá žádná a dělá to náhodně.
Nechci hádku.
Snažím se takovýma teoriema uklidňovat sama sebe, jinak už bych se z toho zcvokla. Taková tak klasická otázka "proč zrovna já/my"
Na to se přece nedá odpovědět. Tomu je potřeba se nějak vyhnout. :unamused:
19. dub 2007 ve 12:22  • Odpověz
taky souhlasím s tím fušováním. Ale když to jinak nejde,tak co, že.
19. dub 2007 ve 12:24  • Odpověz
mourku chodim do Iscare, protože jsem na něj slyšela chválu. Ségra chodila do Gestu a tam je to asi lepší co se týče chování atd. Ale pokud mi tady udělají miminko, tak na všechno zapomenu.
19. dub 2007 ve 12:24  • Odpověz
Nějak mi teď navíc i vytanula odpověď na to "lidem co by dítěti dali všechno" ve většině případu je to protože ví kolik úsilí je to stálo. Většinou když něco nedostaneš hned tím víc si toho ceníš.....
19. dub 2007 ve 12:25  • Odpověz
autor
možná, ale neřekla bych, že rodiče, co měli dítě třeba neplánovaně si ho váží míň než my, co se snažíme dlouho a neúspěšně.
19. dub 2007 ve 12:37  • Odpověz
autor
a holky, po transferu budu mít neschopenku?
a na jak dlouho, to než se potvrdí těhotenství nebo než dostanu MS, teda asi 14 dní?
19. dub 2007 ve 13:11  • Odpověz
Já bych měla přestat psát. Nikdy nedokážu říct přesně co mám na mysli tak aby to vystihlo všechno. Ale myslím že mi stejně rozumíš jak to myšleno bylo. :wink:
19. dub 2007 ve 13:20  • Odpověz
mimmix záleží jen na tobě,zda neschopenku budeš chtít. Já jsem si ji nechala napsat od punkce. Je to lepší, přece jenom břicho trochu pobolívá :wink:
19. dub 2007 ve 13:26  • Odpověz
autor
aha, asi je to lepší.
já budu muset do práce ale aspoň na skok asi dva dny, tak to by snad neškodilo.
někdo mi říkal, že se ani nemá vstávat, jenom ležet div ne s nohama nahoře.
tak jsem z toho trochu jelen.
19. dub 2007 ve 14:00  • Odpověz
qiaro ja take chodim do iscaru do prahy a super : mimmix určite ne ležet, každy sice řika neco jineho,ale ja mam kamaradku ta je byvala žena Bohuslava Svobody je to přednosta gynekologie na Vinohradech a tady v česku začinal s umelym oplodnenim. ptala jsem se ho na nazor a řekl at nedelam težkou praci, at odpočivam kdy chci ale hlavne je duležita duševni pohoda. :grinning: tak se snažim byt v pohode :slight_smile:
19. dub 2007 ve 14:26  • Odpověz
mourku a jaký doktor se o Tebe stará. Mě zaráží, že nemám stálého doktora, který by rozhodoval o mé léčbě a postupu. To by měla být individuální věc, tak nemám důvěru k doktorce, která si dělá legraci před manželem, že maj místnůstku pro pány ha,ha,ha a nebo k doktorce, která tak spěchá, že se na mě ani nepodívá. Nevim, jestli je nějak odpuzuju. Ale bezvadnej je tam primář. A možná jsem jen moc cíťa.
lanka každá podstupujeme tyhle věci, protože máme vyší cíl. Taky nedokážu napsat věci přesně tak jak chci, aby vyzněli. A asi to ani nejde. Můžeme si jenom přát, aby nám to všem vyšlo :wink: .
19. dub 2007 v 17:42  • Odpověz
qiaro, přesne stejny pocity jsem mela i ja. proč pokažde jiny doktor, v pondeli je tam doktorka ktera mi delala inseminaci a prohližela me tak že jsem začala špinit, hruza :angry: a ta 2 doktorka o ktere mluviš neni zrzava tak ta mi byla take nepřijemna. ale opak je pravdou, je hlavne dost schopna fakt hlavne iscare jako 1 tady začinal s umelym oplodnenim. opravdu maji vynikajici vysledky. možna že jsme moc přecitlively. kdyby nebyli dobry tak k nim nechodim . tak uvudiš :slight_smile:
19. dub 2007 ve 20:45  • Odpověz
Ahoj mourku. Moc díky za povzbuzení. Ani nevíš, jak ráda tohle čtu :slight_smile: . Právě co říkáš mě přimělo jít do iscaru, ale jsou tam vážně drsný :rolling_eyes: .
19. dub 2007 ve 21:17  • Odpověz
Ahoj holky, mohla bych se zeptat jestli vás po odběru vajíček taky tak hrozně bolelo břicho?Jako před měsíčkama,ale 100x víc.Měla sem jich 20 a dostala hned po probuzení nějakou injekci proti Hyperst.syndromu, ale teď mám z toho nervy, že ani pořádně nemůžu držet palečky našim "dětičkám" v laboratoři.Na kontrolu mám jít až v sobotu,ale nevím jestli nemám jet už zítra,uvidím,třeba se z toho vyspím.Jestli jste to taky prožívaly,tak bych nerada nějak vyšilovala.Jinak vaše téma s fušováním do přírody-a kdo to nedělá?Všude samé znečištění,jaderné výbuchy, tak proč my bychom nemohli mít miminko,a být štastní,když se jen tak "trošku" povzbudíme lékama?
19. dub 2007 ve 21:30  • Odpověz
qiaro jsou drsny ale maji i vynikajici embriology. taky vydiš jaka je to mumoderni budova. maji dost penez a to by nemeli kdyby nebyli uspešny :grinning:
19. dub 2007 ve 22:05  • Odpověz
ahojky tindro, zitra to bude tyden co jsem byla na odberu vajiček a mela jsem 18 folikulu a břiško me boli ješte dnes a mam ho nafoukli. hlavne hodne pij klidne 5litru ja to delam taky. no a když te bude břiško bolet stale stejne tak brnkni do centra co maš delat :slight_smile:
19. dub 2007 ve 22:11  • Odpověz
trindo mě taky bolelo břicho. Nechápala jsem, že někdo může jít druhý den do práce. jak říká mourek- hodně pij a bude to dobrý. Já měla vajíček 22 a upila jsem to. Super je pomerančový juice :slight_smile: ředěný vodou, aby sis nepodráždila žaludek. Hodně štěstí!
19. dub 2007 ve 22:21  • Odpověz
marky4 tak moc na tebe nyslim, až budeš neco vedet tak prosim napiš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. dub 2007 v 09:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.