• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
Petuko vždyt já jsem taky skoro pražská, mám to jen 15 min na Ládví autem :wink: , aale tady moc neprší jenom trošičku, víš u nás v Mratíně se jenom mračí asi takhle :angry: . Tak už tedy chodíš do práce jestli jsem tě dobře pochopila, no tak holka vydrž at tě moc neupracujou, budeš potřebovat síly do budoucna. :slight_smile:
Zeníku já netrpělivě čekám na zítřek, test jsem si ještě nedělala tak se nechám překvapit, tak doufám že tam bude alespon jeden mrnous a že mi nic jinýho nevykultivujou. A jak je tobě? :wink:
11. zář 2007 v 17:16  • Odpověz
Ahoj holky.Oskarko držím pěsti i ostatním.Já jsem se dnes dozvěděla,že s 31 vajíček bylo zralých 28,oplodnili 25,8 jednodenních zamrazili,v sobotu bude ET(Máme PK) a uvidíme,kolik ještě zůstane na zamražení.Mratiku,zítra dej hned vědět,už se nemůžu dočkat té radostné zprávy.
11. zář 2007 v 17:53  • Odpověz
koryno, to jsi měla krásnou úrodičku :slight_smile: a 25 se oplodnilo, to je nádhera!
mratiku, držím pěsti an zítřek. :slight_smile:
11. zář 2007 v 18:30  • Odpověz
martíku, no já vím zítřek už tu bude za pár hodinek......tak sladké sníčky a zítra krásnou zprávičku, petulka k nám přibude hned příští pokus :wink:
Viď? Petulko? :dizzy_face: Já mám děsně 77 ráda nosí mi štěstí a tak ať přinese i tobě Peti :dizzy_face:

Martíku, zítra tu budem čekat všechny :wink:

koryno, no parádička, krásná úroda, tak ať se kultiváčci pěkně vyvíjí a brzy máš favority v bříšku :slight_smile:

mikul, a na tebe si ještě chvilku počkáme :wink:
11. zář 2007 ve 21:09  • Odpověz
Ahojky holky, doufám, že jste se probudily do krásnýho, dneska už teplejšího dne a přibudou samý super těhotný zprávy :wink:
Mratiku, už chodím do práce, pracuju v Praze naproti Veletržnímu paláci, takže i do centra to mám kousek. Horší je, že v práci skoro usínám, nevím, jestli je to ještě k MS, ale odpoledne sem úplně mrtvá. Je pravda, že včera byly zvláštní přeháňky a vy máte baráček se zahrádkou?

Zen, moc děkuju, už se zase těšim na další pokus a co mi řekně doktor. Moje 77 jsou i můj rok narození, tak si říkám, že by i tenhle rok mohl nějak hezky skončit :dizzy_face: A hlavně si musim pospíšit, abyste mi moc neutekly :grinning:

Kory, no to je úroda, to snad není možný, v sobotu na tebe budeme myslet, aby se embryjka hezky mrskaly a daly si říct, že u tebe jim bude nejlíp :wink:

Mikulko a ty si na tom teď jak?
12. zář 2007 v 07:52  • Odpověz
petulo, no je to malinko tajný, ale i můj je to rok narození :sweat_smile: :grinning: :grinning: dneska mi není moc dobře.......už včera jsme to pociťovala ráno takový divný pocit, který během dopoledne vymizí :stuck_out_tongue_closed_eyes: No snad to ustojím bez zvracení, na to to zatím nevypadá. No jo těhu nevolnosti se asi hlásí. Dokonce už mě tlačí i ryfle, bříško se malinko zvětšilo :slight_smile:

Martíku, tak čekáme tady na zprávičky. :wink:
12. zář 2007 v 07:56  • Odpověz
Zen, tak to gratuluju k narozeninám a doufám, že tenhle rok bude hodně šťastnej pro nás všechny se 7 :wink: Já jsem červencová a ty?
S těmi nevolnostmi ti moc nezávidim, ale na druhou stranu co bysme pro ty prdísky nevydržely viď? Slyšela jsem od jedný těhotný kámošky, že pomáhá mít u postele piškoty a než vstaneš pár si jich dát. No moje ségra skoro žádný neměla a moje mamka taky ne, to jsem zvědavá jednou na sebe :dizzy_face:
12. zář 2007 v 08:12  • Odpověz
petulo, říjnová :wink: No ono to zatím nejsou žádný velký nevolnosti, nezvracím, jen mi není dopoledne valně po těle......No s piškoty jsme to taky slyšela, tak uvidím třeba to to bude hodit pokud to udeří větší silou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Jinak se 7 na beton počítej :wink: Je to tutovka :wink:
12. zář 2007 v 08:59  • Odpověz
martíku???? Pořád nevíš? :confused: Držím co můžu....
12. zář 2007 v 11:19  • Odpověz
Nikde nikdo.........martík taky ne. :confused:
12. zář 2007 ve 13:55  • Odpověz
Ahojky holky, přeji krásné odpoledne a hlásím, že se připojuji k Zeníkovi :grinning: , jeden testík ráno s manžílkem // a jeden s se sestřičkama //, hCG 2142 jednotek. :grinning: :grinning: :grinning: Ovšem nebudu se radovat moc předčasně, jelikož to bude v pátek teprve 3 týdny, tak výskati budu až tak za další 3 týdny po sonu pokud tam bude akce srdeční :wink: . Jinak já jsem taky 77 a to únorová :slight_smile: .Jsem moc ráda, že jste ma mě tak myslely díky díky díky a na všechny dělám tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj :grinning:
Petulko my máme takový malý domeček se zahrádkou, ale všude okolo jsou sousedi, je to totiž řadovka, ale nám to nevadí, sousedi jsou OK a alespon mám s kým pokecat. Petulko tak honem tehotnit věk 31 to jistí (doufám) :wink:
12. zář 2007 v 15:47  • Odpověz
Ahoj holky, jestli se mi nepodaří otěhotnět do října, tak mě čeká stimulace na IVF. Můžete mi prosím poradit, jak ta stimulace probíhá, kdy se s ní začíná,jak dlouho trvá, než se přistoupí k IVF. Moc děkuju za odpovědi.
12. zář 2007 v 15:50  • Odpověz
Ahoj Siso, prvně ti musí na klinice odebrat krev na hormony a manža půjde na spermiogram. podle výsledků vám řeknou jaký program je pro vás nejlepší a jestli budeš mít krátký nebo dlouhý protokol. Krátký trvá cca 10 dnů a dlouhý přes jeden cyklus, je to individuální. V tomto období si budeš píchat hormony a chodit na kontrolu k doktorovi. Celý ten proces od první schůzky může trvat cca 3 měs.i víc. Když uznají že už máš dost zralých vajíček tak půjdeš na odběr, to trvá cca 15 min a dělaj to v narkoze a za 2 hod jdeš domů. Pár dní na to jdeš na zavedení mimísků do dělohy - asi 10 min, pak chvilku nohy nahoře a šup domů a je hotovo. :wink:
12. zář 2007 v 15:59  • Odpověz
mratik, děkuju ti za informace. Představa, že si píchám injekce, no nevim nevim. :fearful: Já už na horm. prof. byla a je vše v pořádku a manželův sperm. taky. Včera jsem byla na 3. IUI a když to nevyjde tak půjdu ještě na jednu a když zase nic tak listopad- prosinec to IVF.
12. zář 2007 v 16:05  • Odpověz
Mratiku, BLAHOPŘEJI! TO JE SUPER ZPRÁVA! :slight_smile:
Kéž by to vyšlo i nám, mne čeká embryotransfer nejspíš v pátek.
12. zář 2007 v 16:14  • Odpověz
Ježiš tak to ti držím taky palečky :wink:
Siso těch inj. se neboj, nejhorší je to poprvé, ale pak už to jde, všichni jsem to zvládly a někomu to třeba pomáhal píchat manža :wink: , držím ti palce at ti to dobře dopadne. papa
12. zář 2007 v 16:16  • Odpověz
Děkuju. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. zář 2007 v 16:18  • Odpověz
Mratíku, gratuluji!! Vyšlo to napoprvé? Doufám, že za měsíc sem taky budu psát podobnou zprávu:slight_smile:
12. zář 2007 v 16:22  • Odpověz
mratiku, tak to je krásná zpráva. Gratuluju, těhuličko :slight_smile:

Siso, každý se bojí injekcí a pak říkají, že to je ok, tak to zvládnem taky, neboj :wink:
12. zář 2007 v 16:24  • Odpověz
Mikulko, ty už jsi byla na IVF, nebo tě to teprve čeká ?
12. zář 2007 v 16:25  • Odpověz
Díky moc, ted to bylo poprvé, tak snad śe bude držet. :wink:
12. zář 2007 v 16:28  • Odpověz
Mratíku, tak to je super vidět, že to vychází i hned napoprvé:slight_smile: Měli jste ICSI?
12. zář 2007 v 16:35  • Odpověz
Ju měli a taky PK, ale hlavně nezakřiknout :wink:
12. zář 2007 v 16:47  • Odpověz
No co to tady čtu?????? Martíkuuuuuuuuuuuuuu to je supéééééééééééééééééér vítej v květníčkách :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já to pořád říkám že 77 nosí štěstí. Tak lumpíci držte se a martíku pohodové čekání na ultrazvuk se srdíčkem, taky čekám. :wink:

Jinak holky nevzdávat jedeme pěkně dál, chci tu brzy vidět další // a šupito presto :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2007 v 19:09  • Odpověz
Mratiku velká gratulace,ať se mímísek drží jak klíště.Oskarko já jdu na ET v so.,tak budem vědět asi ve stejnou dobu,jak nám to dopadlo.Doufám,že to konečně klapne.Holky držte se.
12. zář 2007 v 19:48  • Odpověz
Mratiku to je náááádherná zpráva, to jsou budulínci bojovníci jak má být, ještě srdíčka ať bijou. Mám z tebe obrovskou radost :wink: To jsme teda všechny holky 77 akorát na těhulkování připravený :grinning:

Oskarko myslíme na tebe a pátek je tu coby dup, prckové už se určitě nemůžou dočkat :wink:

Siso, jestli tu občas taky čteš, tak si myslím, že se nemáš čeho bát :dizzy_face: to s tebou začnu možná i stejně můj 2.pokus :dizzy_face: a holky květnulinky nám sem můžou dál fandit :slight_smile:
12. zář 2007 ve 22:17  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem si zase volala, jak to vypadá s naším transferem a mám si zavolat zase zítra ráno, zda to bude v pátek nebo v sobotu. Tak uvidíme.
13. zář 2007 v 08:20  • Odpověz
Ahoj holky, přeji krásné ráno. Děkuji všem za gratulace moc mě potěšily.
Koryno a Oskarko držím vám palečky at vám to dobře dopadne :wink:
Petulko a Zeniku, 30 je super věk, zasloužíme si příjemnou změnu co říkáte a ten rozum už snad taky trochu máme :grinning:
13. zář 2007 v 08:52  • Odpověz
Ahoj mratiku, díky za palečky:slight_smile:.
Pověz, po kolika dnech od OPU jsi byla na embryotransferu? Měla jsi PK, to jsem někde četla, ale jak dlouhou?
13. zář 2007 v 09:18  • Odpověz
ahoj holky, tak tohle je krásně plodné téma! gratuluju všem těhulkám! :slight_smile: mě čeká teprve v pátek první IUI, ta moc často nevychází...tak si nedělám naděje... :unamused:
13. zář 2007 v 09:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.