• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
Oskarko já jsem byla v pátek na odsátí vajíček a ve středu na ET, to už to vlastně byly blastocysty.
Chivule držím palce a hlavně nemysly na to, že by to nemuselo vyjít :wink:
13. zář 2007 v 09:40  • Odpověz
Ahojky, dobré ráno všem těhulinkám i skorotěhulkám :slight_smile:

Oskarko, držím palečky a jestli půjdeš zítra, tak si to hezky užij a třeba ti i udělají fotečku nebo ti prcky ukážou na monitoru :wink:
13. zář 2007 v 09:57  • Odpověz
Ahoj,
oni dělají fotečku? Fakt? To bych docela chtěla mít:slight_smile:. Uvidíme, jestli zítra nebo pozítří, hlavně, aby se jim u mne líbilo.
13. zář 2007 v 09:59  • Odpověz
mratik: taky ti držím palečky a děkuji za podporu, zrovna dneska mám nějakou depresivní...bojím se upínat na tenhle jeden pokus, abych zas nebyla zklamaná jako když jsme to zkoušeli sami...
13. zář 2007 v 10:01  • Odpověz
No já jí neměla, ale mratik si jednu odnesla z Iscare. Nevím, jestli to dělají všude, ale aspoň na monitoru je vidět by stačilo :slight_smile:

Mratiku, jak ti je po ránu jako čerstvé těhulce? Držím mooooooooc palce a v květnu ještě víc, drž se kočko :wink:

Zen co ty?
13. zář 2007 v 10:18  • Odpověz
Ahojky, zatím v poho, ale včera jsem si koupila rybí salát a nějak mě nesed a tak jsem celou noc lítala, no asi si budu muset nechat zajít chut na určité potraviny :grinning: Jinak mi v rodině moc nevolnosti nemáme, tak doufám, že u mě se nevyskytnou, ale vzhledem k tomu že už jsem 2x těhu byla a ani jednou jsem nezvracela tak by to mohlo vyjít i ted. :wink: .
Oskarko na monitoru ti je ukážou vždycky, třeba když si o fotku řekneš tak ti ji dají, ale zase na druhou stranu kdyby to nevyšlo a fotka je doma, no nechtěla bych se na ni dívat,to je potom lepší když není...
13. zář 2007 v 10:23  • Odpověz
Mratiku, to byly teda hodně agresivní rybičky a co okurky? :wink: My to v rodině taky nemáme, tak snad ani já to neodnesu jednou.
Jinak mysli pozitivně,teď vám to s miláčkem musí vyjít a hlavně ti tu drží všechny údy plno modrých koniček :grinning:

Je pravda, že mít doma fotku a pak nic by bylo asi horší, ale ten monitor postačí určitě.
13. zář 2007 v 10:32  • Odpověz
To jo, vidět je na monitoru - to bude nádhera:slight_smile:.
13. zář 2007 v 10:35  • Odpověz
petulo, no dneska mi je fajn, divnej pocit od žaludku se nedostavil, prsa pořád natelký ale už tak nebolí, jinak ani nic, sem tam podbříšek, ale taky to dneska nějak ustává, asi si tam už udělal dostatek místa a vegetuje :slight_smile: :grinning:

Jinak holky všem držím palčáky, ať se odběry a tranféry daříjou a // brzy přibývají :wink:
13. zář 2007 v 10:40  • Odpověz
No tak akurky ty mě jely vždycky a jedou pořád, naopak na sladky ted chut moc nemám a to je co říct :grinning:
13. zář 2007 v 10:41  • Odpověz
holky, na tom monitoru toho moc není vidět,spíš je vidět šmouha od toho roztoku,co se k nim přidává :slight_smile: fakt je lepší tu fotku nemít,pak je to hodně líto :frowning2:
13. zář 2007 v 10:43  • Odpověz
martíku, tyak ten rybí salát u mě taky už proběhl, chuť na něj jak hrom :grinning: asi 3-4 dny to je, ale naštěstí jsme nelítala na záchod. Jo a to sladký se mi taky pomalu vytrácí......jako dám si ale nemusím každý den a to bylo u mě pravidlo i dvakrát :grinning:
13. zář 2007 v 10:44  • Odpověz
když jsem byla těhu,taky jsem netrpěla žádnou nevolností.jen jednou jsem jela ráno na kole,v mrazech do práce-stávkovali řidiči busů a po 5 km jsem trochu blinkala.taky bych už takovou blbost nikdy neudělala :confounded:
13. zář 2007 v 10:50  • Odpověz
Hele zeniku a taky máš tak citlivý bradavky? :unamused:
13. zář 2007 v 10:53  • Odpověz
martíku, no už daleko míň než úplně na začátku, to jsem měla dost, ani sahat jsme na ně nemusela a cítila jsme je. Teď už je to výrazně lepší asi si zvykly nebo nevím. počkej pár dnů, jsi o fousek po mě ne? Kdy si měla transfér kolikátýho?
13. zář 2007 ve 12:28  • Odpověz
Zen, to vypadá, že se prckovi u tebe pěkně líbí. Stejně ty chutě jsou zvláštní, moje ségra zase začla jíst víc sladkýho, ale okurky jí šmakujou víc. No já rybičky miluju i normálně, i když ne moc s majonézou.

Zuliku, ty busy jsou strašný i tak a kor v těhotenství, loni jsem jezdila z Prahy občas minibusem a za mnou seděl nějaký pár starších lidí a pán si dával klobásu. Myslela sem, že to hodím ještě v buse, naštěstí jsme rychle dojeli a já byla skoro namáčknutá na dveřích, že bych vystoupila i dřív :confounded:
13. zář 2007 ve 13:37  • Odpověz
Zeniku ja jsem měla transfer 29.8., ale namixovaný jsou od 24.8., to se asi počítá od tý doby kdy ty vajíčka oplodnily nebo tak nějak vid? :wink:
13. zář 2007 ve 14:24  • Odpověz
Dobré ráno holčiny, tady to vypadá, jako by nikdo nestimuloval :wink:
Mratiku jak je? Já jsem si uvědomila, jak si psala, že bydlíte v těch baráčcích, tak my bydlíme v Novém Boru v okálech, což jsou domečky z dřevotřísky s malou zahrádkou vzadu a vepředu a je to takový kompromis mezi bytem a domem. Jen občas ty sousedy by člověk musel praštit, ale s tím nic nenaděláš. Vedle nás bydlí manželé a ti mají 2 děti, obě se povedly na 1.pokus. No někdy mě to vytáčí, zvlášť ten jejich kluk, řve jak tur a to jsou mu 4 roky :angry: Jejich maminka je ale moc milá, narozdíl od manžela :confounded:
Zen ty už si určitě přestěhovaná na jiný diskuzi viď? :wink:

Oskarko jak si na tom?

A Koryna měla mít už taky co nejdřív ET ne?
14. zář 2007 v 09:05  • Odpověz
petulo,neboj,jsem tu já,jsem 4 den po KET ale mám prapodivný pocity,už jsem neměla dobrý pocit totiž z transferu :frowning2: věřím,že jsi teď smutná,mně taky první pokus nevyšel a teď už to beru jinak.
14. zář 2007 v 09:15  • Odpověz
Krásné slunečné dopoledne, holky. Dneska ve 12hodin mne čeká transfer:slight_smile:.
14. zář 2007 v 09:24  • Odpověz
oskarko,tak je hezky přivítej a ať se jim u tebe líbí :slight_smile: nevím,kde to sluníčko je ale v praze rozhodně ne :cry:
14. zář 2007 v 09:27  • Odpověz
Ahoj holky, já dostala MS, dnes jsem byla na krvi a vyzvednout si Puregon (doplatek 5.500,- Kč, a to ještě není jisté, že to bude stačit :angry: No nic, takže dnes nebo zítra začínáme vyrábět vajíčka:slight_smile:
14. zář 2007 v 09:33  • Odpověz
to je trefně řečeno,vyrábět vajíčka.já si naposledy připadala taky jako továrnička,hlavně ten kotlík,co mi narostl :grinning:
14. zář 2007 v 09:34  • Odpověz
Ahojky zuliku, třeba to nebude nic, neboj, nejhorší je, že se víc pozoruješ, jak víš že máš mimíska v sobě. Za týden so bude lepší uvidíš. Já jsem už docela v pohodě, přeci jenom to byl týden a všichni okolo mě mi ukazují, že musím do dalšího pokusu s optimismem. Takže se směju co nejvíc a už se nemůžu dočkat listopadu :wink: :grinning: :dizzy_face:
Co vlastně bylo na transferu?

Oskarko, to máš za chviličku :slight_smile: Takže mimísci rychle za mamkou a vystrčit hlavičku až příští rok :dizzy_face: To už bude teplo a krásně.
14. zář 2007 v 09:36  • Odpověz
nechci se k tomu vracet :frowning2: je fakt,že optimální by bylo chodit s bříškem v zimě a na jaře vyrazit s kočárkem :grinning: petulo,ty máš nějaké mrazáčky nebo jdeš na celou stimulaci?
14. zář 2007 v 09:42  • Odpověz
Ahoj Holky, tady je vám krásně. Od rána mám zaděláno na koláče a za chvilku je jdu plnit, holky v práci mají oslavu tak jim chci udělat radost :wink:
Petulko mě je celkem fajn, nevolnosti nepřicházejí, jen to spaní mi moc nejde. V deset vlezu do postele, za noc jsem 3x vzhůru a vstávám nejdýl v 7, to je děs a to jsem spávala do 10 hod :slight_smile: , ty naše baráčky jsou asi něco podobnýho, naštěsí máme dobrý sousedy,tak je to v poho.
Zuliku neházej flintu do žita a vYdrž jak to dopadne :wink: , třeba potom budeš mile překvapená :slight_smile:
Oskarko držím palečky a hezky si to užij :wink:
Viero tak to máš teda pořádnou dávku toho Puregonu, za ty prachy to si pícháš minim. 200j vid. :frowning2:
14. zář 2007 v 09:58  • Odpověz
Zuliku, mně bohužel žádný embryjka na zmražení nezbyly, takže projdu opět celou stimulací, jen jsem zvědavá, jestli znovu krátkou nebo pro změnu dlouhou.
Zase na druhou stranu, přes léto můžeš nosit víc věcí a žádný těžký kabáty nebo teplý kalhoty. letní móda je o hodně praktičtější, musíme si v tom najít vždycky to lepší :wink:

Mratíku, no to je blázinec co? jednou spíš pak zase ne, to tělo při těhotenství se někdy chová jak blázen. Kdy máš další kontrolu?
Hmmm to musí být mňamka ty koláče, nám včera udělala kolegyně, co slavila narozky mufiny s čokoládou a ovocem. :stuck_out_tongue_closed_eyes: to byla taky bašta.

Viero, teď už je pro tebe píchání skoro dril viď? Tak ať je hodně vajíček na konci :dizzy_face:
14. zář 2007 v 10:08  • Odpověz
Holky, mějte se pěkně, já za chvíli vyrážím, abych tam byla včas.
Vy chodíte všechny do práce nebo odpočíváte a užíváte si klidu domova. Já mám od své gynekoložky neschopenku a jsem moc ráda, že nemusím zažívat ty každoroční podzimní stresy v práci.
14. zář 2007 v 10:10  • Odpověz
Mratiku, neee, dali mi 1800j celkem, budu začínat asi se 150!!
14. zář 2007 v 10:12  • Odpověz
mratíku, to tě ještě čeká podivných nocí spousta :wink: vlastně poslední doba,kdy se ještě jakž takž vyspíš je v těhotenství,pak už dlouho ne :grinning:
14. zář 2007 v 10:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.