• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
Já jdu na kontrolu až za dva týdny, tak uvidíme..., viero to já jsem si píchala taky 150 j, ale měla jsem jenom 900 j v ampuli. Tak ti držím palce at ti dobře reagujou a at to máš brzy za sebou. Zuliku tak to máš prqavdu, asi bych ted měla naspávat vid :wink:
14. zář 2007 v 10:29  • Odpověz
jj,jak to půjde,spinkej :slight_smile: taky když už mimčo kope,tak se nedá moc spát,já měla nočního fotbalistu,pravidelně,když jsem chtěla spát,kopala :grinning: taky se pak narodila po půlnoci,to si taky nenechala ujít :grinning:
14. zář 2007 v 10:34  • Odpověz
Mratiku, a kolik dní sis to píchala?
14. zář 2007 v 10:59  • Odpověz
verio,bohužel u injekcí to může mít každá jiné,já např.při první stimulaci 11 dnů a k posledku to byly 2 injekce denně :sweat_smile: prostě,každá jsme jiná a jinak reaguje i tělo.
14. zář 2007 v 11:05  • Odpověz
Zulíku, já vím, ptám se jen tak orientačně:slight_smile:
14. zář 2007 v 11:10  • Odpověz
Verio já si píchala 8 dní a desátý šla na OPU, každá to má opravdu jinak a proto chodíš během stimulace na utz, kde ti doktor může ubrat/přidat dávku a přitom určuje, jak dlouho budeš potřebovat píchat do OPU. S tím si opravdu hlavu nelámej, hlavně hodně pij kvůli hyperstimulačnímu syndromu. Můžeš být nafouklá, já byla jen poslední 3 dny stimulace :wink:
14. zář 2007 ve 13:04  • Odpověz
Holky, a bolelo vás při stimulaci bříško? Zvlásnu chodit do práce při stimulaci, i když dost přes den poletuju, nesedím celý den v kanclu?
14. zář 2007 ve 14:47  • Odpověz
Já tedy určitě do práce budu chodit. Přece nebudu už od teď sedět doma a pozorovat se:slight_smile:
14. zář 2007 v 15:16  • Odpověz
No, to si říkám taky, to by bylo asi hodně na hlavu! :confused:
14. zář 2007 v 15:16  • Odpověz
Právě :slight_smile: Já tedy plánuji chodit do práce i po transferu, pokud mi teda nebude úplně hrozně zle. Protože pak bude to pozorování asi úplně nejhorší, takový malý psycho:slight_smile: Ale já mám výhodu, že jsem v podstatě svým vlastním pánem a můžu si většinou do práce chodit kdy chci a jak chci.
14. zář 2007 v 15:27  • Odpověz
při stimulaci se chodí do práce,možná má někdo benevolentního doktora a napíše mu pn.na to,aby se člověk jednou denně bodnul,nemusí být doma.bříško se nafukuje až ke konci,jak rostou folíci a tělo je už napumpované :slight_smile: já osobně bych spíš uvítala volno jeden den po opu,po poslední mi to vyšlo naštěstí na pátek a to jsem tentokrát fakt lezla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2007 v 15:32  • Odpověz
Ahoj kočky.Oskarko,ať se pořádně zakousnou.Já jdu zítra před 9h.,měli jsme PK,ale už teď vypadám,jak před porodem,protože mám po punkci břicho pořád jak balon.Takže holky co chodíte do práce,asi bych taky brala volno po punkci.
14. zář 2007 v 15:41  • Odpověz
koryno,je to tak.od zítra držím palečky,ať se se embijka hned uchytí :slight_smile: já měla po punkci břicho taky jako balon,navíc jsem pak dva dny bez ibalginu nedala ani ránu a to rozhodně nepatřím mezi fňukny.manžel se mi spál,že jsem odpoledne po punkci lezla téměř po 4 na WC :slight_smile: mně tedy do smíchu nebylo.
14. zář 2007 v 15:49  • Odpověz
Jj, po punkci 2 dny doma, to určitě jo.
Koryno, a to máš to břicho opravdu tak velky? Jakože ani třeba nedopneš kalhoty? Tak to teda bojim :angry:
14. zář 2007 v 15:49  • Odpověz
já kalhoty dopla ale tlačily :grinning:
14. zář 2007 v 15:50  • Odpověz
Já někdy sotva lezu i při MS, takže jsem zvyklá. Ale ibalgin, růžový záchranář, je naštěstí mocný :wink:
14. zář 2007 v 15:53  • Odpověz
Holky, ja taky mela silene veliky bricho, v 6 tt stejny jak kamoska v 5 mesici:slight_smile:, byl to docela mazec, musela jsem ihned nakoupit o cislo vetsi obleceni, protoze me navic ty zvetseny vajecniky s roztahujici se delohpu docela tlacily...
14. zář 2007 v 16:07  • Odpověz
no vidíš ninule a to my ještě nejsme těhu :grinning: tedy já vlastně teď nevím :sweat_smile:
14. zář 2007 v 16:09  • Odpověz
Takže ono se to nakonec prodraží i o nový oblečení? Tak to je masakr :confused:
14. zář 2007 v 16:09  • Odpověz
každá sranda něco stojí :grinning: já při prvním těhu nosila do konce 3.měsíce džíny,pak už mi to vadilo.
14. zář 2007 v 16:11  • Odpověz
Takže je možný, že budu mít pár kilo navíc, velký oblečení později nepoužitelný, prázdnej účet, nervy na drac a ani se to nemusí povést. To se vyplatí ne? :grinning: Nadějné vyhlídky, že :wink:
14. zář 2007 v 16:16  • Odpověz
tak nějak :grinning: je třeba to brát s nadhledem :slight_smile:
14. zář 2007 v 16:18  • Odpověz
letos v tom mám nacpaný slušný pobyt u moříčka :wink: ale co by člověk neudělal pro ten malý uzlíček starostí :slight_smile:
14. zář 2007 v 16:20  • Odpověz
Zulíku, a ty jdeš do těchto nadějných vyhlídek už pokolikáté? :confused:
14. zář 2007 v 16:32  • Odpověz
No, vzhledem k tomu, ze ja po IVF mela o 8 kg voc, tak mne se to teda krapatko prodrazilo,a le aspon mam ted vybavicku do dalsiho pokusu, pac prvni tehu ve 3 m. skoncilo :frowning2:
14. zář 2007 v 16:37  • Odpověz
teď mám po prvním KET,předtím 1.ivf s ET neúspěšné :frowning2: něco stojí stimulace,zamražení,rozmražení,jiné léky a takhle se to nasbírá :confounded:
14. zář 2007 v 16:38  • Odpověz
A já bláhová myslela, že ten KET už relativně nic nestojí, jen nějaké 3 tisíce! :unamused: (zamražení tedy počítám jakoby už k tomu IVF, ne ke KET)
14. zář 2007 v 16:40  • Odpověz
no, já se nějak nepodívala na ceník a pak to bylo,další 4 tis. :frowning2: ne,že by to něco změnilo,ale kdybych se na to jukla,nebyla bych tak překvapená.zamražení stálo myslím 5600.ale už si to nepamatuji a faktury nebudu hledat.
14. zář 2007 v 16:43  • Odpověz
Jasně, to nemusíš. Já s tím počítám, že tato sranda něco stojí, hlavně aby to k něčemu bylo, že. Doufám, že nám ti potomci budou aspoň vděční, když jsme investovaly (hlavně ty nervy, o peníze jde až v druhé řadě:slight_smile:), už do jejich početí. A jestli ne, tak ať si mně nepřejou :grinning:
14. zář 2007 v 16:46  • Odpověz
už tady někdo napsal, že si snad ty faktury všechny schová a až ho pak to děťátko bude např. v pubertě prudit,tak mu ukáže,kolik je stál jetě před narozením :grinning: :grinning: :grinning: bohužel,jsou věci,které ale nejde měřit penězi,buď se na to dáš nebo ne a je to každého svobodná vůle a rozhodnutí :slight_smile:
14. zář 2007 v 16:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.