• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
Zulík, to je jasné. Holt jsme se daly do války, tak musíme bojovat :wink:
Už si ale živě představuju toho puberťáka, jak mi říká - já jsem se tě neprosil, abys mě dala vyrobit někde v zkumavce:slight_smile: Tak mu to asi radši zatajím. Tak pěkný víkend a drž se! :wink:
14. zář 2007 v 17:18  • Odpověz
Veria břicho tipuju tak 4-5 měsíc,rifle ještě dopnu (i když stěží),protože mám samé bederky.Ovšem od té doby,co stimuluju,tak mám o 9kg víc,což je hrůza.
14. zář 2007 v 18:38  • Odpověz
koryno,ani se nedivím,při té tvé skvělé úrodičce :slight_smile: no tak já přibrala naštěstí tak max.2 kg ale i tak jsem pak měla problém stáhnout to dolů :grinning:
14. zář 2007 v 19:15  • Odpověz
Koryno, 9 kg navíc po jedné stimulaci? Ach jo. No co se dá dělat, když to dopadne, tak kg navíc vadit nebudou, a když ne, tak to holt budeme muset vycvičit. Holky, za chvíli jdu na první Puregon, snad to zvládnu :wink:
14. zář 2007 ve 20:16  • Odpověz
Koryno, ja taky pri prvnim pokusu nabrala 8 kg, to je docela sila, co?Nestihla jsem to shodit auz do sebe laduju dalsi davky, te pero, za chvili budu potrebovat dve mista na sezeni v buse :slight_smile: .
15. zář 2007 v 11:01  • Odpověz
Tak už jsem se vratila z CAR a hlásím,že jsou tam.Říkali,že jsou to dvě krásné blastocysty,a že je to nadějné,tak budu doufat.Jo a těch 9 kg jsem přibrala průběžně za celou dobu co stimuluji(IUI iIVF),takže tak během 8 měsíců.Doktor mi dnes říkal,že doufá,že budu přibírat ještě víc.Na krev jdu až 1.10.,ale pokud nebudu těhu,tak MS dostanu stejně dřív.A co ty Oskarko,jak to vypadá.
15. zář 2007 ve 12:31  • Odpověz
Ahoj holky,

predevsim velka gratulace mratikovi :slight_smile: Od vcerejska jsem zacala stimulovat Puregonem 250j. Minule jsem mela Fostimon 200j. a mela jsem jenom 3 vajicka, tak mi ted dali vic. Ma nekdo zkusenost s 250j Puregonu? Neni to prece jenom moc?
15. zář 2007 ve 12:59  • Odpověz
koryno,hodně štěstí,ať se krásná velká embrijka co nejdřív uhnízdí a nepustí a aby byla legrace,ať má Filípek rovnou dva sourozence :grinning: :grinning: :grinning: Já měla jedno lepší a jedno prý horší ale u mně by prý raději viděli jen jedno,nejsem ta správná váha na dvě mimča a byl by problém.
terezo:já s puregonem nemám zkušenosti :zipper_mouth:
15. zář 2007 ve 14:43  • Odpověz
Zulíku dík.Taky by mi stačilo už jen jedno,ale kdyby se chytli obě,tak se taky nic neděje,co říkáš? Terezo podle mě je co tak čtu po fostimonu vždycky míň vajíček,i když doktoři tvrdí,že je to stejné jako puregon nebo gonal.Já jsem si píchala puregonu 200j 10 dní.Poprvé jsem měla krátký protokol a 16 vajíček,teď dlouhý a úrodička byla 31 vajíček.Pokud by se doktorovi zdálo,že 250j je moc,tak by ti v průběhu stimulac dávku snížil,takže neboj oni to mají vše pod palcem.Přeji pěknou úrodičku.
15. zář 2007 ve 14:59  • Odpověz
pravda je,že s dvojkama by to bylo veselé :grinning: mám rodinu u UH v Podolí a ti mají taky dvojčata ale taky až po IVF,holčičku a kluka.je jim teď už tak 7/?/,já je už dlouho neviděla.jednou jako mimča jsem je večer uspávala a byla to legrace,protože jsem byly tenkrát ještě jako na chalupě v Podolí / oni ten dům přestavěli/ a nebyly tam postýlky a ony se mi z gauče různě rozlézali dolů :grinning:
15. zář 2007 v 15:27  • Odpověz
Ahoj holky,
embryotransfer proběhl včera, mám v sobě 2 (prý moc pěkná:slight_smile:) embryjka, tak ještě aby se alespoň jednomu z nich u mne líbilo a chtělo tam na nějaký ten čas zůstat:slight_smile:. Cítím se v pohodě, odpočívám, nic nedělám, sem tam ležím, sem tam sedím, čtu si, prohlížím fotky a vybírám, které si dáme na zeď atd...
Zítra už bych se šla alespoň trochu projít.
15. zář 2007 v 15:34  • Odpověz
oskarko,taky ti přeju vše nej ať se embrískům líbí :grinning: povalování už mně nebaví,jsem z toho celá rozlámaná :unamused:
15. zář 2007 v 15:46  • Odpověz
Ahoj, já se dnes probudila s hrozným hlavobolem, normálně mně takhle hlava nebolívá, myslíte že to může být po včerejší první injekci Puregonu? :confused: Bolela vás při stimulaci hlava někoho? A vůbec se cítím divně, chjo.
Oskarko - tak ať se tě drží jak klíšťata :wink:
15. zář 2007 v 15:58  • Odpověz
verio,spíš asi tlakem vzduchu.já i manža máme nižší tlak a jeho ráno taky děsně bolela hlava a mně bylo až ble :frowning2: přečti si ale příbalový leták,možné to může být.
15. zář 2007 v 16:03  • Odpověz
zuliku, a Ty jsi kolikátý den po ET? a dodržuješ nějaký přísný režim, nebo všeho s mírou?
15. zář 2007 v 16:05  • Odpověz
V příbalovém letáku ničeho o bolesti hlavy nepíšou. Tak jo, tak to bude asi tím tlakem :slight_smile:
15. zář 2007 v 16:07  • Odpověz
jsem 5 den po KET,první 3 dny jsem víc poléhávala,pak už mně chytla záda :grinning: tak jsem musela víc chodit,včera jsem už byla na procházce a dnes na trochu delší.v pondělí jdu do práce,tak abych se rozcvičila :slight_smile:
15. zář 2007 v 16:09  • Odpověz
Ahojky,
mám jen takový dotaz. Jsem dnes 17. den po ET /naše první IVF/, dnes jsem se měla testovat a test je negativní. Píchám si každý den agolutin. Zítra ráno mám jít na krev. Ze všeho co jsem si kde načetla a na základě faktu, že jsem v minulém týdnu měla testy pozitivní, ale čas při jejich zabarvování se prodlužoval a výsledná čárka nesílila, právě naopak, usuzuji, že mám mimiška zamlkla. Přesto jsem stále nezačala krvácet. Jak se na to díváte vy?
16. zář 2007 v 10:01  • Odpověz
rehonko,spolehlivě vše ukáže pouze krevní test,popřípadě pak i ultrazvuk.mohlo by to třeba být dobré a testy byly k ničemu,nebo si mohlo jednat i o mimoděložní těhotenství :confounded: ale bezpečně ti tady na to nikdo neodpoví,jedině lékař.přeji hodně štěstí.
16. zář 2007 ve 14:27  • Odpověz
Ahoj zuliku, diky za informace o Tvem klidovem rezimu.
Uz jsem taky cela rozlamana z toho polehavani, takze jsem se dala i do mensich nenarocnych cinnosti - zalit kvetiny, napsat nejaky dopis, atd... A asi se dneska nebo zitra dojdu chvilku projit.
16. zář 2007 ve 14:36  • Odpověz
Dobré ráno,
oskarko i koryno držte se holky a ať už se prcci hezky zabydlují :wink:

Já jdu zítra na kontrolu a doufám, že se dozvím něco o další stimulaci, kdy a jak a jestli zkusíme tentokrát dlouhý protokol. Asi by to za to stálo.

Kory, kolik se ti vlastně oplodnilo vajíček z těch 31?

Verio, mě taky hodně bolela při stimulaci hlava a byla sem unavenější, musíš hodně pít a třeba to pomůže. :sweat_smile:

Mratíku a Zen, jak se vám vede?
17. zář 2007 v 08:53  • Odpověz
Dobré ráno,
hlava už je o.k., nebolí mně nic, ani břicho, cítím se normálně. Mám za sebou zatím jen 3 inj. Puregonu. Zítra na krev, snad budou výsledku dobré a nezvýší mi dávky.
Petulo, za jak dlouho můžeš na další stimulaci? Do mrazáčku ti nic nezbylo?
Tak pa zatím
17. zář 2007 v 09:58  • Odpověz
Verio, to jsem ráda, že ti je líp :wink:
Normálně myslím po 3 MS, takže asi po necelých 3 mesících, mělo by to vyjít na konec listopadu, ale nechám se zítra překvapit od doktora, co mi řekne :sweat_smile:
Do mražáčku bohužel nic nezbylo, tak doufám, že tentokrát by mi dali dlouhý protokol, aby vajíček bylo víc. Měla jsem stejně vajíček jako koryna při 1.IVF, tak snad by se jich při dlouhém mohlo urodit víc :dizzy_face:
17. zář 2007 v 10:04  • Odpověz
Stejně by mně zajímalo, jak ty protokoly určují. V mém CAR dávají asi skoro všem dlouhý. Někde jsem četla, že mladším, teda do 35 let, by se měl dávat dlouhý protokol.
17. zář 2007 v 10:10  • Odpověz
Určují ho podle tvýho hormonálního profilu z krve. Ale podle tvojí odpovědi už to zase vůbec nechápu :sweat_smile:
17. zář 2007 v 10:35  • Odpověz
Verio ty si máš dlouhý viď?
17. zář 2007 v 10:36  • Odpověz
Ahoj holky, tak se jdu na vás podívat jak pokračujete :wink:

Já dneska začala souboj se záchodovou mísou, není mi dvakrát nejlíp, nevím co sníst, když šlo všechno ven, ale žiju tím, že bude líp......tedy doufám :sweat_smile: :grinning:
17. zář 2007 v 10:39  • Odpověz
Ano, mám dlouhý. A všichni z tohoto centra, o kterých jsem četla, měli taky dlouhý. Podle mně to v těch CAR sekají, jak chtějí :wink: Některá centra preferují dlouhý, některá krátký protokol.
17. zář 2007 v 10:41  • Odpověz
:grinning: Veria, tak to se fakt nechám překvapit, co bude teď

Zen, nazdárek těhulko, snad to brzy přejde a pak už si budeš jenom užívat po 1. trimestru. Co by ale maminka pro ty prcky nevytrpěla viď? :wink:
Chodíš do práce? a co vlastně děláš?
17. zář 2007 v 11:10  • Odpověz
Verio, tak to už budeš mít za chvíli vajíček plnou úrodu :dizzy_face: A kdy máš jít na utz?
17. zář 2007 v 11:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.