• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
petulo, no jasně co bychom pro ně nevytrpěly, ale nic moc to tedy není......snad to brzy přejde. Pracuji. na neschopenku pokud to nebude akutní tak jít nechci, ale když je mi takhle, tak už mě to i napadlo. :sweat_smile: Co přesně dělám, ti teď říct nemůžu, ale za měsíc klidně. :wink: S bezpečnostních důvodů.
17. zář 2007 v 11:37  • Odpověz
Petulo, zítra jen na krev a na UTZ až 8. den Puregonu, tedy v pátek. Jsem zvědavá, co se urodí:slight_smile:
Zen, ahoj, lepší zvracet jak Alík, než se třást jak dopadne IVF:slight_smile: To přežiješ, za chvíli bude zas dobře :wink:
17. zář 2007 ve 12:18  • Odpověz
Ahoj holky, přeji Vám krásné pondělní plné sluníčka.
Mám dotaz, možná hloupý, ale není mi jasné, kdy po ET může přijít MS (já ji tedy nechci:slight_smile:), ale nemám v tom jasno).
Za chvíli se půjdu projít.
17. zář 2007 ve 12:39  • Odpověz
verio, já vím jasně. Jak jsi spokojená v heliosu? Každopádně držím pěsti na velkou úrodu :wink: Budu nakukovat jak jsi dopadla a kdy máš odběr.
17. zář 2007 ve 12:44  • Odpověz
Zen, tak zatím celkem spokojenost, zatím mi tam toho moc nedělali, jen jednou vzali krev a vydali Puregon. Ale jedna věc se mi tam nezdá. Napíšu ti do IP.
17. zář 2007 ve 12:50  • Odpověz
Ahoj kočky.Peti oplodnilo se 25,ale měli jsme kvůli pomalým ICSI.Poprvé byl spermio v poho a z těch 16 se oplodnilo jen 8 a dobré byly nakonec jen 2.Tentokrát mám i mrazáčky na 2 KET,ale doufám,že je nebudu potřebovat.
17. zář 2007 ve 12:57  • Odpověz
Zen, to jsem ráda, žes na nás nezapomněla :wink: to víš že to bude rychle pryč a pak už jen bude prcek růst. Naši známí, co čekali nebo čekají mimi, tak u nich tloustla v těhotenství rodina celá včetně tatínka :grinning:
To jsem za měsíc zvědavá :wink:

Oskarko, obvykle může přijít MS asi 12 dní po ET, mně přišla za 10 dní, nekomu i dřív, ale tobě nepřijde neboj :dizzy_face: Hezkou procházku, venku je úžasně, už se těším z práce domů :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kory, to je nádhera. Já měla při prvním skoro to samý, co ty. Oplodnilo se jich ze 14 vajíček 6 a zbyly jen dvě 7mi a 5ti buněčný, což je dost málo. A jak se cítíš? Ležíš nebo už čistíš okna? :wink: Jsem na jedný diskuzi četla, jak holčina asi 7 dní po ET začla čistit okna, pak přišel domů manžel a málem ho omývalo. No a teď je z ní těhule :dizzy_face:
17. zář 2007 ve 13:21  • Odpověz
Já rozhodně neležím.Odpočívala jsem jen v sobotu a v neděli už jsem vysávala,vytírala a tak.Jsem pořád nafouklá,tak jsem potřebovala trochu pohybu,abych splaskla.Myslím si,že ležet a nic nedělat je horší než dělat běžné věci.Jen netahám nic těžkého.
17. zář 2007 ve 14:02  • Odpověz
To je pravda kory, já už taky nebudu jen ležet jako předtím. Jen nevim, jestli chodit do práce, dojíždím asi 1,5 hodiny do Prahy a to je docela záhul. Na druhou stranu budou vánoce a to se to volno šikne :dizzy_face:
A už je to lepší s tím nafouklým bříškem? Já to měla taky, jen ráno sem vypadala normálně a večer jak v pátym měsíci :grinning:
17. zář 2007 ve 14:08  • Odpověz
Nafouknutá jsem pořád,ale už jsem se aspoň vyprázdnila.A nejhorší jsou zaražené větry.To nepřeju ani největšímu nepříteli.
17. zář 2007 ve 14:44  • Odpověz
Ahoj holky, celý víkend jsem se za váma nedostala a ted dočítám, no je toho hodně, vůbec se neflákáte :wink:
Koryno a Oskarko přeji hodně štěstíčka a at se drží, hezky se procházejte, mírně uklízejte a hlavně toho moc netahejte, od toho máme chlapiky :wink:
Petulko jak je, četla jsem, že se zítra dozvíš víc, tak dej hned vědět jak si dopadla. Mě je zatím celkem fajn, jen mě furt pobolívá v podbříšku a prsa ty bolí teda jako čert. Naštěstí nezvracím jako Zeník, doufám, že mě to ani nechytne :slight_smile:
17. zář 2007 v 15:10  • Odpověz
Zdravím Vás po návratu z procházky, teda tam je ale teploučko - až mne to zmohlo! Ale bylo to fajn, zítra zase vyrazím:slight_smile:.
17. zář 2007 v 15:33  • Odpověz
Cau Holky,

můžu se k vám přidat? Začali jsme s tím ivf, ale ještě nestimuluju, jen mě minulý čtvrtek píchli tu injekci na zastavení cyklu, ale v pohodě. Vidím, že to taky řešíte, jestli po transferu chodit a něco dělat nebo spíš ležet...já si myslím, že uklízení snad nevadí, ale asi žádný sport... :frowning2: Jinak Koryna psala o těch zaražených větrech, tak to je fakt hnusné, to jsem měla taky po IUI, a fakt není o co stát...co pomůže tak nohy za hlavu nebo svíčka, ale to nevím, jestli je zrovna vhodné pro to embrio. Po IUI to bylo jedno.. :slight_smile: No, snad to nějak vydržíte. Mě má stimulace začít přespříští pátek, puregon 150, během šesti dní a pak kontrola..tak to snad vyjde...držím vám všem palce!
17. zář 2007 v 16:03  • Odpověz
Ahoh Meleri, vítám tě. Hlavně žádný strachy a přeji ti at ti to vyjde :wink:
17. zář 2007 v 16:28  • Odpověz
ahoj Meleri, tak to máš podobné jako já, akorát já si ty zastavovací injekce píchám každý den. Ty jsi asi dostala tu jednorázovou velkou dávku, která vydrží v těle dlouho. Teď mám taky Puregon 150, čtvrtý den. Zatím jsem o.k., trochu mě dnes začalo bolet břicho, asi jako slabé bolesti před MS. No nic dramatickýho. To zvládnem :wink:
17. zář 2007 v 16:50  • Odpověz
Ahoj Verio,

a kdy máš jít na kontrolu? No, snad to vydržíš, a nebude tě to bolet. Když tak zkus možná léky od bolesti, to mě radil doktor, ale to víš, nechci do sebe nic ládovat, už tak má v sobě člověk dost chemie..Já taky myslela, že si to budu píchat každý den, ale nakonec jsem ráda, že to byla ta "jednorázovka". :slight_smile: jo, hodně štěstí, at to roste! :slight_smile:
17. zář 2007 v 16:58  • Odpověz
No zatím se to dá v pohodě bez prášků, ale jak to začne bolet moc, Ibalgin to jistí, příliš trpět nehodlám:slight_smile: Si myslím, že když do sebe ládujeme tyhle strašlivý hormonální dryáky, že už nám pár Ibalginů fakt neuškodí. Jdu zítra na krev, tam se uvidí, jestli mi nějak upraví dávky. Na UTZ až v pátek.
17. zář 2007 v 17:07  • Odpověz
tak hodně štěstí...hlavně at tě ta bolest netrápí..a to bolí stejně jako mencky?
17. zář 2007 v 17:14  • Odpověz
Ano, skoro stejně. Začalo mi to až dnes odpoledne. Ale třeba to ani není z toho, třeba mám jen zaražené větry, já jsem o víkendu hodně papala :wink:
17. zář 2007 v 17:20  • Odpověz
jo víkend, to je proklatá doba..taky se vždycky "rozežeru".. :slight_smile:
17. zář 2007 v 17:30  • Odpověz
Nojo, kdy už se má člověk najíst, když přes týden trpí hladem, že :grinning:
17. zář 2007 v 17:33  • Odpověz
to vždycky říká můj brácha! :slight_smile: :slight_smile:
17. zář 2007 v 17:37  • Odpověz
:slight_smile: ahojky je tu nekdo kdo ma zasebou ivf
17. zář 2007 v 18:00  • Odpověz
ne sorry, my jsme s tím teprve začli.
17. zář 2007 v 18:02  • Odpověz
budenzauber ahoj. Mám za sebou stimulaci, OPU a v pátek ET a teď doufám, že se alespoň jedno z embryjek uchytí.
17. zář 2007 v 18:26  • Odpověz
Ahoj Meleri,přeji hodně štěstí,ať máš moc vajíček a vyjde hned první pokus.Budenzauber,teď mám za sebou druhý pokus a čekám jako Oskarka,jak to dopadne.
17. zář 2007 v 18:35  • Odpověz
dík moc...hm, mě zrovna taky začlo bolet břicho, a zase jsem začla krvácet, i když mi už mencky skončily, je to fakt nepříjemné.
17. zář 2007 v 19:28  • Odpověz
Ahoj holky, přeji vám krásné poledne, teda tady je dneska mrtvo, kde jste :slight_smile: , vítám nové holky.
Oskarko, Koryno jak je, doufám, že bez velkých projevů :wink:
Petulko až přijdeš od doktora tak honem napiš jak si dopadla :slight_smile:
18. zář 2007 ve 12:20  • Odpověz
Ahojky!
mratiku: nic mi neni, citim se fajn. akorat to pocasi je takove smutne... odpoledne se chci jit projit, tak doufam, ze se to trochu umoudri. Povez, kdy se embryjka uhnizduji?
18. zář 2007 ve 12:28  • Odpověz
Cau holky,

jenom sem nakukuju, máme odpolední pauzu, ale v pul druhé musím zase zpátky do práce... :frowning2: No, jinak vám řeknu, že ta injekce na zastavení cyklu mi tedkom dělá v těle pěknou paseku.....no snad se to uklidní..
18. zář 2007 ve 12:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.