• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
Peti,až za tři měsíce?To bych se zbláznila.To já jsem řekla doktorovi,že chci vybouchat ty tři "hrazené" cykly hned,dokud ještě můžu chodit bez čakanu.No jo,ale já už mám něco za sebou :frowning2: .
18. zář 2007 ve 20:00  • Odpověz
Kory, to si tě příště asi vezmu sebou k doktorce :wink: :grinning:
Já počítám, že to by to mělo být někdy v listopadu, když počítám 3 měsíce od první stimulace v srpnu. Ale hlavní je, aby ty blbý váčky co tam mám, zmizely :angry:
18. zář 2007 ve 20:03  • Odpověz
Krásný večer, holky.
Na propouštěcí zprávě po ET mám také napsáno, že při nepotvrzení těhotenství vyčkat a po 3MS se opět pokusit. Myslela jsem, že máme-li nějaká embryjka zamražená, může se začít dříve. No, uvidíme, jak to dopadne. Snad už toto nebudu muset řešit.
18. zář 2007 ve 22:53  • Odpověz
Cau holky,

Oskarko, já nevím, já jdu na IVF, ale rekli mi taky to same, že jestli se to nepovede, tak za tři měsíce..prý aby to vyprchalo s těla....jo, tři měsíce je fakt hodně, ale snad se ti to povede! Co je vůbec ET?

ahoj
19. zář 2007 v 07:52  • Odpověz
ahoj meleri,
ET je embryotransfer - byla jsem na něm v pátek 14.9. Krásný den všem!
19. zář 2007 v 08:34  • Odpověz
Dobré ránko.Já jsem byla na IVF ob měsíc.Podle mě záleží i na tom,jak to spěchá.Mladší můžou čekat,jenže mě už tlačí čas a na to doktoři asi taky pohlíží.KET si myslím,že je jak IUI,tak se může dělat mezi jednotlivými IVF. Tam se jen bere něco na dorostení sliznice,aby se měli prcci kam zakousnout.Oskarko,jak je,taky bys už nejraději věděla výsledek,co? Čekání je děs.
19. zář 2007 v 08:43  • Odpověz
Ahoj koryno, přeji pěkný den. To víš, že bych už chtěla vědět výsledek, ale na ten si ještě počkám... Cítím se dobře a co Ty?
19. zář 2007 v 08:51  • Odpověz
Je mi docela fajn,jen pořád to nafouklé břicho.
19. zář 2007 v 09:03  • Odpověz
Dobré ráno těhulky i netěhulky, koukám, že to tu hezky od rána žije :slight_smile:

Kory, oni to asi fakt berou podle různých okolností, kdy můžeš znovu. Já to zatím vypočítala na listopad, ale uvidíme, jak to vyjde. To čekání je vždycky šílený :angry:
Co ty Oskarko, jak se cítíš?

Meleri a co stimulace?
19. zář 2007 v 09:13  • Odpověz
Ahoj holky, zabehla jsem do vasi doskuze a neda mi se nepodelit s vama o mou zkusenost-po prvnim IVF jsem otehotnela, ale pak to nejak nedopadlo , tehu ve 3 m. skoncilo.Cekali jsme na druhy pokus 5 mesicu, nebyla jsem schopna se z teh silenych davek hormonu vzpamatovat..ikdyz semuze jit po 3 mesicich znovu, ja byla jeste uplne mimo v te dobe, telicku to dalo fakt zabrat...Samozrejme je to uplne individualni, ale- A TED DOUFAM? ZE TO NIKDY NENASTNE!!!-pokud budete muset znovu, poslouchejte svoje telo, samo vam napovi, kdy zacit s dalsim pokusem.
Hodne stesticka, at takovou vec nikdy nemusite resit!!!
19. zář 2007 v 09:17  • Odpověz
Ahojky ninulko, ono je to hodně těžký se s něčím takovým vyrovnat, já je měla v sobě jen týden a i tak sem to obrečela, na druhou stranu rekonvalescence byla skoro za chvilku. Musí to být šílený o ně přijít v tomhle měsíci. Jsem ráda, že si našla sílu jít do toho znovu a držím mooooooc palečky, aby ti to vyšlo. Jak dlouho máš teď od ET, něco jsem četla u vás na stimulaci :wink:
19. zář 2007 v 10:04  • Odpověz
:sweat_smile: tak to jsem četla špatně, otázky měla znít obráceně, za jak dlouho budeš mít ET?
19. zář 2007 v 10:05  • Odpověz
Ahoj, petula: cítím se dobře, jen ospale a pořád nafoukle.
19. zář 2007 v 10:40  • Odpověz
Tak to je fajn, vše je jak má být :wink: a co doma, nenudíš se ještě? Ono, když pořád spíš, tak se toho ani moc udělat nedá viď? Já se vždycky nasnídala, pak usnula, pak uvařila oběd, najedla se a znovu usnula, taková šípková Růža :pensive: :grinning:
19. zář 2007 v 10:45  • Odpověz
Petulo, mas pravdu, vsechno se to zkomplikovalo revizi, navic jsem brala jeste celou tu dobu po ET agolutin a duphaston, coz asi taky nadelalo svoje..
Kdy bude ET jeste netusim, zitra jdu na druhou kontrolu a snad mi reknou, kdy bude OPU...
19. zář 2007 v 10:53  • Odpověz
Hormony jsou děsný mrchy, já byla hodně unavená a měla vysušenou kůži jak treska ještě týden po MS, co jsem dostala po ET.
Ninul, to máš OPU za dveřma a pak máš dohodnutnou dlouhou PK i ICSI nebo? Takže spermijky do toho a hurááá na vajíčka :dizzy_face: :wink:
19. zář 2007 v 11:05  • Odpověz
jojo, hormony, ach ty hormony. taky jsem vysušená ještě více než normálně.
pořád nespím, čtu si, vařím, vybírám fotky, které jsme nafotili na cestách a které bych chtěla dát na zeď, chodím na krátké procházky, atd... nenudím se.
petul, prosím Tě, a kdy by měla dorazit MS? nechci ji, ale ptám se.
teď půjdu udělat bramborový guláš, který si dnes ráno přál manžel.
19. zář 2007 v 11:12  • Odpověz
Normálně může MS dorazit asi 12 dní po ET, mně po 10 dnech. Je to hodně individuální. Ale radši na ní úplně zapomeň, prostě neexistuje :wink:
19. zář 2007 v 11:18  • Odpověz
Oskarko kdy máš vlastně testovat? nebo jít na krev?
19. zář 2007 v 11:18  • Odpověz
Ahoj holky, jak je při dnešku? Já jsem tu jenom na chvilku, za 2 hodky jedu za mamřčou do Jihlavi a v sobotu se mi žení bratránek, tak doufám, že to bez komlikací zvládnu :wink:.
Jinak jsem zatím v poho, prsa bolí, podbřišek taky, ale všechno v normě. Uvidíme za 14 dní co nám řeknou na UTZ.
Holky já jsem měla MS dostat 12 den po ET, vyjde to tak u všech na stejno, ale jak říká Petulka, hlavně na to nemyslet :slight_smile: a užívat si pohodičky :grinning:
19. zář 2007 v 11:28  • Odpověz
Peti, tak to je i lito, ze mrska dorazila-ale uprimne-kdyby io to tehdy nevyslo hned a ja to dostala, byla by to sice rana, ale to co potkalo nas, byla vylozene tragedie...Clovek vidi utz, srdicko, nosi tu zizalku v brisku a pak takova rana...Fuj, uz na to nechci ani vzpominat...a troku se desim, co prijde tentokrat...

Jinak mame PK i ICSI, chceme vybrat "lepsi"vajicka, nemam temer zadne vajecniky, takze se nevi, jaka bude kvalitka...Tak snad nekdy pristi tyden uz by to mohlo byt za nama, teda pevne v to doufam, snad zbyde alespon 1 embryjko na prenos-minule jsme meli 19, zbyly jen 2 dobre kvality, tak mam trosku bobky....No jo, ale vsak to znate, je porad o cem premylset a bat se...
19. zář 2007 v 11:54  • Odpověz
Mratíku, no konečně, už se mi tu stýskalo :wink:
Jen se hezky opratruj a svatbu si užij, to bude zase přísun jídla co? :grinning:
Já byla tenhle víkend na svatbě mojí ségry a bylo to super, ona je právě v 5 měsíci a řádila, tancovala až do 2 do rána. No ty to radši nezkoušej :grinning: Ale na ní sme fakt čučeli všichni, jak skáče na Macejko, macejko ko ko ko ko :grinning: :astonished: :wink:

Ninul, už na to radši nevzpomínej, já vím, že je to těžký, ale musíš se soustředit na ty další prdelky co už na tebe čekaj. A určitě i na nás ostatní tady. Právě, že si sem si taky pak musela říct, že sem to měla o hodně lehčí než vy. Jsem ráda, že se tady můžem podpořit, poradit i vyplakat. Nejdůležitější je psychická pohoda a úsměv na rtech :wink:
19. zář 2007 ve 13:09  • Odpověz
Jojo, cloveku je hned lipna dusicce, kdyz vi, ze takove trapeni nema sam na svete...
19. zář 2007 ve 13:18  • Odpověz
Cau holky,

je to hrůza, krvácím fakt dost, už mě to fakt nebaví, mencky dávno měly skončit, ale kvůli té injekce na zastavení cyklu je to fakt naprd...jsem strašně unavená, a to jsme ještě ani nezačli stimulovat..mám náladu pod psa, a říkám si, že je to stejně naprd to naše snažení, nevyjde to, a radši bysme měli adoptovat...nevyšlo nám nikdy ani IUI...sorry, že vás deprimuju..radši končim.. :frowning2:
19. zář 2007 ve 13:25  • Odpověz
Meleri, neklesej na mysli, na IUI je hodně malá pravděpodobnost, to vyjde málokomu. Záleží taky, co máte za problém, na některé problémy je IUI úplně neúčinné. Na IVF jsou přece jen šance o mnoho vyšší!!
19. zář 2007 ve 13:31  • Odpověz
já vím, jenže nás doktor pořád ládoval argumenty, že manželovo sperma je na IUI úplně supr a že to fakt nechápe proč to nevychází, to nám říkal po každé IUI...a takhle to šlo půl roku, byla jsem z toho zoufalá, obvinovala sama sebe, že je to snad moje vina, že třeba nejsem psychicky v pohodě, a proto že to nevychází..pak jsme si dali tři měsíce pauzu, a bylo to dobrý, nemyslela jsem na to byla jsem v pohodě, ale tedkom jsme začli, a já jsem zase ve stejným srabu, prostě vím, že se to bude táhnout a táhnout,a já na to nějak nemám sílu...ale dík za povbuzení, chce to pořádný kopanec do prdele a já se zas vzpamatuju.. :slight_smile:
19. zář 2007 ve 13:38  • Odpověz
Meleri, neházej prosím flintu do žita, když tu čteš okolo ostatní holky, tak hodně jich prošlo o hodně horším trápením. Jsme tu na jedný lodi, ale mimíska si nakonec vybojujeme všechny uvidíš a třeba to i může skončit adopcí. Teď je ale dost brzy stáhnout plachty a vzdát to co myslíš?
Zkus zavolat doktorovi a poradit se, musí s tím jít něco dělat. Drž se a při IUI je opravdu menší šance.
19. zář 2007 ve 13:38  • Odpověz
dík holky, já vím, je to tak...musím prostě na to přestat myslet, ale je to fakt těžké, hlavně psychicky..
navíc mám problémy se zádama, a potřebuju pravidelně plavat, a kvůli tomu nekonečnému krvácení se mi ani nechce.
Díky moc, končím a jdu něco dělat! mějte se pěkně.. :slight_smile: :slight_smile:
19. zář 2007 ve 13:41  • Odpověz
Meleri, a tobě nezjistili žádný problém?
19. zář 2007 ve 13:46  • Odpověz
Mel, jak dlouho se vlastně snažíte?
19. zář 2007 ve 14:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.