• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
Mourku moc děkuji, tak jsem volala.... 1 je 8mibuněčné, známka 1 a dvě jsou pomalejší 4buněčné :dizzy_face:
20. dub 2007 v 10:24  • Odpověz
marky4 to je super, že se všechny drží :slight_smile: . Kdy máš transfer už Ti řekli?
mourku a jak je to s tebou?
20. dub 2007 v 10:52  • Odpověz
qiara zatím ne, budu volat v neděli
20. dub 2007 v 10:54  • Odpověz
Tak to musíš být napnutá k prasknutí, že?Já měla dnes nutkání na testík, ale udržela jsem se. Sice mám nebo nemám :fearful: šanci, že to vyšlo, ale chci to,tak jsem nedočkavá. To čekání je strašné :frowning2: ! Dnes mi psala kolegyně z práce a špatně se to psalo, že šance je mizivá. Držim palce mimískům i Tobě.
20. dub 2007 v 11:05  • Odpověz
ahoj holky,tak sem dala na vaše rady a liju do sebe všechno co se dá pít, dokonce i v noci sem vypila skoro 2l a fakt je to teď už trochu lepší.Zbytečně sem asi vyšilovala.ale měla sem strach aby mi je dali včas zpět a nemuseli se zmrazovat rovnou.qiaro musíš věřit, šance nejsou mizivé!!!hodně trpělivosti :sunglasses: marky4, neděle už je skoro za rohem,sice se jí taky nemůžu dočkat,protože mi řeknou,jak se našim prďoškům daří,ale manžel mě furt zaměstnává nějakýma koninama,abych na to furt nemyslela,tak to určitě rychle uteče, doufám že i tobě :slight_smile:
20. dub 2007 ve 12:35  • Odpověz
qiara ani nemluv, ty dny jsou opravdu velmi dlouhé.

tindro to máš pravdu, je lepší se zaměstnat něčím jiným :wink:
20. dub 2007 ve 13:00  • Odpověz
ahojky byla jsem na vaclavaku koupit si kalhoty :grinning: no marky to je super to jsou krasny mimisci. jenom jsem trošku překvapena, že ti vlastne delaji prodlouženou kultivaci, myslela jsem že jihc musi byt alespon 5?
20. dub 2007 ve 13:35  • Odpověz
mourku a to mě překvapilo na Iscare. Moje ségra měla jen jedno a taky měla prodlouženou kultivaci a navíc měla transfér 6. den a marky4 podle mě dostane mimísky taky za dýl než 5 dní. Prostě tak, aby byla ta embryjka co nejlepší, aby se chytla a některým to trvá déle, než 5 dní.
20. dub 2007 ve 13:54  • Odpověz
ja jsem se na to ted ptala toho znameho doktora. odpovedel že ješte lekařska veda v tomto ohledu neni tak daleko aby se vedelo ktery postup je nejlepši. samozřejme že když je vajiček 5 tak je lepši prodloužena kultivace, tim se vyselektuji ty nejlepši a pak se daji do břiška, a maji lepši šanci se uchytit když jsou ve fazi moruly a ješte dal. ale když je jich min tak nektery embriolog je chce dat do břiška co nejdřiv protože ve skumavce se muže jejich vyvoj třeba třeti den zastavit zatimco u nas v břišku je pro ne přirozenejši prostředi. tak že co centrum to jiny postup ale žadny neni špatny :slight_smile:
20. dub 2007 ve 14:17  • Odpověz
autor
ahoj holky,
já měla dneska kontrolu UZ, na pravým vaječníku je asi deset folíků a na levým asi čtyři, prý vše jak má být a odběr by mohl být v úterý nebo ve středu.
v neděli se ještě jedu ukázat.
akorát mě děsí ty bolesti po odběru co popisujete, já myslela že budu chodit do práce a na neschopence budu až po vrácení embryjek... :unamused:
20. dub 2007 v 15:57  • Odpověz
mimmix to jsou hezky zpravičky :slight_smile: neboj boli to jen trošku nekoho vic nekoho min. ale me to moc nebolelo, jen jsem se snažila pit tech 5litru dene a bylo v pohode :slight_smile:
20. dub 2007 v 16:03  • Odpověz
mourku ano dělají prodlouženou kultivaci, protože jich oplodňovaly 5.
Já se holky stejně ještě pořád bojím, jsou to mojí bobíšci a já na ně moc myslím. :slight_smile:
20. dub 2007 v 16:18  • Odpověz
mimmix - vím že to bude slabá útěcha, ale tolik jich to zvládlo..... A mimi za to přece stojí. :wink:
20. dub 2007 v 16:19  • Odpověz
mimmix neboj fakt to moc nebolí. Mně to teda moc nebolelo. Akorát jsem nemohla moc dobře chodit, protože jak jsem šla, tak mě bodalo břicho.
20. dub 2007 v 16:20  • Odpověz
marky4 tak to jo :wink: no vidiš tak ty maš super mimiskove, vubec se neboj čim dyl ti je daji tim lip a embriolog vi co dela :sunglasses:
20. dub 2007 v 16:26  • Odpověz
mourku bojím, aby se dál všechny vyvíjely.
20. dub 2007 v 16:27  • Odpověz
mimmix, mě to trochu bolelo, ale když se na to teď dívám tak sem včera zbytečně vyšilovala(všechny stránky kde se vyskytuje hypestimulační syndrom sem sjela)ale jak radily holky,liju do sebe co teče a tak je to čím dál lepší,takže neboj.Ale do práce bych hned na druhý den po odběru nešla.
20. dub 2007 v 16:27  • Odpověz
já mám neschopenku a jsem za ni ráda. ono přece jenom je lepší odpočívat a být v klidu. Tedy pokud pracujete ve firmě, kde není žádný stres, tak bych do práce šla, ale u nás je to právě se stresem. :frowning2:
20. dub 2007 v 16:29  • Odpověz
marky4 prave proto řikam že embryolog vi co dela a vše je v nejlepšim pořadku :slight_smile:
20. dub 2007 v 16:34  • Odpověz
mourku asi máš pravdu, ale obavy stejně mám
20. dub 2007 v 16:44  • Odpověz
ja vim, ja mam take obavy. :frowning2:
20. dub 2007 v 16:46  • Odpověz
mourku to už jiný nebude, už budou jen a jen obavy. Ale musíme myslet pozitivně, já se snažím, ale jsou hodiny, kdy to jde těžko
20. dub 2007 v 16:48  • Odpověz
u me je to stejny, už mi z toho hrabe :angry: proste nam to musi vyjit :grinning:
20. dub 2007 v 16:58  • Odpověz
Ahoj holky! Teď jsme dorazili z návštěvy od švagrové a dnes to byl docela očistec, tak se hned vrhám mrknout co vy?
Marky4 mourek má pravdu. Kdyby se mimískům nedařolo, tak ti je radši šoupnou do domečku :slight_smile: . A s tim strachem. Já vždycky říkala: Když si děti dělám, tak se bojim, aby byli zdavé atd. a když je budu mít, tak se budu bát, aby se jim něco nestalo atd. Takže z toho plyne, že se celý život budu bát :fearful: Ale nic mě nezastaví a já to dokážu!!! A Vy taky a těšim se na samé dobré info.
20. dub 2007 ve 21:47  • Odpověz
dobre rano holčičky :grinning: tak ja dnes vyražim do českeho raje, Mira tam jede zavody na kole 50km ja je jezdim taky, ale ted jsou přednejši mimiskove :grinning: tak alespon vypadnu, budu se prochazet a budu myslet na to že až mimiskove budou na svete, tak si pořidime takovy to vozitko za kolo a budeme jezdit po vyletech :grinning: tak pa pa a qiaro, marky4, lanko, mimmix, tindro, taky přemyšlejte co si koupite až mimiskove budou na svete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: taky plinky do vody jsou užasny :grinning: krasny slunečny pozitivne naladeny den :grinning:
21. dub 2007 v 08:04  • Odpověz
teda Mourku, ty umíš zvednout náladu :sunglasses: .Kamoška to vozítko má a jsou s ním strašně spokojení, jejich chlapeček si to v něm užívá líp jak v kočárku.Já zase už koukala kde je u nás plavání a cvičení pro těhotné, aby se u mě v bříšku nenudili.Už se vidím jak se valím na kryťák s pupíkem. :grinning: PS:a nemůžu se toho dočkat.hezký den
21. dub 2007 v 08:29  • Odpověz
Teda holky já mám dneska fakt depku :rolling_eyes: ! Nic se mi nechce a všechno mě štve! Za chvíli vyrazíme s mužíčkem do kina, tak snad se to zlepší. Na světě je fakt nespravedlnost!!! Snad máte lepší den.
21. dub 2007 v 17:12  • Odpověz
Ahojy. Marky4 díky za pozvání do vašeho tématu, jsem za to moc vděčná. Ty nervy se mnou dokážou pěkně mávat.Už jsem se ale rozhodla, risknu ten test v pondělí, pokud do tý doby nebude nějaká změna.
21. dub 2007 ve 21:02  • Odpověz
čauky, marky4, už jsi volala?já mám teď v 10 volat jak se vyvíjí naše embryjka, ale tak se mitřesou ruce, že snad ten telefon ani neudržím.Zdeena, ty už máš asi transfer za sebou a čekáš jestli se ujmou?giaro pomohlo to kino?
22. dub 2007 v 09:52  • Odpověz
ahojky zdeeno jak dlouho jsi po transferu a mela jsi pk, tindro hned napiš držim palečky a marky4 ty piš taky :slight_smile: :slight_smile:
22. dub 2007 v 10:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.