• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
ahoj holky, zdravím vás při pátku. Jsem trochu nervní, páč manžílek onemocněl a mně taky začíná bolet v krku! Jestli budu nemocná, tak mi asi nebudou moct dát narkozu na tu punkci, že? To by mi to pak asi museli dělat "zaživa" nebo co :confused: To teda nevím, jestli bych se k tomu odhodlala!!
21. zář 2007 ve 13:32  • Odpověz
Verio, zkus do sebe narvat co nejvíc vit C a snad to bude lepší, třeba se ti ta viroza vyhne. Bez narkozy se to prý dá vydržet, ale bolí to. Uvidíš, zatím se zkus vykurýrovat a miláčka dát do karantény :grinning:
21. zář 2007 ve 13:35  • Odpověz
Já si dělám srandu, ale taky bych se bála :sweat_smile:
21. zář 2007 ve 13:36  • Odpověz
verio, myslím, že slabé nachlazení nevadí, není to narkóza jako taková hluboká, jen na malinkou chvilku usneš, neboj dají ti ji a zatím se vylež. :wink:
21. zář 2007 ve 13:39  • Odpověz
V karanténě jsem já, dnes noc strávená v obýváku na gauči:slight_smile:
Navíc včera manžílek vytuhl již tak brzy (píchám injekce) v devět večer, že jsem si je musela poprvé dát sama. No, šlo mi to bídně, hlavně příprava toho Dekapeptylu, půlku ředící kapaliny jsem vycmrndala, pak se píchla jehlou do prstu, nešla mi odstranit vzduchová bublina a po vpichu mi tekla krev jak nikdy :slight_smile: To jsem šikovná, že :sunglasses: Ale nějak jsem to do sebe vpravila, Puregon v peru byl pak v pohodě.
21. zář 2007 ve 13:42  • Odpověz
Verio, já mám virozu a stimuluju, tak se taky bojím,a bych se do OPU z toho dostala! Snad to přes víkend vyležím. A to jsem celý rok zdravá a teď tohle. Snad by to ale skutečně při té krátké narkóze nevadilo?
21. zář 2007 ve 13:52  • Odpověz
Veris, si me teda rozesmala, uplne vidim tu scenu, jak sermujes jehlou do vsech stran :wink: , ale hlavne, ze jsi to zvladla, no ne?Ty brdo, ty mas decapeptyl jeste nenamichanej?Tak to cucim jak puk :confused: .
21. zář 2007 ve 13:52  • Odpověz
Mikul, já nevím, podle mně ti nemůžou dát narkozu, pokud máš rýmu nebo velký kašel! Ale ty se z toho určitě za týden dostaneš! Já ještě nic nemám, jen trochu bolest v krku, ale riziko je velké, když je manžel nemocinkanej.
Ninul: No já mám přesně řečeno Differeline, to je ředící forma Dekapeptylu. Aneb, proč to dělat jednoduše, když to jde složitě! Byla to fakt sranda, připadala jsem si jak největší nešika na širém světě.
21. zář 2007 ve 13:58  • Odpověz
ahoj holky, jsem zpět od zubařky - po hodině strávené v křesle, kdy mi čistila, vrtala a já nevím co s tím zubem dělala, mne to stejně bolí, tak vám nevím. říkala sice že to teď může 2-3 dny pobolívat, ale já nechci!! definitivní dokončení zubu bude 3.10.- hrůza, nesnáším zuby
21. zář 2007 ve 14:00  • Odpověz
Veri, z toho si nic nedelej, ja predevcirem michala menopur a taky jsem tu tekutinu vylila, haha, nastesti mi setricka (jako by to tusila), dala jednu nahradni :wink:
21. zář 2007 ve 14:04  • Odpověz
No já rýmu ani kašel nemám, jen mě škrabe v krku a jsem celkově jako zmlácená. Ale snad to bude ok.
oslarko, mě po vrtání vždy pak ještě ten zub bolí, klidně týden. tak ho šetři, nic studeného, teplého a raději kousej na druhé straně.
21. zář 2007 ve 14:04  • Odpověz
Verio, no to muselo být fakt dobrodružný :sweat_smile: Já sem ráda, že jediná nenamíchaná injekce byl Pregnyl a i to bylo náramně veselý. Řekla sem miláčkovi aby mi to píchnul do svalu na zadečku a on ať si mu lehnu na nohy, když seděl na gauči. Pak držel tu injekci, jak když chce píchat koně a ně mě, no radši sem mu v tý ležící poloze nějak injekci vzala, píchla si jí a on to jen vstříknul :grinning: Ještě, že byla jen jedna :wink:
21. zář 2007 ve 14:06  • Odpověz
Mikul, já si jdu do lékárny koupit Preventan Akut, to docela na ty virozy pomáhá. A na bolest v krku je dobrý taky sprej Bioparox, je to slabé antibiotikum, to mi většinou na krk pomůže, prodává se to bez předpisu. Takový ty věci na cucání jsou většinou na nic. Musím nasadit teď všechny páky, abych zabránila rozvoji nemoci:slight_smile: A manžela bych, upřímně řečeno, nejradši někam přestěhovala. Ale to se mi zřejmě nepodaří :sunglasses:
21. zář 2007 ve 14:11  • Odpověz
Veri, zkus si na noc zabalit krk do šály, to, jak říká moje babička, zase pomáhá jinak :wink:
21. zář 2007 ve 14:17  • Odpověz
Jezis, holky,vy me teda dneska rozesmavate, kdyz si predstavuju ty situace :wink: .No, Petulo, ja nechapu, jak muze nekdo zvladnout injekce do zadku sam, ty jo, tomu rikam narez!!!
21. zář 2007 v 15:16  • Odpověz
veria, jo, preventan acut už cucám :slight_smile:
Myslela jsem, že do svalu to píchají jen sestry :confused:
21. zář 2007 v 15:53  • Odpověz
Taky nechápu tu injekci do zadku. To by už manžel fakt asi nerozdejchal :grinning:
Holky, mějte se hezky, pěkný víkend, zítra vám napíšu, kolik se nám urodilo vajuch. Zatím pa
21. zář 2007 v 15:57  • Odpověz
Krásné nedělní odpoledne!
To je nádherně, že? Také jste využili počasí pro nějaký ten výšlap, výlet, procházku, odpočinek? No, podle toho, že tu žádná diskuse není, tak asi ano :slight_smile:. Já jsem také vyrazila s manželem na procházku do naší milované Dendrologické zahrady - to byla paráda - fotili jsme ten pestrobarevný podzim. Opravdu super.
Cítím se dobře, nic mi nechybí, nebolí - je mi fajn. A jak se cítíte Vy?
23. zář 2007 v 15:26  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem včera byla na UTZ, počet folikulů mi neřekli, a prý je jich dost a vypadá vše o.k. Dávky Puregonu nezvýšili, další kontrola v úterý. Akorát mně pořád bolí v tom zatraceným krku :frowning2:
23. zář 2007 v 17:43  • Odpověz
Krásné ránko :slight_smile:
Víkend se opravdu povedl, byli jsem na takovém sranda tenisovém turnaji, co pořádá můj miláček už třetí rok a bylo nádherně. Pokecali sme, zaběhali si u sítě, pak dobře popili, pojedli, fakt super :dizzy_face:

Oskarko, o Dendrologické zahradě jsem zatím slyšela samé superlativy a s MM se tam chystáme co nejdřív. Už se ti blíží testy viď?

Verio to vypadá suprově, tak zítra ti už snad oznámí kdy bude OPU :wink:
24. zář 2007 v 09:48  • Odpověz
Ahojky, petulo, tos měla pěkný víkend.
No, test až za týden, ale to uteče jako voda:slight_smile:.
Dendrologická zahrada je super, jednou jsme se v ní byli projít a tak jsme si ji oblíbili, že se stala i naším svatebním místem.
24. zář 2007 v 10:43  • Odpověz
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, ale odjela jsem za mamkou do Jihlavy a v sobotu měl bratránek svatbu, tak jsem si užívala na džusíku. Bylo to super rozptýlení, ale v devět jsem zavelela a museli mě odvést domů, chtělo se mi tak hrozně spát, no jako dudek, co vám budu vyprávět.
JInak co vy? Petulko jak je? Už víš kdy tě to čeká? Oskarko jak se cítíš?
24. zář 2007 v 11:11  • Odpověz
Cítím se naprosto pohodově, jen jsem unavená, nic víc. A venku je tak náádherně, to je super na vycházky:slight_smile:.
24. zář 2007 v 11:19  • Odpověz
Ta únava je normální, hlavní je neležet a hýbat se a ted je to fakt super, doufám, že to počasí vydrží co nejdýl :wink:
24. zář 2007 v 11:21  • Odpověz
Prokládám vycházky vařením a psaním textů do práce, takže pohoda a klídek:slight_smile:.
24. zář 2007 v 11:26  • Odpověz
Ahojky mratíku, to sis to musela pěkně užít a co tanec? :wink:
Já mám kontrolu 19.10. kvůli takovým váčkům s tekutinou kolem dělohy, měly by se vstřebat a snad na konci října budu vědět víc. Měla bych začít tentokrát dlouhým protokolem.
Hned bych šla ven se projít, je to možná poslední z teplých dní. My letíme ve středu s manželem do Edinburghu na prodloužený víkend, kde má být zatím přes den kolem 13 C, brrrr ale snad nebude pršet :sunglasses:
Už se moooooc těšim, budou to naše další líbánky po svatbě v červnu, tzn. sex, pivo, whisky atd. :grinning:
24. zář 2007 ve 12:43  • Odpověz
Holčiny, já vás rychle doženu nebojte, jen kdyby to rychleji utíkalo :dizzy_face:
Hezky si užívejte klidu a ať prcci hezky rostou :wink:
24. zář 2007 ve 12:46  • Odpověz
Jééé, Edinburgh, tam se s manželem také chystáme - eurovíkendy jsou super, už jsme takhle byli v Paříži, Římě, Londýně, Benátkách a teď máme v plánu zajet do Stockholmu nebo Dublinu. Za měsíc jedeme do Budapešti a Vídně, už se těšííím.
24. zář 2007 ve 13:25  • Odpověz
Ahoj holky,zacinam 2. stymulaci IVF.mam decapeptyl od 10.9. ale menstruace mi zatim neprisla, dnes je to jiz 7 dni.vcera jsem mela zacit pichat puregon, ale nemuzu ,protoze nedorazila mrska.tak mam zitra jet do centra na UTZ.-chteji vyloucit cystu, ale ja tam byla 4.9. a delali mi utz a vse bylo v poradku.divila bych se, aby se tam ta cysta najednou takhle rychle vytvorila.tehu test jsem si delala v patek a vysen nega.-tak nevim.pri prvnim IVF mi mrska normalne prisla.stalo se vam to nekomu?muzete mi nekdo prosim poradit? :unamused:
24. zář 2007 ve 13:53  • Odpověz
:grinning: to máte podobný koníček jako my, my začli Paříží a spojili to se zásnubama, potom Londýn a Barcelona. Ceny letenek stojí opravdu za to a těch pár dnů úplně stačí aby tě krásně bolely nožky :sweat_smile:
A Stockholm nebo Benátky museli být úžasný viď? Skyeurope začali do tý Vídně lítat až teď viď? Ach jo miluju dovolený :sunglasses:

myo abys nebyla v tom jako Zen minulý měsíc :grinning: Ona to měla podobně jako ty, zkus se podívat o pár stránek dozadu. Ale doktor ti asi řekne víc nebo by ti jí musel vyvolat. Případně zkus těhu test. Jaký byl u vás problém?
24. zář 2007 ve 14:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.