• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
lanko - ty jsi spion :grinning:
tak, holcinky, pekne stimulujte, kdo uz to mate za sebou, tak prijemne cekani na //
at se nam vsem zadari :wink:
25. zář 2007 ve 12:37  • Odpověz
Ahoj holky,
vcera jsem byla na odberu vajicek, mela jsem jich 17, z toho 14 zralých. Teda poprve jsem mela 3 a nic moc me nebolelo, ale kdyz jsem se vcera probudila z narkozy, to jsem bolesti brecela. Ale to nevadi, dneska jsem volala jak to vypada s emryi, metodou ICSI se oplodnilo 13. Mame PK, takze nejdriv na transfer pujdu v patek, pokud se budou nektera lepe vyvijet, kdyz budou vsechna stejna, tak v sobotu. Tak doufam, ze se tam nekde daleko v te tme a teplicku ty nase miminka pekne deli a budou u nas chtit byt :slight_smile: To je ale predcasne, budu tise doufat, ze to vyjde, protoze to je podobne malemu zazraku...
Mejte se vsechny moooooc krasne :slight_smile:
25. zář 2007 v 19:37  • Odpověz
Ahoj Terezo, a už ti je lépe? Já jdu na odběr ve čtvrtek, bojim :wink: Tak se drž!
25. zář 2007 v 19:43  • Odpověz
Cau holky,

s tím decaceptylem krvácím už jenom ráno a odpoledne, večer a přes noc nic, ale už mě to faaakt nebavíí, protože už to bude brzo čtrnáct dní, a tak dlouhé mencky jsem teda měla jenom jednou v životě, a to bylo z šíleného stresu ze zkoušek z autoškoly... :slight_smile:
Nicméně jdu za dva dny na kontrolu, snad mě doktor dá ty hormony a třeba to pak přejde...
Jinak vidím, že už jste dál, kdežto já teprve nazačátku. Tak vám držím palce, snad přijdou brzo dobré zprávy!
ahoj

Meleri
25. zář 2007 v 19:50  • Odpověz
Holky, poraďte. V út jsem byla na UZ, 15 vajíček. Ještě v út a st jsem dopíchávala hormony a dnes jdu na UZ znovu, zda jsou folíci už dost veliké. Včera jsme měla silné bolesti břicha, byla to hrůza. A pak, najednou, zcela náhle, to přestalo, a já cítila úlevu. A doteď mě břicho nebolí!!! Bojím se, aby neproběhla ovulace, ještě před OPU, bylo by to možné???? Bojím se... :frowning2:
27. zář 2007 v 10:41  • Odpověz
Holčiny, a vás bříško bolelo ke konci stejně, nebo ví míň? Snd se jen moc pozoruju a bude vše ok, snad jsou ve mě ta vajíčka pořád.
27. zář 2007 v 11:49  • Odpověz
Mikulko, to snad ne!!!To si doktori urcite pohlidali, neboj!!!!Uz jsi si davala pregnyl na vyvolani ovu?Pokud ne, tak se zbytecne neplas!!!!A bud rada, ze je to dobre!!! :wink:
27. zář 2007 v 11:53  • Odpověz
Mikulko,

mě teda uměle zastavili cyklus, takže ovulace u mě přijde až když si ji vyvolám injekcí, na pokyn doktora..
Ale kámošce přirozený cyklus nezastavovali, naopak podpořili hormony, a vůbec to u ní šlo rychle..nejsem doktor, ale asi jsou dva druhy IVF, záleží jestli ti zastavili cyklus?
Snaž se důvěřovat doktorovi, určitě ví co dělá, neboj, dobře to dopadne.
27. zář 2007 ve 12:24  • Odpověz
Mikulko, neboj, určitě vědí co dělají!!! Nestresuj se zbytečně víc než je nutné... Uvidíš, vše bude v pořádku.
Holky, jak je to s příchodem MS? Kdy by měla dorazit (pokud dorazí) od OPU?
27. zář 2007 ve 12:36  • Odpověz
Mikulko, těžko poradit, ale měla by jsi jít ještě na píchnutí pregnylu 48 hodin před OPU. Mohlo by se stát, že u tebe nastala ovulace kdyby ti nedali ještě injekce na potlačení dřívější ovulace. Jaký pícháš injekce ?? Já mám Gonal a od sedmého dne budu píchat cetrotide,který je právě na to aby nedozrály vajíčka dříve než je opu. Kam chodíš do centra? Já do iscare.
Nepsala jsi dnes na forum neplodnost ?
27. zář 2007 ve 13:29  • Odpověz
Holky, tak to mám ok.
27. zář 2007 v 16:22  • Odpověz
Oskarko,MS chodí kolem 12.dne po ET.Mě přišla poprvé 12. a teď už 9.,takže si myslím pokud ti nedorazila do teď(jestli se nemílím jsi 13.den po ET),tak je to na dobré cestě a už ani nepřijde.Držím pěsti.Mikulko vajíčka jsou určitě tam,kde mají být.Buď v klidu,ať uděláš enbrýskům krásné a klidné prostředí na uhnízdění.
27. zář 2007 v 17:13  • Odpověz
Ahoj holky, dnes jsem byla na OPU. Máme 10 vajíček (přitom bylo 16-20 folikulů, tak jich bylo asi dost prázdných). Zdá se mi to docela málo, tak snad nám z toho něco vypěstují. Ale zas prý když jich je míň, tak jsou kvalitnější. Zítra mám volat, kolik se jich oplodnilo. Břicho mě bolí, ale tak nějak v mezích, asi jako první den při menstruaci.
Mikul, mně břicho při stimulaci nebolelo vůbec, jen pár dní na začátku, pak se mi jen trošku zvětšilo. Dnes ráno, před OPU, vůbec žádná bolest břicha. Tak buď v klídku, myslím, že někoho to prostě vůbec bolet nemusí :slight_smile:
27. zář 2007 v 18:08  • Odpověz
verio, 10 vajíček, to je krásné!
Já jdu na OPU zítra.
28. zář 2007 v 11:51  • Odpověz
Ahoj holky, zkusila jsem si dnes test (14. den od ET) a :frowning2: , bohužel.
28. zář 2007 ve 12:06  • Odpověz
Mikulko moc držím palce.Tak jdete do toho s dárcem?Někde jsem četla,že ano.Jestli se můžu zeptat,tak to manželovi vyšla špatná genetika?
28. zář 2007 ve 12:18  • Odpověz
Oskarko,třeba se objeví ještě později, třeba je ještě brzo!!
Holky, tak z těch mých 10 vajíček bylo jen 6 zralých a 5 se jich oplodnilo. Tak se modlim, aby nějaký vydržely do transferu v úterý! Ach jo!!!
28. zář 2007 ve 13:07  • Odpověz
Verio,
to je supr, určitě to vyjde! Kamarádka měla taky jenom 5 a pak se jí dvě uchytily...jedno sice ztratila, ale druhé donosila a tedkom má krásné miminko.
Jinak já beru ten Puregon 150 každý večer, a zatím mě nic nebolí..tak to snad vydrží.. :slight_smile:
28. zář 2007 ve 13:12  • Odpověz
Oskarko, vam rikali testovat jiz 14 den?My mame testovat az 17 dni po ET, treba je jeste brzy, co?
28. zář 2007 ve 14:15  • Odpověz
Ninule, myslím, žes psala, že jsi měla 7 embryek. Kolik ti jich zůstalo? A kolikátý den ti je tranferovali? V našem CAR je transferují až 5. den, ve stádiu blastocysty.
28. zář 2007 ve 14:54  • Odpověz
Ahojky. Nahlodala mne ceeruti z diskuse Sanatorium Pronatal, které vyšel pozitivní test již 7.den po ET, tak jsem to zkusila dnes a... negativní.... příští zkouším v pondělí a uvidíme.
28. zář 2007 v 16:53  • Odpověz
oskarko, neztrácej naději, dokud nedorazila MS!

Barčo, ano, jdeme do dárce. Manželovi nejprve vyšly špatně hormony, ale to ještě byla šance na získání spermií do 5 %. Pak ale vyšla i genetika špatně, chybí mu nějaký chromozom, takže spermie se mu vůbec netvoří.
28. zář 2007 v 18:59  • Odpověz
oskarko - jestli chceš mít stoprocentní jistotu tak si skoč v pondělí na krev, když půjdeš hned ráno, tak by ti to mohli říct už ten den. A aspoň když jsem byla u svého doktora bylo to i zadarmo a 100% jistota.

jinak vám tu všem přeji hodně štěstí :dizzy_face: nás to čeká cca za měsíc :slight_smile:
28. zář 2007 ve 20:56  • Odpověz
ahoj jankatr, mám to v plánu - každopádně i když by mrcha nebo špinění dorazilo, udělám v pondělí další test a zajdu ke své gynMUDr.na krev... stejně k ní půjdu ukončit neschopenku
28. zář 2007 ve 20:59  • Odpověz
Oskarko, takhle brzy nema vubec smysl test delat, muze mit vysledek ovlivnen uplnene necim jinym, nez teh. hormony.NApr. jen pregnyl 10.000 jednotek je v tele 10 dnu, u nekoho terba dyl.NA nasi klinice treba teprve 6 den po ET dostavame davku decapeptylu, ktery ma podporit uhnizdovani-urcite vedi, proc se dava az sesty den, tudiz si nedovedu predstavit, ze test den pote na nejakou vypovedni hodnotu.Muze to byt vylozene nahoda!!!!!!My opravdu testujeme az 17.ty den po ET, myslim, ze si tak usetri nervy spousta holek, kterym HCG roste pomaleji....
Veri, meli jsme nakonec osmobunaky , dva mame v brisku, dva zamrazeny, zbytek jsme nebyl moc kvalitni...Je to asi taky dano tim, ze mam jen 4 mm vajecniku a ta tkan je proste nekvalitni...No, nicmene, zaplat pan buh za ty vysledky
:slight_smile: .NAposledy se nam osmibunecne chytlo, tak by bylo fajn, kdyby to vyslo i ted...
28. zář 2007 ve 21:02  • Odpověz
ninule, máš asi pravdu, chtěla jsem vydržet až do pondělka, ale nedalo mi to a říkala jsem si, je to 14tý den, zkusím to...
28. zář 2007 ve 21:04  • Odpověz
Oskarko, tak jeste vydrz, jo?Snaz se nemylset na ten prvni test.Treba ti do pondelka vystreli hormony tak vysoko, ze ti nebude stacit testik!!!!TAk zati TFUJ TFUJ TFUJ!!!!
28. zář 2007 ve 21:17  • Odpověz
ahojky a dobrou noc, holky.
snazim se myslet pozitivne, ale moc mi to nejde, do pondelka urcite vydrzim a zajdu asi i na tu krev, jak jsem psala, ovsem ted vecer naznak spineni...
28. zář 2007 ve 23:40  • Odpověz
Krasnou sobotu vsem, koukam - nikde nikdo.
Tak se mejte pekne!!
29. zář 2007 ve 12:26  • Odpověz
Oskarko,
nevím co napsat..možná to opravdu nic neznamená..nevím jestli jsi nešpinila už předtím, ale já např špiním už týden, a ne a ne to přestat, ale možná je to všechno těmi hormony!
29. zář 2007 ve 12:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.