• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
Oskarko nevzdávej se - taky jsem špinila a hcg se nemínilo zrovna přetrhnout - a koukni co držím v náručí :dizzy_face: ne každé špinění musí být špatné - zvlášť pokud to není vyloženě čerstvá krev. Ale ani tak by nebylo nic ztraceno, já sama mám dvě kamarádky,co měly MS až do třetího měsíce těhu - sice to nebylo přes umělé ale aspoň je vidět že nikdy není nic předem ztraceno :wink: Počkej až jak to dopadne s tou krví.
29. zář 2007 ve 13:01  • Odpověz
Jankatr, díky za optimistická slova, v pondělí budu chytřejší. Vidím, že to tady vázne, asi jste všechny na prodloužený víkend pryč:slight_smile:) anebo v jiných diskuzích. Mějte se krásně.
29. zář 2007 ve 21:55  • Odpověz
budu na tebe myslet - snad to dobře dopadne, hlavně se hodně šetři a odpočívej, a snaž se být zatím co nejvíc v pohodě :wink:
Navíc u IVF kdy se zavádí dvě embrya to někdy může znamenat odchod jednoho z nich, což byl asi možná můj případ, zatímco druhé se má čile k světu.
Tak doufám že v pondělí to budou samé pozitivní zprávy :wink:
29. zář 2007 ve 22:05  • Odpověz
jo, to víš, že se opatruji, ale už jsem najela na normálnější režim - už doma vykonávám nějaké práce - zítra se chystám na žehlení, aby měl manžel nějaké košile do práce. a v pondělí půjdu do práce a docela se mi nechce, doma to bylo fajn, ale už mne to neba...
29. zář 2007 ve 22:21  • Odpověz
oskarko, držím pěsti na krev zítra. Špinění ještě nic neznamená!
30. zář 2007 v 10:45  • Odpověz
mikulko, ahoj. byla jsi včera na OPU? a jaký je výsledek? pochlub se.
uvidím zítra a dám vědět, jak jsem na tom.
přeji Vám všem krásnou slunečnou neděli - vyrážím s manželem na procházku.
30. zář 2007 v 10:56  • Odpověz
Ahoj holky, tak nám zatím bojuje všech 5 embryjek, jsou prý trochu pomalejší, ale to snad nevadí. Transfer by měl být v úterý. Já jsem si to naplánovala tak, že budu doma jen 3 dny po transferu, a pak už budu chodit do práce. Páč jinak bych asi zbláznila, je to teda psycho už teď:slight_smile:
Mikul, tak co? Kolik se ti urodilo vajíček a embryjek?
Oskarko, držím palce! :slight_smile:
30. zář 2007 v 11:51  • Odpověz
Holky, včera mi odebrali 23 vajíček. Kolik se jich oplodní se ale dozvím až v den transferu. Oni to po telefonu neříkají. Tak snad se jich oplodní dost, aby bylo co zavádět, ev. zamrazit. :slight_smile:
veria, je to trochu na hlavu být doma, viď. Držím pěsti, ať jsou tvoje embryjka ok!
30. zář 2007 ve 12:11  • Odpověz
Mikul, tak to je paráda, taková úrodička:slight_smile: Vám nic v průběhu kultivace neříkají? My si každý druhý den máme volat, jak se jim daří. Další info tedy bude v úterý, a to už bude 5. den, takže asi už transfer. Máte taky prodlouženou kultivaci?
30. zář 2007 ve 12:53  • Odpověz
Mikulko to je fakt divný - na Unice jsme taky průběžně volali a říkali nám jak to vypadá a kdy máme znovu zavolat... :confused:
30. zář 2007 ve 14:22  • Odpověz
U nás v CAR je to právě takto, že nic neřeknou :confused: Až v den transferu. No, co nadělám, když to tam mají tak zařízené.
Holky, jak dlouho od OPU vás bolelo břicho, a měly jste ho také tak nateklé? Já se sotva valím (a to jsem jinak štíhlá!) a bolí mě to hodně, ani nevydržím delší dobu sedět :cry:
30. zář 2007 ve 14:28  • Odpověz
Mikulko a nemáš náhodou náběh na HSS??? jestli se ti to břicho hodně zvětšuje a cítíš se nafouklá tak si radši zavolej do CAR
30. zář 2007 ve 14:30  • Odpověz
jojo, u nás v Pronatalu to opravdu neříkají - až v den transferu - každý den jsme si tam také volali, ale spíše proto, aby nám řekli, kdy ten transfer bude.
30. zář 2007 ve 14:31  • Odpověz
ne, jankar, to snad ne. Nafouklé je, ale zatím chodím normálně na wc a tak. příznaky OHSS to snad zatím nejsou. Vy jste to oteklé neměly? :confused:
30. zář 2007 ve 14:32  • Odpověz
já měla slabý HSS při prvním IVF - ze začátku to bylo jako bych měla zácpu nebo zaražený prdy a pak čím dál horší, pak už jsem myslela že mě to roztrhne, nemohla jsem ani na záchodě zatlačit.Do rána jsem musela vydržet a ráno jsem jela na injekci a bylo to dobrý.
Hlavně hrozně moc pít - tak 3-4litry za den minimálně, to bříško by mělo splasknout, a jinak to může bolet jen od toho jak je to rozpíchané uvnitř.
30. zář 2007 ve 14:37  • Odpověz
uf, jankar, tak snad se mi to vyhne. Piju denně 4 l. A ty jsi pila a stejně byl slabý HSS, nebo jsi nepila?
30. zář 2007 ve 14:44  • Odpověz
přiznám se dobrovolně a bez mučení že mi to při prvním IVF nějak uniklo - nevím jestli mi to dr. zapomněl dostatečně zdůraznit, nebo jsem to mezi tím vším přeslechla... :unamused: no ale nic příjemného to nebylo. Teď podruhé už mě naštěstí bolelo bříško jen od toho odsávání - měla jsem jich jen 12, takže žádný komplikace - ale bohužel ani žádní mražáčci - zralých bylo pouze 9, z toho 6 se oplodnilo, 2 nám zavedli a zbytek tak nějak postupně odpadal - při prvním to bylo víceméně stejně, akorát na začátku jich bylo 22.
30. zář 2007 v 15:05  • Odpověz
Mikulko a ty jsi změnila CAR - po těch vašich šílených zkušenostech nebo jsi jenom přešla k jinému Dr? Či snad se Mudr. umoudřila?
30. zář 2007 v 15:06  • Odpověz
Ano, CAR jsem změnila, a jsem v tomto moc spokojená.
jankar, a druhé IVF se povedlo?
30. zář 2007 v 15:51  • Odpověz
Mikulko úrodička pěkná,tak přeji hodně embryjek a hlasvně,ať se chytí.Nafouklé břicho jsem měla taky,ještě noc před transferem jsem myslela,že bouchnu,ale pak už to bylo v pohodě.Oskarko zítra držím pěsti,i když podle mě je to jasné.Kdybys nebyla těhu,tak už by dorazila mrcha.Verio na úterý si pořádně odpočiň,ať jsi v klidu a přeji hodně štěstí.
30. zář 2007 v 16:54  • Odpověz
Ahoj holky. Venku je tedy dneska přepychově, parááááda - byli jsme se projít v našem nedalekém Hostivařském parku a u přehrady - super, slunce, hřejivé paprsky, nádhera. Ovšem zítra už do práce - bleble, nechce se mi... Jsem moc zvědavá, jak dopadnu - byla bych šťastná jako blecha, kdyby nám to vyšlo.
30. zář 2007 v 17:48  • Odpověz
Ju, Mikulko, urodicka supeeeer!!!
Veri, hezky s eoptaruj, at jsi na ET pekne fit, jo?
A jinak s tim brichem-holky, tak ja mela bricho taky jako balon, zacalo to ustupovat par dnu po punkci, ale jeste den po OPU jsem myslela, za prasknu.Docela mi pomaha kefir, kazdej den si dam rano a vecer deci a citim s elip, ovsem jestli je to fakt kvuli kefiru, tak to nevim....
30. zář 2007 v 17:59  • Odpověz
Holky, já si říkám, že snad do transferu se to zlepší? Zatím jsem balon a břicho pořád bolí. Ale uklidnily jste mě, že jste to měly taky. Jsem den po OPU, tak snad se to bude zlepšovat. Je to stejně hrozné takhle trpět.

oskarko, také myslím, že jsi těhu, když MS tak dlouho nepřišla :slight_smile: :wink:
30. zář 2007 v 19:59  • Odpověz
mikulko, neboj, ono se to bříško srovná a přestane být tím obrovským balonem, za který ho považuješ - vydrž.
30. zář 2007 ve 21:01  • Odpověz
Já jsem se tedy z OPU zotavila do druhého dne. Bříško mám ještě trošku větší a sem tam mě v něm píchne, ale nic zvláštního. Ale já měla celkem málo vajíček, tak to asi bude tím, nějaké přestimulování u mne nehrozí:slight_smile: S tím pitím to, přiznám se, docela flákám, 4-5 litrů nevypiju ani náhodou, stěží dva. Já bohužel nejsem zvyklá tolik pít a dělá mi to celkem problémy.
30. zář 2007 ve 21:37  • Odpověz
oskarko - nesrovná - bude hůř :grinning: teda vlastně líp - aspoň doufám :slight_smile: :wink: to pak teprv bude balóóón :grinning:

Mikulko - podruhé nám to bohužel nevyšlo - jedno embryjko se sice uchytilo ale v 7 tt přestalo bít srdíčko :frowning2:
Ale nezoufám - za prvé už doma jednoho rošťáka máme - takže tak jako tak už jsme vyhráli, a za druhé za necelé tři týdny začínám znovu stimulovat - a věřím tomu že se to povede. Ostatně kdybych tomu už teď nevěřila tak tam ani nemusím chodit :confused:
30. zář 2007 ve 21:56  • Odpověz
Jani, uz se ti to kratiiiiii!!!!!
30. zář 2007 ve 22:10  • Odpověz
jankatr - jasně, ale to už bude příjemnější balón:slight_smile:.
30. zář 2007 ve 22:12  • Odpověz
Ninul, čtu tady v jiný diskuzi, že ti budou ještě po ET píchat Dekapeptyl? Kolikátý den? U nás v CAR to nedělají. Mně tady ještě zbyl, tak si to asi naordinuju sama :grinning:
30. zář 2007 ve 22:14  • Odpověz
Veri, ja ho mam sesty den po ET, pricemz prvnim dnem se mysli az nasledijici rano po ET...
JA byt tebou, tak to ale nedelam, protoze nevis, zda jsme na tom stejne s hormonama, mohl by to byt risk a zbytecne bys riskovala...a pak by ti to mohlo byt lito!!!!!
Nebo alespon zkus nastudovat vic na netu..MAnzel bohuzel hledal na nemeckych strankach, takze ti neoradim :frowning2: .
30. zář 2007 ve 22:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.