• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
Já umím německy, nevíš jaké to byly stránky? A tobě budou po ET ještě zkoumat hormonální hladiny? Já myslím, že se tim nic nezkazí. No ještě to promyslím, příp. se zeptám svého dr.
30. zář 2007 ve 22:25  • Odpověz
Nevim bohuzel, normalne to zadal do vyhledavace, spousta mu toho vylezla a mezi tim i dikuze, kde o tom holky psaly...
Nebudou mi zkoumat hormony,ale vim, ze pred stim. mi rikali, ze mam moc nejakeho hormonu, tak nevim, zda to s tim nejak souvisi, vis....
Jinak beru agolutin kazdy den plus divina bila a prednison kazdy den, nevim, zda to ms tim taky nesouvisi...Bohuzel nejsem odbornik a nechapu souvislosti, ktery asi budou dulezity.
Veri, nejlepsi bude se zeptat tveho dr, ne???
30. zář 2007 ve 22:29  • Odpověz
Jasně, zeptám se ho. Divina je na sliznici a Prednison na snížení imunity, tak to s testosteronem asi nesouvisí. Tyto léky u nás taky vůbec nedávají. Už mně to docela štve, co CAR, to jiný postupy, co doktor, to jiný názor. Člověk už vážně neví, jak to vlastně je.
Třeba tim s Agolutinem - nevím jestli ty, nebo někdo jiný, tady psal, že podle jeho dr. otěhotní s Agolutinem o 10% více žen než s Utrogestanem. Dnes jsem si studovala odpovědi nějakého dr. na stránkách GESTu, a ten psal úplný opak, že když dávali Agolutin, že měli méně těhotných. Čert aby se v tom vyznal :angry:
30. zář 2007 ve 22:35  • Odpověz
no vidíš - nám se to povedlo když jsem brala Duphaston a teď s tím agolutinem jsem přišla o miminko v 7 tt tak pak si vyber :rolling_eyes:
30. zář 2007 ve 22:37  • Odpověz
Jo, a na Prednison mi v našem CAR řekli, že je zbytečný, a že to jsou ošklivé škodlivé kortiokoidy. Trošku mi tak připadá, že jsme takoví pokusní králíci :unamused:
30. zář 2007 ve 22:38  • Odpověz
Janko, to ale vůbec nemuselo být tím Agolutinem, že. Ono může být milion příčin, proč se to nepovede. U nás tedy dávají Utrogestan, pro změnu :grinning:
30. zář 2007 ve 22:40  • Odpověz
holky, zbytečně to moc do detailů nezokumejte a neplašte se - snad doktoři v CAR na základě výsledků všech našich vyšetření (každá jsme úplně jiná) vědí, co dělají a co nám předepisují za léky. Přeji Vám všem dobrou noc.
30. zář 2007 ve 22:43  • Odpověz
Oskarko, já bohužel vím, že to takhle dělají plošně. Bez nějakýho zkoumání, někde dávají každýmu Prednison, někde ho nikomu nedávají. A tak dál. No nic, mějte se pěkně, dobrou! :sunglasses:
30. zář 2007 ve 22:44  • Odpověz
já vím - ono už to bylo od začátku špatné - hcg šlo hrozně pomalinku nahoru, a čím to mohlo být to už nikdo nezjistí. To máš to samé jako že při prvním IVF jsem po ET už nic nepíchala - teď jsem měla ještě 3x pregnyl (tuším že to bylo nějak ob den) a před chvílí mi ninulka na jiné diskusi psala že na něm uvádějí že může způsobovat v některých případech i potrat, byly jsme tam tak měsíc od sebe (ona březen já duben) no a teď už ho zas nedávají... :rolling_eyes: pročpak asi... :angry: nejspíš se moc neosvědčil - to ale ještě nemusí nutně znamenat že to bylo tím. I když fakt je že z Unici odešlo dost doktorů a tou dobou se taky dost objevovaly stížnosti na ně, a hodně holkám to tehdy nevycházelo - no radši to ani nedomýšlet ...
30. zář 2007 ve 22:45  • Odpověz
Hm, ale pokud mas na neco alergii, tak je to docela dulezite, taky by telicko embryjko mohlo odmitnout prave proto, ze imunita neni snizena.Jedna holcina z jiny diskuze zrovna resi s Carem, ze ji ho nedali, ikdyz mela papir na to, ze ho mit musi...a potratila...Tak asi tak...
Holky, kazda jsme jina, at uz nas leci cimkoliv, stejne jsou vysledky vsude rozdilne jen v desetinach porcenta, cili temer stejne.Proste polovina otehotni a druha ne.S tim nic nenadelame.
Agolutin je progesteron stejne jako duphaston, jde jen o to, jak ho telo prijme...Neovlivni, zda tehu zamlkne, ale zda se tehu udrzi...Jinak by asi mezi nama nebylo tolik holcin, co prozily to stejny po spont. otehotneni...
Holky, je to sazka do loterie, je to pul na pul, jde jen o to, kdy konecne budem v te spravne pulce!!!!
30. zář 2007 ve 22:47  • Odpověz
já si myslím že vzhledem k tomu HCG co jsem měla se udrželo do toho 7 tt právě jen kvůli všem těmhle hormonům co do mě ládovali, prostě to asi nemělo být. A jestli to ovlivnil ten pregnyl - toť otázkou a snad bych to ani vědět nechtěla :rolling_eyes:
30. zář 2007 ve 22:52  • Odpověz
Ninul, máš pravdu, ať to dělají tak nebo tak, výsledky jsou zhruba všude stejné. Ono je to taky tak, že doktoři udělají hodně, ale příroda je mocnější a má asi hlavní slovo. Holt "vyrobit" dítě není totéž co vyrobit televizi, že....
No, zítra ráno jdu ke kadeřnici, objednám se na kosmetiku a tak, aby se embryjkám mamka líbila :grinning: A už na TO nebudu myslet :grinning: :grinning:
30. zář 2007 ve 22:54  • Odpověz
Presne tak, Verio...Neni to zadna sranda a my holt musime byt trosku trpelivy :angry: , nez s ena nas to stesticko usmeje.
No vidis, to by bylo,aby to nevyslo, kdyz budes tak krasnoucka!!!!Ja jdu taky ke kad. v ut., tak ze bych se taky objednala na kosmetiku? :wink:
Krasne se vyspinkej!!!
30. zář 2007 ve 22:57  • Odpověz
holky, je to asi blby - test z moci rano negativni, krevni budu vedet az odpoledne (a pry mi reknou jen jestli je pozitivni nebo negativni, zadne hodnoty mi nesdeli) a bricho na MS boli cim dal vice a zda se mi, ze se MS rozjede co nevidet :frowning2: :frowning2:
1. říj 2007 v 10:47  • Odpověz
oskarko tfuj tfuj tfuj - posíláme co nejvíc štěstíčka aby ty zprávy byly pozitivní :pensive:
1. říj 2007 v 10:50  • Odpověz
uz si nadeje nedelam... no, vzhuru do dalsiho pokusu
1. říj 2007 v 10:51  • Odpověz
oskarko :frowning2: Ale ještě je naděje, už jen malá, když v moči nic nebylo, ale je. Hmmm.

Holky, to zavedení se počítá od dne punkce, nebo od následujícího dne? Já měla OPU v so, tak dnes je to 2., nebo 3. den?
1. říj 2007 v 11:34  • Odpověz
Myslím, že 2. den.
1. říj 2007 v 11:34  • Odpověz
a co embryjka, vyvíjejí se?
1. říj 2007 v 11:36  • Odpověz
To nevím, v CAR mi jen řekli, že mám zavolat zase zítra. Snad bude vše v pořádku.
1. říj 2007 v 11:45  • Odpověz
Oskarko, ja mela tyky minule pocit, ze ms se rozjede kazdou minutou..
Jeste vyckej,nez budes mit jistotu z krve...urcite tam alespon malinka nadeje je!!!!Mikulko, urcite druhy...
1. říj 2007 v 11:47  • Odpověz
tak to se vyvíjejí, to je OK:slight_smile:, také mi to tak říkali, vždycky ráno jsem si tam volala a pak v pátek šup, ve dvanáct nástup, škoda, že to nevyšlo...
1. říj 2007 v 11:47  • Odpověz
už jsem to tu někde psala - někde jsem teď četla moc hezkou myšlenku - Dokud sklenice nedopadne - tak je celá ...
nevíš jestli se opravdu rozbije, tak nad ní ještě nelam hůl - naděje je sice maličká ale pořád ještě je, nezatracuj to dřív než ti to řeknou sami doktoři :wink:
1. říj 2007 ve 12:27  • Odpověz
oskarko, a tobě je zaváděli který den? Snad se budou dobře vyvíjet i nadále...
Víš, máš sice malou naději, ale pořád tam je. Třeba se stane zázrak a bude to ok!
1. říj 2007 ve 12:33  • Odpověz
Ahoj holky.Právě jsem dorazila z CAR.Protože nám to už dvakrát nevyšlo,tak mě doktor posílá na genetiku a na HSK a LPSK.Jsem štěstím bez sebe,ale zároveň doufám,že se rozlouskne,proč se embrýsci nechtějí uhnízdit.Jinak budu průběžně informovat.Vam všem přeji jen to nej a mooooooooc krásných a hlavně zdravých miminek.
1. říj 2007 ve 12:42  • Odpověz
Korynko, tak se drz, at to mas vse za sebou co nejdriv a hlavne, at vis, v cem to vezelo, aby to priste byla tutovka!!!!!Drzim pesticky!!!
1. říj 2007 ve 12:47  • Odpověz
Tak jsem mluvila s laborkou - negativní:frowning2:, škoda. Sice ještě MS nedorazila, ale asi každou chvílí dorazí.
Mikulce, Koryně a ostatním přeji více štěstí!! Holky, držte se.
1. říj 2007 ve 14:08  • Odpověz
Ještě prosím zkušenější o radu - léky (Utrogestan a Prednison) teď vysadím, že? Mohu hned?
1. říj 2007 ve 14:09  • Odpověz
oskarko :frowning2: Hm, co naděláme :frowning2: Zavolej si do CAR a zeptej se, zda to vysadit. A taky se zeptej, co dál, kdy máš přijít domluvit se na dalším postupu.
1. říj 2007 ve 14:14  • Odpověz
No, na propouštěcí zprávě, kterou jsem dostala po ET je napsáno, že při přetrvávající sterilitě, tedy negativním výsledku, vyčkat 3 cykly. Ale určitě tam zavolám (i když nějak nemám štěstí se tam dovolat, ta recepce je velmi slabý článek Pronatalu).
1. říj 2007 ve 14:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.