• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
Oskarko, co se dá dělat, musíš te´d nabrat sílu do dalšího pokusu! Je to tedy nespravedlnost, ale život prostě není spravedlivej:( Drž se!!
Tys byla na 1. IVF?
1. říj 2007 ve 14:20  • Odpověz
Ahoj verio, ano je to mé první IVF - vypadalo to nadějně, už jsem začala věřit - ještě dnes nekrvácím, jsem 17. den od ET... přesto mrcha každou chvíli přijde, co nadělám...
1. říj 2007 ve 14:25  • Odpověz
Vysaď ten Utrogestan, ten ti to zpožďuje. Ach jo! Jsem teda smutná, nějak to tady nikomu teď nevychází, to jsem zvědavá na sebe.
1. říj 2007 ve 14:36  • Odpověz
Jasně, že ty léky vysadím a dám teď tělu oddych od vší té chemie, kterou jsem do sebe ládovala a pak se po poradě s MUDr. dohodnu termín KET.
1. říj 2007 ve 14:40  • Odpověz
Tak ještě že máš ty mrazáčky aspoň. Na ty bys mohla snad i v příštím cyklu.
1. říj 2007 ve 14:42  • Odpověz
Uvidíme, kdy půjdu na KET.
A Ty verio, co teď čeká Tebe, promiň, že se ptám, ale všechny si Vás nepamatuji...
1. říj 2007 ve 14:49  • Odpověz
Jasně. Já jdu zítra na transfer. Doufám, mám jen 5 embryjek, tak snad to nějaký přežijou, včera ještě byly všechny o.k.
1. říj 2007 v 15:09  • Odpověz
Ahojky konečně jsem dorazila po dovče v tý skotský zimě zpátky. Přivezla jsem si akorát pořádnou rýmu a kašel, jinak Skotsko je opravdu krásná země, příště radši ale někam vyjet na jih :sunglasses:

Oskarko a já tomu tak věřila, že ti to vyjde. Je to vždycky hrozně smutný, myslím na tebe, aby se ti dalo dohromady jak tělo tak srdíčko. KET je možný prý už docela brzy po IVF, ale bude záležet jen na tobě, jak se budeš cítit.

Co mratík, byla tu ještě? Nějak jsem jí tu poslední dobou neviděla.

Verio, to je pěkný počet vajíček, kdy máš mít ET?
1. říj 2007 v 15:12  • Odpověz
Petulo, zítra. Embryjek je jen pět. To se mi nezdá příliš mnoho, ale snad budou o to kvalitnější :grinning:
1. říj 2007 v 15:14  • Odpověz
To je náhodou krásný, já zbyly z 6 jen 2 a byla jsem na ET už 3 dny po ET. Budeme tu na tebe s prckama moc moc moc myslet, aby se tě nechtěli už pustit. :wink:
1. říj 2007 v 15:19  • Odpověz
Díky, Petulo. Mně se do 3. dne udrželo všech pět. To budou nějaký siláci:slight_smile:
1. říj 2007 v 15:21  • Odpověz
To určo budou, hlavně je pak hezky provětrej občas na procházce ať si kluci zvykaj na houpavej pohyb :wink:
1. říj 2007 v 18:43  • Odpověz
Veri, kdybys chtela neco k tomu decapeptylu po ET, tak si na nem. googlu zadej "Decapeptyl Als Einnistungsspritze", je tam toho docela dost..
1. říj 2007 ve 21:14  • Odpověz
Ninul, díky moc, mrknu se na to.
1. říj 2007 ve 21:17  • Odpověz
Ninul, tak jsem to prostudovala, a jdu asi do toho. Ale všude se tam píše, že se to píchá 6. dnů po OPU, nikoliv po ET. Uškodit to určitě nemůže a nějaké rakouské klinice to zvedlo úspěšnost ze 30 na 50%.
1. říj 2007 ve 21:51  • Odpověz
Veri, mas pravdu.Nevim, podle ceho śe rozhoduj.Urcite je taky rozdil, pokud blastocystu nebo osmi ci mene bunecny embrya, vzdyt kazdy se urcite zahnizduje v jinou dobu..Popzeptam se holek , jak to mely, jo?
2. říj 2007 v 09:20  • Odpověz
Verio, ted me ttak jeste napada-sesty den po et dost divny-pokud dostanes blastocystu , tak je to paty ci sesty den po punkci a to by prece v tom pripade vubec nemelo smysl...V den ci den po vlozeni si mslim, ze by bylo docela zbytecny to brat, co?
2. říj 2007 v 09:22  • Odpověz
Tak jsem radej volala na kliniku..A rekli mi, ze to ma opravdu kazda pacinetka v jiny den, o tom kdy, rozhoduje lekar...
2. říj 2007 v 09:29  • Odpověz
Dobré ráno, tak moje paterčata se pořád drží, ale jsou trochu pomalejší, takže transfer až zítra. Ale už máme skoro dvě blastocysty, jen ještě potřebují jeden den:slight_smile:

Ninul, no právě tam psali, že to dávají 6. den po OPU, tedy když dostaneš pátý den blastocystu, tak den po transferu. Mně to přijde logický, protože to se blastocysta akorát už zahnízďuje. A je to myšlený jako zahnizďovací injekce, prý podpoří žluté tělísko.
2. říj 2007 v 11:08  • Odpověz
Ahoj holky, tak si tady čtu ty vaše osudy.
Viero držím ti palce at ti to vyjde, 5 embryjek to je úžasný. Já jsem měla taky blastocysty a doktor říkal, že se budou zahnizdovat tak 2 až 3 den...
oskarko moc mě mrzí, že ti to nevyšlo držím palečky na příště a hodně síly.
Petulko a jak ty se máš, jsi v poho? Už se těšíš na další cyklus? My jsme si ted koupily štěně a tak vůbec nemám čas. Je to kokr a je jí 6 týdnů, prostě nádhera. Já jdu ve čtvrtek na sono, tak jsem zvědavá jestli je všechno ok, jsem trochu nervozní, ale to je normální, už bych to chtěla mít za sebou a vědět co a jak. No nic musíme být trpělivý. :wink:
2. říj 2007 ve 12:16  • Odpověz
Mratíku, no už jsem si říkala, kam pak ses ztratila :wink:
Jsem ráda, že ti je fajn, to tě to hlídání pěkně chytlo, že ste si pořídili štěňátko :grinning: Musí tě krásně prohánět co? To budou mít cvrčci kamarádku.
Já už se nemůžu dočkat, 19. jdu na kontrolu, tak už snad vše bude v pořádku a doktorka mi řekne, co dál. Ještě musím brát železo, protože mám špatný hemoglobiny, ale to je u mě skoro normální stav.
Určitě se po sonu ozvi, jaký to bylo. :dizzy_face:

Verio, zítra na tebe budu moc myslet, jéé to se zas budeme těšit z každý zprávy :slight_smile: Budeš tu injekci Decapeptylu po ET probírat s tvojím Dr. nebo si jí dáš sama?
2. říj 2007 ve 12:59  • Odpověz
Verio, ja uz ji mam za sebou-mne ji navrhl sam mudr., ja tam pro jistotu jeste volala, pry zalezi opravdu na vicero vecech a je na lekari, aby podle telicka resp. asi rozlozeni hormonu navrhl kdy ji vzit....
2. říj 2007 ve 14:48  • Odpověz
Veri, zeptej se ho pri ET, to bude stejne nejlepsi!!!!Treba ti rekne, ze si ji ma sopravdu vzit hned druhy den.
Ja s ejen modlim, aby nemela nejaky vedlejsi ucinek-minule jsme brala pregnyl a v prib. letaku pisou, ze je zvysene riziko potratu a to nas taky ve 3 m potkalo..
2. říj 2007 ve 14:51  • Odpověz
Když se ho zeptám, tak mi řekne, že je to kravina, ho znám :slight_smile: Ještě si to rozmyslím.
2. říj 2007 v 16:28  • Odpověz
Ahoj Veri, zdravim jeste v druhe diskuzi:slight_smile:.Fakt si myslis, ze by ti to rekl?To by bylo dost husty, ne?TAk mu narovinu rekni, ze ji chces jen at ti rekne, kdy si ji mas vzit.Rozhodnuti je na tobe, preci..
2. říj 2007 ve 21:38  • Odpověz
Zitra uz si jdete pro embrousky?????TAk se na to hezky vyspinkej!!!!!A pak dej vedet, jo?????JA na tebe budu myslet, at vse bezi jak na pasu!!!
2. říj 2007 ve 21:40  • Odpověz
verio - tfuj tfuj tfuj - hodně štěstí na zítra ať vám vyberou nějaké pořádné bojovníky :dizzy_face:
2. říj 2007 ve 22:44  • Odpověz
Holky, díky, zítra si vyzvednem děti z tábora a uvidíme:slight_smile: Tak zatím pa, ozvu se
2. říj 2007 ve 23:01  • Odpověz
Cau holky, tak zítra jdu na kontrolu, a pak už snad jen pár dní těch hormonálních injekcí a půjdu na punkci. Už se fakt těším!
Zatím je vše vklidu, akorát mě trápí opary... :frowning2:
Ninule, tak to se máš! :slight_smile: Už to budeš mít všechno za sebou..
mějte se pěkně..
3. říj 2007 v 07:40  • Odpověz
Ahoj holky!
Verio - držím palečky, ať máš více štěstí než já - tfuj,tfuj,tfuj.
Teda řeknu Vám, že teď se cítím mnohem hůře než při stimulaci a stavu po OPU a ET - bolí mne hrozně hlava, žaludek, podbřišek a jsem strašně unavená a slabá, to je teda děs. Nejen, že to nevyšlo, ale ještě je ze mně taková mátoha...
3. říj 2007 v 08:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.