• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
Oskarko, nebud z toho smutna.Ja musela po revizi prodelalt sestinedei, ktery trvalo temer 8 tydnu, to byl taky des bes.A dostavala jsem se z toho pak temer 4 mesice...Pockej do rsky, treba se ti pak ulevi...
Verio, tak co????????????????Uz je tam mas, bobany? :wink:
3. říj 2007 v 09:17  • Odpověz
Čau holky, tak nám z paterčátek zbyla jen dvojčátka! Ostatní embryjka nejsou dobrá, tak nebude nic do mrazáku. No tak doufám, že se ty dvě budou teda o to víc snažit! Na transfer jdu ve 14 hodin.
3. říj 2007 v 09:20  • Odpověz
Ninule, ahoj. Taky jsi to nemela lehky! Prosim Te, kdy asi tak mohu mrchu MS ocekavat? V pondeli jsme vysadila leky (Utrogestan a Prednison) a jsem dnes 35. den cyklu.
3. říj 2007 v 09:26  • Odpověz
Verio, ti dva budou urcite silni bojovnici!!! :slight_smile:
3. říj 2007 v 09:27  • Odpověz
Verio, brouku drž se a hezky těm mimískům domluv :wink: Vždycky ty zbylý jsou největší siláci, tak hodně štěstí :wink:
3. říj 2007 v 09:31  • Odpověz
Oskarko, tak s tim ti neporadim, ja to po tehu mela jasny,ale jak je v pripade, ze to nevyjde hned na zacatku, to netusim.... :frowning2:
3. říj 2007 v 09:36  • Odpověz
Oskarko, já měla to stejný, sice mi nejdřív přišla MS, ale byla sem úplně mrtvá, ospalá a celý tělo se divně chovalo, jako by vůbec nebylo moje. Trvalo mi to asi přes týden, než se mi to srovnalo. A teď už se cítím zase jako předtím.
3. říj 2007 v 09:39  • Odpověz
Čau holky.Verio hodně štěstí,doufám,že už konečně prolomíš tu smůlu.Já jdu příští pátek na tu HSK a LPSK a v pondělí ještě na genetiku.Doufám,že vše proběhne v klidu a v sobotu už budu doma.Jsou u nás hody a malý jde poprvé v kroji,tak bych u toho chtěla být.
3. říj 2007 v 11:29  • Odpověz
AHojky, Petulko to víš, že mi dává zabrat, v noci stáváme po dvou hodinách a chodíme čůrat, naštěstí vždycky začne knučet, tak vím že mám vstát. Je to dobrej tréning.
Viero držím ti palečky a přeji hodně štěstí
3. říj 2007 ve 12:41  • Odpověz
Holky, tak za chvíli jdem na to. Stejně z toho mám ale nedobrý pocit, že výsledkem celého IVF byla jen 2 embryjka. Kdoví jak budou kvalitní :angry:
3. říj 2007 ve 13:27  • Odpověz
Mratíku to máš teda dobrej trénink :grinning: tak si jí hlavně rychle vytrénuj, ať pak můžeš venčit jak malou tak prcky :wink: No vy budete veselá trojka a kdyže to máš tu kontrolu? Už by měly být slyšet srdíčka?

Verio teď už ti asi zrovna dávají broučky dovnitř, tak tu na tebe myslím, držím palce a hned bych si to zopákla s tebou :dizzy_face:
Vůbec to není špatný výsledek, některý mamky měly jen jedno, co jim zbylo a ujalo se. Z toho se vůbec nestresuj a užívej si ten nádhernej pocit.

Kory co je to za šílený zkratky?
3. říj 2007 ve 14:07  • Odpověz
Peti hysteroskopie a laparoskopie.Jdu na to jedním vrzem,tak doufám,že mi tam nechají vše co tam patří a hlavně co potřebuji na mimi.
3. říj 2007 ve 14:35  • Odpověz
Veri nezoufej - nám taky na mražáčky nic nezbylo - ale Daník byl bojovníka a dneska je z něj kus chlapa. Podruhé to sice bohužel nevyšlo - ale taky to byl bojovníček a zas jen jedno ze dvou použitelných (škoda že to vydržel jen těch 7 tt :frowning2: )
Ale nechtěla jsem tu smutnit, chtěla jsem jen říct, že i když zůstanou jen dvě nebo i jen jedno embryjko - tak pořád je šance :slight_smile:
3. říj 2007 v 15:22  • Odpověz
Holky, tak jsem zpět! Viděli jsme embryjka na obrazovce, jak je nabírají do pipety a tak! Dr. mi řekla, že mám mít úplně normální režim, neležet, že prý to je, jako kdybych byla normálně 5 dnů těhotná a nevěděla o tom.
Testovat mám už za 10 dnů.
Tak to jste mne uklidnily, že ten malý počet zbylých embryjek nic neznamená.
3. říj 2007 v 17:05  • Odpověz
Veria,tak mooooc držím palce,já byla na ET v pondělí,měla jsem tři embrya v mrazáku,ale zbylo jen jedno dobré,tak ho tedˇ u sebe opatruji :grinning:
Tak se drž,papa :wink:
3. říj 2007 v 18:37  • Odpověz
Holky snehulackovy, to je fajn, ze je obe mate uz u sebe v briskuuuu!!!TAk se hezky opatrujte, at je jim krasne, jasny????
3. říj 2007 ve 20:19  • Odpověz
Oskarko,ms dorazí buď sama do 10 dnů od vysazení léků nebo si asi zajdeš na injekci ale to ti asi řekli.já po prvním et měla ms po 8 dnech a po ket nedorazila vůbec,výsledek byl negativní a to jsem ani nešpinila a ms pak byla až 5 den po vysazení léků.takže různě.
3. říj 2007 ve 20:22  • Odpověz
Krásný večer všem.
Verio, také jsem embryjka viděla:slight_smile:. Přeji Ti, abys za 10 dní hlásila pozitivní zprávu!!! Melanykol samozřejmě také!!! Ty jsi byla na KET, ano? Nás taky čeká (půjdeme do něj asi v lednu).
Zuliku, děkuji za informace ohledně MS.
3. říj 2007 ve 20:25  • Odpověz
jojo,já byla na KETu,tak čekám a doufám :grinning:
3. říj 2007 ve 20:29  • Odpověz
melanykol, a za jak dlouho po ET jsi šla na KET? Přála bych Ti to!!!! Ještě mi řekni, co všechno je před KET (jaká vyšetření, prohlídky, léky, atd). Díky.
3. říj 2007 ve 20:31  • Odpověz
já byla únoru 2006 poprvé v Jihlavě na odběr vajíček,3 dny na to byl ET dvou embrií,zbytek nám zamrazili :slight_smile: květen 2006-KET,který nevyšel,říjen2006 KET dvou embrií,potvrzeno těhotenství,bohužel o vánocích UTZ ukázal zamlklé těhot.
Duben 2007 další Ket,opět nic,květen měl byt další KET,ale embrya nebyla v pořádku.Tedˇ jsem dostala toho posledního drobečka z druhého Jihlavského pokusu.První byl v Brně a taky nic.Takže tedˇ mám všeho všudy 6 pokus a ten už snad vyjde :wink:
3. říj 2007 ve 20:52  • Odpověz
Jo a před KETem jsem byla na UTZ a jedna injekce na gyn. oddělení večer a jinak nic,ale to už máme asi každá jinak.
3. říj 2007 ve 20:54  • Odpověz
Teda melanykol, klobouk dolů. Já už bych byla asi v blázinci po 6 pokusech. Ty by sis to tedy už opravdu zasloužila. Držim palce:slight_smile:
3. říj 2007 ve 21:17  • Odpověz
no slyšela jsem horších případech,ale bude na jaře 38 let,takže prosím,prosím,já už chci :cry: :cry:
3. říj 2007 ve 21:20  • Odpověz
Nbeoj, to proste vyjdeeeeeeeeee!!!!!!!!
3. říj 2007 ve 21:35  • Odpověz
Melanykol, uvidíš, že se to podaří!!!!
3. říj 2007 ve 21:37  • Odpověz
Melanykol: To je teda husty, obdivuji Te a to mimi si fakt zaslouzis. Moje gyn. rikala, ze mela pacientku, ktera otehotnela ve 40 na 9. pokus...

Moc Ti preju, aby Ti to ted vyslo!
3. říj 2007 ve 21:38  • Odpověz
Děkuji moc,člověk musí být hodně trpělivý,než je odměněn :slight_smile:
3. říj 2007 ve 21:40  • Odpověz
no jistěěěěěěěě, odměna bude - přece už máme domluvený to kočárkový rande :wink: :grinning:
3. říj 2007 ve 21:46  • Odpověz
melanykol i já tě obdivuju ja byla teprv 2 a trochu šílim moooc Ti tržím pěstičky at se Ti to povede a drž se :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. říj 2007 ve 21:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.