• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
díky,já si tedˇ zaslzela u Pošty pro tebe,no hrůza,nevím proč na to čučím,když to vždy dopadne stejně :angry:
3. říj 2007 ve 21:54  • Odpověz
čauky jankatr :grinning:
3. říj 2007 ve 21:54  • Odpověz
no naštěstí většinou dobře - a to je teď pro nás to pravý vořechový - samý happy endy :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: - Dojetím slzeti - povoleno :wink:
3. říj 2007 ve 22:00  • Odpověz
já už na to raděj proto nekoukam slziček bylo až dost ted musíme být pozitivní ve všech směrech :wink:
3. říj 2007 ve 22:07  • Odpověz
doufám,že zůstane jen u toho dojetí :slight_smile: zítra asi vyrazím ven na malou vycházku,od pondělí ležím doma a už mě bolí záda :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nebudu to přehánět,loni před těmi vánocemi jsem měla moc rozběháno a pak jsem si říkala,že jsem si třeba uškodila sama :frowning2: takže těžko se mi divit,že ten začátek raději víc odpočívám
3. říj 2007 ve 22:07  • Odpověz
je fakt,že nic se nemá přehánět,já využívám každou volnou chvilku a utíkám :stuck_out_tongue_closed_eyes: do lesa je tam báječně a ještě si zahoubařím :slight_smile:
3. říj 2007 ve 22:11  • Odpověz
no co bych za ten les dala,ve městě je nuda,ségry na mě nemají moc času a Martin je budˇ v práci,nebo je rád,že má klid :unamused:
3. říj 2007 ve 22:15  • Odpověz
popravdě musím nejdřív hupnot do auta ujet 10km a pak hupnu do lesa,ale fakt je to balzám,doma mám jinak taky něco podobného,ale ten než klid je raděj na pc dnes jsem si prosadila,že tu budu ja :grinning:
3. říj 2007 ve 22:20  • Odpověz
Škoda že nebydlíme ve stejným městě - mohly jsme si dát někde kafčo. Leda by tě ségra vzala zítra k nám (jede sem k doktorovi) :grinning: :grinning: :grinning: aspoň bys měla nějaký zpestření :wink: :grinning: :slight_smile:
3. říj 2007 ve 22:23  • Odpověz
tak doražte holky i ke me zajdem do lesa a pak na kafe :wink:
3. říj 2007 ve 22:26  • Odpověz
jen si hezky užijte sesterské tlachání,za mnou když se staví ségry,tak až odjedou,vzpomenu si na spoustu věcí,co jsme zapomněli probrat :grinning:
3. říj 2007 ve 22:34  • Odpověz
Dobré ránko, teda vy jste to tu večer hezky rozjely :wink:
Melanykol, to už teď prostě musí vyjít, ty jsi opravdová bojovnice, to přeci ten malej brouček už bude bojovat co mu síly stačí :dizzy_face:

Verio jak je po ránu?

Kory to jsem teda blbec s těma zkratkama a co ti na laparoskopii budou znova dělat? A už si jí někdy měla? Já teda hned na začátku, ale vím, že se může občas opakovat.

Oskarko, ona ta mrška přijde, uteče pár měsíců, vy se ještě podíváte někam do dalšího města a načerpáš sílu do dalšího pokusu. My co se vrátili z Edinburghu, miláček by hned letěl znovu někam a lákají ho ty Benátky. Že prý v únoru na Valentýna stojí jen 1200 na jednoho. No ale to bude ještě zima brrr :angry: to není romantika, to je za trest :grinning:
4. říj 2007 v 09:52  • Odpověz
ahoj petulo, povez, jaky byl Edinburgh, libilo se Vam tam? Meli jste to pres cestovku nebo cele na vlastni pest. My ted take hledame, kam vyrazit, tak sonduji:slight_smile:. Ja vim, ze mrcha nekdy dorazi, ale teda dela si co chce: 1.10. trochu, 2.10. nic, včera ano, dneska nic, ach jo.
4. říj 2007 v 09:54  • Odpověz
Je to nádherný, takový menší městečko, člověk se tam cítí jako doma. Projdeš ho docela brzy, takže sme si pak rezervovali zájezd s místní cestovkou k jezeru Loch ness. Jen tam byla fakt kosa, kolem 12 C a foukalo, já si přivezla pěkný nachlazení a to tam místní kočky lítaly s krátkym rukávem :sweat_smile: No miláček už mi doporučil ať se ráno sprchuju studenou vodou a kloktám slivovicí, že pak budu otužilá :grinning:
Stojí to za to se tam podívat, jen vzít sebou teplý oblečení :wink:
Jejich hory jsou fakt pohádkový, úplně si představíš jak tam ten William Wallace als. Mel Gibson pobíhal jen v tý sukni :grinning:
4. říj 2007 v 10:00  • Odpověz
Ona přijde neboj ale to čekání je děsný. Já teď čekám na druhou MS tenhle pátek a příznaky se najednou objeví, pak zase zmizí, no hrůza. Chvíli mám nateklý prsa, chvíli zase cítím břicho, fakt blázinec :angry:
4. říj 2007 v 10:02  • Odpověz
tak to zní skvěle, že bychom taky vyrazili do Edinburghu:slight_smile:. doporuč mi kdyžtak CK přes kterou si to objednat, díky moc.
4. říj 2007 v 10:03  • Odpověz
No my jsme jeli sami bez CK, jen jsme objednali letenku od Jet2 a hotel zamluvili přes www.octopustravel.cz a platíš kartou. Ani tam nepotřebuješ jezdit busem, skoro všechno se dá oběhat pěšky, jenom k moři sme s ním jeli podívat se na královskou loď, co je z ní teď muzeum.
4. říj 2007 v 10:04  • Odpověz
Sorry www.octopustravel.com nebo taky přes skyeurope.com to jde :wink:
4. říj 2007 v 10:06  • Odpověz
díky moc za tip - a doporučila bys hotel, ve kterém jste bydleli nebo je to tam jedno a vyjde to všechno na stejné peníze a na stejnou kvalitu?
4. říj 2007 v 10:07  • Odpověz
no ten náš byl hodně jednoduchej jen **, ale líbil se nám jeden vedle, který ale neměl možnost snídaně. Já se ti podívám na jméno. Obecně je tam ubytování docela drahý, ale hodně hodnocení najdeš na www.tripadvisor.com, kde zadáš jméno hotelu a vyjednou ti názory i fotky lidí, co tam byli ubytovaní.
4. říj 2007 v 10:20  • Odpověz
Byl to Fountain Court hotel a určitě ti vyjede na tom Octopusu. A asi to zase spletla, protože ty stránky mají jak .cz tak .com :sweat_smile: Ale kdyby jste chtěli s CK, tak jich určitě najdeš na netu spousty, jen si myslím, že udělat si výlet sami bez CK má taky svoje kouzlo. My si koupili průvodce od Lonely planet a byli jsme maximálně spokojený, je tam super mapa.
4. říj 2007 v 10:29  • Odpověz
my si vždycky zajistíme letenky, transfer z letiště a ubytování přes CK a pak už si tam děláme co chceme:slight_smile:)). néé, že jsme vázáni na nějakou skupinu a s tou couráme.
4. říj 2007 v 10:31  • Odpověz
Tak to je taky fajn, jo dovči to je super odreagování :sunglasses: Zkus hledat, asi pak záleží na přístupu tý cestovky :wink:
A ty oskarko máš nějaký příznaky, že ti má MS přijít nebo ne? Ale ono si tělo dřív nebo později řekne, takže to asi nemá cenu řešit co?
4. říj 2007 v 10:40  • Odpověz
jak jsem psala asi před hodinkou, je to na střídačku - v pondělí byla, v úterý ne, včera ano, dneska ne.... Vůbec nevím, kdy budu počítat začátek dalšího cyklu.
4. říj 2007 v 10:41  • Odpověz
Ahoj holky,to cestování vám závidím,my tak po krajích českých,ale i to paráda.
V létě jsme něco najezdily,chtěla jsem co nejvíc času věnovat odpočinku a přírodě,abych byla připravená a odpočatá na tohle další snažení :grinning: tak doufám,že to pomohlo a tělo je zrekreované
4. říj 2007 v 10:50  • Odpověz
ahoj melanykol, cestování a fotografování to je NAŠE - máme to s manželem jako společné koníčky a je to super! Cestujeme co nejvíce to jde a rozpočet dovolí:slight_smile:.
Držím Ti palečky!!!
4. říj 2007 v 10:54  • Odpověz
Oskarko no to je teda pořádnej blázinec.
Nás tohle cestování chytlo loni, kdy začaly ceny letenek krásně klesat a už se vyplatilo víc letět než jet autem. Čechy jsou ale taky úžasný, my byli v červnu na líbánkách šlapat po Beskydech a samý krásný zážitky jak ze stanu tak z pensionku :slight_smile: Naši známí byli zase v Jeseníkách s kamarádkou těhulkou (to byla asi v 8 měsíci těhotenství) a byli nadšený, našlapali toho docela dost :sweat_smile:
4. říj 2007 v 11:17  • Odpověz
my byly letos v Orlických horách a podorlicku,no a taky parádička :grinning:
4. říj 2007 v 11:19  • Odpověz
taky hezkýýýý, my prokládáme Čechy cizinou, takže každý rok se vydáváme na turistický týden - prošli jsme si Šumavu, Jeseníky, Krkonoše, teď se chystáme do Beskyd. Je to super poznat a vidět nádherná místa.
4. říj 2007 v 11:22  • Odpověz
no, tak mi, petulo, rekni, jak bys to počítala Ty - dobrej binec, co?
4. říj 2007 v 11:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.