• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF tento měsíc

(Zamčená)
18. března 2011 
my se teda co to jde vyhýbáme lidem a couráme jen tak sami.Občas se někde dáme s někým do řeči a večer u vody,ve stanu,pozorovat hvězdy, :dizzy_face: a nachechtali jsme se ažaž :grinning:
4. říj 2007 v 11:26  • Odpověz
a jak se cítíš, melanykol?
4. říj 2007 v 11:31  • Odpověz
jako kdyby se nic nedělo,jen ty nervy trochu pracují,ale snažím se mít dobrou náladu,i když je to někdy náročné :slight_smile:
4. říj 2007 v 11:33  • Odpověz
Holky, mam tady peknou perlicku z dovci.BYli jsme v Chorvatsku, vsude samej Cech...s manzelem mluvime nemecky,takze nikdo nepozna-teda respektive ten, kdo neumi nemecky-, ze jsem Ceska a kdyz jsme takhle byli na plazi, tak Ceska vedle nas hlasi manzelovi krikem, prej at tam roztahne tu deku, nebo se jim tam ti Nemci (my) rozlezou.Vam teda reknu, ze si clovek fakt uzije.PAk jsme ze srandy zacli mluvit cesky-ja na manzu jen takovy jednoduchy vety, zda pujdem dovody atd, vytahla jsem provokativne cesky susenky a rvala na nej, jestli chce ty BEBEEEEEEEEE susenky a tak...Tak doufam, ze jim pak aspon bylo trapne :wink:
4. říj 2007 v 11:35  • Odpověz
Jéé Orličky, ty letos můj panžel přejížděl s kámošema na běžkách :slight_smile:
Akorát musí být dost sněhu, sakra jsem pár dnů po dovče v práci a zas bych někam vyrazila :grinning:
4. říj 2007 ve 12:30  • Odpověz
mě dnes bude stačit,když ukecám chlapa,aby mě odvezl na poštu,pěšky ho tam nedostanu a samotné se mi nechce :slight_smile:
4. říj 2007 ve 12:33  • Odpověz
Cau holky,

tak mám po šesti dnech stimulace zralá vajíčka, v pondělí jdu na punkci..doktor to počítal jak v kurníku, mám jich dvacet!
Kde je to zvracení, nevolnosti a bolesti, jak jste mě strašily? Cítím se skvěle, včera jsem ještě byla na kole...
Snad to vyjde a budou embryjka... :slight_smile:
4. říj 2007 ve 14:16  • Odpověz
Ahojky, tak vám sem chci plivnout nějaký ty potvrzený těhu bacily. Dnes jsem byla na sonu a čekáme dvojčátka, akce srdeční tam je tak snad už bude vše ok. Držím vám všem palečky a tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj at nemusíte dlouho čekat a at to vychází. :wink:
4. říj 2007 ve 14:36  • Odpověz
Ahojky meleri, tak to je super, konečně to začne utíkat viď? No já taky žádný nevolnosti neměla, je to u každý úplně jiný :wink: To bude teda krásná úroda vajíček v pondělí, tak ať se ti u OPU hezky spinká :pensive: a pak se budou počítat zase embryjka :grinning:

Melanykol, já byla po ET šíleně líná :sweat_smile:
4. říj 2007 ve 14:44  • Odpověz
Cau holky, mám právě ráno, skoro do teď jsem spala:slight_smile: Jinak je mi úplně normálně, až se toho děsím, vůbec nic mně nebolí, jen trochu prsa.
Mratíku, dvojčátka, fíííha :grinning: Já teda musím přiznat, že by mně dvojčata dost zaskočily. Sice s nima musím počítat, když jsem si dala dvě embryjka.... ale radši bych jen jedno. Ale zas lepší dvě než nic. Gratuluju!:slight_smile:
Meleri, no vidíš, jaká jsi dobrá nosnice, mně taky při stimulaci nic nebylo.
Koukám, že jste tady dnes hodně cestovaly, cestování to je taky můj koníček, ale te´d bych ho kvůli těhu i ráda na chvíli odložila:slight_smile:
4. říj 2007 ve 14:46  • Odpověz
Ahoj holky, hezke odpoledne,
Meleri, stimulaci jsem take zvladla v pohode, zato ted je mi hrozne:frowning2:, doufam, ze to brzy prejde
Mratiku, GRATULUJI!!!! To je krasne!!!
Verio, take jsem hodne spala a bylo mi normalne, opatruj se a nech se hyckat.
4. říj 2007 ve 14:50  • Odpověz
mratiku...velká gratulace :slight_smile:
4. říj 2007 ve 14:52  • Odpověz
Mratíku, to je nádhera, tak ty svoje malý kouzelníčky pozdravuj a máš i fotečku nebo si ještě počkáš?

Verio, já taky hodně spinkala, to je na tom to nejlepší, jééé hned bych si taky dala šlofíčka :wink:
4. říj 2007 ve 14:52  • Odpověz
Mratíku, jak ti bylo po ET, resp. do testu? Cítila jsi nějaké změny?
4. říj 2007 ve 14:53  • Odpověz
Holky, poraďte, prosím. V so jsem byla na OPU, včera na transferu. Od OPU se mi několikrát za den nafoukne břicho, jako by už od žaludku a mám menší křeče. Je to podobné nadýmání. Mám to většinou po každém jídle, a to jím maximálně dietně a malé porce. Začnu pak pít a během hodiny je to lepší, až to ustane. Ale ta hodina je pekelná. Nemůžu nic, sedět, ležet, jen vydýchávám bolest. Normálně dodržuju pití 3-4 l. Při OHSS je prý tekutina v břiše, říkám si, že by ji tam snad včera při transferu viděli, ne? Je tohle podobné OHSS, i když to pak přestane? Měla jsem 23 vajíček. Měly jste něco podobného?

ještě se chci zeptat, zítra se mám ukázat v CAR, když se to nezlepší, že se podívají, zda není tekutina v břiše, ale to se podívají UZ? Bojím se, aby embryjka nevyšťourly ven???
4. říj 2007 v 15:39  • Odpověz
Mratiku, bo to je uzasna zprava!!!!!!!!!!!Ze srdce ti gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!
Verio, ja jsem po ET 8. den a zadny zmeny moc nepocituju...Mozna taky trochu prsa, trosku se mi mota hlava posledni 3 dny,porad spim, ale jinak vubec nic....A ze zacatku jsem necitila napsosto nic, sem si rikala, jestli mi je tam vubec dali, ty embrousky.Predpokladam, ze ty "stavy" mam ale po praskach-mam denne Agolutin a 3x denne divinu plus prednison...
Meleri, cece, bud rada, ze je ti fajn a nemas zadny problemy!!!!!Nemusis se bat, ze bys o neco prisla.Ona takova bolest pri kazdym curani, ze ti tecou slzy, neni zadny zuzo.TAk si hezky uzivej a at dal krasne rostou, folici :wink:
4. říj 2007 v 15:40  • Odpověz
mratiku, moc gratuluju!!!! :slight_smile:
4. říj 2007 v 15:43  • Odpověz
Ninule, taky mám obavy, jestli mi je tam vůbec dali:slight_smile:
Mikulko, asi máš mírňoučký OHSS, ale snad to nebude nic. Myslím, že při transferu tu vodu vidět nemohli, vždyť to se dívají jen na čípek. A embryjka ti teď nijak nevyšťournou, neboj, vždyť je máš pěkně schované v děloze a tu vodu bys eventuálně měla v dutině břišní. Neboj, to bude dobré. Kolik jsi nakonec měla embryjek? Zmrazili ti něco?
4. říj 2007 v 15:48  • Odpověz
Ano, mám i mrazáčky, naštěstí.
Uf, tak když to bude mírný OHSS, tak s tím něco dělají, nebos tačí, když budu ještě víc pít?
verio, a tobě vložili dvě?
4. říj 2007 v 15:53  • Odpověz
A na tu tekutinu teda koukaj zvenku břicha?
4. říj 2007 v 15:53  • Odpověz
Mikulko, u nas davají na mirny OHSS nejakou infuzi, po ktere by se ti melo ulevit, ovsem neetusim,jak na jinych klinikach.
JA mela pe revizi v brichu nahromadenou krev, divali s ena tu utz pres pochvu...
4. říj 2007 v 15:58  • Odpověz
Mikulko, to nevím, ale i kdyby koukali vaginálním ultrazvukem, tak ten přece nezajíždí do dělohy!! Neboj, oni to posoudí a řeknou ti, co dál.
Jo, mně zbyly z pěti embryjek jen dvě, tak jsme je tam obě šoupli, aby se jedno nebálo samo v mrazáku :slight_smile:
4. říj 2007 v 16:00  • Odpověz
Ahoj holky.Mratíku držte se a hodně sil ti přeji.Mikulko,tak už je máš konečně u sebe.Z UZ neměj strach,dívat se budou asi spodem,ale až do dělohy se ti nedostanou,takže embryjka jsou v bezpečí.Peti na laparce jsem byla už jednou,když jsme chtěli prvního prcka.Vše bylo o.k. a za 3 měsíce na to jsem otěhotněla.Teď se doktorovi v CAR nezdá,že když už jedno máme,tak se nezadařilo ani po dvou IVF.Proto mě poslal na hysteroskopii a já k tomu chci i laparku,ať se podívají i na vaječníky,vejcovody a jestli nemám endometriozu.Když už budu uspaná,tak chci komplet servis.Kdo ví,co se ve mě od porodu podělalo.Jsou to skoro tři roky a navíc jsem měla císaře.
4. říj 2007 v 16:13  • Odpověz
Petulko fotečky mám, jen co mi to manža oskenuje pokusím si založit album.
Verio já jsem po transferu byla hrozně unavená a bolelo mě břicho jako na MS, trochu jsem taky špinila. Jinak nic necítím do ted, jenom nemůžu dopnout kalhoty a dlabu furt maso :wink:
Mikulko nevím jestli je to to samé, ale taky jsem občas měla po transferu jakoby křeče, ale byly to větry, tak nevím jestli se to dá srovnávat, a 3 až 4l vody denně není to moc? Nemůžeš to mít z toho? Já jsem teda pila do těch dvou litrů a v poho... :wink: a neboj se embryjka se nevyštouchnou, ty tam drží a jsou pořádně vystlaný...
4. říj 2007 v 17:30  • Odpověz
Tak ten utz samozrejme nezajizdi do delohy!!!!Jen s etam divali, co tam zlobi v brisku...voda se vytahuje jehlama pres stenu brisni, ale myslim, ze to uz je ne mirny OHSS, ale poradny....Ale v zadnym pripade by to nemelo byt nijak nebezpecne mimiskum, tak s eneboj!!!!!A vody urcite 4 l jsou akorat!!!!!Je to jedine, co muze fakt zabrat!!!!
4. říj 2007 v 17:42  • Odpověz
Mikulko - já měla prý mírný - ale taky to bylo hrozný - no měla jsem těch vajíček taky asi 22 - a u mě to spravila jakási injekce - jen už nevím co to bylo.

Ninulko to ses u nás ani nepochlubila jaké máš z dovči zážitky :grinning: :grinning: :grinning: - měla jsi ji hned po té narážce pěkně zdvořile pozdravit : DOBRÝ DEN!!! - si piš že by se určitě v pr*eli viděla :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2007 ve 23:17  • Odpověz
Ahoj holky!!!
Tak me dneska chytla pekna depka....Myslim, ze tentokrat pomasiruju vlevo...Vsimla jsem si, ze me vubec neboli a hlavne nerostou prsa...Minule, kdyz to vyslo, jsem se uz nevesla do podprdy, tak silene bolely, ze jsem nemohla ani lezet na brichu a oblect se do spod. pradla byla taky silena bolest na bradavky..A ted vubec nic.ZAdna bolest, zadny zvetseni.A taky jsem pred tim mela hodne viditelny cevy na prsach, takova "dalnice" jsem tomu rikala...ted nic...Myslim, ze je to spatny znameni, urcite bych uz neco zaznamenala..Ach jo :frowning2: .
Jo jani, oni pak ta cela rodina kolem nas chodili a byli zmateni jak goro, pac my mluvili chvili cesky, chvili nemencky, manza jeste chorvatsky, tak porad spizovali, odkud ze vlastne jsme :grinning: .
5. říj 2007 v 09:07  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem dnes ráno dostala MS :frowning2: a od zítřka začínám s Puregonem. Mám z toho docela vítr, no ale snad to nějak zvládnu. Chci se jen zeptat, jak dlouho ta stimulace může trvat? Dávky mám zatím spočítané na 7 dní a pak mám přijet na kontrolu. Nemám v plánu jít zatím na nemocenskou, tak doufám, že to nějak v práci zvládnu. Nemám fyzicky náročné zaměstnání.
Jinak Vám všem, které čekáte jak to dopadne moc přeji //. To čekání mně taky nemine. Mratik gratuluji :dizzy_face:
5. říj 2007 v 11:24  • Odpověz
ahojky všem!
n1993 - to mne mrzí - u Tebe to vypadalo hodně nadějně, viď? Jako u mne, do 17tého den po embryotransferu, tj. 1.10. žádná MS, ale krevní test bohužel negativní. Ovšem MS se mi ještě pořádně nerozjela.
Jak dlouhá bude stimulace? No, to by Ti na začátku měl určit MUDr., zda krátký či dlouhý protokol - já měla při tom svém IVF krátký protokol, píchala jsem si Gonal a Cetrotide - týden, pak jsem si píchla Pregnyl a 11. den od začátku stimulace jsem šla na odběr vajíček.
5. říj 2007 v 11:28  • Odpověz
Oskarko, snad ještě není všechno ztraceno. Zrovna dneska ráno jsem si dělala test 31DC a 18 po IUI a byl negativní. No a za hodinu přišla MS s celou parádou. Je to příšerné, člověk si dělá měsíc naděje a pak se to všechno bez varování podělá. Po IVF to už musí být hotové psycho, kdyby nám dal aspoň někdo záruku, že se to podaří. Vždyť to celé stojí tolik bolesti, nervů a taky peněz :frowning2: Moc Ti držím pěsti, třeba se u Tebe HCG objeví trochu později. A koli máš embryjek?
5. říj 2007 ve 12:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.